UlilHUtn jmjUÜJonrc AIS U EEN HUISZOEKT, HEEFT RIJNLAND ERG VEEL KEUS. IEXDOP: BEL RIJNLAND leiderdorp tel:071 -890300. BEL RIJNLAND voorschoten tel: 01717-7940. onroerendgoed Maar ook als u uw huis wilt verkopen is Rijnland de aangewezen makelaar. Rijnland besteedt veel zorg aan de verkoop van uw huis. Regelmatig wordt er met uw huis geadverteerd. Deze advertentie is daar weer een voorbeeld van. leder pand wordt bovendien met een korte beschrijving en foto opgenomen in de uitstekend verzorgde Woninggids die maandelijks door de 3 kantoren van Rijnland wordt uitgegeven. Deze gids wordt in duizenden exemplaren toegezonden aan mensen die op zoek zijn naar een woning. Rijnland is NVM makelaar. Dat betekent dat wij een unieke service bieden om serieuze kopers voor uw woning zo effektief mogelijk op te sporen. Via de centrale NVM-computer wordt alle belangrijke informatie over uw huis gezonden naar alle NVM-makelaars in de regio. Natuurlijk wordt deze informatie ook uitgewisseld tussen de 3 kantoren van Rijnland die u vindt in Leiderdorp, Voorschoten en Waddinxveen. Rijnland biedt u dan ook een goede kans dat u een serieuze koper vindt. Rijnland zorgt er voor dat de informatie over uw huis bekend is op de plaatsen waar potentiële kopers komen: de NVM-makelaar. NVM-makelaars kunt u herkennen aan dit vignet: [8HS] Een ander voordeel is dat u zeker weet met een makelaar te maken te hebben. Een beschermde titel die borg staat voor kennis en deskundigheid op het gebied van onroerend goed. Ook als de kantoren van Rijnland niet geopend zijn kunt u toch zien hoe groot en hoe verschillend het aanbod van Rijnland is. De aanbiedingen van Rijnland vindt u in de etalages van onze kantoren. U ziet het Mogelijkheden genoeg bij Rijnland als u een woning wilt kopen of verkopen. Het eerste wat u kunt doen is vrijblijvend kontakt opnemen met een van onze makelaars. Zodat u zeker weet dat de verkoop of koop van een woning deskundig wordt begeleid. Ook voor huurwoningen kunt u bij Rijnland uitstekend terecht. Leiderdorp Statendaalder Op de 2e woonlaag (lift aanwezig) gelegen luxe 2 kamerilat, v.v. CV-gas, open keuken, badkamer terras. Vraagprijs 09.000,- k.k. Statendaalder Op de eerste woonlaag gelegen luxe 2-kamerilat met zeer groot terras. Ruime living met open keuken, grote slaapkamer, badkamer. Vraagprijs f 95.000,— k.k. Meijelaan Bij hoekhuis met tuin keuken, royale woonkamer (thermopa ne), toilet. 1e etage: 3 slaapkamrs, badkamer. 2e etage: ruime bergzolder. Vraagprijs f 136.000,— k.k. Mauritssingel Tussenwoning met voor- en achtertuin, schuur, CV-gas, hal met toilet en kelderkast, woonkamer 835 x 370 met open haard, keuken, 3 slaapkamers, badkamer en balkon. Vraagprijs f 158.000,— k.k. Bernhardstraat Aan een zeer mooie singel met vrij uitzicht gelegen royale tussenwoning v.v. CV-gas, schuur, dubbelglas, deels dakisolatie. Voor-en ca. 18mtr. diepe achtertuin. Woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, badkamer, vaste trap naar zolder met 4e grote kamer met dakkapel en Veluxraam. Zéér goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 168.000,— k.k. Wm. de Zwijgerlaan Aan een zeer mooie singel gelegen, zeer goed onderhouden woonhuis met tuin, schuur, CV-gas. Hal met toilet, kast, woonkamer, moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: vaste trap naar zolderkamer/ bergingen. Vraagprijsf 169.000,— k.k. Brederode Deels verbouwde en zeer luxueus afgewerkte tussenwoning met besloten achtertuin, schuur, CV-gas, openhaard, isolaties. Hal met toilet, ruime living, ruime en zeer fraaie keuken, te etage: 2 grote slaapka mers, zeer luxe badkamer, aparte doucheruimte. Mooie grote kamer op zolder met bergingen. Alles in uitmuntende staat. Vraagprijsf 185.000,—kk. Gallaslaan In 1972 gebouwd ruim herenhuis aan een mooie brede laan met ventweg gelegen. V.z.v. CV-gas, open haard, parket, tuin voor/achter, balkon, deels thermopane, luxe keuken en badkamer. Uitgebouwde hal, tollet, living 10.40 mx3.70/6.00 m, open keuken, portaal achterzijde. 