LMHC consolideert positie Hl Goede start tennisteams Noordwijk en Unicum Inhaalrace Oase te laat ingezet Hockeysters Noordwijk en Leiden behouden kansen NOVO (h) en dames WVV verder in bekerwedstrij d Van der Vlist derde bij 'open' Engelse Winst op Hattemkrap verlies tegen KZ MAANDAG 16 APRIL 1984 PAGINA 18 DO/ST A ""N f Sport J LEIDEN - In de landelijke eerste klasse van de veldhandbalcom- petitie waren de resultaten van de Leidse ploegen gisteren pover. Alleen de MMO-dames konden een gelijkspel noteren tegen het Schiedamse DWS: 10- 10. De dames van Oase verloren met 7-9 van Actief. De heren van Saturnus hadden tegen een com pleet Ancora in Rotterdam maar één wissel en dat was te weinig om winst te behalen. Ancora won overigens maar met mini maal verschil: 15-14, terwijl Sa turnus vlak voor tijd nog met 14- 13 voor stond. In de afdelings eerste klasse verlo ren de heren van HW'70 met 11- 12 van Wings en dat betekent dat Kwiek Sport nu toch wel een be dreiging gaat vormen voor de Voorschotenaren, die de kans op een kampioenschap overigens nog volledig in eigen handen hebben. De dames van Olym- pia'72 uit Wassenaar wonnen van Hercules (10-6), Foreholte klopte Schipluiden met 15-3 dankzij de aanwezigheid van Hannie Bos Tegen Hattem werden de wed- strijdpunten gepakt en tegen het al zeven jaar kampioen zijnde KZ toonde de ploeg-Oltmans het hockey op hoog niveau ook aan te kunnen. Dat laatste gebeurde door minstens net zo veel initia tief te nemen als de favoriete Ha genaars, die alleen in Jan Hidde Kruize een uitblinker hadden. De andere KZ'ers kwamen nau welijks uit de verf tegen het nooit paniekerige, maar agressief spelende LMHC. De verhoudingen in het veld wer den goed weergegeven door het aantal strafcorners. Beide ploe gen mochten vier keer aanleg gen. De eerste de beste werd na enkele minuten door Ties Kruize snoeihard tot openingsdoelpunt verheven. De gelijkmaker kwam echter al vrij snel. Na fraai voor bereidend werk van Martin Ben nis sloeg Boele van Hensbroek de 1-1 achter Joost Claushuis. In de snelle wedstrijd liet Jan Hid de Kruize na een kwartier Rients Henstra bij een uitbraak zijn doel uitkomen, om de gestrekt uitval lende LMHC-keeper beheerst met een push te passeren. Een mooie kans op de gelijkmaker was er voor Dirk Drijver die zijn lobje maar net zag afstuiten op de zich goed opstellende Claus huis. Pech ook dat de strafcor- nergoal ongeldig werd verklaard door arbiter Bas Seelen wegens rising shot. Ondertussen won Van Marwijk Kooy heel wat duels op het mid denveld, waar Ties Kruize een onopvallende rol vertolkte en zelfs vijf minuten op de straf bank verzeilde wegens aanmer kingen op de leiding. Zelden kwam KZ aan mooie aanvallen toe omdat er altijd wel een ener gieke LMHC'er was die, tot grote waardering van de vele toe schouwers, er een stokje tussen stak. Hans Willem Croll hield Tjeerd Borstlap aan het eind van de eerste helft met een fraaie red ding op de doellijn van een tref fer af. De door Oltmans hooggeprezen kamp, Elly Hoek, Marianne de Groot en Anita Bax uit het eerste zaalteam. De dames van Satur nus moesten de winst aan ODIS laten: 4-6. MMO liet DWS in de eerste helft aanvallend veel te veel vrijheid van handelen en daar maakten de felle Schiedamse dames gre tig gebruik van. MMO werd van uit de tweede lijn met afstand schoten op een 3-8 achterstand bij de rust gezet. Na de hervat ting schakelde coach Caron over op een 5-1 defensie met Elly van Leeuwen als stoorspeelster. Het werd nog wel eerst 9-3 voor DWS maar toen stokte het Schiedamse aanvalsspel. MMO kreeg de kan sen op de break en die werden DWS bijna teveel. Via 7-9 werd het 10-10 en als Ingrid van der Laan met nog een minuut te spe len de bal in een break niet te lang