onroerendgoed Hh RflRM ONROERE UONRC OOÊ de vlietstede b.v. aasasn de pater m Venduhuis^ ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed Bfiwï' O OITHl I" lT onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U III vLJ L i TORDOIR makelaardij makelaardij in onroerende goederen IN PRIJS VERLAAGD A der Notarissen BERICHT VAN INZET onroerendgoed Wij vragen voor een client TE KOOP in OEGSTGEEST: een halfvrijstaand vooroorlogs woonhuis, min. 4 slaap kamers, eis: garage. Bij voorkeur omgeving Louise de Colignylaan. Prijsindicatie 360.000,-// 450.000,-. Gaarne i t.siegenbeekstr. 7- 2313 HA Heiden In Waddinxveen worden aantrekkelijke, goede royale, maar vooral energie-zuinige, goedkope een gezinswoningen gebouwd voor 139.000,- V.O.N Deze woningen zijn er in 3 typen met open en geslo ten keuken, 3 slaapkamers en een grote bergzoldei (via vaste trap bereikbaar) en een aparte stenen ber ging in de diepe achtertuin. U vindt deze koopwoningen in "Wijk Zuidpias" direct nabij goede uitvalswegen naar de grote steden Rot terdam, 's-Gravenhage, Delft, Rijswijk enz., maar, ook op loopafstand van het station en winkelcen trum. Wilt U alle bijzonderheden weten? - Graag verstrekken wij ze zonder enige verplich ting. - Kom zaterdagmiddag tussen 1 en 4 uur op de bouwplaats kijken. - Maak een afspraak voor vrijblijvende bezichti ging. H makelaardij b.v. .uaNV". Waddinxveen Tel. 01828-13822 G PARAMARIBO. STRAAT 141 4-Kamer appartement met uitzicht op Zijl, vlakby zwembad en winkels, c.v.- gas, balkon voor en achter, moderne keuken, douche, toilet, woonkamer met pla vuizen vloer, gas open haard. Extra: geiser, afzuig kap, zonnescherm. Sterk verlaagde vraagprijs: 75.000,- k.k. (5 P. de La COURTSTRAAT 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (zuid.) met grote w.oonkamer, houten pla fond, keuken, toilet, le eta ge: 3 slaapkamers, douche, elek. bedrading recentelijk Vraagprijs: 125.000,- k.k. G EVERTSEN- STRAAT 60 Subliem onderhouden een gezinswoning met schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, nieuwe eiken keuken met app., le etage: 3 slaapka mers met wastafel, badka mer met ligbad, 2e toilet, apart douchegedeelte, 2e etage: slaapkamer met Ve- lux dakraam. Het pand is 'voorzien van gaskachels. Vraagprijs: 132.000.- k.k. G MORSWEG 88 Ruime eengezinswoning in perfecte staat van onder houd met tuin op het zuiden, grote stenen ber ging, achtertuin gelegen aan open vaarwater met ei- schip. Ind.: grote woonka mer, hal, gang, toilet, kel derkast, keuken, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, apart 2e toilet, vaste trap naar zolder waar op kamer met keukenblok, zeer geschikt voor evt. ver huur. Ouderslaapkamer met ingebouwde kasten- wand, bed etc. Inbegrepen: stoffering zonwering gas paarden, keukenappara- tuur. Oplevering desgéw. spoedig. Vraagprijs: 149.000,- k.k. G FRANS VAN MIERISSTRAAT 37a Bovenwoning met kamer en suite, slaapkamer, bad kamer met bad, keuken, toilet, balkon, elektra is vernieuwd. Buitenschilder werk nodig. Vraagprijs: 59.000,- k.k. G PUNTERWERF 5 Mod. eengezinswoning Ind.: woonkamer, vaste kast, open keuken, hal, toilet, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer metbad, 2e toilet, vaste trap iu.ar zolderetage met slaapkamer, berging, c.v.-gas, boiler, mech. ven tilatie. Vraagprijs: 149.000,- k.k. J. HAYDNLAAN 84 Rustig gelegen tussenwo ning met voor- en achter tuin, aparte stenen schuur en garage met elec. aanslui ting. Ind.: hal, toilet, keu ken, grote woonkamer, le verd.: 1 hele grote slaapka mer, (2 samen getrokken) slaapkamer, badkamer met ligbad en apart 2e toilet, zolderetage met dakkapel len en zolderkamer en ber ging, c.v.