Bejaarden krijgen hulp in avonduren C Zoeterwoudse jongeren: 'leven' in het dorp Wyttenbachweg: alleen ergste nood gelenigd Wandelfeest in Warmond Vanaf volgend jaar in Voorschoten Kleuters elders in wijk onderdak 'Trilweg' nog niet geasfalteerd Wassenaar krijgt er een school bij Botsing op 'illegaal' rijwielpad jÜsqrtK Botsingen Tarieven elektriciteit omlaag in Wassenaar WARMOND - Nadat de verschil lende andere regiogemeenten al zijn voorgegaan komt ook War mond nu met een wandelfestijn in de avonduren. Alleen: in War mond geen avondvierdaagse, maar een 'driedaagse', en wel op 18, 19 en 20 juni. De deelnemers kunnen kiezen uit de tien en vijf- tien kilometer. De route voert de Warmondse wan delaars de eerste avond langs Oegstgeest. Op de 19e loopt men via Sassenheim en de derde avond richting Leiden. Uiteinde lijk worden de lopers bij het Trefpunt (Herenweg) verwel- komt door de Brass Band. De start vindt bij datzelfde Tref punt plaats tussen half zeven en zeven uur 's avonds. Stad en rand WOENSDAG 13 JUNI1984 ZOETERWOUDE - Elke ge meente - hoe groot of hoe klein ook - heeft wel een eigen onderkomen voor de jeugd. Een plaats waar je als jongere altijd terecht kunt wanneer je het thuis even niet ziet zitten of wanneer je met wat leeftijdge noten wilt vertoeven. Niet zel den treedt er in het weekeinde een bandje op of zorgt in elk geval de disco ervoor dat jon geren geen kilometers hoeven te fietsen om wat vertier te zoe ken. Zo heeft bijvoorbeeld Voorschoten z'n Lindehoeve en Warmond Ut Sloepie. Al leen in Zoeterwoude lijkt het onmogelijk iets van de grond te krijgen. Toch gaat een aantal jongeren het proberen. Ze doen dat door middel van een vereniging, die 'Het Leven' zal gaan heten. Nico Overdevest, één van de grondleggers van 'Het Leven', vindt dat het hoog tijd wordt voor een dergelijke vereniging: "Jarenlang is er van alles on dernomen. Maar steeds bleek de animo onder de Zoeter woudse jeugd nihil. Het is zelfs zo erg dat er de laatste paar jaar maar helemaal niets meer is geprobeerd". "Er moet gewoon wat meer leven in de brouwerij komen", vindt Ton van Teylingen, één van de andere oprichters. Vandaar dat ze de koppen bij elkaar hebben gestoken in de hoop iets voor de Zoeterwoudse jeugd te kun nen doen. Onder die toepasselijke naam 'Het Leven' willen ze samen met Rob Janmaat en de enige dame van het stel, 'Beau', een aantal aktiviteiten ontplooien om zodoende de belangstelling van de Zoeterwoudse jeugd te winnen. Er wordt gedacht aan een barbeque-avond en een kampeerweekeinde. Ook wordt door verspreiding van stencils geprobeerd meer men sen te activeren voor de nieuw bakken vereniging. Onderkomen Maar er zijn meer plannen. Rob Janmaat daarover: "In de toe komst moet er zeker een on derkomen beschikbaar zijn voor één of meer avonden in de week. We willen daarom bij de gemeente aankloppen voor een ruimte en eventueel voor wat subsidie. Met een grotere aantal mensen maken we na tuurlijk meer kans. Ons eerste probleem is dus de mensen er van te overtuigen dat er in Zoe terwoude ook iets mogelijk moet zijn. Samen sta je tenslot te sterk". Desgevraagd vertelt een ge meentelijk woordvoerder nog niets van het nieuwe initiatief te hebben vernomen. Hij kan derhalve nog weinig voorspel len of toezeggen over de wen sen die de initiatiefnemers van 'Het Leven' hebben. "We wachten wel af wanneer we iets horen", aldus de woord voerder. Het viertal beseft heel goed dat het allemaal niet vanzelf zal gaan. Maar, zoals Nico Overde vest het stelt, het viertal be kijkt de zaken optimistisch. "Met veel inzet moet het kun nen slagen. We mogen ons niet direct na één tegenslag laten ontmoedigen. En als na ver loop van tijd blijkt dat er toch niets haalbaar is in Zoeterwou de, nou, dan hebben wy het in elk