had vastgehouden en eerder had afgespeeld zou MMO de winst nog hebben gepakt. Oase begon tegen Actief zo tam, dat de Rotterdamse ploeg ge Jan Hidde Kruize ("Wereldklas se zoals hij een bal aanneemt en wat hij daarmee doet") passeerde in vrije positie de roerloze Hen stra na een halve minuut in het tweede part: 1-3. Het door coach Dick Dalhuisen geroemde Lei den ging energiek door met aan vallen. De uitblinkende rechts back Hans Wagener ging in de grote dadendrang naar voren en verdiende daarmee een strafcor- ner die niets opleverde. Henstra behoedde zijn ploeg voor een grotere achterstand door de hoge kogel van Maarten van Heeswijk te keren. De snelle Maarten van Grimbergen kwam niet op toeren door de op tijd in grijpende Diederik Klop. Croll zorgde met zijn 2-3 uit een straf- corner voor een spannende laat ste tien minuten waarin KZ nog onder grote druk werd gezet, maar stand hield. Hattem De snelle voorsprong zaterdag te gen Hattem werd verkregen door een inzet van Dirk Drijver hoog in de touwen na de voorzet van Martin Bennis. Het Hattemse antwoord kwam echter snel door de treffer uit een lange corner die door Erik Pierik succesvol werd verlengd. Het eerste deel werd gekenmerkt door chaotisch hoc key van beide partijen. Geleide lijk aan kreeg LMHC meer grip op het duel en konden de Oegst- geestenaren zich verheugen in de uitstekend spelende Eiken hout. Martin Bennis tekende na de pauze voor 1—2 uit een lange corner. Hattem ging zeer nadrukkelijk in de aanval wat de bezoekers goe de countermogelijkheden gaf, die evenwel onbenut bleven. Kooy maakte de eerdere misser uit een strafbal goed door nu wel raak te pushen: 1-3. Aanstaande woensdag speelt LMHC om 19.00 uur een thuis wedstrijd tegen het Catalaanse elftal, dat de halve Spaanse ploeg herbergt. NIEK FAAS makkelijk een 3-0 voorsprong kon nemen. Die marge werd nog voor de rust uitgebouwd tot vier treffers (6-2). Ook na de hervat ting bleef Oase in de laagste ver snelling handballen. Pas bij een 8-2 stand trad verandering in. Ac tief werd sterk onder druk gezet. Oase scoorde viermaal en Actief, dat in de slotfase keepster Moni que van der Meer niet meer kon kloppen kreeg het knap be nauwd. Maar de inhaalrace bleek toch te laat ingezet: 7-9. Saturnus bracht tegen Ancora een combinatie van het eerste en tweede zaalteam in het veld, waarbij Rob Otten als vervanger optrad van keeper Ad van Fes- sem. De Leidenaars kwamen zo wel in de aanval als in de defen sie lengte tekort. Ancora be schikte daar wel over en dat was doorslaggevend. De Rotterdam se sprongschutters kwamen her haaldelijk met succes in actie. Met de geblesseerde Peter Waal wijk in de gelederen zou de zege zonder twijfel naar Saturnus zijn gegaan. Nu kon Ancora net voor blijven: 15-14. LEIDEN - De dameshockeyploe- gen van Leiden (eerste klasse) en tweedeklasser Noordwijk heb ben gisteren gewonnen en zijn met nog een duel voor de boeg kansrijk voor het kampioen schap. De heren van Roomburg speelden knap 1-1 tegen kam pioen Be Fair, de Roomburgda mes bezetten na verlies de onder ste plaats. De teams van Foresca- te speelden gelijk. De heren van Alecto blijven nog in de degrada tiezone na hun puntendeling en de Leiderdorpse dames verloren. Noordwijk (heren) staat nog op kop na het behaalde gelijkspel, maar heeft een duel meer ge speeld dan Alkmaar dat een punt achterstaat. Hisalis kwam even eens niet verder dan remise. Forescate - Ring Pass 1—1. De door Derk-Jan Brandt ingesla gen strafhoekslag bracht Fores cate op voorsprong na acht mi nuten. Nog in het eerste deel kwam Ring Pass langzij uit ook een strafcorner: 1—1. De Voor schotenaren waren niet schotvaardig bij de vele goede kansen die zij kregen na rust. Roomburg - Be Fair 1-1. Het hobbelige