-gas. .Vraagprijs: 179.000,- k.k. G JOUBERTSTRAAT 19. Dubbel woonhuis verheeld met achterplaats, berging en achteringang voor fiet sen. Beneden woonkamer, toilet, keuken, le etage: 2e woonkamer, keukentje apart 2e toilet, balkon op de zon. 2e etage: 2 slaapka mers, studeerkamertje, badkamer met ligbad, apar te douche. Complete nieu we elektra en gasleidingen. VLIETLANDEN VLIETWEG 76 Geheel vrijstaande bunga low met tuin rondom, gara ge, berging, uniek gelegen aan vaarwater met blijvend vrij uitzicht op de Korte Vliet t.o. Allemansgeest en achter op de polder. Zeer goed onderhouden en voor zien van alle moderne com fort, riolering, kabel tv en nieuwe c.v.-olie (aardgas aansluiting is ook aanwe zig). Woonetage: ruime hal, grote L-vormige woonka mer met open haard, dub bel glas voor, moderne eet- keuken (gesloten) met alle apparatuur. Ouderslaapka mer met aparte badkamer met ligbad, apart toilet, kinderkamer met wastafel, balkon over de gehele breedte. Beneden etage: 2 ruime slaapkamers, 2e bad kamer met douche, 2e toi let, grote waskelder met aansluitingen wasmachine, boiler, 2e kelder als voor raad en hobbykelder en berging. Vraagprijs 475.000,- k.k. G Jaagpad 36 Aan vaarwater gelegen twee onder één kap woon huis als nieuw, helemaal vakkundig verbouwd met nieuwe elektra, c.v., riole ring en gasleidingen. Met grote woonkamer, keuken, hal, toilet, plaats en ber ging. le etage: 2 slaapka mers, complete badkamer met ligbad, douche en dubb. wastafels. Vraagprijs: 129.000,- k.k. G V. HARDI.AAN 64 Goed onderhouden en ver zorgd hoekherenhuis met garage met zolder, tuin rondom, patio. Ind.: woon kamer, keuken, hal, toilet, le etage 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad, bad- geyser, apart 2e toilet, 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, bergruimte, vas te kasten in elke slaapka mer. Elektra recentelijk aangepast. Nieuwe c.v.-ke- tel. Oplevering spoedig. Vraagprijs: 198.000,- k.k. r .^LOUISE DE u Y COLIGNYLAAN 14 Vlakbij station NS perfect onderhouden eengezins woning op eigen grond. Met flinke prachtige ach tertuin op het zuiden met stenen berging en achter om. Ind.: woonkamer, rui me keuken met appara tuur, toilet, le etage: 3 slaapkamers met balkon, douche, 2e etage: vaste trap naar zolder met zolderka mer, dakkapel, berging, c.v.-gas, voorzetramen. Vraagprijs: 169.000,- k.k. ^"ROUCOOPPARK 1 HaifVrijstaande hoekvilla als nieuw met grote garage, bergzolder, tuin rondom gelegen aan water, 2 par keerplaatsen op eigen ter rein. Ind.. ruime hal, toilet, garderobe, grote L-vormige living 60 m2 met open haard, plavuizen vloer ge hele beg. grond met vloer verwarming, mod. half open keuken met app. aparte was c.q bijkeuken, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, apar te douche, bidet en apart 2e toilet. 2e etage: zolder met slaapkamer. Geheel per- fekt geïsoleerd met dubbel glas, muur- en dakisolatie. Cv.-gas, ww ketel-combi. Vraagprijs: 450.000,- k.k. ^SCHOOLSTRAAT 20 Hartje centrum boven win kelgalerij, 5-kamer maiso nette, grote keuken, dou che, verwarmd d.m.v. moe- derhaardsysteem derhaardsysteem. Alles in perfekte staat. Vraagprijs: 120.000,- k.k. G V WELTERDREEF werkelijk er een perfekt thuis van te maken. Alle houtwerken zoals kozijnen en deuren zijn van hard de badkamer perfekt met alle mod. sani tair en apparatuur, en ge heel betegeld. Alle leidin- heel vernieuwd. Nieuwe cv-gas, hetelucht systeem verwarmd het geheel. Ind.: woonkamer, 3 slaapka mers, 2 toiletten, ruime hal, diepe mooi aangelegde tuin met vijvertje, stenen ber ging. Vraagprijs: 225.000,- k.k. VERKOOP OPDRACHTEN GEVRAAGD Weet u? Dat makelaardij de Vlietstede iedere week met uw huis adverteert, afwisselend in verschillende dagbladen. Dat makelaardij de Vlietstede u geen bijkomende