Noordwijk: zon is onder... 'De druk wordt nu met de week groter' RCL kan weer niet imponeren Lisse heeft troeven nog in eigen handen Spartaan te sterk voor Bataven Ter Leede zakt op ranglijst DTS 35 zet punt achter achtervolgingsrace: 1-3 Gillissen schiet RB naar zege MAANDAG 16 APRIL 1984 f Sport J PAGINA 17 LEIDERDORP - Ondanks dat het zonnetje afgelopen zaterdag stra lend aan de blauwe hemel stond, heerste er op sportpark 'De Bloe- merd' een grauwe sfeer. RCL werkte daar zijn competitiewed strijd tegen het Veenendaalse GVVV af. De Leiderdorpers kon den evenals de vorige thuiswed strijden wederom niet impone ren. Daar tegenstander GVW kwalitatief niet boven de middel maat uitkomt, kon de Dahrs- equipe in ieder geval nog een punt in veiligheid brengen (0-0). Nu RCL is uitgeschakeld voor zo wel de onderste als de bovenste plek, kan het slechts nog aan spraak maken op de laatste pe- riodetitel. De Racing Club dient op eigen bodem dan wel dit een ander vaatje te tappen. Wanneer de ploeg 'uit' speelt, is er geen vuiltje aan de lucht en gaan bei de punten geregeld mee de bus LEIDEN - De jaarlijkse atletiek- tweekamp tussen De Spartaan uit Lisse en het Leidse De Bata ven - waarmee zaterdag het baan- seizoen in Leiden werd geopend - leverde een duidelijke overwin ning voor de Lissenaren op: 113 tegen 95 punten. Op de kunst stofaccommodatie in de Leidse Hout toonden zowel de heren, jongens als meisjes van De Spar taan zich superieur. Alleen de Lisser dames werden door hun Leidse rivales naar huis gelopen. Mede dankzij de fraaie weersom standigheden werden zaterdag al diverse goede prestaties neerge zet. Kees Toussain (S) bijvoor beeld sprintte op de 100 m naar 11.0 en wierp de speer naar een persoonlijk record van 51.30 m en dat terwijl hij de afgelopen winter zijn studie heeft laten pre valeren boven de training. Ook Han Kulker (B) liet een prima in druk achter met zijn tijd van 49.1 op de 400 m. Marian van der Niet (B) groeide za terdag uit tot de opvallendste at lete in de tweekamp met haar snelle 100 m hordenrace in 14.7, haar 100 m vlak in 12.7 en haar vertesprong van 5.04m. Vooral haar optreden bij het horden nummer wekt verwachtingen voor het komende seizoen. Knap was het springen van B-junior Perry Vriesekoop (S) die in de verspringbak tot 6.51 m reikte en bij het hinkstapspringen tot 13.32 m kwam. Martien Heems kerk (S) maakte de Lisser suc cessen bij het springen compleet met een hoogtesprong van I.90 m. Bij het werpen bezorgde Nico van Noort (S) - na enkele jaartjes AV Holland teruggekeerd op het ou de nest - zijn club veel punten dankzij een kogelstoot van 13.28 m. Op de 3 kilometer bij de heren gaf good old Bram Wasse naar B) de jongere garde een les je. Hij hoefde er niet eens voor tot op de bodem te gaan: 8.52.6. Kees van Klink (1500 m in 4.04.3) en Gert Veldhuizen (400 m hor den in 57.8) zorgden voor andere Leidse successen.' Een knappe 4x100 m estafette werd gelopen door de B-junioren van De Spartaan (Aijen Slooter, Wilco Stroet, Eric Opgelder, Thijs de Vries) die met hun 45.8 zelfs sneller waren dan de senio ren van De Bataven. Junior Gertjan Palm blonk giste ren uit tijdens onderlinge test- wedstrijden van het Leidse AV Holland in de Leidse Hout. De meerkamper sprong 1.90 m hoog, sprintte op de 100 m naar II.4, liep de 110m horden in 15.4, stootte de kogel naar 11.78 en wierp de discus naar 37.90 m. Twee andere junioren deden op de sprint van zich spreken. Hans Baljet won de 100m in 11.1 (voor de senioren Alfred Verhoef en Eric Taal die beiden 11.3 scoor den) en was ook de snelste op de 200 m in 22.9 waarbij hij de na een blessure weer sinds kort in training zijnde Frans Blom juist klopte. Blom kwam tot 23.0. Een nieuw sprinttalent heeft Hol