erso VERTEGEN- WOORDIGER. Mariënhaven Ittiiloii soneel personeel1PERSONEEL"3**®- iPERsaNEaE^öPERSC)NtEL^ir^,êË/ ACCOUNTMANAGERVERKOOP ASSISTENT EXPORTMANAGER iedereen komt aan bod Kunt u onze sigaren presenteren met het elan, dat ze verdienen? part-time medewerker (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt tt>.v: personeel PERSON El persone HEL Ouwehand is een ge zonde, snelgroeiende middelgrote onderne ming met vestigingen in Katwijk, IJmuiden en Aberdeen. De onderneming houdt zich bezig met de vangst, verwerking en verkoop van vis en visprodukten. Binnen de branche neemt Ouwehand, met 600 personeelsleden, een vooraanstaande positie in. Het bedrijf heeft een duidelijk interna tionaal karakter. De af zet van de produkten vindt plaats via diverse kanalen in zowel binnen- als buitenland. Ouwehand's Rederij Visverwerking B.V., Postbus 503, 2220 AM Katwijk. Tel. 01718-28121. Voor het hoofdkantoor te Katwijk zoeken we op korte termijn een: De accountmanager gaat zich binnen onze verkoop organisatie bezighouden met de verkoop aan onze afnemers in de j levensmiddelensektor, alsmede aan de sektor grootverbruik. Wij verwachten van onze toekomstige accountmanager een ruime verkoopervaring binnen de levensmiddelenbranche op organi satie- en grossierniveau. Ervaring in de grootverbruiksektor is een pré. Om deze verantwoordelijke funktie goed te kunnen vervullen, dient u gewend te zijn zeer zelfstandig te werken. Uw opleiding ligt op minimaal middelbaar nivo, aangevuld met enkele verkoop- en/of marketingcursussen. Uw leeftijd schatten we tussen de 25 en 35 jaar. Onze exportmanager heeft gezien de groei van de export afdeling sterk de behoefte aan een assistent. De taken van de assistent exportmanager bestaan o.a. uit: De ondersteuning van de exportmanager bij alle voorkomende werkzaamheden. De coördinatie van de export-orders met alle relevante afdelingen. Het mede opstellen van marktplannen. Het voorbereiden van offertes. Telefonische kontakten met afnemers in diverse landen. De funktie van assistent exportmanager is een typische groei- funktie. Na 2 jaar dient u in staat te zijn zelfstandig op de diverse exportmarkten te kunnen werken. Om deze sterk afwisselende funktie goed te kunnen vervullen, denken we dat een HEAO-CE of gelijkwaardige opleiding nood zakelijk is, alsmede een goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift. U dient sterk analytisch te zijn ingesteld en in teamverband te kunnen werken. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Voor beide funkties biedt Ouwehand een prima salaris, afgestemd op de zwaarte van de funktie alsmede zeer interessante secundaire arbeidsvoorwaarden. Van de assistent exportmanager verwachten we dat hij woonachtig is binnen de regio. De accountmanager dient \bereid te zijn zich in de toekomst binnen de regio te vestigen. Als u voor een van beide funkties interesse heeft, schrijft u dan aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. dhr. R J. de Haas. Wilt u eerst nadere telefonische informaties, dan kunt u bellen met dhr. J. C. Schalkers, tel. 01718-2 8121 of na 19.00 uur 02522-11909. Medewerkers tekstverwerking voor een bureau in Den Haag dat zowel intern als extern werkzaamheden voor uiteenlopende opdrachtgevers verricht. Er wordt 35 uur per week gewerkt. Voor oplei dingen op IBM visietekst, Philips 5020 en WANG wordt gezorgd. Kandidaten hebben minimaal het MAVO diploma en een grote typevaardigheid. En een flexibele instelling! Het salaris zal geheel afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Boekhouder M.B.A. met ervaring op een salarisadministratie. Onze opdrachtgever is een kleine instelling te Oegstgeest die zich onder meer met vorming en opleiding bezighoudt. Tot de taken behoort vnl.: het controleren van de uitbestede salarisadministratie. Enige ervaring met geautomatiseerde boekhouding is een pré. Een leuke part-time baan van 16 uur per week (werktijden in overleg) voor iemand die nog verder wil studeren. Salaris voor een 23-jarige min. 2300,- (bij 40 uur per week). Data entry typiste die inmiddels met meerdere beeldschermapparatuur heeft leren werken. Want naast de gegevensverwerking moet er ook op IBM visietekst apparatuur voorkomend werk verzet worden. Een full-time baan