geval geprobeerd". Na deze woorden wordt het even stil, want 'Het Leven' denkt er vooralsnog niet aan om te ster ven. Men realiseert zich dat er dan voor de jeugd misschien helemaal niets meer gebeurt in Zoeterwoude. Zo ver is het nog lang niet: als het aan 'Het Le ven' ligt komt er heel wat meer leven in het dorp. ERIC HOENSON VOORSCHOTEN - Vanaf 1985 staat 's avonds constant iemand klaar voor Voorschotense bejaarden die hulp nodig hebben. De Vereniging Gezondheidszorg Voorschoten wil namelijk in januari starten met 'avondhulp', in samenwerking met de kruisorganisaties in de regio. Koffiezetten, in bed helpen en assisteren met uitkleden: al deze dingen kunnen aan bod komen bij de hulp. Het is maar net waar de bejaarden behoefte aan hebben. Hoe deze behoefte moet worden gepeild is nog niet helemaal dui delijk. Waarschijnlijk gaan enige studenten een behoefte-onder zoek houden onder de ouderen van Voorschoten. Daarnaast wil de vereniging een oproep plaat sen in de plaatselijke pers met daarin belangrijke telefoonnum mers. Ook overweegt ze een vouwblad te verspreiden onder ouderen, waarop staat wat de vereniging doet en hoe zij te be reiken is. De vereniging heeft na melijk de indruk dat het veel ou deren grote moeite kost naar een hulpverlener te stappen. Wat vouwblad, oproep en onder zoek zullen opleveren is moeilijk te zeggen. Op voorhand zegt P. Moleveld, coördinator van de vereniging, echter dat hij de in druk heeft dat de behoefte "niet te verwaarlozen is". Hij zegt ver schillende signalen te hebben opgevangen uit de groep bejaar den, die steeds groter wordt en de komende jaren procent zal uitmaken de opmerkingen van raadslid J. Vis ser hebben hem aan het denken gezet. Deze PvdA/PPR-bestuur- der opperde in februari het plan om een thuiszorg voor bejaarden op te zetten die zeven dagen per week, dag en nacht paraat is. Wal en schip De thuiszorg zou zich met name moeten richten op mensen die volgens de bejaardenindicatie- commissie hoognodig in een be jaardenoord moeten worden op genomen, maar nog thuis wonen omdat in het tehuis geen plaats voor hen is. Het gaat volgens Vis ser om een groep van zo'n 30 40 mensen die, zoals hij dat noemt, "een beetje tussen de wal en het schip vallen omdat de verschil lende instellingen die zich bezig houden met bejaardenzorg niet goed op elkaar zijn afgestemd". Een opmerking die de vereniging niet helemaal kan ontkrachten. Ze geeft toe dat de samenwer king niet in alle situaties ideaal is omdat onduidelijkheid bestaat over eikaars taken, werkterrein en communicatielijnen. Goede afspraken en een centrale meldpost zouden de problemen kunnen oplossen, zo opperde Visser begin dit jaar. Moleveld vindt dat een goed idee. "Ook op dit moment is er trouwens al zo'n post", verklapt hij. "Dag en nacht is een wijkverpleegster be reikbaar. Bereikbaar is echter iets anders dan beschikbaar", zo vervolgt hij. Immers, wanneer een bejaarde op belt op het moment dat de ver pleegkundige onderweg is, zal niemand de telefoon opnemen. Ook voor chronisch zieken en ouderen die vaak hulp nodig hebben is de huidige situatie niet ideaal: de wijkverpleegster heeft niet al te veel tijd voor hen. En wanneer iemand een beroep moet doen op particuliere ver pleging zijn de problemen vaak niet van de lucht. De kosten rij zen namelijk nogal eens de pan uit. In het nieuwe plan moeten deze problemen worden opgelost. Meerdere mensen moeten conti nue beschikbaar zijn. Moleveld weet echter nog niet hoe de meldpost moet worden bemand. Of het inzetten van vrijwilligers een oplossing biedt, zoals Visser opperde, weet hij niet: "Het mag niet vrijblijvend zijn. Bejaarden moeten er wel op kunnen reke nen dat ze geholpen worden wanneer ze in hoge nood hebben opgebeld of van tevoren een af spraak hebben