J A de vlietstede b.v. MENS ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED \ooK) makelaardij in onroerende goederen MAKELAARDIJ B.V. onroerendgoed 1 QKOpe» I\VM In Leiden, in het nieuwe bestemmingsplan Schuttersveld, vlak bij het station wordt een "KANTORENHUIS" gebouwd ten behoeve van kleinschalige kantoorgebruikers (vanaf 65nf) #een uniek konsept met volledige privacy en behoud van eigen identiteit volop eigen en openbare parkeerruimte huur- zowel als koopmogelijkheden. Vraag informatie: menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Breestraat 106, 2311 CW LEIDEN. Telefoon 071-125041 im MIMIIIIHI b LEIDEN KLIMROOS 29 Aantrekkelijk, modern en ruim herenhuis met car port, stenen berging, c.v.-gas. Voortuin en zonnige (Z.W. gelegen) achtertuin. Ind.: hal, royale woonka mer met open haard, moderne keuken, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e verd.: grote zolder, zeer geschikt om event. 1 of 2 kamers te maken. Snelle oplevering mogelijk. Elk serieus bod wordt In overweging genomen. Makelaardij Van Beukering LisimnniÉiiiu G PARAMARIBO- STRAAT 141 4-Kamer appartement met c.v.-gas, balkon voor en achter, moderne keuken, douche, toilet, woonkamer met plavuizen vloer, gas openhaard. Extra: geiser, afzuigkap, zonnescherm. Vraagprijs: 85.000,- k.k. G P. de La U COURTSTRAAT 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (zuid.) met grote woonkamer, houten pla fond, keuken, toilet, le eta ge: 3 slaapkamers, douche, elek. bedrading recentelijk vernieuwd. Vraagprijs: 125.000,- k.k. G EVERTSEN- STRAAT 60 Subliem onderhouden een gezinswoning met schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, nieuwe eiken keuken met app., le etage: 3 slaapka mers met wastafel, badka mer met ligbad, 2e toilet, apart douchegedeelte, 2e etage: slaapkamer met Ve- lux dakraam. Het pand is voorzien van gaskachels. Vraagprijs: 132.000,- k.k. r FRANS VAN U MIERISSTRAAT 37a Bovenwoning met kamer en suite, slaapkamer, bad kamer met bad, keuken, toilet, balkon, elektra is vernieuwd. Buitenschilder werk nodig. Vraagprijs: 59.000,- k.k. JAN G VOSSENSTEEG 13A Nieuw 2-kamerapparte- ment (kop) met berging, balkon, keuken, douche,ei gen c.v.-gas. Servicekosten, verzekering, onderhoud etc. 37,- per mnd. Vraagprijs 65.000,- k.k. G l/sCHUBERTLAAN w 126 Mooi en ruim 4-kamerap- partement op de 3e etage (top met kelderberging., balkon voor- en achter en c.v.-gas). Ind.: entree, hal, woonkamer, keuken, 3 (slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. Aan vaarding op korte termijn. Servicekosten ƒ225,- per maand, incl. verwarming. Vraagprijs 79.000.- k.k. G PASTEURSTRAAT 4 Royale stadswoning met veel ruimte, alles in goede staat. Grote woonkamer L- vormig 45m2, plavuizen vloer, schouw, balken pla fond, ruime keuken, ach terplaats. le verd.: 4 slaap kamers, badkamer op tus- senverdieping met ligbad, badgeyser, toilet, 2e vaste trap naar 2e etage waarop waskamer, zolderkamer, overloop, dakterras (geheel vrij). Water en elektriciteit geheel vernieuwd. Gem. gar. mogelijk tot 110% v.d. koopsom max. 123.000,- incl. k.k. u J. HAYDNLAAN 84 Rustig gelegen tussenwo ning met voor- en achter tuin, aparte stenen schuur en garage met elec. aanslui ting. Ind.: hal, toilet, keu ken, grote woonkamer, le verd.: 1 hele grote slaapka mer, (2 samen getrokken) slaapkamer, badkamer met ligbad en apart 2e toilet, zolderetage met dakkapel len en zolderkamer en ber ging, c.v.-gas. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Ruime 4/5 kamer top hoek- appartement met zolder en kelderberging. Blijvend vrij uitzicht door zijramen op Roomburgpark, met 3 balkons, douche, toilet, keuken, 3 slaapkamers, L- vormige woonkamer met open haard, vaste kasten, eigen c.v.