dticdiiiv nrnnionroere QDEMMMjOsSS U nUmc UuulUqkfic makelaardij en VOORHOUT menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv WONINGGIDS dvtl 1 breestraat 106 leiden tel. 071-121645 buiten kantooruren tel. 071-143178 DR. KUYPERLAAN 4/4A f 335.000,- Vrijstaande bungalow op 680 m2 grond met rondom sier en moestuin en mog. voor garage. Indeling: hal met toilet, dubbele woonkamer met open haard, deuren naar terras en 2 erkers, studeerkamer, eetkeuken met alle inbouw- app., plavuizen en koperen achterplaat, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en ap. douche, waskamer met aansl. wasapp. en vriezer, vliezotrap naar zolder met nwe Rodiac C.V. ketel en Variogeiser, vliering. Woon-, studeerkamer en keuken thermopane. Isolatie d.m.v. steen- en glaswol. 230 m2 KANTOORRUIMTE KATWIJK - VALKENBURGSEWEG 70 Gunstig gesitueerd aan de doorgaande weg Leiden-Katwijk. Onder andere voorzien van vloerbedekking, c.v.-gas, verlichtingsarmatu ren, scheidingswanden en pantry. Er zijn uitbrei dingsmogelijkheden met 250 m2 kantoor-show room en/of opslagruimte. Huurprijs per jaar excl. BTW per m2 95,- breestraat 106 2311 cw lelden telex 39302 majst>-nl tel.071-125041 Burg./Prof. wijk, div. woonhuizen met achtertuin, cv. schuur en achterom Vr.pr. v.a. 144.000,- k.k. Langebrug 57, in centrum gelegen hoekwoning. Ind royale entree, plavuizenvl.. keuken, toilet en wasruimte, kelder. 1e et.: woonkamer, slaapkamer met wastafel. 2e et.: voorkamer en achterslaapkamer met douche en 2e toilet. Elektra en riolering vernieuwd Vr.pr. 124.000,- k.fcv^ Nabij Haarlemmerweg, gelegen woonhuis met verhuur de benedenwoning en fraai verbouwde bovenwoning (leeg), in goede staat. Ind woonkamer, tussenkamer. badkamer met ligbad, toilet, eetkamer met gezellige open keuken, dakterras. 2e et.: 2 slaapkamers en tus senkamer alle met dakkapel Vr.pr. 86.000,- k.k. Corantijnstraat 60, goed onderhouden ruim 4 kame- rapp. met nieuwe cv, 2 balkons, gunstig gesitueerd t.a.v. winkels, scholen e.d. Ind.: entree, hal, woonka mer 7x4 mtrkeuken, badkamer met zitbad, toilet. 3 slaapkamers, bergkasten. Vrije vestiging. vr.pr. 79.000,- k.k. W.s. "Intermezzo", Atjehstraat, woonboot met stalen casco, in 1982 gehellingd. geïsoleerde houten opbouw, in perfecte staat Vr.pr. 48.000,- k.k. Gorterstraat, te koop 2 te renoveren woonhuizen, gele gen nabij centrum van de stad met eventueel uitgebreide verbouwingssubsidiemogelijkheden. Vr.pr. 45.000,- k.k. Bachstraat 106, riant eenkamerappartement met cv. balkon, lift en berging. Ind.: entree, douche en toiletgele genheid. keuken met div. kastruimten, L-vormige woon- slaapkamer. balkon. Gunstig gelegen t.o.v. winkels en sportcentra. Vr.pr. slechts 39.000,- k.k. LEIDERDORP Obool 29, boven Winkelhof gelegen fraai 2-kamerap- partement met cv. lift. berging en balkon. Ind,: entree, ha', beteg. badkamer m. ligbad, toilet, woonkamer met eethoek, mod. keuken, slaapkamer, balkon en berging Vrije vestiging. vr.pr. 99.000.- k.k. Vraag onze woninglijst BEZOEK ONZE FOTOHAL Zoeterwoudsesingel 7, Leiden Tel. 071-149147-123183 VERHUIZINGEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE H. TIPKER B.V. VOORSCHOTEN 01717-3437/7542 JffiKBJDE VERHUIZERS INBOEDEL - OPSLAG van de Bollenstreek op aanvraag VOSKUIL BERG makelaardij Hoofdstraat 89 Sassenheim Tel. 02522-15050 KOOP WONINGRUIL Aangeboden: appartement in de Rosmolen Tel. 071-211624. Jan van Duuren a Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden Tel. 071-143043 ERKENDE VERHUIZERS iedereen leest de krant altijd en overal. RUBENSLAAN 65 f 149.000,- Mooi en rustig, in landelijke omge ving, gelegen modern woonhuis met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: hall, uitgeb. keuken met ontbijtbar, L-vormige woonkamer, toilet. Parterre met plavuizen, leef. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel, veel berging. C.V. gas; spouw, dak en ramen parterre geiso- leerd. APOLLOLAAN 446 f 130.000,- Op 4e etage gelegen uitstekend on derhouden luxueuze 3 a 4 kamerap partement met lift, berging onder het gebouw, C.V. blok, elek. boiler, lig bad, woon/eetkamer over hele breed te met zonwering, dubbel glas en zit- balkon op zonzijde. Serv. kst. f 30.0,- p/m inkl. verw. Vrije vesti ging. DU RIEUSTRAAT 1 f 182.000- Hoekhuis met voor- en flinke achter tuin. stenen schuur en pad naast het huis. Indeling: gang, kelderkast, toi let, uitgeb. woonkamer met thermo pane, royale keuken met moderne in richting. 1e et: 2e toilet, 3 slaapka mers, ruime douche. 2e et.: vaste trap, berging, kamer met dakkapel. C.V. gas (moederhaard). Verkeersarm in het hartje van de stad gelegen hoekpand. Indeling: show room c.q. woonkamer, keuken, toi let. plavuizen. 1e et.: kamer over he le etage, dakkapel, raam en wastafel aansl. 2e et: vliering. HAARLEMMERWEG 55B f 85.000,- Op 2e etage gelegen prima onderhou den 2-kamerapp. met bergruimte, C.V. gas, uitzicht op Haarlemmer trekvaart, badkamer met ligbad en open keuken. Flinke plaats met daaraan bergingen. Serv. kst.: f60,- LANGEBRUG 6-C f 185.000- Hartje stad gelegen uitstekend onder houden, in 1978 onder architectuur gerenoveerd 15e eeuws stadshuis. Be vat: studeerkamer, L-living, ged. ver zonken moderne keuken in oude stijl, wijnkeldertje, plavuizen, balken- plafonds, 2 slaapkamers, schouw, moderne badkamer met bad en douche. C.V. gas, gasboiler. weekend éSételefoondienst Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. MIDDELSTEGRACHT 163 f 105.000- Romantisch stadshuisje met vrij uit zicht. Indeling: halletje, toilet, stu deerkamer met nivoverschil naar eet kamer met plavuizen, open verb, met flinke keuken. 1e et.:-open trap, woonkamer met open haard en pla vuizen, badkamer met douche en aansl. wasapp. 2e et.: open trap, slaapkamer, zonneterras, berging. Balken plafonds. PLANTSOEN 95 f 318.000- Goed onderhouden groot woonhuis, fraai gelegen in het centrum, met voortuin en stenen schuur. Indeling: vestibule, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en aansl. wasapp. 1e et.: grote L-woonkamer met open keuken (11 x 5,75), slaapkamer. 2e et: kamer en suite, keuken. 3e et.: 3 slaapkamers, 2e toilet, bad kamer met ligbad en aansl. wasapp., berging en vliering. Zeer geschikt voor dubbele bewoning of als kan- toor/praktijkpand. Goten en elektra vernieuwd. RAPENBURG 57 f 295.000- Groot hoekoatriciérshuis met garage. Indeling: hal, gang. 3 kamers. 1e et: 2 kamers, woonkeuken, balkon, douche, toilet. 2e et.: 3 kamers, bal- kenplafonds, kookgelegenheid. 3e et: 3 kamers, toilet, kookgelegen heid. Sousterrain: toilet, keuken, douche en wijnkelder. Gas- en licht- leidingen vernieuwd. Ook zeer geschikt voor studentenbe-' woning. Geheel gerenoveerd centraal, vlakbij nwe universiteitsgebouwen, gelegen woonhuis met plaats. Indeling: en tree, gang, L-woonkamer met trap kast en mog. open haard, uitgeb. keuken, douchecel, toilet. 1e et: voorkamer over hele breedte, achter kamer over hele breedte (thans was kamer met aansl. wasapp., 2e toilet, wastafel). 