veld werkte in het nadeel van Be Fair dat zeer veel strafcorners niet onder controle kreeg. De meeste veldkansen kreeg Roomburg dat twee minu In de afdelings eerste klasse was het treffen tussen de heren van HW'70 en het Haagse Wings een zinderend duel. Het spelpeil leed echter duidelijk onder de aan vechtbare beslissingen van de ar biters. Een gelijkspel zou de krachtsverhouding beter hebben weergegeven, maar Wings maz zelde in de laatste minuut toen een van de hoek ingeschoten bal via een blok precies langs doel- verdediger Hans Dockhorn ca ramboleerde: 12-11. Toch zullen de Voorschotenaren met twee gemiste strafworpen en even zo veel vrije breakkansen in de slot fase die niet werden benut de hand in eigen boezem moeten steken en de minder goede arbi trage maar vergeten. Overige uitslagen in de afdeling: Dames: tweede klasse: Verburch 2 - HW'70 4-19; vierde klasse: Kwiek Sport 3 - Fairplay 12-9. Heren, tweede klasse: MSV - MMO 21-12, EDH 2 - Foreholte 9-17, Oa se - Quintus 12-5: derde klasse: Quintus 4 - Olympia'72 8-27. ten na rust 1-0 maakte door Cees Wendt met voorbereidend werk van Nol van der Drift. Kampioen Be Fair dat zijn onge slagen status wilde behouden, zette alles op alles. Pas twintig seconden voor tijd kwam de ge lijkmaker uit een rommelige si tuatie. Alecto - Cartouche 3-3. De Leiderdorpers zagen driemaal hun voorsprong door Cartouche teniet gedaan. Roland de Jongh bracht de eerste treffer op zijn naam. In de tweede helft werd het 2-1 uit een strafbal van Hugo Kranenburg die later in de span nende en met veel inzet gestre den wedstrijd een strafcorner be nutte. Cartouche hield gelijke tred. Scheybeeck - Noordwijk 1-1. De twee opponenten bestreden el LEIDEN - De volleyballers kwamen afgelopen weekein de in actie voor de districts beker. NOVO-heren overleef de deze ronde door 3-1 winst op Jodan Boys. In de halve eindstrijd ontmoeten de Noordwijkse heren nu Zo- voc, dat Orion met dezelfde cijfers klopte. Bij de dames bereikte WW de halve finale door een moeizame 3-2 over winning op Jupiter en ont moet daarin Tornado. Rid- derveld bleek evenals in de competitie niet opgewassen tegen Radius: 1-3. Een losschietend net zorgde voor de enige opwinding bij NOVO-Jodan Boys. Verder was hier van strijd nauwe lijks sprake. Orion weliswaar zeer verrassend de eerste set van Zovoc, maar dat beschikt over zoveel routine dat het zich daardoor niet van de wijs liet brengen. In de derde periode liep Zovoc finaal over de Hazerswoudse ploeg heen. Als Orion komend sei zoen in de promotieklasse succesvol wil opereren, zal wel versterking moeten wor den gevonden. Overige uit slagen bij de heren: Skania- VW 3-1 en Dosko-Jupiter 1-3. WW (dames) had het onver- kaar met slim en voorzichtig spel dat de Beverwijkers vlak voor rust een voorsprong opleverde. In de tempoloze wedstrijd bracht Fred Beuk de Noordwijkers op gelijke hoogte waardoor Noord wijk nog een kans maakt op de titel in de derde klasse. Zandvoort-Hisalis 4-4. Een slechte wedstrijd waarin veel werd gescoord. Mare Kaptein maakte de achterstand goed, waarna zijn broer Hendrik-Jan dat nog twee keer deed. De voor sprong van 3-4 werd geprodu ceerd door Gert Kloosterboer en werd nog teniet gedaan door een benutte strafbal van de thuis ploeg. Dames Warande - Leiden 0-1. Coach Kees van der Meer zag zijn wacht zwaar tegen Jupiter. Van het theoretische klasse- verschil bleek in de praktijk niets. Het gevolg was dat het publiek een boeiend duel kreeg voorgeschoteld. De routine deed in de beslissen de set de balans in het voor deel van WW doorslaan. Ook DAC en Tornado schotel den het publiek een aardige wedstrijd voor. Zonder Trees van der Pijl komt de Alphen- se formatie echter steeds iets kracht tekort en moest