-gas. Oplevering spoedig. Servicekosten voor opstalverz., portiek schoonhouden, onderhoud 89,25 per maand. Vraagprijs 105.000,- k.k. VLIETWEG76 Geheel vrijstaande bunga low met tuin rondom, gara ge, berging, uniek gelegen aan vaarwater met blijvend vrij uitzicht op de Korte Vliet t.o. Allemansgeest en achter op de polder. Zeer goed onderhouden en voor zien van alle moderne com fort, riolering, kabel tv en nieuwe c.v.-olie (aardgas aansluiting is ook aanwe zig). Woonetage: ruime hal, grote L-vormige woonka mer met open haard, dub bel glas voor, moderne eet- keuken (gesloten) met alle apparatuur. Ouderslaapka mer met aparte badkamer met ligbad, apart toilet, kinderkamer met wastafel, balkon 'over de gehele breedte. Beneden etage: 2 ruime slaapkamers, 2e bad kamer met douche, 2e toi let, grote waskelder met aansluitingen wasmachine, boiler, 2e kelder als voor raad en hobbykelder en berging. Vraagprijs 475.000,- k.k. f PR. BERNHARD- STRAAT 9 Erg mooie bungalow met grote woonkamer 60m2, licht gemêleerde plavuizen open haard, open super keuken, alles in Italiaanse stijl, 3 slaapkamers, com plete badkamer met ligbad, hardhouten schuifpui naar de tuin, royale hal, c.v.-gas, berging. Vrij uitzicht, spoe dig leeg. Vraagprijs: 245.000,- k.k. G /jAAGPAD 36 Aan vaarwater gelegen twee onder één kap woon huis als nieuw, helemaal vakkundig verbouwd met nieuwe elektra, c.v., riole ring en gasleidingen. Met grote woonkamer, keuken, hal, toilet, plaats en ber ging. le etage: 2 slaapka mers, complete badkamer met ligbad, douche en dubb. wastafels. Vraagprijs: 129.000,- k.k. !>- VAN DER VALK r BOUMANWEG 67 Royaal herenhuis met voor- en achtertuin pal zuid en achterom, stenen ber ging. Ind.: grote woonka mer, geheel verbouwd met koperen open haard, licht plavuizen vloer, verlaagd plafond, hardhouten schuifpui naar de tuin, luxe keuken met alle appartuur, hal, toilet, le etage: 3 slaap kamers, badkamer met lig bad, apart 2e toilet, balkon. Vaste trapb naar 2e etage met grote slaapkamer, was gelegenheid, berging, hob byruimte, voorzien van c.v.-gas en boiler. Spoedig leeg te leveren. Vraagprijs 235.000,- k.k. |/V pR- BERN- w- u HARDLAAN 64 Goed onderhouden en ver zorgd hoekherenhuis met garage met zolder, tuin rondom, patio. Ind.: woon kamer, keuken, hal, toilet, le etage 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad, bad geyser, apart 2e toilet, 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, bergruimte, vas te kasten in elke slaapka mer. Elektra recentelijk aangepast. Nieuwe c.v.-ke- tel. Oplevering spoedig. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Vlakbij station NS perfect onderhouden eengezins woning op eigen grond. Met flinke prachtige ach tertuin op het zuiden met stenen berging en achter om. Ind.: woonkamer, rui me keuken met appara tuur, toilet, le etage: 3 slaapkamers met balkon, douche, 2e etage: vaste trap naar zolder met zolderka- dakkapel, berging. c.v.-gas, Vraagprijs: 169.000,- k.k. grote L-vormige living met open haard, moderne luxe keuken, aparte bijkeuken, berging. Royale hal, toilet, le etage: 3 slaapkamers, lu xe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: grote slaap kamer, c.v.-hobbyruimte, goed geïsoleerd, dubbel glas etc. Vraagprijs: 350.000,- k.k. achterom. Ind.: woonka mer met parket en open haard, ruime keuken, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, 2e etage: 2 slaapka mers met dakkapellen, veel berging, c.v-gas. Vraagprijs: 225.000,- k.k. STRAAT 1 Uniek hoekherenhuis met voor- en grote achtetuin. Dubbele garage annex praktyk-hobbyruime ook water. Ind.: hal, toilet, woonkamer en uitgebouw de aparte speel- of muziek- VERKOOP OPDRACHTEN GEVRAAGD Weet u? Dat makelaardij de Vlietstede iedere week met uw huis adverteert, afwisselend in verschillende dagbladen. Dat makelaardij de Vlietstede u geen bijkomende kos ten in rekening brengt, ook niet als u de opdracht in trekt, bijv. als het huis dat u op het oog heeft net ver kocht is aan een ander. Dat