gemaakt", aldus Moleveld. En professionele krachten zijn wellicht te duur, vooral wanneer je ze ook 's nachts wil laten werken, zo op pert hij. •Kosten Toch durft hij over de kosten wei nig te zeggen. Trouwens: veel zal afhangen van de gemeente. Wil zij over de brug komen? Mole naar put hoop uit uitlatingen van Visser. Dit raadslid verklaarde bereid te zijn 60.000 a 80.000 gul den opzij te leggen voor "een professioneel persoon op het ni veau van ziekenverzorgster". Een niet al te royaal bedrag, zo besefte hij zelf al. hulp, ook aandacht worden be steed aan het voornemen van de vereniging om samen met de Ai- gemene Nederlandse Bond voor Ouderen in het najaar een wijk spreekuur op te zetten op drie plaatsen in het dorp. In dat uur kunnen wijkverpleegkundigen worden bestookt met vragen over gezond leven en thuiszorg. Wanneer tijdens die uurtjes mocht blijken dat behoefte is aan een consulatiebureau voor ouderen, is de vereniging bereid een der gelijk bureau op te richten. De infomarkt en themadiscussie worden overigens beide georga niseerd in het verbouwde ds. F ortgensgezondheidscentrum aan de Professer Van der Waals laan. Dit centrum dat er 130 vier kante meter bij kreeg, wordt van avond om zeven uur geopend door burgemeester P. Cannegie- ter. De infomarkt wordt een half uur later geopend door wethou der Marselis. De uitgebrande speelzaal stond i puinruimen begonnen. r vanmorgen nog net zo troosteloos bij als r VOORSCHOTEN - Het rooms-ka- tholieke schoolbestuur neemt vanavond een beslissing over tij delijke huisvesting van de ruim twintig kleuters van de Voor schotense Boschgeest-kleuter school die in het weekeinde af brandde. De kleuters kunnen, zo hoopt men bij de gemeente, tot het einde van het schooljaar een onderkomen krijgen in een van de lokalen van de Willibrord- school aan de Beetslaan of van de Bisschop Beckersschool aan de Douw van de Kraplaan. De één lokaal tellende houten kleuterschool werd zaterdag in brand gestoken door twee jon gens van vijf en zes jaar, waarbij het gebouwtje geheel uitbrand de. Volgens de gemeentelijke plannen zou de Boschgeest-kleu- terschool met ingang van het ko mende schooljaar toch al worden gehuisvest in de nieuwbouw van de Woelwater, zodat alleen voor de nog resterende vier weken van het schooljaar een oplossing hoefde te worden gezocht. Bij een vergadering vanmorgen werd besloten aan het rooms-ka- tholieke schoolbestuur om lo kaalruimte te vragen, aangezien er in de wijk Boschgeest twee ka tholieke scholen staan. De ge meente rekent er volgens een woordvoerder op dat het school bestuur kans ziet om voor vier weken een lokaal voor de open bare kleuterschool vrij te maken. wil hij dan ook rond de tafel gaan zitten met vertegenwoordigers van het gemeentebestuur. Aller eerst wil hij met CDA-wethouder L. Marselis (welzijn) een gesprek voeren. In dat gesprek wil hij be kijken met welke organisaties men in zee moet. Moleveld stipt aan dat hiervoor zo'n twaalf in stellingen in aanmerking komen, uiteenlopend van vrijwilligersor ganisaties als UW, Rode Kruis en Vrouwenraad tot professione le instellingen als de Stichting Horst en Vliet. Ook met bejaar denoorden en verpleeghuizen moet een goed contact zijn. Op hen zal een beroep worden ge- De problematiek rond de Wytten- bachstraat ligt tamelijk moeilijk. De trillingen worden volgens de bewoners vooral veroorzaakt door de bus die door de straat rijdt. Ze stelden voor om de bus- route iets te verleggen, maar dat is in de praktijk niet uitvoerbaar. van de Oegstgeestse Wytten bachweg blyven voorlopig last houden van trillingen als gevolg van het drukke ver keer in hun straat. Wel wor den nog dit jaar de ergste kui len in de klinkerbestrating gedicht, zodat de trillingen iets minder worden. Van as faltering