1 3- Nederland 1 2e paasdag ZATERDAG 21 APRIL 1984 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden VOO 16.00 Tineke. Gevarieerd programma met gasten in de studio. Presentatie: Tineke de Nooij NOS 17.00 Studio Sport. Paardesport: Samenvatting van de World Cup wereldfinale in Götenburg NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 18.55 Het leven van Jezus (5), de tekst van het evangelie van Lukas, in beeld gebracht in Is raël 19.45 Prelude, een filmimpressie - op muziek van Chopin - van het bekende Parijse kerkhof Pere Lachaise, waarin het graf van de be roemde componist Chopin, dat nog steeds door veel van zijn bewonderaars wordt be zocht, centraal staat NOS 20.00 Journaal NCRV 20.18 Schoppentroef, tv-serie over het wel en wee van de amateur-voetbalclub HDL (Hoop Doet Leven) en zijn bestuur. Afl. 3: De club heeft een meevallertje in de toto, zodat met de bouw van douches voor de kleedruimtes kan worden begonnen 20.45 Danny Kaye dirigeert. Vanavond het eerste deel van een concert van de New York Phil harmonic o.l.v. Danny Kaye met fragmenten uit populaire klassieke werken van o.a. Strauss, Tsjaikovsky, Rossini en Verdi zoals u ze nooit eerder hoorde... of zag 21.45 May Lemke en het wonder, gedramatiseerde documentaire over de zwaargehandicapte baby Leslie die opgegeven is door de artsen maar toch aan de zorgen van May Lemke wordt toevertrouwd. Samen met haar man Joe maakt zij het onmogelijke mogelijk 22.30 Kerk Vandaag, aktualiteitenrubriek over kerk en samenleving 23.00 Journaal 23.05 Nieuws voor doven en slechthorenden NCRV 16.00 NCRV-Theeteevee: 16.00 James Herriot, bele venissen van een veearts. Vanmiddag: Al te goed is buurman's gek. James krijgt van Siegfried een uitbrander, als hij de hond van een arme sloeber voor niets behandelt 16.50 Anna, Ciro en Co, Italiaanse tv-serie over de belevenissen van drie vrienden. Afl. 16 (slot): Ciro in de reklame NOS 13.00 Nieuws voor doven c NOS i slechthorenden 18.00 Danny's ei, Australische drama produktie voor de jeugd. Regie: David Haythornwaite. Danny is 10 jaar oud en een dagdromer, op e e n van zijn speurtochten vindt Danny het ei van een Emu en hij besluit het onder zijn hoede te nemen 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal 19.12 Studio Sport 19.55 Trekking van de lottogetallen TROS 20.00 The A-Team in Nederland, in Studio 3 wach ten 150 kinderen op de komst van het A- Team. Presentatie: Ron Brandsteder 20.30 Blut und Ehre, driedelige Duitstalige tv-film uit 1981. Regie: Bernard Fisherbauer. Hart- mut Keller (Jeffrey Frank), - nog steeds on der de indruk van zijn idool en vriend - Hans Moenkmann (Steven Rubbling), stort zich steeds fanatieker in zijn militaire opleiding 21.15 Marco Bakker presenteert... (17), muzikaal programma gepresenteerd door Marco Bak ker waarin hijn o.a. Gail Nelson en Joe Bour ne ontvangt. Vanavond staat de muziek van de Verenigde Staten centraal. (Dit program ma wordt gelijktijdig in stereo uitgezonden via de zender Hilversum 1) 22.00 Dierenmanieren, informatief programma over dieren. Met speciale aandacht voor dode dieren (tienduizenden dieren worden jaar lijks afgemaakt om diverse redenen), infor matie over de geschiedenis van het honden voer. Presentatie: Martin Gaus NOS 22.30 Journaal Dinsdag NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 