Een pionier krijgt bij ons de verzekering die hij nodig heeft voor zijn carrière. ydlboz PER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel personselPER^ PERSONEELPERSONEa perst een enthousiaste leidster (v/m) ADMINISTRATEUR Anaesthesie-verpleegkundige (m/v) voorde Recovery administratief assistent personeelsadministratie m/v waarnemend 1e verpleegkundige m/v full-time zieken- of bejaarden- verzorgenden Mariënhaven 1! VERPLEEGKUNDIGE HAYN+VD LEEN personed TOSOta ,f person Klinische Oncologie Voor deze afdeling vragen wij zo spoe dig mogelijk een doktersassistent m/v vac.nr. 789.V.72.38.LD Taak: - verzorgen van de status t.b.v. de poliklinische patiënt: - bijhouden van de agenda; - het regelen van afspraken, bloedprik- ken, onderhouden van contacten met andere afdelingen c.q. ziekenhuizen; - andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO- en diploma doktersas sistente) - enige praktijkervaring Aanstelling geschiedt vooralsnog voor bepaalde tijd tot 1 januari 1986. Salaris: max. f 2477 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van de polikli niek mevr. K. Hordijk-Vader (071- 263523). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze afdeling ontstaat bij het Audio- logisch Centrum binnenkort een vaca ture voor een audiologie- assistent m/v voor 3 dagen per week vac.nr. 585.M.712.38.LD De werkzaamheden welke in teamver band verricht worden, omvatten hoofd zakelijk: - verrichten van gehooronderzoek bij kinderen en volwassenen; - medewerking aan gehoorrevalidatie; - assistentie bij vestibulair onderzoek. Tevens behoort inschakeling bij het onderzoek van auditieve 'evoked potentials' tot de mogelijkheden. Gevraagd wordt: - diplomaaudiologie-assistent(e)(SAO); - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinde ren en volwassenen binnen teamver band. Ook zij, die bereid zijn de opleiding tot audiologie-assistent(e) te volgen kun nen reflecteren (toelatingseisen tot de SAO opleiding HAVO met wis- en/of natuurkunde). Salaris op full-time basis max. f 2691 bruto per maand, bij volledige functie uitoefening. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Dr. W.L.C. Rutten (071- 262463) of de heer L.J.J. van der Meulen, personeelsconsulent (071- 262544). Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het ver zamelen, bewerken, beheren en toe gankelijk maken van medische gege vens bestaat een vacature bij de classi ficatie en koderingsgroep van de Cen trale Medische Registratie voor een medewerker medische registratie (24 uur per week) vac.nr. 907.D.07.38.LD Taak; - classificeren, koderen en bewerken van medische gegevens in relatie met gegevens uit andere systemen/sys- teemdelen; - voeren van overleg m.b.t. de bewer king van de medische gegevens en de output binnen het team en met (pa- ra)medische, administratieve e'n andere disciplines van het A.Z.L.; -verwerken van medische gegevens met behulp van de A.Z.L.-computer; - bewerken van medische gegevens voor informatie-verstrekking ten behoeve van medisch management. Vereist niveau: - HAVO-opleiding (met B-pakket); - kennis van de medische terminologie, statistische bewerkingen en typevaar digheid. Nauwkeurigheid en het kunnen werken in teamverband zijn noodzakelijke eigenschappen. Salaris: max. f 2477 bruto per maand (gebaseerd op een volledige werk week). Promotiemogelijkheid aanwezig. Informatie: nadere inlichtingen ten aan zien van deze functie kunnen worden ingewonnen bij het wnd. hoofd van de Centrale Medische Registratie mevr. G.C. de Vrij (071-263509). Reacties gaarne uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Leidsters en bestuur van Kindercentrum Merenwijk in Lelden (een kinderdagverblijf voor kinderen van 0-4 en buitenschoolse opvang biedend voor kinde ren van 4-8), zoeken: voor de buitenschoolse opvang van een vaste groep van 9 