bij een modern bedrijf in Zoeterwoude. Leeftijd en opleiding zijn minder belangrijk dan snelheid en nauwkeurigheid. Medewerkers voor verantwoordelijk werk op wisselende plaatsen en wisselende werktijden. Ook weekends. Kandidaten moeten een onbesproken gedrag hebben, representatief voor komen hebben, niet jonger dan 20 en niet ouder dan 35 jaar zijn en bij voorkeur een eigen auto hebben. Het salaris bedraagt ca 2000,- excl. onregelmatigheidstoeslag en de vakantiegeldreserveringen. Verder heoben wij direct werk voor: A/B verpleegkundige ziekenverzorgende Duitse typiste produktiemedewerkers secretaresse (23 jr e.o.) met tekstverwerking HEAO-er B.E. Meer inlichtingen over deze banen (alle m/v) kunt u krijgen bij: s uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 teila m leder tooisclamilllstle! Staat i er ooi: Ui? Belt u naar!! 071-144941 Met ingang van 1 september 1984 hebben wij plaats voor een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ Haar/zijn werkzaamheden, op onze volledig geautomtiseerde administratie, zullen hoofdzakelijk de inkoop/verkoop-administratie betreffen. Wij denken aan iemand in de leeftijd van 20 jaar. Sollicitatie uitsluitend schriftelijk aan de Direktie, onder opgave van opleiding met vakkenpakket, leeftijd en eventuele ervaring. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met dhr. M. van Rijnswou automaterialen banden gereedschappen remmenservice en electro-service hoge rijndijk 328 leiden telefoon 071 894000 lorentzhof Lorentzhof 1 2313 GA Leiden Telefoon 071-149545 een leerling kok. Leeftijd 18 jaar (niet dpi). Salans volgens cao bej. te huizen Inl. bij chef-kok dhr. Boe- Sollicitaties (schriftelijk) te richten aan de directie van bovenvermeld tehuis. Onze sigaren zijn van de merken Agio. Balmoral en Panter. Wij maken ze in Nederland. België en Malta. Wij verkopen ze via eigen verkoop organisaties in Nederland,België,Frankrijk en Duitsiand. Bovendien exporteren wij naar vele landen in de hele wereld. Wij zijn dan ook een van de leidende sigarenproducenten in West-Europa: Agio Sigaren fabrieken N.V. Het succes van onze onderneming is gebaseerd op een consumentengericht beleid, voort durende vernieuwing en perfect kwaliteitsbehoud. Voor het verkopen van onze sigaren op de Neder landse markt zoeken wij nu een U kunt die vertegenwoordiger zijn,als u tussen de 25 en 35 jaar bent met een opleiding op HAVO/MEAO-niveau. Als u daarbij ervaring in een zelfde functie hebt in de merkartikelenbranche is dat een pluspunt. Maaralsu meentopanderegronden voordeze functie in aanmerking te komen,laten wij ons graag overtuigen. Een gedegen verkooptraining wordt in elk geval door ons verzorgd. Wel is het van belang,dat u woont in Oost-Brabant of Limburg. Of dat u bereid bent daarheen te verhuizen. Want daar zal uw werkgebied zijn. En omdat wij nogal trots zijn op onze sigaren, willen wij graag dat u ze zult weten te presenteren met het elan,dat zij gezien hun kwaliteit verdienen. Wilt u onze vertegenwoordiger worden? Schrijft u dan een brief naar de heer M. Houben, hoofd sociale zaken. Ons adres is: Agio Sigarenfabrieken N.V., Wolverstraat 3,5525.AR Duizel.Telefoon 04970-2500. De Stichting Praktisch Pedagogische Thuishulp in Noordelijk Zuid-Holland biedt hulp aan gezin nen met een thuiswonend gehandicapt kind, waarbij zich vragen in de opvoedingssituatie voordoen. De Stichting zoekt, in verband met het vertrek van een van de twee huidige functionarissen, een KOÖRDINATOR/ ORTHOPEDAGOOG (M/V) Wij vragen iemand - die bij voorkeur ervaring heeft in pedagogische begeleiding aan gezinnen met jonge (gehandicapte) kinderen; - die zich voor 20 uur per week (ook 's avonds) wil inzetten; - die voor een periode van tenminste twee jaar bij onze Stichting wil werken; We denken aan een afgestudeerd (ortho)pedagoog, of iemand met een vergelijkbare opleiding/ervaring. Een taakomschrijving wordt u op aanvraag toegezonden. Wij kunnen voor deze functie op dit moment geen salaris bieden, maar wel een onkostenvergoeding. De Stichting onderhandelt op dit moment over subsidiëring, waardoor betaling in de toekomst wellicht mogelijk wordt. Bovendien zoekt de Stichting ENKELE BESTUURSLEDEN (M/V) Het bestuur wordt gekozen uit de volgende geledingen: 1/3 door het bestuur; 