15.30 Haal je recht. Afl. 2: Arbeidsrecht NOS 22.50 Nieuws voor doven e Dinsdag NOS 13.00 Nieuws voor doven c i slechthorenden i slechthorenden België 1 11.00 Lente in Wenen. Lentecon cert vanuit de Musikvereinssaal te Wenen. Het Symfonie-Orkest van Wenen o.l.v. Heinz Wallbert mmv. sol.: Werken van Schubert, Mozart, Chopin, R. Strauss, Zieh- rer, Lehar, Straus en von Suppe 15.00 W.K. Jumping vanuit Göten burg. Samenvattende reportage van de Grote Prijs. Commentaar: Louis de Pelsmaeker 16.00 (ZW) De Witte, Belgische speelfilm naar de roman van Er- nest Claes. Met Jef Bruyninckx, Magda Janssens, Jef van Leem put sr., e.a. Regie: Jan Vander- heyden en Willem Benoy. De Witte, de jongste zoon van een kroostrijk gezin in een Brabants dorpje, is een deugniet, maar toch is hij overal een graaggezie- ne gast 17.45 Korte film 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie voor de allerkleinsten 18.05 Merlina, Vlaamse detective serie voor de jeugd. Afl.: De "Tante Roosje", (herh.) 1830 Leven met je ademhaling. Afl. 3: Cara op het spoor. Presen tatie: Jessie De Caluwe 19.00 Juke Box 19.10 Uitzending door derden: Een programma van het Vrije Woord 19.40 Paardekoersen, mededelin gen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Mini Micro Macro, spelpro- gramma volgens de Micro Ma cro-formule. Presentatie: Ar- mand Pien 20.20 De parel aan de kroon (The jewel in the crown), Engelse se rie naar het werk „The Rzy Quar tet" van Paul Scott. Afl. 8: De dag van de schorpioen (The Day of the Scorpion). Met: Geraldine James, Peggy Ashcroft, Wendy Morgan, e.a. Regie: Christopher Morahan en Jim O'Brien. Sarah ontmoet Graaf Bronowsky, mi nister van de Nawab, die zijn se cretaris naar zijn vader brengt 21.10 Wikken en wegen, consu mentenmagazine gepresenteerd door Miel Louw, Elvire Deprez en Roland Demarcke. Vandaag met de volgende onderwerpen: 1. Vakantie '84: Besprekingen van ervaringen en klachten van reizigers. 2. De Knalpotten: merkartikelen en 'witte produk- ten". 3. Een "onvoltooide ency clopedie" 21.50 Liedjes voor Luxemburg (deel 1). Voorstelling van de lied jes voor het Songfestival dat op 5 mei plaats heeft in Luxemburg. 22.35 Paardekoersen, Journaal en Coda: "Er zijn dingen die alleen het oppervlak beroeren...", van M. Vasalis Barry heeft na zijn wedstrijd met Chetwyn ruzie met Frank. Hij gooit zijn racket stuk 19.25 Juke Box 19.30 Tijdrover: Lieve plantjes. Vandaag: De Phalaenopsis. Pre sentatie: Andre Onghena 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Extra-Time, wekelijks sport programma met o.a. W.K. Jum ping uit Götenburg 22.00 Toto-prognose 22.05 Europa in vogelvlucht. Afl. 1: Begroting- en landbouwbe leid. (herh.) Presentatie: Jo Röpcke Duitsland 1 België/Frans 1 2 18.50 Teletekst voor iedereen 19.00 Breakpoint, zesdelige Engel se serie over twee jonge tennis spelers die de top willen berei ken. Met: Ian Barker, Jane Pear son en Jeromy Burnham. Afl. 4. 