2e et.: vaste trap, 2 kamers over hele breedte. Ladder en luik naar dakterras. Nieuwe C.V. gasin- stal., gasgeiser. DE RIDDERSTRAAT 6 f 198.000,- In rustige omgeving op prima stand (Burgemeesterswijk) gelegen flink woonhuis met voor- en zonnige ach tertuin, schuur en achterom. Inde ling: vestibule, gang met kelderkast en toilet (riolering/sanitair vern.), woonkamer met open haard, gemo derniseerde keuken. Ie et.: 3 slaap kamers, nwe badkamer met ligbad en aansl. wasapp., balkon. 2e et.: vaste trap, flinke kamer met dakkapel. C.V. gas. ROSMOLEN 106 f 88.000,- Op 2e etage gelegen 2-kamerapparte- ment met lift, kelderberging, C.V. blok, L-woonkamer met terras (Z), badkamer met ligbad; sauna, sola rium, wasserette en trimzaal gebouw. Servicekosten: f 197,— p/m. Vlakbij station en winkels. io ligbad, veel ingeb. kasten. Dakbe schot, elekt. inst., vloeren en enkele gevels zijn vernieuwd. Incl. stofferin gen, z ring, e SPLINTERLAAN 96 f 99.000- Op 2e (top)etage gelegen perfekt on derhouden 3 (oorspr. 4)kamerappar- tement met breed zonnebal kon en berging onder het gebouw. Bevat: ge sloten trappenhuis, ruime hall, woon kamer (10 m diep, oorspr. 2 kmrs), 2 slaapkamers, nieuw toilet en bad kamer met bad, geheel vernieuwde keuken met inbouwapp. Verwarming d.m.v. gashaard en gevelkachels. Inkl. verosol zonwering, inbouwapp., gei ser. Serv. kst.: f 95,- p/m. SPLINTERLAAN 135 f 159.000- Gemoderniseerd woonhuis met voor- en diepe achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, woonkamer met parket, open haard en open verb, met nwe eiken keuken. Gang en keuken met plavuizen, plafonds vernieuwd. 1e et.: 3 slaapkamers, hoog betegelde badkamer met douche, aansl. wasapp., nwe vloer en plafond. 2e et.: vaste trap. zolderka mer met dakkapel, berging. Vloeren zolderdak ge is., C.V. gas. het RIJNSBURGERWEG f 585.000,- Goed onderhouden vrijstaande villa op 1358 m2 grondopp., met 2 gara ges en plantenkas. Indeling: vestibu le, toilet, gang, grote moderne keu ken, 2 ruime kamers, zijkamertje. Ie et: hall en trappenhuis met raam, toilet, 3 kamers, moderne badkamer met douche en ligbad, keukentje. 2e et: 3 kamers, douche, vliering. Onder het huis een provisie/stook/ wijnkelder. Gasboiler. Exclusieve wo- SOPHIASTRAAT 42 f 95.000- Geheel gemoderniseerd en verbouwd woonhuis met plaats en schuur. Inde ling: hall, flinke woonkamer, toilet, uitgebouwde keuken. 1e et: 2 slaap kamers, douche. Elek. inst., keuken, C.V., riolering, betonvloer en plafonds vernieuwd. Nieuw mastiek dak, voor gevel nieuw gevoegd. Groot woonhuis met achtertuin (ZO). Indeling: entree, vestibule, keuken, toilet, garderobe, kamer en suite (11,5 m) 1e et: 2 (oorspr. 3) kamers, 2e keukentje. 2e et: 3 ka mers, badkamer met aanrechtje. Mooi royaal woonhuis vlakbij cen- ZEEMANLAAN 49 f 158.000,- Woonhuis met zonnige achtertuin (Z) en achterom. .Indeling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, kamer en suite (10 m), keuken. 1e et.: 2e toilet, gangkast, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad. 2e et: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, grote zolder. leiderdorp Uitstekend onderhouden vrijstaand woonhuis met mooie landelijke lig ging en vrij uitzicht over polderland schap. Voorzien van zij- en achter tuin (Z), C.V.-gas, flinke schuur met elek. Ind.: hall, toilet, kast met bad- geiser, royale woonkamer in open verbinding met de keuken (incl. app.). Geheel betegelde vloer en schuifpui naar tuin. 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met oegstgeest Op zeer goede stand gelegen heren huis met voor- en diepe achtertuin, achterom en schuur in fraaie groene omgéving. Indeling: vestibule, kelder kast, toilet, woonkamer en suite, keuken. 