kos ten in rekening brengt, ook niét als u de opdracht in trekt, by v. als het huis dat u op het oog heeft net ver kocht is aan een ander. Dat makelaardij de Vlietstede consequent werkt met het no cure no pay systeem d.w.z. u betaalt uitsluitend de courtage van 1,85% van de opbrengst btw bij over dracht bij de notaris. Goed gelegen modern hoekherenhuis met blij vend vrij uitzicht achter op het park met voor-, zij- en grote achtertuin op het ZW. Ind.: U-vormige woonka mer-eetkamer, trapkast, moderne keuken met zij raam zonzijde, hal met trap, toilet, le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, apart 2e toilet, vaste kast, 2e etage: slaapkamer .met dakkapel, wasgelegen heid, veel berging, c.v.-gas, spouw isolatie, boiler, mech. ventilatie, vraagprijs: 219.000,- k.k. VTER WADDING 17 Grote 2 onder één kap wo ning met tuin zuid., garage, grote L-vormige living met open haard, moderne luxe keuken, aparte bijkeuken, berging. Royale hal, toilet, le etage: 3 slaapkamers, lu xe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: grote slaap-, kamer, c.v.-hobbyruimte.' goed geïsoleerd, dubbel glas etc. Vraagprijs: 350.000,- k.k. n. l/~BRUCKNER- LAAN 10 Rustig gelegen goed onder houden herenhuis met vrij uitzicht voor, tuin voor en achter, stenen berging, achterom. Ind.: woonka mer met parket en open haard, ruime keuken, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, 2e etage: 2 slaapka mers met dakkapellen, veel berging, c.v-gas. Vraagprijs: 215.000,- lek. G if-BURG. DE w KEMPENAER- STRAAT 1 Uniek hoekherenhuis met voor- en grote achtetuin. Dubbele garage annex praktijk-hobbyruime ook water. Ind.: hal, toilet, woonkamer en uitgebouw de aparte speel- of muziek- kamjr, keuken, le etage: 2 kleine en 1 grote slaapka mer, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, vlizotrap naar zolder waarop 4e slaapkamer gemaakt kan worden. Elektra, riolering s uitgebreid en recentelijk Vraagprijs: 229.000,- k.k. G VPAPELAAN W. 226 Dit pand moet u beslist van binnen zien. Een ruim huis waarin kosten noch moeite W LEIDSEWEG 47 Vrijstaand oud pand op 430 m2 grond met grote achtertuin, grenzend aan Park ind.: hal, toilet, grote woonkamer 50m2 met open haard, serre, keuken, boven 4 slaapkamers, balkon, douche, 2e toilet, zolder. Een zeer geschikt pand voor arts, advocaat of ande re vrije beroep uitoefenaar. Scherpe prijs daar het no dige (ged. fiscaal aftrek baar) opknapwerk nog uit gevoerd moet worden. Vraagprijs: 260.000,- k.k. G BURG. DE KEMPE- NAERSTRAAT 32 Perfekt geïsoleerd heren huis in aantrekkelijke buurt met voor- en achter tuin-achterom, stenen ber ging, waranda. Hardhouten kozijnen met dubbel glas, overal spouwmuur en daki solatie dus zeer lage stook kosten. Ind.: grote woonka mer 45 m2 met open haard, eiken balken pla fond, all. schuifpui, mod. keuken met voorraad kel der, aparte douche, entree, hal, toilet, le etage: 3 slaap kamers, badkamer met lig bad, vaste trap naar zolde retage met slaapkamer, dakkapel, berging, c.v.-gas, boiler, veel kastruimte. Al le bedrading, riolering etc. vernieuwd. Kortom een perfekt huis. Vraagprijs 245.000,- k.k. \Tv HELSDINGENLAAN 2 Modern hoekherenhuis in perfekte staat met voor- en geheel besloten achtertuin met veel privacy, achter om, ruime stenen berging. Gelegen bij Engelse school. Ind.: ruime hal, modern be tegeld toilet, kelderkast, ruime woonkamer mod. ge deeltelijk open keuken met bar met veel kastjes en ap paratuur. le etage: 3 slaapk. met vaste kasten, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafelkastjes, geheel betegeld. 