ptt fin westeinde ziekenhuis loketmedewerkers m/v leerling-verpleegkundige Projectleider penso "qD. uitzendbureau content uitzendbureau content m MTS'er procestechniek (m/v) d* v*fgoe<Ü opleiding tot A-verpleegkundige "Flora" W.A. BEDRUPS-ECONOMISCH MEDEWERK(ST)ER PEUTER-LEIDSTER SECRETARESSE/ SECRETARIS vakature Mercuri Urval Mercuri Urval Onze traditionele zomeractie duurt dit jaar tot en met 3 augustus en staat in het teken van ons 20-jarig J bestaan. Daar mag je dus wat van verwachten! Als je juist in die periode tijdelijk wilt werken en prijs stelt op zeer persoonlijke begeleiding, dan moet je beslist bij ons zijn. Want iedere uitzend kracht is bij ons Content. leiden breestraat 69 071-125745 overige vestigingen zie Gouden Gids Het postdistrict 's-Gravenhage verzorgt alle activi teiten van PTT Post in een groot deel van de provincie Zuid Holland. De personeelsleden bij de loketdiensten in de postinrichtingen verrichten verlerlei werkzaamheden. Men kan er namelijk voor de meest uiteenlopende zaken terecht. Van postzegels tot kentekenbewijzen. Van viskaarten tot de diensten van postgiro/rijks postspaarbank. Elke man of vrouw achter het loket moet van al deze diensten op de hoogte zijn. Er zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden in en rond 's-Graverhage, Leiden, Noordwijk, Katwijk, Delft, Zoetermeer, Bodegraven en Waddinxveen Voor plaatsing wordt een uitgebreide bedrijfs opleiding gegeven op de bedrijfsschool in 's-Gravenhage. In principe gaat de opleiding medio augustus van start. Het werkterrein van deze medewerkers Onderhouden de contacten met de klantenkring van het lokettenbedrijf. Houden zich bezig met de brede dienstverlening die de PTT haar klanten biedt. De postkantoren kennen lange openstel lingstijden. Dat betekent werken in wisselende diensten, ook op zaterdagochtend. Onze wensen Bij voorkeur MEAO-diploma (administratieve of commerciële richting). MDS- of HAVO-diploma (economische vakken). Eventueel MAVO-4 (wiskunde, handelskennis, Nederlands plus vreemde taal D-niveau). Commerciële instelling. Correct en representatief optreden. Wonend in of in de directe omgeving van genoemde standplaat sen. Bij plaatsing wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met de woonplaats. Wat wij bieden Aanvangssalaris, afhankelijk van leeftijd, tussen f 1327,- (17 jaar) en f 2066,- (25 jaar en ouder) bruto per maand. Maximaal aan deze functie ver bonden salaris f 2974,- bruto per maand. Jaarlijks 7 Vi vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. De sollicitatie Naast schoolverlaters worden ook belangstellen den, die na hun opleiding reeds enige jaren werk ervaring hebben opgedaan, uitgenodigd te sollici teren. Indien nodig wordt informatie verstrekt door de afdeling Algemene Personeelsaangelegenheden en Ressort van de genoemde kantoren. Schriftelijke sollicitaties, waarin naast diploma's tevens het vakkenpakket wordt vermeld, binnen 10 dagen ongefrankeerd richten aan: Chef Personeelsvoorziening en Loopbaanontwikkeling Postdistrict 's-Gravenhage Postbus 99100 2500 NA 's-Gravenhage ptt post Postdistrict 's-Gravenhage Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe-het-zelf markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en industriële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het centraal researchlaboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Binnen ons centraal researchlaboratorium op de afdeling Procestechniek zoeken wij een MTS'er PT. De afdeling Procestechniek vervult een brug- funktie tussen laboratoria en produktie en houdt zich o.a. bezig met het