nba rM- RECEPTIONISTE (M/V) PERSONEEL perso Arbeidsdeskundige (m/v) hoofd EEN GEVORDERD ASSISTENT- ACCOUNTANT V. soneel PERSONEEL Teel academisch ziekenhuis leiden Academisch ziekbmhuis leiden Bouwkundig opzichters bij NBA. Gemeenschappelijke Medische Dienst REED ROCK DIT COMPANY OF NEDERLAND B.V. Mariënhaven persone Infectieziekten Op deze afdeling bestaat de vacature van hoofdverpleeg kundige vac.nr. 393.A.50.38.LD De afdeling omvat 20 bedden en is ver deeld in een aantal zaaltjes en boxen waarin patiënten o.a. in isolatie en omgekeerde isolatie verpleegd worden i.v.m. infecties en/of haematologische aandoeningen. De functie omvat de volgende taken: - leiding van de verpleegkundige orga nisatie van de verpleegafdeling; - het in samenwerking met de medische en verpleegkundige staf zorgdragen voor een optimale patiëntenzorg; - het zorgdragen voor het in stand hou den i.e. creëren van condities voor een goed werkklimaat. Onze voorkeur gaat uit naar een ver pleegkundige die: - in het bezit is van diploma A-verpleeg- kunidge of H.B.O. -V.; - beschikt over meerjarige ervaring in een leidinggevende functie op een bij voorkeur middelgrote verpleegafde ling: - in het bezit is van een diploma kader opleiding of I.B.W.-management; - beschikt over goede contactuele eigenschappen. Salaris: max. f 3577 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne vertrekt door de heer R. Box hoorn, coördinerend hoofdverpleeg kundige H.A.I.G. (071-262249) of door de heer M. Bakker (071-262720). Voor de behandeling van de sollicitatie is een benoemingscommissië inge steld. Reacties gaarne uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De NBA, Nederlandse Bouw en Architektuur BV in Utrecht neemt het initiatief tot de ontwik keling van kantoren, winkelcentra, woningen, hotels en rekreatie-projekten. Voor de duur van de bouw van een hotel en kantorencomplex te Leiden èn voor de bouw van kantoren en 135 woningen te Gouda, zoeken wij een twee tal ervaren bouwkundig opzichters De bouwtijd in Leiden zal ongeveer 2 jaar zijn, in Gouda ca. IV2 jaar. Het taken pakket omvat: het voorbereiden, coördineren en organiseren van de aanvang van de bouw werkzaamheden het houden van dagelijks toezicht, het wekelijks rapporteren van de voortgang van het werk het voeren van overleg met betrokken partijen en overheids-instanties het coördineren van de wensen van toekomstige gebruikers van de kantoren. Onze eisen zijn: kennis op het niveau van opzichter MTS of BNA ervaring met het houden van toezicht op soortgelijke projekten van een dergelijke omvang goede kontaktuele eigenschappen, een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid wonend in de omgeving van respectievelijk Leiden of Gouda ouder zijn dan 30 jaar. Wij bieden u een zelfstandige baan met veel verantwoordelijkheid. Bovendien behoort verlenging van het dienstverband tot de moge lijkheden. Mocht u nadere informatie wensen, dan kunt u bellen met de heer J. Oenema onder nummer 030-316423. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. en pasfoto dient binnen 21 dagen na verschijning van dit blad te worden gezonden aan: NBA, Nederlandse Bouw en Architektuur BV Maliebaan 24-26 3581 CP Utrecht De Gemeenschappelijke Medische Dienst is een lande lijke organisatie op sociaal- medisch gebied, werkzaam in het kader van de sociale verzekeringen. Het werkterrein omvat een gebied waar gezondheidszorg en revalidatie, arbeid, sociale zekerheid en welzijn elkaar raken en gedeeltelijk over lappen. Voor de complete taken op dit gebied heeft de GMD ruim 1200 voor het merendeel hooggeschoolde medewerkers in dienst. Daar naast zijn ruim 2100 mede werkers van het Gemeen schappelijk Administratie kantoor, de administrateur van de Dienst, bij de werkzaam heden ingeschakeld. De taken op het gebied van onderzoek en begeleiding ten aanzien van degenen die een beroep moeten doen op AAW, WAO, regelingen van het Ministerie van VROM etc. leiden jaarlijks tot 460.000 adviezen aan de bedrijfsverenigingen en andere opdrachtgevers. Bovendien is de GMD verantwoordelijk voor ca. 89.000 in bruikleen verstrekte hulpmiddelen. Tevens geeft de GMD mede richting aan het beleid op het gebied van de sociale verzeke ringen. De Dienst omvat een centraal kantoor in Amsterdam en 32 over het land verspreide vestigingen. De sociaal-medische advies- en begeleidingstaak van de GMD wordt uitgeoefend in teamverband door verzekeringsgeneeskundigen, arbeidsdeskundigen en wetstechnici. Voor de vestiging te Leiden zoeken wij contact met belangstellender, voor de functie van Functie-informatie het rapporteren en adviseren inzake de mate van arbeidsongeschiktheid het treffen van voorzieningen in de werksituatie tot behoud en/of herstel van de arbeidsgeschiktheid het begeleiden naar aangepaste arbeid het realiseren van voorzieningen in de dagelijkse leefsituatie ter bevordering van de zelfstandigheid en de mobiliteit van gehandicapten het adviseren omtrent woningaanpassingen. Functie-eisen een voltooide hogere beroepsopleiding, in