land in de persoon van B-junior Christoph Grard die vanuit het niets naar tijden van 11.6 op de 100 m en 23.2 op de 200 m liep. Bij de meisjes was uiteraard Yvonne van Dorp een klasse apart met 12.1 op de 100 m en 24.9 op de 200 m. Jacqueline Bal jet liet op de 100 m horden 15.5 aantekenen. in. Dat gebeurde drie weken ge leden bij Valleivogels (0-4) en vo rige week in Nunspeet (1-2). Me de door deze overwinningen staat RCL redelijk genoteerd wat betreft de periodestand. Rede lijk, want in de thuiswedstrijden tegen Volendam (1-1) en GVW (0-0) verprutste de Bloemerd-for- matie een topklassering. In de vier resterende ontmoetingen (Noordwijk en DTS'35 uit, ter wijl Quick Boys en WOG Lei derdorp bezoeken) zal RCL één gezicht moeten laten zien, wil het de scheidende Jan Dahrs niet met lege handen laten vertrek ken. Er gebeurde niet veel in de eerste vijfenveertig minuten. Ook al ga ven beide ploegen elkaar vol doende ruimte om er iets van te maken. RCL kreeg bijvoorbeeld genoeg vrijheid op het midden- Die viel niet op het falen van één of twee man af te wentelen, al had er zeer waarschijnlijk een heel andere uitslag uit de bus gerold wanneer Anton Marijt in de tweede helft (tussenstand 0-1) een strafschop had raak gescho ten en keeper Dick Dortmundt pakweg vijf minuten later de 0-2 niet onhandig door zijn knuisten had laten rollen. Die twee feiten brachten het nieti ge DTS'35 op de drempel van hun derde seizoenszege, de eer ste overigens sinds 24 september van het vorige jaar. Toen kwam de Edese formatie, die te kam pen had gehad met een uitloop van spelers, met een 1-2 overwin ning bij Nunspeet tegen alle ver wachtingen in op vijf punten uit drie wedstrijden. In de navolgen de dertien partijen voegde de ge durende lange tijd ook nog eens door blessures getijsterde forma tie van trainer Lammert van Dijk daar welgeteld drie puntjes aan toe. Maar zaterdag scheen voor DTS de zon. Moeite En dus niet voor Noordwijk, dat andermaal de grootste moeite bleek te hebben met een tegen stander die zich sterk voor eigen goal groepeert. DTS'35 wist zich zaterdagmiddag al gauw in die 'tactiek' gesterkt door een vlotte openingstreffer van de gevaarlij ke schutter Gerard Homburg. Even nadat Eddy Morren al een inzet op de paal had horen af- spetteren, ontsnapte de vorige week pas van een bovenbeen blessure herstelde spits aan de aandacht van drie Noordwijkse verdedigers en haalde op de rand van 'de zestien' precizieus uit (0- 1). Onder John Eelman hebben de Noordwijkse kampioenen van vorige zomer dit jaar normaal al de grootste moeite om de juiste weg naar het doel van de oppo nent te vinden. In de laatste we ken, waarin de resultaten de rea liteit grotendeels verdoezelden, kwam dat steeds duidelijker naar voren. "Het heeft niks met Rijnsburgse Boys te maken", zocht de Haarlemmer zaterdag niet naar excuses. "We zullen nog wel een keer op onze bek gaan. We hebben gewoon een stapje terug moeten doen omdat we aanvallender willen voetbal len. Dat betekent dat je 'voor' minder speelruimte hebt. Dat vergt aanpassing van de spelers, 't Is een heel proces, en dat heeft tijd nodig". Omslachtig In de doorgaans overbevolkte vij andelijke doelgebieden vind geen der Noordwijkse spelbepa lers, waartoe de vrijwel onzicht bare Jos Smits niet meer hoeft te worden gerekend, de juiste voortzetting van de zo omslachti- veld, omdat de thuisploeg in de gebruikelijke 4-4-2 formatie ac teerde. GVW vond het niet no dig om een verdediger te laten doorschuiven naar de halflinie. De gasten uit Veenendaal kon den in de periode voor rust even wel op een veldoverwicht bogen, doordat zij telkens iets sneller reageerden dan hun opponent. De cornerverhouding (1:7) wijst uit dat GVW frequenter in het vij andelijke