12.00 Teletekst ca. 14.00 Reportage van het live optreden van Simon and Gar- funkel in het Central Park te New York. ca. 15.30 Gloria, Frans melodrama van Claude Autant-Lara naar een roman van Solange Bellegarde. Met o.a. Valerie Jeannet, Valerie Mokhazni, Alain Marcel en Sop hie Grimaldi. Regie: Claude Au tant-Lara 17.25 Lollipop, speciaal kinderpro gramma voor Pasen ca. 18.25 Avant-premiere: Deel 2 van een optreden van de deelne mers aan het Eurovisiesongfesti val uit Joegoslavië, Oostenrijk, Duitsland, Turkije, Finland, Zwitserland, Italië, Nederland en Portugal 19.05 Ce soir, regionaal magazine 19.24 Consumententips. Vandaag: Uitvindingen op het gebied van bescherming tegen radio-actieve straling 19.30 Journaal 20.00 Les Plouffe, Frans-Canadese speelfilm uit 1981. Met o.a. Emile Genest, Juliette Huot, Denise Fi- liatrault en Gabriel Arcand. Re gie: Gilles Carle. Film over zeven jaar van een Franse familie in Quebec. 22.45 Journaal DINSDAG 12.00 Teletekst-overzicht 17.05 Vacatures ONEM 17.20 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma. (17.20 Lollipop. 17.50 Fitness Dance) 19.00 Champs Elysées, amuse mentsprogramma van Michel Drucker met Eddy Mitchell, Francis Cabrel en Rika Zarai. 20.29 Papa Poule, televisieserie. Oudste dochter Julienne wil na haar examen het ouderlik huis verlaten. Papa Poule helpt haar een flat te vinden, die zij met een vriendin moet delen. 21.22 Carnets de l'aventure. pro gramma over Bleau, zestig kilo meter ten zuiden van Parijs. De beroemde rotsen van Fontaine- bleau waren voor veel Franse bergbeklimmers de eerste ken nismaking met de bergen. 10.00 Mein Tagebuch, informatie ve serie van Heinrich Brelör over dagboeken die geschreven zijn in de 20er jaren. Afl. 4: Als Hitier tot war - Fünf Frauen und der Sommer 45 10.45 Fritz, concert voor kleuters, uitgevoerd door het Radio Sym fonie Orkest van Bazel o.l.v. Mat thias Bamert 11.15 Rot und Blau, reportage van Jürgen Heiter 12.00 Der Internationale Früh- schoppen, journalistenforum. Gastheer: Werner Höfer 12.45 Tagesschau met weekspie- gel 13.15 Der Schulmeister, komische cantate van Telemann, uitge voerd door het NDR Omroep Or kest van Hannover en het Jon genskoor van Hannover o.l.v. Heinz Hennig, m.m.v. Siegmund Nimsgern, bariton 13.40 ARD-Sport extra. Wereldcup Finale voor Springruiters. Com mentaar: Hans-Heinrich Isen- bart. (Eurovisie uitzending van de Zweedse TV) 15.25 Wie der Maulwurf beinahe in der Lotterie gewann, poppen spel met de Augsburfger Pup- penkiste 16.20 Lassies grösstes Abenteur (Lassies great adventure), Ame rikaanse jeugdfilm uit 1963. Met in de hoofdrollen: Jon Provost, June Lockhart, Hugh Reilly e.a. Regie: William Beaudine 17.50 Die unendliche Geschichte: Ein Kultbuch wird verfilmt. Re portage over de verfilming van Michael Endes bestseller "Die unendliche Geschichte" 18.50 Die Sportschau 20.00 Tagesschau 20.15 Tatort, misdaadserie van Pe ter Hemmer. Afl.: Haaien voor Helgoland. Met: Manfred Krug, Edgar Bessen, Ferdinand Dux e.a. Regie: Hartmut Griesmayr. Drie vrienden, zojuist ontslagen uit de gevangenis, gaan voor een uitstapje naar Helgoland. Daar komen zij op het idee om het schip, dat het geld van Helgo land naar het vaste land brengt, te overvallen. Aansl.: Ein Platz an der Sonne, bekendmaking van de week-winnaars 21.45 Magische Stadte: Potosi. Filmreportage over de stad Poto si in Bolivia, dat 4.000 meter hoog in een afgelegen dal van het Andes gebergte ligt 22.45 Tagesschau 22.50 Die Wiener Philharmoniker 0.1.v. Leonard Bernstein spelen: 1. Akademische Festouvertüre in c kl.t., opus 80, Brahms. 