^onroerendgoed flft j hobflho Nieuw van postgiro rijkspostspaarbank. De 7-jaarshypotheek met twee jaar rentebedenktijd. makelaardij 0I ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U 1 i jche er WK Onze nieu we hypotheek biedt u meer dan zekerheid alleen. U zult het over 5 jaar ontdekken. Postgiro/rijkspostspaarbank heeft 'n nieuwe hypotheekvorm: de7-jaars- hypotheek met rentebedenktijd. Een hypotheek waarbij u in de laatste twee jaar zelf het moment kiest waarop de rente wordt aangepast. Dat biedt u een groot voordeel. Want hoe gaat zoiets normaal? Zoals u weet, wordt de hypotheek rente steeds na afloop van 'n bepaalde periode opnieuw vastgesteld. De kans is dan natuurlijk aan wezig dat dit juist gebeurt op een moment dat de rente hoog is. Hoe on gunstig dit ook voor u is, u zit dan wel aan die hoge rente vast. Onze nieuwe 7-jaarshypotheek wil hier iets aan doen. Datgaatzo. We spreken af datde renteom de7 jaar kan worden aangepast. Dat geeft in ieder geval 7 jaar lang zekerheid. Stijgt de rente, dan heeft u daar in die periode geen last van. En tijdens de laatste twee jaar is 't niet passief afwachten wat uw nieuwe rente wordt. In die periode kiest u namelijk zélf het tijdstip waarop de nieuwe hypotheekrente wordt vastgesteld. En dit doet u natuurlijk op het moment dat vindt dat de rente het gunstigst is. Er gaat dan 'n nieuwe rente periode van 7 jaar in. De rente voor onze nieuwe hypotheek is slechts 0,2% hoger dan de rente van onze 5-jaarshypotheek. U heeft daan/oor wel een langere periode van zekerheid en rente bedenktijd. Wilt u meer weten, stuur dan de bon op. U krijgt dan een informatieset thuis gestuurd. Voor 'n persoonlijk advies kunt u altijd terecht op 200 postkantoren, of u belt ons even: 020-5918011. Bovendien kan uw makelaar of verzekeringsadviseur u alle inlichtin gen geven. rituur m,j meer informatie over de 7-jaarshypotheek met rentebedenktijdD Stuur deze bon in 'n envelop zonder postzegel aan: Hypotheekbednjf postgiro/rijkspostspaarbank, postbus 49977, 1009 DX AMSTERDAM, Naam:- Onzer Adres: Postcode: Plaats: postgiro gg Tg rijkspostspaarbapk, VOORHOUT Beukenrode 302 Uitstekend verzorgde rustig gelegen hoekwoning met fraaie voor- en zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal, toilet, ruime Z-vormige woonkamer met sfeervolle open haard, schuifpui naar terras, moderne keuken met diver se apparatuur. Via open hardhouten trap naar 1 e etage alwaar 3 flinke slaapkamers en luxe badkamer. 2e Eta ge: overloop, afgesloten ruimte voor c.v. en boiler, apar te wasruimte en bijzonder ruime 5e slaapkamer met fraai dakterras. Vele extra's o.a. praktisch alles thermopane ankerloze spouwmuren, bijna alle wanden v.v. granol Vraagprijs: 212.000,- V00RH0UT Rembrandtlaan 21 Tot in de puntjes verzorgde hoekwoning met inpandige garage en besloten achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, ruime L-vormige woonkamer met open haard, hypermoderne keuken, bijkeuken, garage en aparte berging. 1e Etage: 3 slaapkamers en nieuwe bad kamer, vaste trap naar 2e etage alwaar overloop en prachtige slaapkamer met dakkapel. Praktisch alles hardhout, dubbele beglazing, c.v. en elektrisch bediende garagedeuren. De woning is over de gehele breedte 3 meter uitgebouwd Vraagprijs: 197.500,- N00RDWIJKERH0UT Sollasi 160 Nabij strand, duinen en rekreatiemeer gelegen, keurig onderhouden vrijstaande vakantiebungalow met mooie aangelegde tuin. Deze van spouwmuur opgetrokken wo ning heeft de volgende indeling: entree, garderobe, mo derne half-open keuken met onder andere kookplaat, afzuigkap, koelkast en afwasmachine, gezellige L-vormi ge woonkamer, open haard, 2 flinke slaapkamers en keurig betegelde badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Inclusief diverse extra's, c.v.-gas Vraagprijs: 79.000,- N00RDWIJKERH0UT Leeuwerikstraat 4 Keurige woning met garage en tuin op het zuid-westen. Deze woning, welke u beslist van binnen moet zien, heeft onder andere een royale hal, moderne open keu ken, fraaie woonkamer met open haard, beneden overal dubbele beglazing en doorlopend plavuizen vloer. 