i leiden Luarmond \óu/gemeente V7 voorschoten personee/Vl A per so Technisch bedrijf zoekt vaklieden huishoudelijk medewerker m/v adviseur volwassenen educatie m/v Jeiden vaste invalkrachten m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: PERSONEEL'.m MEDEWERKERS IN TIJDELIJKE DIENST (M/V) aktiviteitenbegeleider m/v PERSONEEL "ïïïi. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert een aantal dagverblijven en gezinsvervangen de tehuizen voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het gezinsvervangend tehuis ''Waterschapsheuvel" te Oegst- geest zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van voor 20 uur per week. ^Waterschapsheuvel" is een tehuis waar 26 geestelijk gehandicap te mensen wonen en leven. Overdag bezoeken zij een dagverblijf voor ouderen of een Sociale Werkplaats. Elk van de bewoners heeft de beschikking over een eigen kamer. Tevens zijn er een aantal ruimten voor gemeenschappelijk gebruik. De aan te stellen medewerker draagt zorg voor: - het dagelijks schoonhouden van sanitaire ruimten; - het schoonhouden van de overige ruimten in het huis; - het beheren van de voorraad schoonmaakartikelen. Opleiding en persoonlijke kwaliteiten: - is in het bezit van het diploma of getuigschrift van het LBO; - is in staat in teamverband te werken; - kan met thuisverblijvende bewoners een positief kontakt onderhouden. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij de hoofd leider, Huib van den Wijngaard, tel. 071 175939. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van D/C binnen 10 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN Binnen het bureau Onderwijskundige Zaken van de Directie Onderwijs is een vacature ontstaan voor de functie van bij voorkeur in deeltijd te vervullen. De functie zal vooral bestaan uit: - het verzorgen van beleidsadviezen aan burgemeester en wethouders; - de controle op de uitvoering van door het rijk of de gemeente gesubsidieer de volwasseneneducatie; - een eigen lokale invulling te geven aan beleidsintenties van de centrale ovërheid; - de financiële en technische verwerking van de volwasseneneducatie. Vereist: - opleiding op minimaal HBO-niveau - goede contactuele eigensciiappen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring bij voorkeur op het terrein van volwasseneneducatie en/of het edu catieve deel binnen het sociaal-culturele werk strekt tot aanbeveling. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Aan de functie is een maximum salaris verbonden van f 5534, bruto (bij 40 uur) schaal 11. Het aanvangssalaris wordt in nader overleg vastgesteld. Inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer D. van As, Hoofd van de Directie Onderwijs, telefoon 071 - 254301 of privé 023 - 251069. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig on dervertegenwoordigd zijn, genieten zij voor rang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk ver zocht te solliciteren. Sollicitaties met motivering en curriculum vi- tae, binnen 14 dagen, te sturen aan de Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenum mer 84.025. Bij de hoofdafdeling Gas, Water, Elektriciteit en Kabelte levisie van de directie Openbare Werken wordt gevraagd een GAS- EN WATERFITTER M/V Tot de taak van de medewerker zal o.a. behoren: het aanleggen en onderhouden van aansluitleidingen c.a.; het onderhouden en repareren van hoofdleidingen. Betrokkene moet bereid zijn periodiek buiten normale werktij den storingsdienst te verrichten. Vereist: diplomat's) 1e monteur distributietechniek gas en water; rijbewijs BE. De diploma's gasstoringsmonteur en/of gasinstallatiecontro- leur strekken tot aanbeveling. afhankelijk van ervaring en opleiding. Een ervaren kracht met de vereiste opleiding kan maximaal een salaris van f 2.691,— per maand bereiken {schaal 5). Boven dit bedrag wordt een vergoeding toegekend voor de uren, waarin voor de storings dienst wordt gewerkt. Na een jaar tijdelijke dienst kan een vas te aanstelling volgen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan Burge meesters en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: vaca ture 8406. integraal kankercentrum west Samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag; Delft; Gouda en Leiden. Wij zoeken die op „afroep" bereid en in staat zijn om in voorkomende gevallen, zonodig ook 's avonds, werkzaamheden te verrichten voor het secretariaat. Wij vragen - een opleiding tot c.q. ruime ervaring als medisch secretaresse. - een gedegen kennis van de oncologische terminologie strekt tot aanbeveling. - ervaring in het voorbereiden en het notuleren van vergaderingen en het verzorgen van de hieruit voortkomende correspondentie. Kandidaten die geïnteresseerd zijn worden uitgenodigd te reagerea Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het IKW. Integ Opa. Integraal Kankercentrum West Opaalstraat 5,2332 TA Leiden tel. 071-769359 Het laboratorium voor Stralengenetica analist(e) vacaturenummer 4-056/1158 Taak: het verrichten van genetische experimenten met Drosophilavliegen en tevens metingen van de metaboliserende enzymen van o.a. Drosophila. Het werk wordt uitgevoerd in het kader van het onderzoek naar de genotoxische eigenschappen van kankerverwek kende stoffen. Vereist: MBO klinisch- of analytisch chemische richting. Salaris maximaal 2477,— bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband tot 1 januari 1985 met mogelijkheid van verlenging. De Rijksuniversiteit te Leiden wil rr dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding v van het vacaturenummer op brief en