doelgebied marcheer de dan RCL. Wat niet wil zeggen dat het meer kansen creëerde. Éénmaal bij het strafschopge bied beland, kregen de aanvals- opzetten zelden een goed ver volg. Alleen Jan Diepeveen kwam in een riante positie. Voor doelman Van der Heijden faalde hij door over de bal te schieten. RCL daarentegen was net zo min 'gevaarlijk'. Het enige wapenfeit ge aanvalspogingen. Zo ook te gen DTS. Aanvankelijk niet van hun stuk gebracht door de vroe ge tegentreffer (7de minuut), cir kelden de Noordwijkse midden velders categorisch hun rondjes om het Edese strafschopgebied. Nadat John Marijt (verliezer in een één tegen één-duel met kee per Veenendaal) en Timo Gerlof (paaltreffer) de beste kansen op de gelijkmaker hadden zien stranden, werd na een half uur voelbaar hoezeer Noordwijk te gen zichzelf zou moeten gaan vechten. Meer dan een 11-3 cor nerstand bij rust leverde het vel doverwicht niet op. "Voor rust hadden we dan nog wat mogelijkheden. In de tweede helft stokte het al snel", gaf Eel man zijn juiste indruk weer. "Veel balverlies, die gasten ge ven de bal een beuk en wij zitten met het probleem waar die naar toe vliegt". Collega Van Dijk: "Boerenkoolvoetbal, ja. Maar wat zijn onze mogelijkheden. Ik heb maar een eenvoudige ploeg". Penalty Algehele verwachting was natuur lijk gewoon dat de gasten vroeg of laat zouden bezwijken, ook al kwam Noordwijk dan zeer moei lijk door. "Omdat iedereen zo graag de beslissende pass geeft", wist Eelman. Die verzandde ech ter keer op keer. Weliswaar kreeg Bakker in de vierde minuut een kans (de bal stuiterde verkeerd van zijn voet en ging naast), maar HUIZEN - De vervaardiging van het produkt mag de laatste weken dan gepaard gaan met horten en stoten, zolang er kan worden vol daan aan de vraag naar vol doende goals kan Rijnsburg se Boys pronken met winst. In en tegen Huizen behoed den de dikwijls ten onrechte onderschatte werkers de Rijnsburgse voetbalonder neming van de onmisken baar naderbij sluipende dreiging van verlies, waar de invloed van de technici op de voortgang van goede zaken van ondergeschikt be lang was. Om het populair te zeggen trokken de werk paarden de luxepaarden naar een geflatteerd aan doende 1-3 overwinning, waarbij Rob Gillissen zich nog eens extra verdienste lijk maakte door de totale Rijnsburgse doelpuntenpro ductie te verzorgen. Opnieuw bleef RB dus in de plus, waar de door Spakenburg en Noordwijk belichaamde concur rentie zaterdag gedeeltelijk of ge heel moest inleveren. Voor de manier waarop het elftal van Arie Lagendijk in een tijdsbe stek van elf speeldagen een elftal zeges heeft weten op te stellen, leeft er m de van jaloezie toch niet vrije voetbalwereld alom be wondering. "Die ploeg wordt glansrijk kampioen", kondigde Bennekom-trainer Tonny van der Weerd vorige week al aan. "Ik zie dat ook gebeuren", be dacht zaterdag Rob Bianchi, voorheen verdediger bij FC Am sterdam, tegenwoordig tech nisch leider bij Huizen. "Die gas ten weten immers precies wat ze op het veld moeten doen en la ten". RB-trainer Lagendijk nam ook in Huizen de collegiale ado ratie voor kennisgeving aan, be ter dan wie ook had hij weer kun nen vaststellen dat in de beslis sende competitiefase de werk- was een vrije trap van Ben Heemskerk, die het leder net naast de verkeerde kant van de paal schoot. Na de thee veranderde er nauwe lijks iets aan het spelpeil. RCL kreeg wel meer grip op de wed strijd, maar kon de tegenstander niet onder druk zetten. Ook niet met Sieto Schalkers, die vlak na de pauze in het veld kwam voor Eric van Doeselaar, al manifes teerde hij zich wel als de gevaar lijkste aanvaller van de rood-wit- ten. Zo kon hij na een fout van laatste man Van de Klift alleen richting GVW-doelman Dillen. Deze