1/3 door de ouderverenigingen; 1/3 door de medewerkers. Tot aanbeveling strekken: - bestuurlijke ervaring en/of interesse; - ervaring en/of interesse in de gehandicaptenzorg; - een juridische of financieel-economische achtergrond; - het zich in principe voor 3 jaar willen verbinden. De functie is onbetaald. Inlichtingen over de functies kunt u krijgen op woensdagen van 9 tot 15 uur, en op maandag 4 juni van 9 tot 11.30 uur op ons bureau, tel. 071-142910. Sollicitaties kunt u - binnen 10 dagen - richten aan: Stichting P.P.T., Postbus 1238, 2302 BE Leiden. Verpleeghuis MARIËNHAVEN, waar 208 psychogeriatrische bewoners verblijven en kloosterbejaardenoord MARIËNWEIDE/MARIËNGAERDE waar 160 bewoners zijn gehuisvest, zijn gesitueerd in Warmond en vormen samen één complex. In totaal zijn er 325 personeelsleden werkzaam. Ten behoeve van het restaurant en de sociëteitsruimte, waarvan zowel door personeel als bewoners en hun familieleden gebruik wordt gemaakt, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een die om de 10 dagen van donderdag tot en met zondag 8 uur per dag dienst doet De aan te stellen medewerker is afwisselend werkzaam in het restaurant en in de sociëteitsruimte. Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van een diploma van een afgeronde vakopleiding Horeca, ervaring hebben in de horeca-sector, enig administratief inzicht hebben, beschikken over goede contactuele eigenschappen, belangstelling en begrip hebben voor de bejaarde medemens, bereid zijn in te vallen bij afwezigheid van teamgenoten. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. KOELTECHNIEK B.V. Wegens uitbreiding van ons bedrijf, zoeken wij voor on ze afdeling koeling met spoed een ervaren ELEKTROMONTEUR Moet zelfstandig kunnen werken en als zodanig op die post opereren. Geboden: goed loon met vakantieregeling, service-auto met privé-gebruik. Zij die ervaring hebben in de koeltechniek en willen ver anderen naar een dynamisch bedrijf, kunnen ons bellen tussen 9.00 en 17.00 uur. Tel. 071-891588 of 895418. WEBER KOELTECHNIEK B.V. Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid. medewerker patiëntenvervoer vac.nr.-91 O.K.20.21 LD Taak: - met behulp van speciaal ingerichtte ambulances vervoeren van patiënten van- en naar verschillende behandel centra op het ziekenhuisterrein; - dagelijkse controle van het voertuig; - verhelpen van eenvoudige storingen en gebreken. Van deze medewerker wordt verwacht dat hij bij gebleken geschiktheid te zij ner tijd in staat zal zijn de chef patiën tenvervoer op te volgen. Vereist: - rijbewijs B.E., diploma E.H.B.O. en re animatie. Diploma ambulancebegelei ding strekt tot aanbeveling; - leeftijd ca. 35 jaar. Salaris: max. f 2334 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Kandidaten worden verzocht binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie te reageren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen- fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hootd van de dienst personeelszaken-AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de briet het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Vakgroep Organisatiesociologie/Organisatiekunde aan het Sociologisch Instituut vakgroepsecretaresse (m/v) (24 uur p/w) vacaturenummer: 4-126/1158 Taak: De functie die na een inwerkperiode zelfstandig moet kunnen worden uitgeoefend, omvat o.m.: - Behartigen van correspondentie; - typen van velerlei materjaal voor onderzoek en onderwijs; - archivering; - aannemen van telefoon; - informatie verstrekken aan studenten. Vereist: - MAVO-HAVO diploma; - secretaresse opleiding. Kennis van steno en Engels en vaardigheid in het hanteren van tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2691,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, vooralsnog tot 1-1-1985. Verlenging van het dienstverband is niet uitgesloten. In verband met de reorganisatie van de Faculteit Sociale Wetenschappen is op dit moment echter geen uitzicht op een vast dienstverband te garanderen. Inlichtingen bij de Hr. A. Wolters, 071-148333 tst. 3166 en prof. dr. E. C. H. Marx, tst. 3162 De Rijksuniversiteit te Leiden wil m dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46.2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18