2. Sere nade in A gr.t., opus 16, Brahms. (Inleiding tot dit concert door Leonard Bernstein) 23.50 Tagesschau DINSDAG 10.00 Heute 10.03 Der Leutnant und sein Rich ter, tv-film in twee delen naar de roman van Marja Fagyas. Deel 1 11.55 Magische Stadte: Potosi, filmreportage 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute Danny's ei De NOS vertoond vanavond de jeugdfilm 'Danny's ei' verto nen. Deze tv-film is de Austra lische bijdrage aan de serie drama-producties voor de jeugd, die tot stand kwam on der auspiciën van de EBU. De Nederlandse bijdrage ('Joost') was eind vorig jaar te zien. Danny is een 10-jarige jongen, die in een dorp in het binnen land van Australië woont. Hij is een dagdromer en houdt er van om met zijn vrienden de omgeving te verkennen. Tij dens een van deze speurtoch ten vindt Danny het ei van een emu, de grootste vogel die in Australië voorkomt. Danny neemt het ei onder zijn hoede omdat hij het wil be schermen tegen allerlei geva ren. Waarvan hij droomt ge beurt: de eierschaal breekt en een jonge emu is geboren. Danny is op slag een beroemd heid. Al gauw is de emu zo groot, dat Danny zijn verant woordelijkheid voor zijn geda- dopteerde 'kind' moet overdra gen aan de plaatselijke dieren tuin. (Nederland 2, 18.00 uur). May Lemke Onder de titel 'May Lemke en het wonder' brengt de NCRV de gedramatiseerde documen taire „The woman who willed a miracle' op het scherm. Deze Amerikaanse produktie is ge baseerd op het ware verhaal van de familie Lemke, een ge zin waarover de AVRO vorig jaar in het programma „Dries ter" een korte documentaire uitzond. De in Amerika met vier Emmy Awards bekroonde produktie gaat over mevrouw May Lem ke, aan wie de zorg wordt toe vertrouwd van de zwaargehan dicapte en door de artsen opge geven baby Leslie. Met boven- Danny Kaye als dirigent menselijke inspanning, einde loos geduld en met steun van haar man lukt het May uitein delijk het onmogelijke waar te maken. Leslie blijft niet alleen in leven, maar ontwikkelt ook zijn verstandelijke vermogens en groeit uit tot een talentvol pianist. (Nederland 1, 21.45 uur). Danny Kaye Bij de NCRV het eerste deel van een muzikale show, waarin Danny Kaye de hoofdrol speelt. Nu eens niet in de eer ste plaats als komediant, maar als 'serieuze' dirigent van een liefdadigheidsconcert van de New York Philharmonic. Danny Kaye, beroemd en geliefd om zijn filmkomedies, kan geen noot lezen. Toch is hy al sinds 1954 actief met het diri geren van benefietconcerten. In dat jaar leidde hij, bij wijze van grap, een concert van het Philadelphia Orchestra. Het gebeuren was een overweldi gend succes en het duurde niet lang of Kaye ontving uitnodi gingen voor benefietconcerten uit de hele wereld. De opnamen van het concert dat vanavond wordt uitgezonden (het tweede deel volgt maan dag 30 april) werden in septem ber 1981 gemaakt in het New Yorkse Lincoln Center. Daar dirigeerde Danny Kay de New York Philharmonic in werken van Strauss, Tsjaikowski, Ros sini, Verdi, Schubert en Beet hoven. (Nederland 1,20.45 uur) Marco Bakker De serie uitzendingen, die de TROS dit seizoen rond bariton Marco Bakker programmeerde loopt vandaag ten einde. Cen traal thema in deze uitzending is de muziek uit de Verenigde Staten. Het zowel op radio als televisie tegelijkertijd uit te zenden pro gramma bevat onder meer mu sical-fragmenten, songs en spi rituals. In dit laatste program ma wordt Marco Bakker terzij de gestaan door de in* Neder