redde in eerste instantie en zag de rebound van Schalkers naast gaan. GVW, dat zonder zijn beste voet baller Geo de Leeuw speelde, kwam in de tweede periode niet meer tot daden. Het bleef opval- dat was feitelijk ook de enige zelf gecreëerde mogelijkheid. Daar bij kan een uitzondering worden gemaakt voor de aan Anton Ma rijt toegekende penalty in de twaalfde minuut. De libero wilde in het doelgebied van DTS de bal over Jan van Velthuizen wippen, die onder het mom van gezichts bescherming die poging met bei de armen blokkeerde. "Noem maar dat hij deelde in de malai se", vergoelijkte Eelman zijn slordig naast geschoten inzet. En datzelfde gold dus vijf minuten later voor Noord wijk-keeper Dick Dortmundt, die misdook zaamheden binnen het door hem ontworpen voetbalcollectief lang niet meer zo 'geolied' worden op geknapt als voorheen. 'De druk om steeds maar weer te moeten winnen, wordt met de week groter", stipte hij nog maar eens aan, "onze speelstijl raakt bekend, bovendien werden we nu geconfronteerd met een plot seling opgelopen temperatuur en een tegenstander die sinds vori ge week degradatiekandidaat Vormverlies Voorbijgaand aan al die plausibele verklaringen hield eerst en voor al het vormverlies van enige be langrijke spelers Rijnsburgse Boys af van een soepele afwikke ling van het karwei in Huizen. De eerder in dit seizoen zo eminent de lakens uitdelende strateeg Huug Aandewiel bevestigde za terdag andermaal dat hij de laat ste weken in minder goede doen is. Ook Marcel van der Blom, diep in de tweede helft vervan gen door Ton Arroyo, de door FC Utrecht-coach Barry Hughes be keken Jan Hogewoning en Arie van Dijk verlangden zaterdag naar betere dagen. In zijn drang om zich waar te ma ken, wilde die laatste te veel lend rustig in vergelijking met eerdere confrontaties tegen Noordwijk en Rijnsburgse Boys. Daarin gingen de mannen van trainer Arie Schans regelmatig tot het ontoelaatbare. Nu was dat enkel het geval na de dubieuze strafschop, waarbij Pierre van Gemerden een hoofdrol vertolk te. Laatstgenoemde werd door Pieter-Kees Bom binnen het zes tienmetergebied 'gevloerd', wat voor scheidsrechter Van Beek aanleiding was om de bal op de stip te leggen. Bom was het daar duidelijk niet mee eens en ging door het lint. GVW-keeper Dil len verrichtte echter goed werk door eerst Bom op tijd tegen te houden en daarna de penalty van Van Gemerden te stoppen. Eerstgenoemde actie was niette min vergeefs. Bom kwam, nadat hij de doorgebroken Schalkers onreglementair had onderuit ge haald, alsnog in het boekje te recht. Hij zorgde daarmee wel dat de 0-0 tot het eind op het bord bleef. HENRY POUW naar een onschuldig ogende vrije trap van Jan Fluit: 0-2. Onvolwassen Hij herstelde zich korte tijd later met een redding op een inzet van Homburg en kon verder niet meer dan met leden ogen toezien hoe Noordwijk zichzelf voorbij holde. Klaas Vink gaf in alle oot moed blijk van hoe onvolwassen Noordwijk zich onder minder comfortabele omstandigheden kan gedragen en mocht van ge luk spreken dat scheidsrechter Mebius hem wegens natrappen niet voortijdig naar de kant doen. Waar hij bij gebrek aan vorm voor eenvoud had moeten kiezen, liep hij zich let terlijk over de kop door telkens solerend vast te lopen op zijn zo netegenstander Wim Klein. In de pauze werd de als altijd overijve rige linkermiddenvelder van de door hemzelf gestelde onmoge lijke opdracht verlost. Hij werd in de tweede helft vervangen door Toon Houtekamer en die wissel moest worden gezien als een beschermende maatregel in de richting van Van Dijk, die na enige rust naar alle waarschijn lijkheid zijn vertrouwde niveau wel weer zal weten terug te vin den. Evenwicht Door de komst van de nuttige ga- tenvuller Houtekamer