1e et.: 2e toilet, 3 slaapka mers, balkon, badkamer met ligbad. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dak kapel, doka en berging. C.V. gas. Elek. instal., enige afvoeren, toiletten en keukenblok vernieuwd. NASSAU LAAN 42 f285.000,- In rustige laan gelegen hoekhuis met voor-, zij- en zonnige achtertuin (Z) en stenen schuur. Ipdeling: vestibule met garderobe, gang met kelderkast, toilet, moderne keuken incl. app., zeer grote woonkamer met open haard en deur naar terras. 1e etage: ruime overloop, voorzijkamer, voor kamer met balkon en kast, achterka mer met balkon (Z) en inb. kasten, toilet, badkamer met ligbad en was tafel. 2e etage: vaste trap, ruime zol der met C.V. gasketel (nieuw) en gas boiler; kamer met dakkapel en wasta fel. De parterre is voorzien van ther mopane beglazing, er is een beveili gingssysteem. Uitstekend onderhou den en niet ver van scholen en win kels. WILLIBRORDLAAN 14 f 169.000,- Woonhuis met voor- en grote achtei tuin (22 m) met vrijstaande stenei schuur, achterom en geheel vrij ui zicht. Indeling: entree, gang, met fonteintje, woonkamer met haard, moderne keuken met vaatwas ser en kelderkast. Ie et.: 2 slaapka mers, badkamer met zitbad en 2e toi let. 2e et.: vaste trap, kamer met dakkapel en veel berging. C.V. Gro tendeels dubbel glas. warmond Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. ilet SWEILANDSTRAAT 49 f 150.000- Hoekhuis met voor-, zij- en achter tuin en vrijstaande stenen schuur. In deling: entree, gang met toilet en kel derkast, keuken, doorzonkamer. 1e et.: 3 slaapkamers, douchecel en toi let, balkon. 2e et.: vlizotrap naar vliering. data Het kabinet heeft besloten de af trekbaarheid van de hypotheekren te te handhaven. Wordt het dan niet eens tijd u vrijblijvend te laten voorrekenen wat uw flnanclerlngs- mogelijkheden zijn? Maak met ons een afspraak en overtuig uzelf dat het kopen van een huls best Interessant kan zijn. Wij zijn ook op zaterdag geopend van 10.00 tot 14.00 uur. schitterend uitzicht op de Oude Rijn. Ind.: hal, ruime living met fraaie open haard, luxe keuken met diverse inbouwapparatuur en extra bergkas ten, bijkeuken, extra kamer in garage. 1e Etage: overloop, entresol, ouderslaapkamer, badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, 2 slaapkamers waar van 1 met balkon. 2e badkamer met douche. Het geheel verkeert in perfecte staat van onderhoud, is hoogwaardig afgewerkt, voorzien van c.v.-gas en optimaal geïsoleerd. Uitermate geschikt voor diegenen die van privacy houden. 375.000,-k.k (vrije vestiging) Gerbrandylaan 29 townhouse (Waardelland) Met inpandige garage en brede achtertuin pal op het zuiden gelegen aan de Nieuwe Rijn met ei gen aanlegsteiger. Ind.: hal, toilet, zeer luxe keu ken met diverse inbouwapparatuur, eethoek, schitterende woonkamer met open haard en schuifpui naar terras. 1e Etage: 3 slaapkamers waarvan 1 is voorzien van een badkamer met douche en dubbele wastafel en balkon op het zuiden, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Etage: zeer grote zolderkamer met balkon op het zuiden. Uitstekend onderhouden, optimaal geï soleerd, veel extra's. 299.000,-k.k. (vrije vestiging) Met voor- en achtertuin in de Professorenwijk ge- slaapkamers met dakkapel. De woning is uitste- Potgleterlaan 3 Lieflijke tussenwoning in een prettige buurt gesi tueerd. Ind.: tochtportaal, toilet, ruime woonka mer met open haard, moderne keuken met veel bergruimte en inbouwapparatuur," royale binnen plaats. 