land wonende zanger Joe Boume en de Amerikaanse Gail Nelson, het Promenade Orkest o.l.v. Dolf van der Lin den, het Metropole Orkest o.lv. Rogier van Otterloo en Rob Pronk, de Marinierskapel o.l.v. Jaap Koops, de Merry Min strels o.l.v. Bert Kransberg en de Beryamins's Jazzdancers. (Nederland 2 en Hilversum 1, 21.15 uur). Dierenmanieren In verband met de aard van één van de onderwerpen staat de maandelijkse aflevering van Dierenmanieren ditmaal niet aan het begin maar aan het ein de van de TROS-avond gepro grammeerd. Het onderwerp in kwestie, dat door Martin Gaus zal worden behandeld, is 'dode dieren'. Jaarlijks worden tien duizenden dieren om zeer uit eenlopende redenen afge maakt en de beelden die dat oplevert zijn niet altijd even opwekkend. Voorts in 'Dierenmanieren'; een dierenactualiteit; het onder deel 'braaf; nagelamputatie bij katten; informatie over de ge schiedenis van het honden voer; dieren thuis, met o.a. zwanen, pauwen en kippen; een nieuwe opdracht voor de fotowedstrijd en het asieldier van de maand. (Nederland 2, 22.00 uur). Radio-toegelicht De KRO geeft vandaag op Hil versum IV een indruk van wat de buitenlandse zenders voor 'serieuze' muziek zoal bren gen. Daartoe wordt recht streeks geschakeld naar sta tions in twaalf landen, van Sydney tot Reykjavik. U kunt bijvoorbeeld luisteren naar 'Muziek bij de samowar' van Radio Moskou, 'Folkmusic in Australia' van ABC, 'Haydn in Londen' van France Musi- que, 'Yleisradio' uit Helsinki en Radio Vaticana met een uitzending in het kader van het kerkelijk Jaar. Van 7.00 tot 17.00 uur op Hilversum 4. Is de fakkel van het vrijheids beeld een fallus? Stelt de Nachtwacht van Rembrandt een ontmaagdingsscène voor? Moet het Bruiloftsmaal van Breughel worden gezien als Vandaag staat het radioprogramma van Veronica op Hilversum 2 in het teken staan van 25 jaar Veronica en de invloed op het Nederlandse omroepbestel. Onder de titel „Het Veronica avontuur" wordt om 15.00 uur gestart met een chronologisch overzicht van de geschiedenis van Veroni ca. Gesprekken met (oud)medewerkers en politici over de rol die Veronica speelt en heeft gespeeld in het Nederlands omroepbe stel. Van 18.50 tot 21.30 uur fragmenten van programma's die ooit op de 192 en 538 meter zijn uitgezonden: 'Alle remmen los', 'Koffietijd', 'De Nationale zaterdagmiddaggebeurtenis', 'Joost mag het we ten' en 'de ABTT'. Van 22.40 tot 23.00 uur zal aandacht worden besteed aan twintig jaar Radio Caroline. Dit station is nog dagelijks vanaf de Noord zee te horen. Nu met Pasen is het twintig jaar geleden dat Radio Caroline via de legendarische one-nine-one golflengte voor het eerst te horen was. O.a. een gesprek met directeur Ronan O'Rihal- ly. Aansluitend om 23.00 uur praat Gert Berg met Rob Out en Lex Harding en zal worden ingegaan op de toekomst van Veronica. de verbeelding van een reeks erecties? Deze vragen worden geteld en wie weet beant woord in 'Freud en de sex', een VAR A-programma over kunst en de psycho-analyti- sche ideeën van Sigmund Freud. Deelnemers aan het ge sprek zijn Ariane Amsberg, Dries van Dantzig, Adriaan Morriên en Bert Schierbeek. Gespreksleidster is Gerda van Dijk. Van 22.00 tot 23.00 uur op Hilversum 4. De tweede aflevering uit de NOS-serie over de Japanse be zetting van Nederlands Indiê gaat morgenmiddag over de ondergang