van de weg, die de problemen grotendeels zou verhelpen, is om financiële Tijdens redenen de eerstkomende ja ren nog geen sprake. daan wanneer patiënten die een crisissituatie zijn beland, moeten worden opgevangen en mogelijk moeten worden opge- A1 deze organisaties zijn door de Vereniging Gezondheidszorg Voorschoten uitgenodigd om vanavond te kijken naar de ten toonstelling 'thuiszorg voor ou deren'. Morgenavond kunnen zij discussiëren over de beleids voornemens voor de plaatselijke thuiszorg. Bij dit agendapunt zal naast de plannen voor de avond- Burgerlijke stand ZOETERWOUDE - Gehuwd: G.H. Ma kei met M.S. Akkerboom; A.J.H. Kortman met J.T.C. Elligens; J.N.M. van Leeuwen met J.M. Ouwersloot. WASSENAAR - Nog dit jaar krijgt Wassenaar een afdeling van ae American School of The Hague binnen de gemeentegrenzen. Burgemeester en wethouders willen vijf lokalen, de aula en de hoofden- en lerarenkamer van de leegkomende Van Wassenaer Obdamschool aan deze in Den Haag gevestigde school verhu ren voor een bedrag van ruim dertigduizend gulden per jaar. Een belangrijke overweging daarbij is geweest dat ongeveer de helft van de jongere leerlin gen uit Wassenaar afkomstig is. Naast de American School wordt ook het kinderdagverblijf met in gang van augustus onderge bracht in de leegkomende school. Er en nog wel meer liefhebbers voor het leegkomende schoolge bouw, zegt het Wasenaarse colle ge. Zo zoeken ook onder andere de stichting peuterspeelzalen, enige kunstenaars en de model- bouwvereniging naar een beter onderkomen. Maar, aldus het college, in de nabije toekomst bieden het Jeroenhuis, boerderij Ter Weer, het Deylercentrum, ge bouw Nijevelt, de Europaschool en het buurtcentrum Kerkehout daarvoor voldoende ruimte. Een belangrijk verschil tussen de American School (AS) en deze andere instellingen is dat de school veel ruimte nodig heeft: de AS vroeg aan de gemeente tussen de vijf en twaalf lokalen en daarvoor biedt volgens B en W alleen de Wassenaer van Ob damschool ruimte genoeg. Be- halve dat ongeveer de helft van de jongere leerlingen uit Wasse naar komt, is een tweede reden voor het ingaan op het verzoek van de school geweest dat 'de door de AS nagesteefde integra tie van Amerikaanse en Neder landse scholieren in een gemeen te als Wassenaar beter gestalte kan krijgen', zo stellen B en W. Om de school te kunnen huisves ten moet de schoolartsendienst, die een lokaal in de school bezet, verhuizen. De kosten daarvan komen geheel voor rekening van de AS. B en W zijn wel bereid om, wanneer de AS niet bereid is om de aula incidenteel te verhu ren, te zoeken naar een andere ruimte. De AS betaalt ruim dertig mille huur per jaar. Dat betekent dat de school een 'evenredig deel' van de kosten van leegkomende lokalen voor zijn rekening neemt. Omdat de school leeg komt, loopt de gemeente een jaarlijkse lokalenvergoeding van ruim 85.000 gulden mis. De NZH voelt niet veel voor een verlegging van de huidige bus route. De busmaatschappij is nog wel bereid om de bussen in twee richtingen door de .Schou tenburgstraat, een zijstraat van de Wyttenbachweg, te sturen, maar daar voelt de gemeente niets voor. In deze straat is nog niet zo lang geleden éénrich tingsverkeer ingevoerd en ge meente noch politie voelen er iets voor die maatregel nu weer ongedaan te maken. vergadering van de verkeerscommissie betoogden de bewoners dat wanneer de bus over de Wyttenbachweg blijft rij den, hun woonstraat geasfal teerd moet worden om de trillin gen te ondervangen. Een oplos sing die technisch wel soelaas biedt, zo bevestigde het gemeen tebestuur, maar die veel (te veel) geld kost. Bij oplossingen wordt eerder gedacht in de richting van snelheidsbeperkende maatrege len. Kuilen Gemeentewerken heeft op verzoek van het gemeentebestuur