1e Etage: overloop, badkamer met lig bad, 2 kinderkamers en ouderslaapkamer. Grote vliering geschikt als hobbyruimte. De woning is vrijwel geheel opgeknapt. Voorzien van c.v.-gas. 110.000," k.k. Leiderdorp Anna van Burenatraat 6 Fraaie tussenwoning aan plantsoen gesitueerd met voor- en zonnige achtertuin. Ind.: hal, ruime woonkamer met zeer luxe open keuken voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur. 1e Etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met een geplavuisd balkon, badkamer met douche. 2e Etage: ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. De woning is optimaal onderhouden. Riolering, elektra geheel vernieuwd. Voorzien van c.v.-gas. 174.000,- k.k. In een moderne rustige wijk gelegen met voor- en achtertuin en groot zonnig balkon. Ind.: hal met plavuizen, grote inpandige berging, badka mer met ligbad, 2 slaapkamers. 1e Etage: ruime woonkamer met schuifpui, open keuken met ver laagd plafond, ouderslaapkamer. 2e Etage: 2 slaapkamers, veel bergruimte. De woning ver keert in perfecte staat van onderhoud. Voorzien van c.v.-gas. Nabij scholen, winkels etc. 169.000,- k.k. (vrije vestiging) Zoeterwoude-dorp Grutto 14 Halfvrijstaande villa, rustiek gesitueerd met gara ge en grote zonnige tuin met terras. Ind.: hal met plavuizen, ruime woonkeuken met diverse luxe inbouwapparatuur, schitterende living met pla vuizen, open haard en aluminium schuifpui. 1e Etage: overloop, 4 royale slaapkamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, aparte douchekamer Rustieke halfvrijstaande villa Oegstgeest Prins Bemhardlaan 41 Oerdegelijk van opzet op uitstekende stand gele gen met voor- en diepe achtertuin en garage. Ind. beg. gr.: hal met plavuizen, royale woonka mer met massief parket en open haard, keuken met bijkeuken. 1e Etage: 3 slaapkamers waar van 1 kamer met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Etage: 2 slaapkamers, vliering. Het geheel verkeert in uitstekende staat van on derhoud is voorzien van cv-gas en spouw muurisolatie. 359.000,- k.k. (vrije vestiging) sfeervol pand Deutzstraat 5 Uitstekend geschikt voor praktijkdoeleinden, goed gesitueerd in een zijstraat van de Gevers straat. Ind.: praktijkruimte ca 20 m2, ruime keu ken, woonkamer met openslaande deuren naar zonnige tuin. 1e Etage: 2 slaapkamers beide voorzien van een balkon, moderne badkamer met ligbad, apart toilet. 2e Etage: via vaste trap te bereiken, 2 slaapkamers en berging. De alge mene staat van onderhoud van het pand is goed. Snelle oplevering mogelijk. Oegstgeester gega digden genieten de voorkeur, 159.000,- k.k. suite met parket vloer en openslaande deuren naar terras, ruime keuken. 1e Etage: 3 slaapka mers, badkamer met douche, 2e toilet. 2e Etage: 2 slaapkamers en veel bergruimte. De woning verkeert in goede staat van onderhoud. Thans Hoogmade landhuis Boskads 12 Met grote oprijlaan, carport en zwembad In een landelijke omgeving gesitueerd. Ind.: schitteren de keuken met eethoek en plavuizen, grote L- vormige woonkamer ca. 60 m2 met open haard, plavuizen en balkenplalond, fraaie marmeren hal met aangrenzende wintertuin, luxe badkamer met ligbad, ouderslaapkamer ca. 30 m2.1e Eta ge: overloop, kleine kamer, riante zolderkamer met diepe bergkast. De wonina verkeert in uitste kende staat van onderhoud, is voorzien van c.v.- gas. Totale oppervlakte 2900 m2 (vrije vesti ging). 495.000,- k.k. hiervan videopresentatie

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 28