technische of sociale richting een ruime en gevarieerde bedrijfservaring van minimaal 5 jaar een leeftijd tussen circa 30 en 40 jaar het vermogen om beoordelingen en adviezen duidelijk en goed beargumenteerd vast te leggen. voorts dienen kandidaten te beschikken over een rijbewijs en binnen een straal van 30 kilometer van de genoemde standplaats te wonen. Samengevat zoeken wij óf een technicus met daadwerkelijke sociale belangstelling óf een deskundige op het terrein van de sociale wetenschappen met praktisch technisch inzicht. Wij bieden een zelfstandige, ambulante werkkring, waarbij het leggen en onderhouden van contacten een voorname rol speelt een taakgerichte opleiding met stageperioden en begeleiding onder mentorschap een aanvangssalaris tussen f 4154,- en f 5120,- per maand terwijl het te bereiken maximum salaris f 5674,- bedraagt goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder 6,33% eindejaarsuitkering. Sollicitatie Wanneer u meent aan de functie-eisen te voldoen nodigen wij u uit te solliciteren. Een psychologisch en een medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. De resultaten van het psychologisch onderzoek worden eerst na toestemming van de kandidaat aan ons ter beschikking gesteld. Voor meer informatie voorafgaande aan de sollicitatie kunt u contact opnemen met de heer D.O. Bressers (tel. 020-872591). Uw sollicitatiebrief met uitvoerige gegevens omtrent opleiding, ervaring en sollicitatie motief dient uiterlijk 8 oktober in ons bezit te zijn. U kunt uw brief richten aan de afdeling Personeelszaken van de GMD, Bos en Lommerplantsoen 1,1055 AA Amster dam. Me %iet Bij dos Rooseveltstraat 6, 2321 BM Leiden, telefoon 071-765900 vraagt een full-time Funktie-informatle: Reed is een wereldbekende producent van boorbeitels voor o.a. de olie- en gasindustrie en maakt deel uit van een Amerikaans concern. De Nederlandse vestiging telt ruim 120 medewerkers. Daar de huidige receptioniste ons helaas vanwege het moederschap heeft verlaten zoeken wij een goede opvolg(st)er. De taak bestaat hoofdzakelijk uit het: bedienen van telefoon/telex ontvangen en doorverwijzen van bezoekers verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Funktie-eisen: Gezien de vele internationale contacten denken wij voor de vervulling van deze vacature aan een medewerk(st)er met een voltooide middelbare schoolopleiding, die ouder is dan 20 jaar en een ruime telefoon-telexervaring in de moderne talen (vnl. Engels) heeft opgedaan. Sollicitaties: Wilt u meer weten over de funktie dan kunt u bellen en vragen naar dea heer F. W. Biegstraaten. Indien u wilt solliciteren dan kunt u uitsluitend schriftelijk uw uitvoerige sollicitatie zenden t.a.v. de afdeling Personeelsza ken van bovenstaand adres. MARIËNHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar 208 psycho geriatrische bewoners verblijven. Mariënhaven telt thans acht woonlokaties, waarvan er één binnenkort zal worden gesplitst, zodat een negende woonlokatie ontstaat. Voor deze woonlokatie, waar 24 bewoners zullen verblijven, die zullen worden begeleid door een multidisciplinair samengesteld team van rond 15 personeelsleden, zoeken wij op korte termijn een (m/v) Van gegadigden voor deze funktie wordt verwacht dat zij: zich betrokken voelen bij de problematiek van de ouder wordende mens, beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, ervaring hebben in het geven van leiding aan een multidisciplinair samengesteld team, in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A, B, Z, HBO-V of MBO-V. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Begeleidingsdienst, telefoon (01711) 1.93.00, toestel 612. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. de Tombe/Melse co is een maat schap van registeraccountants met 20 vestigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een intensieve samenwer king met een groot aantal accoun tantskantoren in de wereld. De werkzaamheden wórden on dersteund door een adviesgroep organisatie en automatisering. In kantoorverband wordt samen gewerkt met Melse co., belastingadviseurs. Wegens uitbouw van de praktijk bestaat behoefte aan Onze gedachten gaan uit naar een assistent (M/V) met ervaring in de controlewerkzaamheden, bij voorkeur opgedaan bij een openbaar accountantskantoor. Db werkzaamheden worden zowel in teamverband als zelf standig uitgevoerd. Wij verwachten, dat kandidaten voor deze functie bezig zijn met het Algemeen Deel van de NIVRA-studie. Gezien de leeftijdsopbouw binnen ons kantoor denken wij aan ie mand van 22 - 27 jaar. Onze arbeidsvoorwaarden, waaronder zeer aantrekkelijke autoregeling, volledige vergoe ding van studiekosten, kunnen als uitstekend worden aange merkt. Uw sollicitatie kunt u richten aan: de Tombe/Melse co., registeraccountants Spruitenbosstraat 19 2012 LJ Haarlem ter attentie van de personeelsfir- mant, de heer R. Buijs R.A., bij wie u desgewenst ook eerst telefo nisch informatie kunt inwinnen (023 - 319123). de Tombe/Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22