de af gelopen tijd een onderzoek inge steld naar de oorzaak van de pro blemen op de weg en de mogelij ke oplossing(en). Volgens een woordvoerder is dat onderzoek nog niet afgerond, maar is wel al duidelijk geworden dat met ge woon herstraten geen einde aan de overlast voor de bewoners komt. Asfalteren biedt 'mis schien' een oplossing, aldus de woordvoerder, maar daarvoor is voorlopig nog geen geld. In de meeijarenplanning, die de ge meente dit jaar voor het eerst gaat maken, wordt asfaltering van de Wyttenbachweg waar schijnlijk wel opgenomen. Maar, zo voegt hij er aan toe, die klus wordt in elk geval na 1985 pas ge klaard. En ook dan is het nog maar de vraag of er gezien het niet-bindende karakter van een meerjarenbegroting ook daad werkelijk wordt geasfalteerd. Vooruitlopend daarop wil de ge meente in elk geval nog dit jaar de ergste kuilen in de weg dicht maken, waardoor een klein deel van de trillingen tot het verleden behoort. "Maar volledig is die op lossing zeker niet", aldus de woordvoerder. OEGSTGEEST - Een 15-jarige fiet ser uit Leiden heeft gisteren een sleutelbeen gebroken en een voet gekneusd toen hij op het fietspad langs de oostkant van de Laan van Oud Poelgeest in bot sing kwam met een hem tege moetkomende 19-jarige brom fietser uit Noordwijk. Het onge luk gebeurde toen de fietser rich ting Leiden reed, wht aan die kant van de weg nog verboden is maar binnenkort wordt gelegali seerd. De fietser werd overge bracht naar het Diaconessenzie- kenhuis in Leiden. Cursussen Een uitgebreide serie creatieve cursussen wordt vanaf septem ber in de Leiderdorpse Holland- sche Tüyn gegeven. De cursus sen zijn bedoeld voor mensen die in kleine kring willen leren tekenen, schilderen, aquarelle ren of etsen. Elke cursus bestaat uit dertig lessen, die tijdens de avonduren worden gegeven door drie kunstenaars. Overigens wordt in het pand aan de Hoofdstraat volgende maand ook een cursus buiten tekenen in en om Leiden gehouden. Twee middagen in de week kun nen liefhebbers landschappen en stadsgezichten tekenen on der leiding van een kunstenaar. Verdere inlichtingen zijn ver krijgbaar bij de Hollandsche Tuyn, telefoon 071-410976/ 894270. Bijstandswet Acht panelen vol informatie over de algemene bijstandswet, de rijksgroepregelingen en de hoogte van de uitkeringsbedra gen hangen momenteel in het gemeentelijk informatiecen trum van Leiderdorp. Deze ten toonstelling is tot en met don derdag 21 juni te bezichtigen. Over de meest voorkomende vragen over de wet werd een vi deoband gemaakt. Na een druk op de knop krijgt men antwoord' op dergelijke brandende vra gen. Het gemeentelijk informa tiecentrum in het gemeentehuis is elke werkdag geopend van acht tot vijf uur. Fietstocht Oudere Voorschotenaren kunnen donderdagmiddag meedoen aan een fietstocht van Avanti. Men vertrekt om half twee vanaf het clubhuis van Avanti aan de Raadhuislaan 45. WOENSDAG tit Soldat' van Jean-Luc Godard, 20 en 22.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'Trouble with Harry' van Hitchcock, 20 en 22.15 uur. Antonius Kerk - Vijf Meilaan, start avondfietsvierdaagse, 18-19 uur. Wienerwald - Steenstraat, lezing Green peace met als belangrijkste onder werp de bedreigde diersoort de wal vis, 20 uur. Leiderdorp Sjelter - Heemraadlaan 67, bijeenkomst Leiderdorp tegen apartheid, 20 uur. Zoeterwoude Ons Huis - Kosterspad, bijeenkomst Platform, 20-22 uur. DONDERDAG Leiden Dienstencentrum Binnenstad/Zeehel denwij k organiseert wandeling in de Leidse Hout voor 55-plussers, 10 uur melden bij het theehuis, inl. voor ver voer: 143503. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, soos met films en informa tieprogramma's, 15-17 uur. Platform, 10-12 i Voorschoten Clubhuis Avanti - Raadhuislaan 45, fietstocht voor ouderen, 13.30 uur. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van: 8 juni tot 11 juni, 8 uur door: Haven Apotheek, Haven 18, Leiden, tel. 120085; Apotheek Hofland, Thorbeckeweg 3, Voorschoten, tel. 762877. Van 11 juni tot 15 juni door: Apotheek De Aloë, Levendaal 161, Lei- den, tel. 120502; Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482. LEIDERDORP/OEGSTGEEST - Op de kruising Nieuweweg/Leid- seweg in Leiderdorp is gisteren een 29-jarige Leiderdorper ge wond geraakt toen hij met zijn fiets vanaf de Nieuwe weg linksaf wilde slaan richting Oud-Ade. Vanaf de kant van Oud-Ade kwam een auto, bestuurd door een 50-jarige Alkemadenaar. De fietser dacht nog wel voor de wa gen langs te kunnen, maar daar bleek hij zich in te hebben ver gist. De Leiderdorper moest met een hoofdwond worden overge bracht naar het Diaconessenhuis in Leiden. Een 16-jarig meisje uit Voorhout is vanmorgen op de Laan van Oud Poelgeest bij een botsing met een 17-jarige plaatsgenoot op een bromfiets gewond geraakt aan het hoofd. Beiden reden over de Laan van Oud Poelgeest richting Leiden. Ter hoogte van de Mare- laan haalde de bromfietser haar in, juist op het moment dat de Voorhoutse zonder uit te kijken linksaf sloeg. Met een hoofd wond werd de vrouw overge bracht naar het Diaconessen- huis. WASSENAAR - De elektriciteitsta rieven in Wassenaar worden met terugwerkende kracht verlaagd met 0,8 cent-.- Dat is een gevolg van de veel lagere kosten die het Electriciteitsbedrijf Zuid-Hol land (EZH) moet maken om stroom te produceren. De lagere produktiekosten leveren de ge meente Wassenaar dit jaar een besparing van ruim 5,5 ton op de inkoopkpsten op. Het elektriciteitsbedrijf gaat er in de nieuwe prognoses tot en met 1988 van uit dat de produktiekos ten per kilowattuur op het huidi ge niveau van 265 gulden blijven, terwijl eerder met een geleidelij ke stijging tot 315 gulden over Ader jaar was gerekend. In april werd in een directievergadering van het EZH besloten om alle ge meenten die stroom afnemen van dit bedrijf voor te stellen om de stroomprijs met 0,8 cent per kilowattuur te verlagen. Het Wassenaarse college stelt zich evenals zijn collega-besturen op het standpunt dat de stroomprijs inderdaad omlaag moet. "In het verleden heeft de stijging van de inkoopkosten steeds geleid tot een verhoging van de elektrici teitstarieven, en wij staan op het standpunt dat ook deze meeval ler in de tarieven moet worden verrekend", vindt het college. De verlaging van de stroomprijs wordt met terugwerkende kracht, vanaf 1 januari, inge voerd. Het nieuwe hoog-tarief wordt dan 10,9 cent, het nieuwe laag-tarief 5,7 cent per kilowat tuur. LEI DSC H DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan. Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Geen krant ontvangen, tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 uur) zaterdag v incassokosten Abonnementen kunnen dageli|ks ingaan Indien een maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging Kwartaalabonnement 63.10 Commei Per post 85,50 W F J Maandabonnement 21,21 A A va (Autom betaling) Losse A A van Brussel Rubriekchefs 16.30-18 00 uur Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie is niet toegestaan Drs J W E Metselaar Ad| Hoofdredacteur R U Paauw Alg redactiechef A van Leeuwen Plv. Alg redactiechef J M J Post J Kroon (stad) B W T Jungman (plv) HIJ Veldhuizen (regio) P J de Tombe (sport) A van Kaam (plv) 'W CH Schrama (feature) M Hoenson-de Graaft (randgem.) P C Rosier (radio, televisie, kunst) S J de Groot (geestelijk leven) Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941, tst 219 Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a in Bonn. Brussel. Londen, Parijs. Washington, Cairo,

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2