van de Junyo Ma- ru. Dit Japanse vrachtschip verliet in september 1944 de haven van Tandjoeng Priok met 6.500 dwangarbeiders aan boord, die te werk zouden worden gesteld aan een spoor lijn in midden-Sumatra. Op 18 september werd het schip ge troffen door twee torpedo's van de Engelse onderzeeër Tradewind. Er waren 900 overlevenden. Henk Hovinga reconstrueert de scheepsramp in gesprekken met vier nog in leven zijnde Nederlanders. Van 14.33 tot 15.03 uur op Hil versum 2. Faye Dunaway speelt Mrs. Pen- drake in 'Little big man'. Om 21.20 uur op Duitsland 2. (foto ap> 13.15 Teletekst-overzicht 15.40 Teletekst-overzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Glücklich geschieden - und dann.., reportage uit de serie Wendepunkte over drie geschei den vrouwen, die proberen weer hun eigen leven te leiden 16.55 Spass ara Dienstag, kinder programma 17.50 Tagesschau Duitsland 2 18.10 Die frommen Rauber, filmre portage over de "oorlog" tussen de vissers op de Noordzee die zich niet houden aan de grenzen die de EEG heeft vastgesteld 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.15 Er ist auferstanden, Paasge- dachten met Elisabeth STeiner 19.30 Der Leutnant und sein Rich ter, tv-film in twee delen naar de roman van Maria Fagyas. Deel 1. Met: Helmut Griem, ïan Charle- son, Robert Dietl e.a. Regie: John Goldschmidt. (teletekst-on- dertiteld voor doven en slechtho renden). Richard Mader, een ge neraal, wordt in Wenen ver moord aangetroffen. Zijn chef verdenkt een van de luitenants en klaagt hem aan 21.15 Heute 21.20 Little Big Man - Der letzte Held der Indianerkriege (Little Big Man), Amerikaanse speel film uit 1971. Met: Dustin Hoff man, Faye Dunaway, Chief Dan George. Regie: Arthur Penn. Een verfilming van Thomas Berger's boek over de 121-jarige Crabb, die terugkijkt op zijn leven als jonge pionier, geadopteerd In diaan, kroegmaat van Wild Bill Hickok, rondreizend kwakzalver en overlevende van Custer's laat ste gevecht 23.35 Heute Estelle Kohier, Nigel Davenport, Pippa Guard e.a. Regie: Eliah Moshinsky 18.00 Telekolleg I: Duits, les 55 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde 20.00 Tagesschau 20.15 Sport-Platz 21.45 Landesspiegel: Claudia und Simka haben wider Bock auf Schule, filmreportage 22.15 Was mir gefiel. Lore Lorentz wünscht sich: (ZW) Die Sending der Lysistrata, tv-film van Fritz Kortner naar Aristophanes. Met: Barbara Rütting, Romy Schnei der, Karin Kernke e.a. 0.05 Laatste nieuws DINSDAG 09.25 Sesamstraat 17.30 Die Videomacher, cursus over de praktijk van de video- ontwikkeling. Afl. 1: Voorberei ding BBC 1 9.55 Programma-overzicht 10.00 Damit, dass Christus aufer standen is... katholieke paas- dienst vanuit de Johanneskerk in Frankfurt-Bornheim 11.00 ZDF-Matinee: 100 jaar Met, deel 2 van de gala-voorstelling van de Metropolitan Opera New York. Uitgevoerd door het Or kest van de Metropolitan Opera New York 12.50 Heute 12.55 ZDF-regional: Fohlen aus dem Pfaffenwinkel und Ferkel aus Pfaffenhofen, filmreportage over veemarkten in Bayern 13.25 Pelle, der Kater, tekenfilm 14.45 Zu Besuch bei Ludmila Tcherina, een portret van Lud mila Tcherina 15.15 Sport aktuell, reportage van de Super-W.K. Dansen voor pro fessionals 16.30 Heute 16.35 Der Hoffnarr (The Court Jes ter), Amerikaanse speelfilm uit 1955. Met: Danny Kaye, Glynis Johns, Basil