maken van dispersies op kleine schaal voor ontwikkelings laboratoria, trouble-shooting in produktie en het onderzoeken van nieuwe dispergeer- apparatuur. De nieuwe medewerker houdt zich bezig met het maken van verfmonsters voor onderzoek en het onderzoeken van bestaande en nieuwe produktietechnieken op kleine schaal. Hij/zij moet in staat zijn meetgegevens te verzamelen en kritisch te beoordelen, en de gegevens van meerdere experimenten te vergelijken. Op termijn moet hij kunnen door groeien naar een zwaardere functie, Funktie-eisen: MTS-PT; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; goede contactuele eigenschappen Heeft u belangstelling? Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich. wenden tot mevrouw M.E.C. Welsink, afdeling Personeel en Organisatie, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, telefoon (01711) 8 20 88. a als je je tenminste nti aanmeldt in het Westeinde Ziekenhuis in Den Haag om te komen deelnemen aan de die op 20 november a.s. start. 0 Deze opleiding is in-service (zowel theorie als praktijk worden in 0 het ziekenhuis gegeven) en duurt 3'/2 jaar. Na een theoretische 0 periode van 3 maanden verdien je al een salaris terwijl je doorgaat 0 metjestudie. Als je dus aan onze eisen voldoet en je beschikt over voldoende doorzettingsvermogen,- zit jij goed en kun je nu eerst 0 rustig met vakantie! 2 Er is een mogelijkheid om gedurende maximaal 1 jaar intern te 0 wonen. 0 Heb je minimaal een MAVO-4 diploma op D-niveau met bij voor- keur natuur- en scheikunde in het pakket, ben je bij het begin van de opleiding (dus op 20 november a.s.) 17 jaar en 7 maanden of ouder en voel je er iets voor om te werken voor mensen die graag op jouw hulp rekenen, meld je dan nu aan als 0 in het Westeinde Ziekenhuis in Den Haag. 0 Voor inlichtingen en het aanvragen van een sollicitatieformulier 0 kun je de afdeling Personeelszaken bellen: tel. 070-889393, toestel 0 2535 of2536. 0 Richt je schriftelijke sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 25/2 VA Den Haag. Coöperatieve bloemenveilmgvereniging "Flora" is een coöperatieve bloemenveilingvereniging met meer dan 2000 leden. Dagelijks wordt in het ultra moderne veilingcomplex een breed assortiment van bloemen en planten aangevoerd ervop een snelle en efficiënte wijze verhandeld. Momenteel zijn bij de veilingvereniging 210 medewerkers in dienst, die zich bezighouden met een zo optimaal mogelijke dienstverlening voor producent en handel. Veiling Flora heeft zich, mede dankzij de doorgevoerde innovaties, inde loop der jaren een sterke positie binnen de bloemisterij-sector. voor de afdeling financiën en administratie Een veelzijdige functie Tot uw taken behoort o.a. het opstellen van periodieke resulta- tenoverzichten, balans en winst- en verliesrekening, de begro ting. Ook de coördinatie van werkzaamheden op het gebied van de financiële registratie en controletaken van de financiële regi stratie en van de financiële- en salarisadministratie behoren tot uw taakgebied. Wat wij vragen U bent 23-30 jaar en u hebt HEAO-BE met tenminste 3 jaar ervaring in een dergelijke functie en liefst enige kennis van en ervaring met automatisering in een commerciële onderneming. Uw sollicitatie, met vermelding van opleiding en ervaring, kunt u richten aan de Coöperatieve bloemenveilingvereniging "Flora" W.A., t.a.v. de heer J. v. Duyvenbode, Laan van Verhof 3, 2231 BZ Rijnsburg. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer K. Anholts, telefoon 01718-55230. Stichting de Zevensprong, ondergebracht in Buurthuis 'T SPOORTJE vraagt met ingang van 1 september a.s. een tbv. van haar peuterspeelzaal 't Pinkeltje. De vakature betreft een part-time funktie van 20 uur per week. Taken - Begeleiden van peutergroepen - Kontakten met ouders: organiseren van ouderavonden, onder steunen van ouderkommissie, ontmoetingsgesprekken Begeleiden van vrijwilligers/stagiaires - Voeren van de administratie - Kontakt onderhouden met andere instellingen - Meedenken in beleid/organisatie in een groter team van het buurthuis •Zo mogelijk samenwerken met andere sektoren binnen het buurthuis Funktle-voorwaarden - Geeigende opleiding (bv. M.B.O. gericht op peuteropvang) Affiniteit met het Buurthuis gebeuren - Zelfstandig een speelzaal kunnen leiden - Enige ervaring op dit terrein is gewenst Arbeidsvoorwaarden - een zelfstandige funktie - salaris volgens CAO Welzijnswerk (P UB funktie) Inlichtingen en sollitatles Voor meer informatie kunt u bellen naar t Pinkeltje tel. 071- 217879 en vragen naar Wil of Berty of naar het Buurthuis tel. 071-142505 en vragen naar Mien, Sollicitaties richten aan het bestuur en team van Stichting de Zevensprong, Buurthuis 't Spoortje, Bernhardkade 40 2316 RX Leiden. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Het AÖvocatencollectief te Leiden zoekt Ervaring met een tekstverwerker strekt tot aanbe veling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische inlichtingen bij mr. R. Hees, 071-122541. Uitgebreide sollicitatiebrieven binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad te richten aan Advocatencollectief te Leiden, Postbus 894, 2300 AW Leiden, t.a.v. mr. R. Hees. Ervaren typiste (m/v) bij voorkeur met ervaring o tekstverwerker. 'Vereniging van eigenaren 'DE HEEMB0RGH" Deze vereniging omvat 258 appartementen, een groot aantal winkels, zwembad, sauna en par keergarage. welke een volledige dagtaak omvat betreffende de schoonmaak- en onderhoudswerkzaamhe den. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de ad ministrateur van de vereniging. Postbus 183 2200 AD Noordwijk, v. Limburg Stirumstraat 13 2201 JM Noord- wijk. HOLLAND BV Onze cliënt is een middelgroot, regionaal opererend bouwbedrijf in het centrum van Zuid-Holland. Zij legt zich toe op een grote diversiteit aan projecten: nieuwbouw, projectontwikkeling, monumentenzorg en renovatie in de burgerbouw en de utiliteitssector. Door een planmatige aanpak, kwaliteit en een actieve aquisitie is het bedrijf, ook in de moeilijke jaren, steeds gegroeid. Om deze groei te continueren zoeken wij kandidaten (m/vj voor de functie van IR/HTS-B De baan; - U krijgt de verantwoordelijkheid voor meerdere projecten van uitlopende grootte die U vanaf de voorcalculatie tot en met de oplevering begeleidt. - U verzorgt daartoe de werkvoor bereiding en planning (mensen en materieel)begeleidt de uitvoerders, bezoekt bouwver- gaderingen en onderhoudt contacten met leveranciers voor de project-inkoop. - IMa de inwerkperiode kan Uw werk uitgebreid worden met een stuk acquisitie. - U neemt deel aan de stafverga deringen en rapporteert na uw inwerkperiode, aan de directie. U heeft: - Inventieve, kwaliteitsbewuste instelling. - Leeftijd omstreeks 31 jaar. - Opleidingsniveau Ir/HTS-B. - Ervaring met calculatie en bouw plaatsbegeleiding. U krijgt: - Promotiekansen tot aan de top, afhankelijk van Uw resultaten. - Een goed salaris - Moderne secundaire arbeids voorwaarden. - Een verantwooirJelijke en zelfstandige functie Bent U toe aan een volgende stap in Uw carrière? Schrijft U dan een brief met C.V. onder ref .nr. 36.1355 aan HOLLAND BV Westblaak 92, 3012 KM Rotterdam.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14