zich na ruim twee uur met 3-2 ge wonnen geven. Het pas gede gradeerde Ridderveld deed het aanvankelijk erg goed te gen kampioen Radius. Ex- Delta Lloyd-speelster Anne- miek Kraan sleepte Radius door de moeilijkste fasen heen. Met het uitvallen van Annemarie van Putten knap- Leiden-voorhoede goede aanval len opbouwen die echter niet werden afgewerkt. Leiden kwam goed weg toen een Oosterhoutse strafbal werd naast geschoten. Het laatste kwartier kwam Eve lien Wilten in het veld om als strafcornerspecialiste haar werk te doen. Dat had met nog twee minuten te spelen succes toen de afgeslagen inzet van Wilten door Suzan Nivard tot winnende tref fer werd gemaakt. Bennebroek - Forescate 0-0. De verdedigingen van de beide ploegen bleven de situaties meester. Invalster Maud Seelen bij Forescate speelde een goede wedstrijd door de Bennebroekse mid voor geen kansen .te geven. Qui Vive - Roomburg 2-0. Het naar Uithoorn gereisde Room burg verzuimde in de beginfase goede mogelijkheden op een te de Alphense ploeg af. Toen was het pleit binnen de kor- ste keren beslecht: 1-3. Competitie Het herenteam van DAC ver loor de eerste promotie-wed strijd in een driekamp om één plaats in de tweede divi sie van Compaen. De Alphe- naren misten middenblok- keerder Frans Broerefijn (ziek) node. Al was DAC aan vallend vele malen sterker, Compaen won de eerste twee sets. Via 15-6 en 15-7 kwam DAC nog op gelijke hoogte, maar Compaen hield in de fi nal set het koppie er beter bij: 8-15. De WW-dames eisten in een duel met DAC de belangrijke tweede plaats in hun afdeling op. Op neutraal terrein (sporthal Broekplein) werd het een krachtmeting van hoog gehalte. WW had een licht technisch overwicht. Verdedigend pakte de kleine José Purvis 'alles', wat in de vijfde set werd beloond. WVV, dat slechts zes speel sters had meegenomen en dan ook helemaal kapot zat, won het beslissingsduel uit eindelijk via 15-8, 10-15, 15- 11, 8-15 en 15-7 met 3-2. LEIDEN - De Leiderdorpse judo ka Robert van der Vlist hoopt woensdag een uitnodiging bin nen te krijgen voor deelname aan het Europees kampioenschap dat in mei in Luik wordt gehou den. Daar is voor hem wellicht een ticket naar de Olympische Spelen van Los Angeles te ver dienen. Als Van der Vlist inderdaad wordt geïnviteerd heeft hij dat te dan ken aan zijn derde plaatsen die de Leiderdorper afgelopen we ken behaalde bij open kam pioenschappen. Nadat hij vorige week bij de open Nederlandse kampioenschappen in de ge wichtsklasse tot 71 kilogram al als derde was geëindigd, reikte de leerling van sportschool Hoogvliet afgelopen weekeinde in Londen naar eenzelfde note ring bij de open Engelse titel strijd. Zijn broer Arnold (tot 78 kg) en de Leidse judoka Laurens van As (tot 65 kg) werden in Londen vroegtijdig uitgeschakeld. Bij een senioren-judotoernooi in Helmond legde Hugo Weijer- mans van sportschool Luiten in de categorie tot 70 kilogram be slag op de derde plaats. Aan het toernooi namen ook Westduit sers en Zweden deel. Heijermans debuteerde op dit niveau. voorsprong uit te buiten. De Leidse verdediging liet steekjes vallen, wat leidde tot een 1—0 voor de thuisploeg. Alert reage ren in de voorhoede van Qui Vi ve bracht de uiteindelijke 2—0. Cartouche - Alecto 1-0. Het door het degradatiespook be laagde en fel spelende Cartouche kwam aan zijn winnende doel punt door een van richting ver anderde strafcorner. Het Leider dorpse veldoverwicht beperkte zich tot het middenveld. Ninette Kokke raakte een keer de paal bij een strafcorner. Noordwijk - HDS 4-1. HDS greep de rommelige beginfa se aan om uit enkele strafcorners de openingstreffer te produce ren. Na een kwartier kreeg Noordwijk greep op de wedstrijd en kon nog voor de doelwisse- ling 1-1 maken door