Rathbone e.a. Re gie: Normari Panama en Mei vin Frank. Danny Kaye speelt een hofnar die betrokken raakt by een romance, intriges en een do delijk steekspel aan het hof waar hij werkt Romy Schneider speelt de dubbel rol Myrrhine/Uschi in 'Die Sen- dung der Lysistrata', om 22.15 uur op Duitsland 3. (archieffoto) 15.55 Shakespeare im Original: A Midsummer night's dream, to neelstuk van William Shakespea re. Met een inleiding en com mentaar van Urs Widmer. Met: 7.00 Ceefax AM, teletekst-over zicht 7.30 Breakfast Time, gevarieerd actueel morgenmagazine 10.00 Battle of the planets 10.20 Look back with Noakes. Afl. 6: From Fish Guard to Port Ma- doc 10.50 Mighty Mouse, tekenfilm 11.00 Why don't you?, kinderpro gramma 11.15 Think this way, kinderserie. (Het programma Hokey Cokey komt te vervallen) 11.25 Ivor the engine, kinderpro gramma 11.30 Play School, kinderprogram- 11.55 Wonderful World of Disney: The young runaways 12.45 Running the Tide 13.15 Tekenfilm 13.27 Weerbericht 13.30 Bank Holiday Grandstand, gevarieerd sportprogramma met nieuwsoverzichten paarderaces vanuit Thruxton en Chepstow 18.05 De roze panter, tekenfilm 18.25 Journaal en weerbericht 18.35 Sport 18.40 The World's stongest man 19.40 The Battle of Midway, Ame rikaanse speelfilm uit 1976. Met: Charlton Hestn, Henry Fonda, James Coburn e.a. Regie: Jack Smight 21.45 Journaal 22.00 Dave Allen 22.50 Film '84' filmrubriek 23.25 The Black Windmill, Engel se speelfilm uit 1974 Met: Mi chael Caine, JosephO'Conner, John Vernon e.a. Regie: Don Sie- gel. Een man probeert als spion de kidnapper van zyn zoontje te DINSDAG 07.00 Ceefax AM, teletekst-over zicht 07.30 Breakfast Time, gevarieerd actueel morgenmagazine 10.00 Battle of the planets 10.30 Mighty Mouse, tekenfilm 10.35 Why don't you?, kinderpro gramma 11.00 Noggin the Nog, kinderpro gramma 11.10 Think this way, kinderserie 11.25 Ivor the Engine, kinderserie 11.30 Play School, kinderprogram- 11.55 Songs of Praise. Geestelijke liederen vanuit Woodvale 13.30 Journaal 13.55 Weerbericht 13.57 Financieel- en nieuwsover zicht voor doven en slechtho renden 14.00 Pebble Mill at one, geva rieerd lunchprogramma 14.45 Little Misses Mister Men, kinderserie 15.00 Animal Magic. Afl. 1: Animal magic in Japan 15.25 Animal time:" Clarence, the cross-eyed lion, Amerikaanse tv- serie. Afl.: River 16.55 Playschool, it's Tuesday 17.20 The Hunter, tekenfilm 17.25 Professor Potter's problems, kinderserie. Afl. 4 17.40 Cheggers plays pop BBC 2 11.25 WK-Snooker 15.00 The man who invented the 20th century 15.30 Arena: Cuban National Bal let 16.20 Jesus Christ Superstar, Amerikaanse muziekfilm uit 1973 van Norman Jewison. Met in de hoofdrollen: Ted Neeley, Carl Anderson en Yvonne Elli- 18.05 WK-Snooker 18.40 Eric Liddell 19.25 Where the wild things arc, opera (in het Engels gezongen) van Knussen, uitgevoerd door de London Synphony Orchestra o.l.v. de componist, m m.v. voca le solisten. (Gelijktijdige uitzen ding op BBC 3 Radio) 20.05 WK-Snooker 20.30 Nieuwsoverzicht met onder titels en weerbericht 20.35 Gardeners world, magazine voor de tuinder 21.00 Call my Bluff, spelprogram- 21.30 Sporting chance, informatie ve serie 22.00 Journaal en weerbericht 22.05 Onbekend 22.55 WK-Snooker 0.05 Onbekend DINSDAG 11*25 WK-Snooker

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 35