1e verdieping: 3 slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, dubbele wastafel, toilet, aparte douche. 2e verdieping: overloop met wijnkast, c.v. ruimte met wastafel, grote kamer met dakkapellen voor/achter. 3e verdie ping: geheel bevloerde bergzolder. Vraagprijs f 268.000,— k.k. v.d. Valk Boumanweg Modern hoekhuis met 3 zijden tuin, garage, achtertuin op zuiden. Dit perfekt onderhouden huis van zeer royale afmetingen bevat: Vestibule/ garderobe, hal met toilet, zeer royale woonkamer met open haard, ruime halfopen keuken met luxe installatie. 1e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, 2de toilet, balkon. 2e etage: 2 forse slaapkamers, balkon, overloop met wasm. aansl. 3e etage: geheel bevloerde ruime vliering. V.v. CV-gas, deels dubbelglas. Vraagprijs f 295.000,— k.k. Leiden Willemstraat Eenvoudige royale woning met kleine tuin. Hal met toilet, 2 kamers, keuken. 1e etage: 3 kamers. 2e etage: vliering. Vraagprijs f Rosmolen Royale 2-kamer hoekflat op 2e etage in uitmuntende staat, groot balkon, CV-gas. Hal met toilet, badkamer, L-vormige woonkamer, slaapkamer. Diverse extra voorzieningen. Vraagprijs 83.000,— k.k. Boeierwerf Royale eengezinswoning met tuin en carport, schuur, CV-gas, hal met toilet, woonkamer met open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: slaapkamer/bergingen. Vraagprijsf 145.000,—k.k. Punterwerf Goed onderhouden royale eengezins woning, tuin, dubbele berging, CV-gas. Hal met toilet: grote woonkamer met halfopen keuken, te etage2 slaapkamers (oorspr. 3), badkamer/ligbad/toilet. 2e etage: overloop/berging, 1 kamer. Vraagprijs f 147.000,— k.k. Medusastraat Zeer groot dubbel bovenhuis. Beg.grond: hal, royale living, keuken, 2 slaapkamers, douche, plaats met schuur. 1e etage: 1 slaapkamer. Bovenwoning: ruime living, toilet, keuken. Etage: 3 slaapkamers, keuken. Beneden woning v.v. CV-gas. Eventueel ruil met huurwoning. Vraagprijs f 148.O00,— k.k. Hopvlinder Eengezinswoning.met achtertuin op zuiden, v.v. CV-gas en inpandige berging. Hal met toilet, royale woonkamer met open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e etage: bergzolder. Vraagprijs f 149.500,- k.k. Galjoenwal Moderne zeer goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op ZW, schuur. Hal met toilet, royale woonkamer met open keuken. 1e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, 2de toilet. 2e etage: grote slaapkamer: royale bergzolder met aansl. wasm. Vraagprijsf 162.500,— k.k. Noordeinde Zeer groot winkel/woonhuis met plaats. Groot aantal ruime kamers, douche, keuken. Alles in keurige staat van onderhoud. Vraagprijsf 178.000,—k.k. Zoeterwoude Joh. Willem Frisostraat INPRIJSVERLAAGD Mooi ruim hoekhuis met garage, tuin, CV-gas, open haard, keuken en badkamer, luxueus uitgevoerd, alle isolaties. Hal met toilet, grote tuinkamer met schuifpui, open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e etage: grote kamer met dakterras: bergingen. Vraagprijs f 189.500,— k.k. Jan v. Goyenplantsoen 37. Leuk gelegen 4-kamerflat op de 4e woonlaag (top). Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, toilet, balcon en berging in de onderbouw. Eigen c.v. installatie. Bijdrage V.V.E. per kwartaal f 280.