een re boundgoal van Nicole Brouwer. Na rust een veel sterkere thuis ploeg die dat-uitdrukte in doel punten van Alexander van Kan, Renate v.d. Bent en Nicole Brou- Noordwijk heeft slecht een punt nodig uit de wedstrijd tegen Groen Geel om het kampioen schap in de tweede klasse B te pakken. OEGSTGEEST LMHC heeft zijn zesde plaats in de hoc- keyhoofdklasse met overtuiging geconsolideerd. Zater dag werd Hattem met 1-3 verslagen en gistermiddag speelde de Oegstgeester ploeg een uitstekende wedstrijd tegen Klein Zwitserland, dat door de krappe 2-3 winst Amsterdam in het klassement voor blijft dank zij een veel beter doelsaldo. Klein Zwitserlands centrumspits Jan Hidde Kruize aan de bal. In lichte shirts kijken v.l.n.r. Hans-Willem Croll, Wouter Eikenhout en Hans Wage ner toe hoe keeper Rients Henstra dit karwei klaart. tfoto Holvast) LEIDEN - De Leidse tennisteams die op B-niveau in de competitie aantreden zijn gisteren bepaald niet slecht van start gegaan. Acht overwinningen, één gelijkspel en drie nederlagen is een oogst die tot optimisme stemt voor het verdere verloop vaan de competitie. Tot bijzondere tevredenheid stemt de winst van de toppers uit de Leidse re gio, de eersteklassers Noordwijk en Unicum. Bij Noordwijk moesten de dames het doen in de match tegen OTC. Els Veentjer en Trudy Walhof hadden met respectievelijk Nicolette Castelein en Bernardine de Vries geen problemen. Veentjer won met 6-1, 6-3 en Trudy Walhof met 6-4, 6-2. Maar de heren van OTC, Fried Schmitz en Theo Boiler- man, waren met hun Noordwijkse op ponenten Erik Jan Schreuder en John Asselbergs even snel klaar. Schreuder verloor van Schmitz met 2-6, 3-6 en John Asselbergs van Theo Boilerman met 2-6, 4-6. Veentjer en Walhof bleven echter ook na de enkelspelen paraat. Zij pakten de winst in het damesdubbelspel en met afzonderlijk Schreuder en Piet Veen tjer aan hun zijde bleken zij in staat de 5-3 winst te forceren in beide gemengd dubbelspelen. Unicum was uit tegen Volley 2 opper machtig. Alleen Freek van der Capel- len verloor zijn enkelspel van Ad van Antwerpen (3-6,3-6). Ivar de Jong, Jac queline van Wijk en Henny Fehling waren onaantastbaar. De dubbelspe len zijn bij Unicum altijd goed ver zorgd en dat betekende voor Volley een kansloos verlies: 1-7. In de overgangsklasse A wisten de reser ves van Unicum Popeye Gold Star 4 met 5-3 te kloppen. Daar stond verlies van de Leidsche Hout tegen Deventer (1-7) tegenover. Bij Unicum bleven de dames Marijke Guyt en Carla Quack ongeslagen. De heren kwamen pas in de dubbelspelen tot daden. Anne Jan van der Meer liet naar zijn eigen zeggen in een 'feestpar tij' zijn enkelspel door de handen glip pen (1-6, 1-6 tegen Schaap) en Frans Grimbergen had waarschijnlijk ge wonnen als hij zich meer op zijn spel had geconcentreerd dan op de storen de fouten van de arbiter. Dat deed hij dus niet en daarom won Doezee met tweemaal 6-4. De Unicummers maak ten echter alles weer goed met een sterk dubbelspel, waarin zij zich met 7-6, 1-6, 6-1 revancheerden. De grote nederlaag van de Leidsche Hout is triest omdat juist Deventer de ploeg is waarop het behoud van de plaats in de overgangsklasse A moet worden afgestemd. Gisteren behoorde ee gelijkspel zeer tot de mogelijkhe den. Drie partijen, het eerste damesen kelspel van Ellen de Groot, het heren dubbelspel van Benjamin Ruysenaars en Wouter Kuyk en het gemengd dub belspel van Wouter Kuyk en Ellen de Groot, gingen in drie sets verloren met minimaal verschil. De heren hadden in het dubbelspel een matchpunt en Wouter Kuyk en Ellen de Groot ston den in hun gemengd dubbelspel met liefst 5-2 in de derde set voor. Van de ploegen in de overgangsklasse B maakte Dekker Tennis de meeste in druk. In Huizen kon De Kuil alleen