2e etage: boiler, wasmach.aansl. Pla fonds en wanden bekleed met houten delen. Vraagprijs: 265.000,- k.k. G l£0 herenhuis met voor- en lan ge achtertuin, zuid, stenen berging en achterom. Dak en muren geïsoleerd, dub bel glas voor. Ind.: hal, gang, toilet, ruime keuken, woonkamer met mooie par ketvloer, le etage: 3 slaap kamers, grote badkamer met ligbad, 2e etage: zol derkamer met dakkapel, doka, berging, voorzien van c.v.-gas. Vraagprys: 225.000,- k.k. G Vi RAADHUISLAAN 82 Top appartement met blij vend vrij uitzicht, als nieuw met balkon zuid, berging beneden, nieuwe luxe keu ken met alle apparatuur en ontbijtbar, eigen cv-gas, nieuwe luxe badkamer met douche geheel betegeld, toilet gekleurd sanitair etc. ruime woonkamer, 2 slaap kamers. vaste kasten. Ople vering in overleg. Vraagprijs: 119.000,- k.k. G YPAUWENSTRAAT 26 Herenhuis met voortuin en achterplaats, grote stenen berging en achterom. Ind.: kamer en suite, keuken, gang, mod. toilet, le etage: grote slaapkamer, achter- slaapkamer te maken bad kamer, vaste trap naar zol der waarop 2 slaapkamers en overloop. Gemeentesub sidie mogelijk voor nieuwe elec. bedrading, keuken en DONKLAAN 27 Geheel gemoderniseerde hoekwoning met tuin voor- zy- en achter ZW vlakbij station NS, voorzien van c.v.-gas, geïsoleerd. Ind.: woon-/eetkamer met par ketvloer, mod. keuken, bij keuken, toilet, le etage: 2 slaapkamers, luxe badka mer met 2e toilet, ligbad, aparte douche, vaste trap naar zolder met grote slaap kamer, dakkapel, veel ber ging. Vraagprijs 164.500,- k.k. Mooie 3 kamer topflat met lift en kelderberging, bal kon, keuken, douche, vaste kasten, cv-blokverwar- ming. Direkt leeg te aan vaarden. Servicekosten voor onderhoud, lift, verze kering etc. 125,- per maand. Stookkosten 80,- per maand. Vraagprijs: 98.000.- k.k. O ft/jAN VAN GOYEN- PLANTSOEN 18 Hoekparterre 2 kamer ap partement met ruime keu ken, balkon, douche, toilet. Vraagprijs: 65.000,- k.k. Eengezinswoning met 4 slaapkamers. Badkamer, 2e toilet Ruime woonkamer, grote keuken. Tuin voor en achter, achterom. Grote stenen berging, c.v.-gas, boiler. Vraagprys: 155.000.- k k r NOORDBUURTSE- Y WEG 18 Vrijstaande semi-bunga- low aan het water gelegen met blijvend vry uitzicht losstaande garage op 400m2 eigen grond. Mooi aange legde tuinen met vruchtbo men. Ind.: keuken, bijkeu ken, woonkamer met open haard en parketvloer, slaapkamer beneden, bad kamer met ligbad, vestibu le, le etage: 2 slaapkamers, overloop, berging. Prijs n.o.t.k. G ZUIDHOF 35 Goed onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin pal zuid, stenen berging, achterom. Ind.: woonkamer met parket vloer, open haard, moderne open keuken met app. hal, toilet, le etage: mod. bad kamer, 2e toilet, 3 slaapka mers, vaste trap naar zolder met kamer. C.v.-gas, gas- boiler. Dubbel glas aanwe zig. Vraagprijs: 149.000,- k.k. G KERKLAAN 26 Goed onderhouden tussen woning met voor- en ach- Ind.: entree, gang, toilet, en kelderkast, woonkamer met parket en dubbel glas, moderne keuken voorzien van alle comfort le verd.: 3 ruime slaapkamers, badka mer m. ligbad, vaste wasta fel en 2e toilet, 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en berging, 4e ruime slaapka mer. Het woonhuis is voor zien van luxe wand- en vloerafwerking. Vraagprijs: 169.000,- k.k. G V BURG. WAPSTRAAT 72 3 kamer flat op bovenste etage met keuken, badka mer, woonkamer, 2 slaap kamers, ook te huur voor 950,- per maand excl. Vraagprys: 85.000,- k.k. G 1/lOETHE23 Rustig gelegen groot mo dern herenhuis met stenen berging, voor- en achter tuin zuid., alles in perfecte staat. Grote woonkamer met parketvloer, 5 slaapka mers, badkamer compleet, 2 toiletten, geheel geïso leerd, dubbel glas, gasboi- ler, r MASTRAAT 9 Werkelijk perfekt vakkun dig aan deze tijd aangepast luxe herenhuis waar alle wooncomfort aanwezig is. Woonkamer met allu. schuifpui naar tuin, open haard, open Heidopal keu ken met alle apparatuur, plavuizen vloer over gehele parterre, hal, nieuw toilet, kelderkast, le etage: com plete badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, vaste trap naar afgetimmerde zolder, waarop slaapkamer met dakkapel. Dak is geïso leerd. Het pand heeft voor- en achtertuin, grote stenen schuur en achterom. C.v.