verhuisde 'linksbener' Paul van der Blom naar de linkerkant. Het midden veld kreeg door die mutatie een evenwichtiger aanzien, zoals heel RB er na rust een wat georden- der indruk maakte dan in de eer ste helft. Aan de rechterkant viel niet langer een gat als Martin Toet zich had overgegeven aan een offensieve escapade, nu libe ro Jack Manuputty toen wel de defensieve taak van de rechts back overnam. Het gevolg was dat de uitblinkende Leo Ruiters (ex-Telstar, ex-FC Amsterdam) zich minder kon uitleven op zijn EVERDINGEN - De zaterdagtak van FC Lisse heeft in Everdin- gen een belangrijk punt behaald. Tegen het hooggenoteerde Ever- stein speelden de Lissenaren een prima wedstrijd en behaalden te recht een 1-1 deling. Doordat Zwaluwen Vlaardingen eveneens gelijkspeelde en Zwer vers beide punten verloor, be houdt de Ter Specke'-formatie twee punten voorsprong op Zwa luwen. Met nog drie wedstrijden voor de boeg heeft de Talsma- équipe de degradatietroeven dus in eigen hand. Tegen Everstein hadden de Lisse naren vaak het beste van het spel. Trainer Harry Talsma: "Er werd agressief en goed gevoet- stuurde. Vink kreeg slechts een boeking. Eerder al was de pas van een zes wedstrijden durende schorsing teruggekeerde DTS'er John Breedijk wegens ruw spel genoteerd. Twee minuten voor het einde mocht Geert Jan Bakker zijn eer ste doelpunt in deze competitie laten afroepen, maar geen hon derd tellen later lag aan de ande re kant de 1-3 achter Dormundt, tot voor zaterdag de minst gepas seerde keeper in 1B. Homburg was daarmee verantwoordelijk voor de zonsondergang... GERARD HAVERKAMP arbeidsterrein aan de linkerkant, van waar hij voor de doelwisse- ling met name zijn rechterspits Mike Zwart enige malen oog in oog had gebracht met RB-doel- man Kees Star. Opmerkelijk Huizen maakte trouwens als ge heel zijn ranglijstpositie niet waar. En voor de verandering mag dit doorgaans als negatief bedoelde waardeoordeel een po sitief karakter dragen. De ploeg van Bianchi voetbalde als regel met drie spitsen, er werd indien mogelijk ver van de goal af ver dedigd. Opmerkelijk was dat in de eerste helft het Huizer mid denveld, waar Peter Kos en Rob Hestra zich als betrouwbare aan speelpunten aandienden, de Rijnsburgse aanvoerlinie over vleugelde om vervolgens de aan- valslijn met zuivere lange trap pen te bedienen. Meer dan in an dere ontmoetingen kwam de de fensie van RB onder druk te staan. Als enige hield de bijzon der sterk verdedigende Wim Driebergen toen het hoofd koel. Huizen-trainer Rob Bianchi: "Ik kan natuurlijk puur op behoud van het eersteklasserschap gaan spelen door elke week tien ver dedigers voor het doel neer te zetten, ik laat met het oog op de toekomst mijn spelers liever met een positievere wedstrijdopvat- bald. Vooral het eerste kwartier". Daarna hervond de thuisploeg zich, doch het kon zelden gevaar lijk worden. FC Lisse lukte dat wel. Acties van Frans van der Laan, Jan van Slooten en de ge broeders Schalk misten echter precisie. Toch was het de thuis ploeg die een voorsprong nam. Een voorzet werd door Lissenaar Gert van Tol ongelukkig achter Nico Groeneweg gekopt (1-0). Na de pauze maakte FC Lisse de achterstand ongedaan. Een kop bal van Peter Slobbe betekende de gelijkmaker: 1-1. Daarna kre gen de toeschouwers een gelijk- opgaande strijd te zien, met in de slotfase nog wat spanning in het Lisser doelgebied. Everstein greep evenwel terecht naast de winst. LEIDEN Ter Leede zakt steeds verder weg op de ranglijst. Tegen 's-Gravenzande was het niet kun nen scoren opnieuw het grote probleem: 0-1. Katwijk kwam met een punt bij DVO'32 van daan: 2-2. Ter Leede-'s Gravenzande 0-1 Slechts veertien keer kwamen de volgelingen van Jan Faas dit sei zoen tot scoren. De wedstrijd