cTVlAASDAM Vaderdag cadeaudag! paco rabanne pour homme VADERDAG-KADO RACEFIETSEN vanaf 399," Cadeautjes voormannen (T)iiogiste/iij-<-pM^U'mfiiÊ Graveerpen Scheren zonder morsen Een lekker geurtje Nat en droog Netjes opgeborgen Spatbag handige zadeltas Zelf roken Soft- wind paco ra ban na pour homma LEIDEN. Winkelcentrum De Kopermolen 32. Tel. 071 - 220038 OEGSTGEEST. Winkelcentrum De Langevoort 57. Tel. 071 -174715 NOORDW IJK/ZEE Koopcentrum Hoofdstraat 60. Tel. 01719- 12691 Sjorfaand Een grandioze hulp bi| al uw pakproblemen op auto (surfplank, koffers e.d.). fiets, camping of thuis. Lengte 2,50,3.50 en 4.50 m. Onmisbaar, t Onderhoudsset Voor ketting en derailleur. Houdt uw fiets super lichtlopend! Bevat olie. kettingvet reiniger, kwast en lekbakje. Nu voor IOb"1 Zadeltas Alles wat u onderweg nodig heeft stopt u erin. Lichtgewicht en O 5Q waterdicht Tijdelijk J, Raceshirt Korte mouw Speciale prijs Fietshandschoenen Deze handschoenen zijn aan de binnenzi|de voorzien van palmvulling. Vervaardigd van soepel leer. In diverse uitvoeringen. S,ec„512?° A WOENSDAG 13 JUNI 1984 Varia 1 Handig voor op vakantie is deze Shavy, een scheerkwast met een schuimreservoir. Met een zachte druk op de kwast komt het schuim naarboven. Een extra ring aan het begin van de scheerkwast zorgt er voor dat het overtollige schuim wordt opgevangen. Geen zeep handen dus bij het inzepen en masseren. De ver wisselbare schuimvullïngen zijn genoeg voor 25 tot 30 keer scheren. De prijs ligt rond een tientje. De mannenlijn van Cacharel is er pas driekwart jaar maar lang genoeg om voor vaderdag wat aardige din gen in petto te hebben. Mooi verpakt is er b.v. de eau de toilette (100 ml) en Cacharel- pochet voor f44,90. Voor de mannen die al Chacharel- aanhanger zijn is er ook een grote verpakking van 200 ml die 74.50 kost. Wie toch een cadeautje van rond de 25 gul den in gedachte had kan voor f21,50 een verstuiver met een inhoud van 30ml kopen. Bo ven ziet u de geschenkverpak kingen, onder de hele lijn van zeep tot eau de toilette. Wie nat en droog scheren met elkaar wil afwisselen zal ze ker blij zijn met de nieuwste vinding van Panasonic de Wet Dry. Hei apparaat kan zowel bij droog- als bij nat- scheren worden gebruikt. Een model werkt op een accu en wordt opgeladen met een adapter, het andere werkt op batterijen. Het batterijmodel kost 94 gulden, de accu- uit voering gaat 168 gulden kos ten. Voor enthousiaste fietsers is een fietstas een vrijwel onmisbaar attribuut. Deze spatbag is een nieuwe lid van de toch al uitge breide Agu-Sportfamilie De tas die onder elk zadel past, heeft twee grote vakken, een spatbord en een refectorhou- der. De tas heeft een inhoud van 5 liter en weegt 230 gram. Twaalf videobanden kunnen in deze cassette van Flair (39x27x- 149) keurig en stofvrij worden opgeborgen. De deksel is van rookglas. De cassette is onderling stapelbadr met de dozen waar in audiocassettes 36 en 72. Op deze manier kan een heel overzich telijke cassettotheek worden opgebouwd, die wordt uitgevoerd in de kleuren zwart/grijs. In de kuststreken is het niet ongewoon dat de visser zijn eigen makreeltje rookt. Het bouwen van een rookkist is helemaal niet zo moeilijk maar wie daar geen zin in heeft kan terecht bij Artola. Dit Weertse bedrijf komt met een rookgrilloven voor de tuin, camping of het terras. Het is natuurlijk even een uitgave, zo rond de 250 gul den maar wel een waarvan u jarenlang plezier kunt heb ben. Stoplichtkijker Een stoplichtkijker is een nieuw autoaccessoire van Halfords. Deze stoplicht kijker kan tegen de voor ruit, vlak onder de achter uitkijkspiegel worden ge plakt. Als een periscoop laat het kunststofplaatje op ooghoogte zien wanneer het licht op groen springt. Prijs van deze stoplichtkij- ker f3,50. Een klein beetje koel te juist op de plek waar je bezig bent, dat kan met de Soft- wind van Mavalo. Deze ventilator heeft alleen maar in een lampfitting te wor den gedraaid. Bij het gebruik van deze softwind is natuur lijk vooral gedacht aan de caravan. Prijs van dit snufje S9 gulden. Het aanbrengen van postco de en huisnummer in waar devolle voorwerpen kan een bescherming tegen diefstal bieden. Daarvoor hoeft u niet met de spullen te gaan sjou wen, dat graveren kunt u zelf met de graveerpen, die Bruynzeel op de markt heeft gebracht. Voor het geringe be drag van f2,95 is deze pen in o.m de kantoorboekhandel te koop.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 8