- gas. badgeiser, nieuwe stof fering. Spoedig leeg te aan- vaarden. vraagprys: 149.000.- k.k. STRAAT 29 Eengezinswoning voor- en achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achterom. Ind.: Z-vormige woonkamer, keuken, hal toilet, bergkast, le etage slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naai 2e etage waarop zolderka mer met dakkapel, veel bergruimte. Het pand ij voorzien van c.v -gas er badgeiser. Vraagprijs: 149.000,- k.k VPR. BERNHARDSTRAAT 7 Geschakelde bungalow achter. Grote woonkamer met open haard, royale hal, mod. keuken met app., 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, bijkeu ken annex cv-ruimte ber ging en fietsenhok. Nieuwe cv.-ketel (energie vriende lijk) badgas geyser (aparte l/»W. VAN VEGTEN- Y PLANTSOEN 7 Modern herenhuis met rage voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderho hardhouten koz_ dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind. me hal, toilet, mod. hard houten open keuken app., ruime woonkamer met open haard, schroten plafond, le etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toL let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.-gas. boi Ier, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage Vraagprys 235.000,- k.k STRAAT 17 Uitgebouwde eengezins woning met voor- en ach tertuin, berging en achter- Ind.: de royale bouwd, waardoor de kamer 10m lang open haard, plavuizen vloer met vloerverw ming, c.v.-gas, keuken met alle inbouwapparatuur. Bo ven 3 slaapkamers, douche en vliering. Hardhouten kozijnen voor. Goed geïso leerd met dubbel glas. Vraagprys: 139.000,- k.k. rPR. Werkelijk perfect heren huis met voor- en achter tuin zuid, grote stenen ber ging en achterom. Ruime hal, toilet, trap in de hal. Ruime L-vormige woonka mer met open haard, schuifpui naar de tuin, mo derne open "Siematic" keuken met alle appartuur, boven 3 slaapkamers, mooie betegelde badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, dubb. wastafel, mech. ventilatie, 2e etage: grote slaapkamer met 2 dakkapellen, aparte waska mer met aansl. voor mach c.v.-ketel en boiler Overal dubbel glas, hardhouten kozynen, alum, puien. Op levering in overleg Vraagprys 215.000.- k.k. Voor de met een Vgemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Leidseweg 37 Voorschoten Tel. 01717-4684* 7142 OEGSTGEEST. De Kempenaerstraat 107. Geheel ge moderniseerd en verbouwd hoekhuis met diepe (35m) achtertuin. Gelegen in bekende gezellige winkelstraat Indeling parterre: entree, gang met toilet, grote woonka mer met open haard en natuurstenen vloer Schoonmet- selwerk wand. Uitgebouwde moderne keuken met ach tergelegen berging met aansluitingen, wasapparatuur 1e etage open slaapetage. mod. badkamer met ligbad en dubb. wastafel, voorkamer over de gehele breedte. Het huis is geheel c.v -gas verwarmd. De voorgevel is schoongemaakt en opnieuw gevoegd. 159.000,-k.k. OEGSTGEEST, Pr. Marljkelaan 18. Zonnig gelegen hoekhuis met garage, voor-, zij- en achtertuin. Ind en tree, gang met toilet en kelderkast, keuken, woonkmr met open haard en parketvloer. 1e etage overloop, toi let, voorkabinet, voorkamer, achterkamer, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2e etage: vaste trap, overloop, waskamer, slaapkmr met dakkapel, zolderber ging. Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg. Oegstgeester gegadigden genieten de voor keur /230.000,- k.k. LEIDEN, Fruinlaan 6. Zeer representatieve halfvrij- staande villa met bijzonder en zeer vrije tuin, garage en berging. Het pand is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing, dak- en spouwmuur-isolatie en is goed onder houden, voorzien van c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer met serre, open haard, parketvloer, eetkamer, grote keu ken, bijkeuken, kelder, hal met garderobe en toilet. 1e etage: 2 kamers, badkamer met ligbad, aparte douche, 2 wastafels, wasruimte, toilet. 2e etage: 4 kamers, dou che, toilet en vliering. Aanvaarding in overleg. 450.000,- k.k. LEIDEN, Oude Rijn 40. Door architect/eigenaar voor eigen doeleinden gerestaureerd zonnig Grachtenhuis, bestaande uit een voor- en een achterhuis met plaats en dakterras. Rustige ligging op ca. 30 mtr van het "Burcht complex". Het huis bevat op de parterre: hal, werk- /woonruimte (25m2), toilet, gang naar het achterhuis, rui me woonkeuken (20m2) met open haard en antieke pla- vuizenvloer, 1e etage ruime woonkamer (34m2). badka mer met ligbad en toilet, slaapkamer (19m2). 2e Etage: slaapkamer (16m2), zolder, slaapzolder, vliering, dakter ras (13m2). Het huis is zeer geschikt als woonhuis met praktijk of winkel, doch na eenvoudige ingreep ook voor dubbele bewoning. Alle voorzieningen als gas. elektra, c.v. enz. vernieuwd. Geïsoleerd dak. Het pand is uitstekend on derhouden. 275.000,- k.k. KAAG, Emmalaan 2. Aan de Kaag gelegen vrijstaande villa met eigen aanlegsteiger (14,5m). Rondom fraai aangelegde tuin, groot zonneterras. Het huis verkeert in een perfekte staat van onderhoud en is geheel voorzien van thermopane beglazing, c.v.-g^s. Beg. grond: entree, hall met toilet, ruime woonkamer met open haard, zeer moderne open keuken voorzien van alle apparatuur, aparte bijkeuken, grote slaapkamer met badkamer voor zien van een marmeren vloer. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte doucheka mer, balkon, bergkamer. Aanvaarding in overleg. 595.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 [QJ] TEL. 071-170741* i-wp LEIDEN BRIGANTIJNWAL3 Sublieme, onder architectuur gebouwde semi-bun- galow met eigen haven aan open vaarwater naar de Kagerplassen Grote, gunstig gelegen tuin met zon neterras grenzend aan het water. Ind. Entree, hal, souterrain met mooie hobbykamer, berging en c.v - ruimte. Part.: Zitkamer met open haard, luxe keuken met aansluitend de eetkamer Doelmatige en grote bijkeuken, twee ruime slaapkamers, toilet, badkamer met dubbele wastafel en douche, berging Verd Fraaie ouderslaapkamer, luxe ruime badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. Grote slaapkamer en kleinere kamer. In het gehele huis veel ingebouwde kasten. Deze bungalow is op een zeer aparte manier ingedeeld en mede door de re creatieve ligging, het gebruik van duurzame materia len, de uitstekende uitvoering (zelfs de terrassen zijn onderheid) is deze bungalow een aantrekkelijk woon- VRAAGPRIJS685.000,- K.K. Makelaardij Van Beukering Xftiaii Utrechtse Veer 22a Leiden Notaris Mr J Schijffelen. Burggravenlaan 1 te Leiden, tel 071-120041 en 120614 Pand ingericht als restaurant met bovenwoning, pak huis, erf en tuin aan de Nieuwe Rijn te Leiden op 116.000,- Afslag maandag 20 mei 1984 om 19.30 uur Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris Geveilde percelen t o v notaris C J A. van Loenhoud woonhuis c a. Dnftstraat 4 te Leiden voor 46.800.- T.o.v notans mr. J. Brouwer te Leiden: appartement Rijnzichtweg 24 te Oegstgeest op 140 000 woon huis Bakker Korffstraat 12-12a te Leiden op 45 800.- en fabriekspand c.a. Utrechtse Veer 26 te Leiden op 120.000,-.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 27