kinderen tussen de 4 en 8 jaar op dinsdag en donderdag. Wat vragen we: - de kinderen zelfstandig, in je ééntje kunnen be geleiden op een gezellige, vrolijke en 'warme' manier; - het leuk vinden om veel buiten te zijn; - goed kunnen funktioneren in een team; - kontakt met ouders en leerkrachten kunnen on derhouden; - niveau LBO of MBO; minimaal een leeftijd van 20 jaar. liefst ouder. Werktijden: in een gedeelte van de schoolvakanties hele da gen, daarbuiten van 11.30 uur tot 18.00, gemiddeld 13 uur per week. Aanstelling voor 4 uur als leidster, voor 9 uur als assistent leidster. Betaling volgens de salarisregeling kinderdagver blijven, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Over deze funktie zijn telefonisch inlichtingen te verkrij gen bij het kindercentrum: 071-216628 (vragen naar Mo nique ter Berg of Aafke Huisman). Brieven vóór 6 oktober sturen naar: Kindercentrum Me renwijk, Milanenhorst 193, 2317 CL Leiden. Hefp|a' ^OND?lj>skN SCHOLENGEMEENSCHAP Tel. 760200/760201 Gevraagd (wegens langdurig ziekteverlof) een Taak: De verantwoordelijkheid voor de uitvoering van al le taken binnen de administratie, die 6 personen omvat. Een specificatie van deze taken kan door belang stellenden worden opgevraagd. Vereisten: - prot. chr. levensovertuiging - bij voorkeur SPD-diploma, maar tenminste diploma MBA. Salaris: afhankelijk van leeftijd, ervaring en diplo- mabezit, overeenkomstig de in het RPB W.V.O. vastgelegde normen (max. schaal 103) Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties te richten aan de heer M. Wielinga, direkteur van de scholengemeenschap, bij wie ook informatie gevraagd kan worden. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Het St. Elisabeth-ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden. Om tot een roulatie-systeem tus sen de afdelingen anaesthesie en recovery over te kunnen gaan dient de aan te trekken functio naris bereid te zijn op beide afde lingen te werken. Wij zoeken iemand, die naast er varing de volgende diploma's be zit; 1 A-verpleegkundige Anaesthesie N.Z.R. Salaris en rang later overeen te komen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct direc trice/hoofd verpik, dienst, tel.: 071-899250 tst. 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken, onder vermelding van nr. 50/84. Si men Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND HERHAALDE OPROEP De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het Centraal Bureau waar direktie, sekretariaat en administratie gehuisvest zijn, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van voor 20 uur per week. Taken: - koördineert de ziek- en herstelmeldingen naar de Bedrijfsvereniging; - verricht ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de salarisadmi nistratie op het gebied van verwerking van onregelmatige uren en ziektedagen; - verricht voorkomende werkzaamheden t.b.v. de personeels administratie. Opleidingseisen; - de te benoemen (unktionaris dient bij voorkeur in het bezit te zijn van het diploma MEAO-BA. Persoonlijke kwaliteiten: - heeft cijfermatig inzicht en werkt akkuraat; - werkt zelfstandig en in teamverband; - heeft een minimum leeftijd van 19 jaar. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J.J.M. Cozijn, telefoon 071 - 15 53 42. De gemotiveerde schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. „Het Diaconessenhuis" Leiden Op de kinder- en jongerenafdeling van hef Diaconessenhuis te Leiden ontstaat per 1 oktober a.s. een vakafure voor een Funktie-informatie De werkzaamheden bestaan, naast de gebruikelijke verpleeg kundige taken, voornamelijk uit: het waarnemen van de 1e verpleegkundige bij afwezigheid; het begeleiden van leerling-verpleegkundigen en stagiaires van verpleegkundige opleidingen. Funktle-eisen Wij willen graag in kontakt komen met kandidaten die menen vanuit hun ervaring en/of opleiding in aanmerking te komen voor bovengenoemde funktie. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zifn konform de CAO. voor het Ziekenhuiswezen. Salaris bedraagt, volgens de NZR- richflijnen, maximaal f 3.253,10 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij mw. S.L. de Ridder, hoofd verpleegkundige kinderafdeling, telefoon 071-155960, toestel 301. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, Hout laan 55,2334 CK Leiden, onder vermelding van vakaturenum- mer P 64-3. Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 208 psycho geriatrische bewoners verblijven, zoekt op korte termijn enige Van gegadigden wordt verwacht dat 'zij: f in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging, dan wel van het diploma Bejaardenverzorgende, beschikken over enige ervaring in de 11 verzorging van psycho-geriatrische bewoners, in teamverband kunnen functioneren. r De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd "V Begeleidingsdienst, tel. (01711) 1.93.00, toestel 612. Ta rbl Schriftelijke sollicitaties te richten aan het el hoofd van de Dienst Personeelszaken, &a Postbus 6, 2360 AA Warmond. Bejaardencentrum Robijnzicht Robijnhof 1Leiden Binnenkort Is er op de ziekenafdeling (8 bedden) van ona verzorgingshuls een vakature voor een in dagdienst (volledige betrekking) Taak-inhoud: verpleegwerkzaamheden adviseren en instrueren van verzorgend perso neel overleg met huisartsen, verpleeginrichtingen enz. zorg over en distributie van medicijnen eerste hulp bij acute verschijnselen begeleiding van stagiaires aanleggen en bijhouden van medische dossiers waarnemen van hoofd verzorging/verpleging Funktle-elsen: diploma verpleegkundige A of A-B niet jonger dan 25 jaar ruime ervaring bij voorkeur in de geriatrie coöperatieve instelling grote mate van zelfstandigheid Arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de C.A.O. voor de bejaardenhuizen pensioenregeling v.d. P.G.G.M. weekend-dienst volgens rooster bereidheid tot bereikbaarheidsdienst Inlichtingen: worden eventueel telefonisch verstrekt door zr. M. Lensen. 071-769333 Sollicitaties: binnen 2 weken - te richten aan de direktie van Robijnzicht-Robijnhof 12332 KJ Leiden. Dat zijn de zorgen die wij van onze kant voor onze rekening nemen. Wij zijn middelgroot en maken deel uit van het AEGON- CONCERN. Verzekeren is ons vak, zowel voor onze cliënten als voor onze medewerkers. De baan, die wij U bieden, is een uitdaging, een combinatie van kunnen verkopen en adviseren. De persoon, die wij zoeken, moet dan ook een initiator zijn, die zijn eigen werk weet in te delen. Hij moet vertrouwenwekkendheid M voor uw verzekeringen uitdragen in het verkopen en, indien nodig, kunnen doortasten. Hij moet tenminste een mavo-opleiding hebben, gevolgd door enige jaren ervaring in het commerciële gebeuren. Leeftijd: tussen de 25 en 40 jaar. Deze baan biedt een goed vast salaris met een prima provisie- regeling plus kostentoelage. Daarnaast zijn er nog de secundaire voorwaarden zoals o.a. een premievrije pensioen regeling. Om goed thuis te raken in het vak leiden wij onze mensen op via een intensief trainings programma, waarin afwisselend in de praktijk en in theorie wordt gewerkt onder leiding van een rayon-inspecteur. Een opleiding voor een baan, waarin Uw vakkennis continu op peil gehouden wordt en moet worden. Werkterrein Er is een vacature in de rayons Leiden e.o. Bollenstreek. Ondanks het.mannelijke" karakter van deze advertentie kunnen vanzelfsprekend ook vrouwen op deze advertentie solliciteren. Bent U geïnteresseerd dan nodigen wij U uit om Uw handgeschreven brief te richten aan: adviseurs voor personeels- werving, selectie en begeleiding von Eeghenstroot 59 1071EW Amsterdam postbus: 53Pp5 1007 RA Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20