envelop. personeel PERSONEEL pereoneel I WOOPWARI I Woodward Governor Company is het grootste en oudste bedrijf ter wereld van hydraulische en elektronische regelapparatuur voor dieselmotoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales. Vestigingen in Amerika. Engeland. Japan. Australië. Brazilië en Nederland. Vanuit het produktiebedrijf in Hoofddorp wordt een groot deel van de Europese markt bediend. Het bedrijf wordt gekenmerkt door dezelfde filosofie van openheid en beloning-naar-inzet die de hele groep typeert. Op het ogenblik zijn er vier technische vacatures op twee afdelingen: Op de afdeling werkvoorbereiding worden o.a. bewerkings volgorde en machinekeuze bepaald, waarna de tijds- calculatie gemaakt wordt. Ook worden er bewerkingstekeningen behandeld en gewijzigd, mallen ontworpen en getekend. Voor deze afdeling zoeken wij een: MTS-er/werkvoorbereider die alle aspecten van de werkvoorbereiding beheerst. Vereist: diploma MTS Fijnmechanisme Techniek of Werktuigbouw, kennis, ervaring en belangstelling op het gebied van moderne verspaningstechnieken, bekendheid met de bediening en programmering van C.N.C. machines, kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, goede contactuele vaardigheden, leeftijd ca. 30 jaar. Op de machinale afdeling worden op moderne, middelgrote machines kleine partijen stalen precigie-onderdelen vervaardigd. Voor deze afdeling zoeken wij: produktiedraaier voor precisie-draaiwerk in kleine series. Vereist ervaring met C N.C. machines en draaiautomaten, enige bekendheid met Engelse maatvoering, leeftijd ca. 30 jaar. all-round produktieslijper voor produktieslijpwerk aan kleine series. Vereist: ervaring met rond- en vlakslijpmachines, enige bekendheid met Engelse maatvoering, leeftijd ca. 30 jaar. metaalbewerker voor de eindafwerking (afbramen) aan machinaal geproduceerde stalen precisie-onderdelen. Vereist ervaring met metaalbewerking, grote accuratesse, leeftijd ca. 40 jaar. Als u belangstelling hebt voor één van deze veeleisende maar ook afwisselende functies, kunt u contact opnemen met de heer AA. van Esch van de afdeling Personeelszaken. Vermeld bij schriftelijke sollicitaties duidelijk de functie waar voor u in aanmerking wilt komen. Ook gekwalificeerde vrouwen kunnen reageren. Woodward Governor Nederland B.V. is gevestigd aan de Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. Telefoon (02503) 1 32 41. Ons bedrijf is per bus gemakkelijk te bereiken. recreatiegemeanta Bij de afdeling gemeentewerken kunnen worden geplaatst een tweetal De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het ophalen van huis vuil, opschonen van sloten, ontstoppen van riolering, onderhoud- straatverlichting, plantsoenen en verharding. Arbeidsvoorwaarden De aanstelling geschiedt voor de periode van 1 mei tot november 1984 op arbeidscontract. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 1.987,70 en maximaal 2.477,- bruto per maand per 1 -1 -1984 bij een leeftijd van 23 jaar en ouder. De voorkeur gaat uit naar jonge medewerkers. Het minimum salaris van personen jonger dan 23 jaar is gelijk aan het minimum jeugdloon. Aanstelling boven het minimum is moge lijk. Informatie: Meer informatie over deze funktie kan desgewenst worden inge wonnen bij de heer H. L. Leichtenberg, hoofd buitendienst, tele foon 01711-11296. Sollicitaties: Belangstellende worden uitgenodigd binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze publikatie een sollicitatie-formulier aan te vra gen bij de afdelingen gemeentewerken, postbus 42, 2360 AA Warmond, tel. 01711-10000, toestel 35. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio Voor het aktiviteiten-centrum "GADING" zoeken wij wegens vertrek van één van onze medewerkers op korte termijn kontakt met kandi daten voor de funktie van voor 40 uur per week. "Gading" is een centrum waar 40 lichamelijk gehandicapten over dag mogelijkheden vinden tot allerlei vormen van aktiviteiten als alternatief voor arbeid. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooiing van de lichamelijk gehandicapte en zijn (re)integratie in de maatschappij. Taken: Voor een aantal aktiviteiten in de kreatieve sfeer zoals "speelgoed maken" en "karweimarkt", zoeken wij een medewerker die met name vaardig is op het gebied van houtbewerking. Onderdeel van zijn/haar taak zal zijn het - in samenwerking met deelnemers - ma ken van eenvoudige werktekeningen en het aan de hand daarvan realiseren van konkrete resultaten. Voorts zal hij/zij: - assisteren bij andere aktiviteiten uit het programma; - deelnemen aan de overlegvormen binnen "Gading" zoals team- en werkvergaderingen en besprekingen betreffende het funktio- neren van deelnemers. Opleidingseisen: Het bezit van een van de hieronder genoemde diploma's of getuig schriften is vereist: - diploma MAVO-3 c.q. MAVO 4; - diploma LBO-T; - diploma LBO met minimaal 3 vakken op C-niveau; - 3 jaar HAVO of Atheneum; - diploma MHNO. Vaardigheden en persoonlijke kwaliteiten: - is bekend met geëigende machines en gereedschappen op het gebied van houtbewerking; - is in staat kennis over te dragen; - beschikt over goede sociale vaardigheid; - is bereid om in een team te funktioneren. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Inlichtingen kunnen telefonisch ingewonnen bij Nico Pronk, hoofdleider van "Gading", telefoon 071 - 41 04 44. Schriftelijke sollicitaties voorzien van duidelijk beschreven beweegredenen binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN, onder vermelding van DID.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 24