het damesdubbelspel en het tweede ge mengd dubbelspel pakken. Dekker Tennis was in de overige partijen op permachtig met het trio Joke Ritman, Berry Janse en Karei de Bruin. Voor een verrassing zorgde de reserve uit het derde team Tineke Dietrich, die normaal vijfde klasse speelt maar gis teren als vervangster van Anneke van Overloop zomaar even de over gangsklasse binnenstapte en het twee de damesenkelspel op haar naam bracht: 7-5, 6-2 tegen De Jong. In Alphen kwam TEAN eveneens met een gave 6-2 zege uit de bus. Leeuwen- bergh 4 won alleen het tweede dame senkelspel en het tweede gemengd dubbelspel. Charles Asselbergs en Ti ne Langeveld bleven gisteren ongesla gen. Frank van der Donk kon het tweede gemengd dubbelspel met Mar- got van den Oudenrijn niet winnen, maar ook hij liet gisteren goed spel zien. Voor de OLTC was gisteren het optre den van Eveline Krul een verrassing van de eerste orde. De vervangster van Nancy Toole in de Oegstgeester ten- nisploeg bleef de plankenkoorts de baas en speelde voor eigen, doorgaans kritisch publiek haar eigen spel. Dat bleek goed genoeg voor de zege tegen Wijman, ondanks royaal verlies van de eerste set (2-6, 7-6, 6-2). In plaats van met een 1-3 achterstand (verlies van Waldo Jansen en Jasper van Marwijk) kwam men nu met 2-2 uit de enkelspelen. De verrassing krik te het moreel van de heren duielijk op. In de resterende dubbelspelen haal den zij de volle winst, goed voor een 5-3 eindscore. Roomburg moest het tegen Jaagpad zonder Juliette Grimbergen (vakantie) en ook zonder de eerste dame Marloes Verheyen stellen. Voor Juliette Grim bergen kwam Jos van der Hoeve, maar voor Marloes Verheyen (die zich om onbekende reden vlak voor de compe titie terugtrok) kon Roomburg geen vervangster in de strijd brengen. Dat zette een domper op het optreden van de ploeg die tegen het toch al sterke Jaagpad met Roel Drost als eerste heer met 1-7 tenonder ging. Alleen Joost van Leeuwen won zijn enkelspel van Rob Veld (3-6, 7-5, 6-2). Forescate haalde tegen Wilskracht 3 twee punten. Die kwamen van Liselot- te van der Bijl en Jouma Siersema in het enkelspel. Wilskracht had in de overige partijen geen problemen met de ploeg uit Voorschoten, die met 2-6 het onderspit dolf. De Munnik deed wat de vereniging van het eerste team verwacht. Tegen Joy Mozaïek 4 haalden de Leiderdorpers vier punten. Margot van Overloop bleef ongeslagen en met de winst in het tweede gemengd dubbelspel werd het 4-4. Een knap resultaat. Herencompetitie In de herencompetitie begon landskam pioen Unicum met een zege van 4-2 op Loenen. Het verlies voor Unicum kwam van Har Meijer en Philip van der Kwast. In de overgangsklasse A won Duinlust met 4-2 van Lucky Stro ke. De Katwijkers verloren de dubbel spelen maar bleven in de enkelspelen sterk overeind. Ook de 14-jarige Philip Nagtegeller speelde zijn rol in het ge routineerde Katwijkse gezelschap mee alsof hij nooit anders heeft ge daan. Ook Voorhout kwam goed voor de dag met een 5-1 zege tegen Toeg R'dam 2. Alleen Dick van der Meer verloor zijn enkelspel. Van de tweede klassers wonnen Zee en Duin (7-1 tegen DTB), Rijnkanters (6-2 tegen Roomburg 2) en Voorhout (6-2 tegen Artesia). Sassen- heim speelde gelijk tegen WGA (4-4), zo ook de Merenwijk tegen Maccabi. Aanvoerder Hans Goemans van de Merenwijk: "Er had meer ingezeten. Toch ben ik dik tevreden met dit re sultaat". Tevreden was gisteren ook aanvoerster Cock de Groot van Voorhout. "Heer lijk gespeeld, dan kan het voor mij al niet kapot. En dan ook nog winnen". Aanvoerder Jan Willem Lugthart van Zee en Duin was vol lof over de presta ties van zijn teamgenoten. "Het had 8- 0 kunnen z\jn, maar 7-1 is ook ge noeg"

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18