1e Etage: geheel nieuwe badkamer met 2e toilet, kleine slaapkamer en slaapkamer van 32 m2 (waren er 2). Vas te trap naar 2e etage, alwaar overloop, veel berging, keurige slaapkamer met dakkapel en kastenwand Vraagprijs: 169.000,- N00RDWIJKERH0UT Wildlaan 8 Uitstekend onderhouden rustig gelegen eengezinswo ning met leuke voortuin en zeer zonnige achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, gang. trapkast, toilet, ver bouwde L-vormige woonkamer met schoonmetselwerk en royale open eiken keuken met div. apparatuur, bijkeu kentje met aansluiting wasmachine. 1e Verdieping. 3 slaapkamers, grote badkamer met douche en wastafel, vaste trap naar zolder alwaar een hobbyruimte, berging, een riant geheel geïsoleerde zolderkamer met dakkapel, c.v.-gas, thermopane, hardhout etc. Vraagprijs: 169.000,- HILLEG0M Brouwerdwarsstraat 4 Professioneel verbouwde hoekwoning met nieuwe schuur en tuin op het zuiden. Indeling: entree, hal, ruime woonkamer met zijraam, hal. toilet, aangebouwde keu ken. 1e Etage: 3 slaapkamers, voor- en achterzijde een dakkapel, badkamer met wastafel, douche, aansluiting wasmachine en 2e toilet. Alles keurig onderhouden Vraagprijs: 119.000,- HILLEG0M Meerlaan 255 Op prima stand gelegen perfekt onderhouden eenge zinswoning met voor- en keurig aangelegde vrije achter tuin. Indeling: entree, hal met plavuizen, hardhouten trap, toilet, moderne eiken keuken. Royale woonkamer met fraaie open haard. 1e Etage: 3 flinke slaapkamers, keurig betegelde badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Via hardhouten trap naar 2e etage, alwaar over loop, ruimte c.v.-gas en boiler, grote zolderkamer met dakkapel. Diverse extra's, waaronder thermopane, zon wering Vraagprijs: 169.000,- LISSE Ranonkelstraat 12 Royaal hoekherenhuis met garage, carport en schuur nabij het centrum. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met zijraam, gesloten gemoderniseerde keuken. 1e Etage: 3 slaapkamers en badkamer met lig bad, wastafel en 2e toilet. 2e Etage: 2 slaapkamers en veel berging. Alles centraal verwarmd, keurig aangeleg de voor- en diepe achtertuin op het zuid-westen Vraagprijs: 179.000,- LISSE Leeuwerikstraat 4 Direkt nabij winkels en scholen gelegen perfect ver bouwde eengezinswoning met voor- en fraai aangeleg de zonnige achtertuin en schuur. Indeling: entree, hal, garderobehoek, toilet, gezellige woonkamer, hypermo derne keuken met allerhande inbouwapparatuur. 1e Eta ge: overloop, 2 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet, aparte ruimte voor wasmachine en droger. 2e Etage: ruime overloop en prachtige zolderkamer met dakkapel. Alles c.v. verwarmd, incl. vele extra's Vraagprijs: 156.000,- LISSE Lindenlaan 16 Bijzonder fraaie, centraal gelegen carport met tuin op het zuiden. Indeling: entree, modem toilet, ruime woonka mer met open haard, open eiken keuken met diverse apparatuur. Parterre geheel voorzien van plavuizen en thermopane beglazing: 1e verdieping: 2 ruime slaapka mers met balkon, royale badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet; 2 verdieping: 2 grote slaapka mers, tevens vaste was- c.q. hobbykamer. Uitstekend onderhouden Vraagprijs: 224.000,- LISSE Emmastraat 10 Geheel verbouwde leuk gelegen woning met diepe ach tertuin pal op het zuiden. Indeling: entree, meterkast, L-vormige woonkamer met open trap, schrootjeswand, balken plafond en keurige half-open keuken met diverse apparatuur, hoog betegelde badkamer met zitbad, was tafel en toilet. 1e Etage: 1 grote achterslaapkamer (ach tergevel recht opgetrokken), 2 kleinere slaapkamers en flinke bergzolder. Alles c.v.-gas. Een aantal kleine zaken moeten door koper zelf worden afgewerkt Vraagprijs: 97.500,- LISSE Piustüin 12 Moderne in het centrum gelegen woning met garage. Deze kwalitatief uitstekende woning heeft de volgende indeling: entree, modem toilet, royale woonkamer met open haard, grote open keuken met diverse apparatuur en veel kastruimte, open trap naar 1e verdieping: alwaar 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 met balkon, grote mo derne badkamer met ligbad, toilet, wastafel, aansluiting wasmachine. Vaste trap naar zolder, slaapkamer met dakkapel, aparte c.v.-warmwaterruimte, vernieuwde boi ler. Alles hardhout, isolatie, zonnige vrije tuin Vraagprijs: 189.000,-

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 29