-. Vraagprijs f 99.000,— k.k. Raadhuislaan 98 Leuk gelegen, goed onderhouden 4-kamertlat op de 2e etage met vrij uitzicht. Indeling: royale woonkamer (7.80 x 3.80) halfopen keuken, douche, toilet, 3 slaapkamers, balkon op het zuiden. Berging in de onderbouw. Oplevering juni/juli 1984. Vraagprijs f 109.000,—k.k. Tulpstraat 6. Goed onderhou den eengezinswoning met kleine zonnige achtertuin. Indeling: woonkamer 8.50 x 3.40/5.20, keuken 2.50 x 2.90, douche, toilet en berging. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 2 mei wastafel, vliering met vlizotrap. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 119.000,-k.k. Frans Halsplantsoen 117 Uitstekend onderhouden 3/4 kamerflat op de 1e woonlaag met garage, cv-gas en vrij uitzicht over de Vliet. Ind. woonkamer 5.30 x 3.80 en 3.40 x 3.00 met plavuizen vloer en parket, 2 ruime slaapkamers, luxe keuken, douche, toilet, hal, zonnig balkon, 2 zonneschermen. De gehele flat is voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs f 124.000,— k.k. garage f 15.000,-kk Hyacinthstraat 26. Perfect onderhouden tussenwoning voorzien van c.v. gas. Indeling: hal, toilet, ruime woonkamer (8.00 x 4.00), uitgebouwde keuken. 1ste verdieping: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer, bad, douche, 2de toilet. 2de verdie ping: bergzolder, veel extra 's. Vraagprijsf 137.500,— k.k. Van Heuven Goedhartstraat 20 Uitstekend onderhouden eengezins woning met cv-gas, royale achtertuin met schuur en cv-gas. Ind.: woonka mer met parketvloer en open haard, keuken, hal. 1e etage: 3 slaapkamers, douche en toilet. 2e etage: grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Het pand is gedeeltelijk voorzien van thermopane. Vraagprijs f 159.000,— k.k. Van Heuven Goedhartstraat 27 Uitstekend onderhouden eengezins woning met voor- en achtertuin, schuur en cv-gas. Indeling: woonkamer, luxe uitge bouwde keuken, toilet, thermopane- beglazing. 1e etage: 3 slaapkamers, douche met toilet en dubb. wastafel, aparte ruimte voor wasautomaat. 2e etage: grote zolderkamer met 2 dakkapellen. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 167.500,— k.k. Koperwieklaan 6 In rustige nieuwbouwwijk gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin en berging, cv-gas. Ind. royale woonkamer met open haard, halfopen keuken, berging, toilet, hal. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, ruime hal. 2e etage: grote zolderkamer (evt. 2 kamers mogelijk) berging. Het pand is voorzien van hardhouten kozijnen en thermopane beglazing. Oplevering in overleg. Vraagprijsf 187.000,—k.k. Baron van Ghentlaan Leuk gelegen hoekherenhuls met voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, cv-gas en schuur. Ind. royale woonkamer met parket en open haard, royale keuken met zijraam, hal en toilet. Ie etage: 3 slaapkamers, grote badkamer met douche en toilet. 2e etage: zolderslaapkamer met dakkapel, overloop, berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 215.000,— k.k. Mozartlaan 36 Royaal herenhuis met blijvend vrij uitzicht, zonnige achtertuin op het zuiden (18 m diep), cv-gas, schuur. Ind. ruime woonkamer met open haard, parketvloeren schoonmetsel- werk-wand, keuken met veel kastruimte, hal, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel, kleine zijkamer, aparte ruimte voor wasmachine, grote berging met dakraam. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 219.000,— k.k. Caret Fabritiuslaan 23 Uitgebouwd hoekherenhuis gelegen t.o. open vaarwater, voor- en achtertuin. Ind royale woonkamer met open haard, schuifpui, convector- put (40 m2), hal, toilet, moderne halfopen keuken. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer. 2e etage: slaap kamer met dakkapel, veel bergruimte. Goed onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 219.000,— k.k. Gustav Mahlerlaan 8 In rustige buurt gelegen zonnig hoekherenhuis met garage en c.v. gas, voor-, zij- en achtertuin (ZO) met aparte stenen berging. Indeling: woonkamer (8.50 x 3.90) met parket, hal en ruime keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met apart 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel en kleine zijkamer, ruime berging. Oplevering juli/augustus. Vraagprijs f 225.000,— k.k. Straussplantsoen 12 Gezellig gelegen hoekherenhuis met garage, voor-, zij- en achtertuin, blijvend vrij uitzicht over weilanden. Ind.: royale woonkamer met open haard, keuken, hal, toilet. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, berging, evt. warmwaterinstallatie. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 259.000,— k.k. Burg. de Koolplantsoen 14 Rustig gelegen beknopt herenhuis met royale zonnige tuin (Z) en garage. Indeling: ruime living 40 m2 met open haard, leisteen vloer en vide, schuifpui met thermopane, luxe keuken met inbouwapp., bijkeuken, toilet en garage. 1e Verdieping: grote ouderslaapkamer en kleinere kamer, beide met dakkapel. Luxe badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en c.v. ruimte. Het pand is uitstekend onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 278.000,— k.k. Leiden Mozartstraat 145. Uitstekend onderhouden 4/5 kamerflat op de 2e etage, eigen c.v. installatie. Rustige ligging. Indeling: royale woonkamer 7.45x3.75,3 slaapka mers. moderne keuken met appara tuur, hal, toilet, douche. Grote berging in de onderbouw. Zonnig balkon. Vraagprijs f 98.000,— k.k. Stadhouderslaan 14 Goed onderhouden woonhuis met zonnige achtertuin (Z. W.). Indeling: woonkamer 8.45 x 3.30, keuken 2 00 x 3.00, hal, toilet. 1e Etage: 2 ruime slaapkamers 4.10 x 4.60 en 2.00 x 3.80. douche en berging. Het dak is geïsoleerd. Het pand verkeert in goede staat. Alle leidingen zijn vernieuwd. Vraagprijsf 129.000,— k.k. Stadhouderslaan 3 Leuk gelegen woning, tegenover plantsoentje, in goede staat van onderhoud, thans in gebruik als woonhuis/foto-atelier. Uitstekend geschikt voor kantoor of praktijk aan huis. Indeling parterre: foto-atelier, donkere kamer, royale slaapkamer, gang. toilet, badkamer, gedeeltelijk overdekte ruime plaats. 1e verdieping: ruime woonkamer met open keuken voorzien van apparatuur, slaapkamer. Vraagprijsf 145.000,—k.k. Coornhertstraat 2A. Uitstekend onderhouden eengezins woning met zonnige achtertuin, c.v. gas. Indeling: royale woonkamer 8.30 x4.15x3.00. luxe keuken met appara tuur. hal en toilet. 1e etage: 2 slaap kamers. luxe badkamer met ligbad, toilet. 2e etage: slaapkamer, berging, aansl. wasautomaat, c.v. ketel en bad- gByS Vraagprijs f 155.000,— k.k. Joseph Haydnlaan 6.3 Rustig gelegen herenhuis aan doodlopend pleintje met goede speelmogelijkheden voor kinderen. Indeling: woonkamer 7.80 x 3.70, keuken, hal, toilet, voor- en achtertuin (Z) en schuur. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met bad en toilet. 2e etage: groie zolder metZslaapkamers, beiden met dakkapel. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 189.000,— k.k Voor iedereen d erd ngt nu de woning is.^oninggids van r'jn,and |t itgebreideWoningg u even beit LEIDERDORP Loevestem 37, tel. 071-890300. VOORSCHOTEN Veurseweg 143, tel. 01717-7940. WADDINXVEEN Kanaalstraat 12, tel. 01828-12028.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22