van afgelopen zaterdag bracht daar geen verandering in, al waren er voldoende mogelijkheden. Ter Leede had gezien de veldverhou- ding minimaal een punt ver diend. Grosman, Van der Plas en Harskamp vonden in de uitblin kende Westlandse doelman een te groot obstakel, 's-Gravenzan- de daarentegen kon uit één van de spaarzame aanvallen via Ke- meling voor 0-1 zorgen. DVO'32 - Katwijk 2-2 Al vroeg kreeg de 'haringclub' een tegenvaller te verwerken. Wim Guyt 1 moest na 10 minuten spe len geblesseerd het veld verla ten. Ondanks dat verlies domi neerde Katwijk de gehele eerste helft, al kwam de ploeg wel op achterstand. Op slag van rust kon de Huguenin-formatie via Amerik van Duivenvoorde op gelijke hoogte komen (1-1). Na rust ontstond er mede door de scheidsrechter wat irritatie, wat de aantrekkelijkheid van het spel niet bevorderde. Nadat het tien minuten voor tijd opnieuw een tegendoelpunt moest incas seren, zorgde Gidi van der Bent in de slotfase voor de verdiende gelijkmaker. ting het veld in gaan. Het was jammer dat Zwart ook vanuit eenvoudige posities niet tot sco ren wist te komen". Hoog Gezegd moet evenwel worden dat het vorenstaande niet inhoudt dat RB zaterdag de winst niet verdiende, al viel die wel hoog uit. "We hebben meer kansen ge creëerd", bracht Arie Lagendijk in herinnering. En inderdaad, een kille opsomming van de sco- ringsmogelijkheden die Van Dijk, Marcel van der Blom (na een terugspeelbal van Kos faalde hij alleen voor doelman Van der Roest; later maaide hij met zijn zwakke rechtervoet over de bal), Toet en De Kroon kregen, vol staat om hem in het gelijk te stel len. "Daarbij kwam dat Gillissen goed liet zien wat ik hem bij FC Amsterdam heb geleerd, eigen lijk tè goed", schertste Bianchi. De Wassenaarder was op schot, za terdag. In de 21ste minuut benut te hij een penalty, nadat verdedi ger Hoff onnodig Marcel van der Blom onderuit had gelopen; in de tweede helft zette diezelfde Gillissen fraai zijn pantoffel on der een crosspass van Paul van der Blom, waarna hij zijn trilogie in de 81ste minuut voltooide met een bekeken treffer, hem aange reikt door Wim Driebergen en Huizen-verdediger Moll die on oordeelkundig reageerde op de lange pass van Driebergen. Zeker Pas na die derde goal wist RB zich zeker van de elfde achtereenvol gende overwinning. Want eerder had Ruiters vanuit een slimme vrije schop de achterstand ver kleind tot 1-2, had Johan de Kroon geboft dat scheidsrechter Wolthuis zijn overtreding jegens Zwart niet penaltynjp achtte en had spits Boele zijn kopbal maar net naast de paal zien belanden. "Een moeilijke dag voor ons", er kende naderhand RB-trainer La gendijk. "Maar het belangrijkste is dat we ook op moeilijke dagen punten blijven verzamelen". GERARD VAN PUTTEN Bram Wassenaar, Bataven-atleet!trainer en bondscoach middenaf stand, voert het veld aan op de 3 km tijdens de tweekamp Bataven-Spar- tap.n. Wassenaar zou uiteindelijk makkelijk zegevieren en als enige onde de negen minuten duiken. (foto Holvast) NOORDWIJK - Dat heerlijke zonnetje ging zaterdagmid dag voorlopig voorgoed onder aan de Duinwetering. Per traditie 's zomers op zijn best, moest Noordwijk tegen DTS'35 met een onwezenlijke 1-3 nederlaag al bij de eer ste zomerse stralen afhaken in de jacht op Rijnsburgse Boys. Het 'nu kunnen we het wel vergeten' of woorden van gelij ke strekking kwamen in de nababbel van trainer John Eelman niet voor. "Ik heb de spelers altijd voorgehouden dat we er in de laatste fase van de competitie 'klaar' voor moesten zijn. Dat zijn we niet", legde hij zich zonder slag of stoot neer bij de grove misstap van zijn ploeg. Anton Marijt rechtskopt uit één Noordwijk zichzelf creëerde.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 17