makelaardij de Vlietstede consequent werkt met het no cure no pay systeem d.w.z. u betaalt uitsluitend de courtage van 1,85% van de opbrengst btw bij over dracht bij de notaris. G V SCHOOLSTRAAT 20 Hartje centrum boven win kelgalerij, 5-kamer maiso nette, grote keuken, dou che, verwarmd d.m.v. moe- derhaardsy steem Vraagprijs: 120.000,- k.k. WELTERDREEF gV 179 Goed gelegen modern hoekherenhuis met blij vend vrij uitzicht achter op het park met voor-, zij- en grote achtertuin op het ZW. Ind.: U-vormige woonka mer-eetkamer, trapkast, moderne keuken met zij raam zonzijde, hal met trap, toilet, le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, apart 2e toilet, vaste kast, 2e etage: slaapkamer met dakkapel, wasgelegen heid, veel berging, c.v.-gas, spouw isolatie, boiler, mech. ventilatie. Vraagprijs: 229.000,- k.k. V PAPELAAN 27 Hoekherenhuis met vrij staande garage, aparte schuur voor- en grote vrije achtertuin op het zuiden met vrij uitzicht ove de bol lenvelden. Ind.: ruime hal, toilet, wijn-, provisie-, stookkelder, grote uitge bouwde living, L-vormig 45m2 met all. schuifpui naar de tuin, dubbel glas, open haard, grote luxe keu ken met apparatuur, le eta ge: badkamer met ligbad, 2 slaapkamers één met bal kon, ander L-vormig, 2e toilet, 2e etage: grote slaap kamer op zolder, mog. 4e slaapkamer, berging. Vraagprijs: 325.000,- k.k. VTER WADDING 17 Grote 2 onder één kap wo ning met tuin zuid., garage, kamer, keuken, le etage: 2 kleine en 1 grote slaapka mer, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, vlizotrap naar zolder waarop 4e slaapkamer gemaakt kan worden. Elektra, riolering is uitgebreid en recentelijk vernieuwd.Div. kasten en meubilair aanwezig. Vraagprijs n.o.t.k. LEIDSEWEG 47 Aan doorgaande drukke weg gelegen vrijstaand oud pand op 430m2 grond met grote achtertuin gren zend aan park. Ind.: hal, toilet, grote woonkamer 50m2 met open haard, serre, keuken, boven 4 slaapkamers, balkon, douche, 2e toilet, zolder. Een zeer geschikt pand voor arts, advocaat of ande re vrije beroep uitoefenaar. Scherpe prijs daar het no dige (ged. fiscaal aftrek baar) opknapwerk nog uit gevoerd moet worden. Vraagprijs: 275.000,- k.k. G VrO "ROUBOSLAAN 27 Goed onderhouden hoek herenhuis met voor- en lan ge achtertuin, zuid, stenen berging en achterom. Dak en muren geïsoleerd, dub bel glas voor. Ind.: hal, gang, toilet, ruime keuken, woonkamer met mooie par ketvloer, le etage: 3 slaap kamers, grote badkamer met ligbad, 2e etage: zol derkamer met dakkapel, doka, berging, Vraagprijs: 235.000,- k.k. STRAAT 24 Tussenherenhuis in rustige wijk met voor- en diepe achtertuin en achterom. Ind.: hal, gang, kelderkast, toilet, keuken, woonkamer, le verd.: 3 ruime slaapka mers, douche, vaste trap naar 2e verd. met ruime zol derkamer met groot velux dakraam, berging. Voor zien van c.v.-gas, hardhou ten buitendeuren en ra men. Nieuwe elec. bedra ding. Vraagprijs: 190.000,- k.k. G PAUWENSTRAAT 26 Herenhuis met voortuin en achterplaats, grote stenen berging en achterom. Ind.: grote slaapkamer, achter- slaapkamer te maken bad kamer, vaste trap naar zol der waarop 2 slaapkamers en overloop. Gemeentesub sidie mogelijk voor nieuwe elec. bedrading, keuken en badkamer. Vraagprijs 165.000,- k.k. schuur, c.v.-gas. Ind.: tree, vestibule, toilet, kel derkast, woonkamer met open haard, moderne open keuken met eetbar en all. apparatuur, le verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, apart 2e toilet, balkon, 2e verd.: 2 zolderkamers, bei den met dakkapel. Vraagprijs: 265.000,- k.k. G V DONKLAAN 27 Geheel gemoderniseerde' hoekwoning met tuin voor- zij- en achter ZW vlakbij station NS, voorzien van c.v.-gas, geïsoleerd. Ind.: woon-/eetkamer met par ketvloer, mod. keuken, bij keuken, toilet, le etage: 2 slaapkamers, luxe badka mer met 2e toilet, ligbad, aparte douche, vaste trap naar zolder met grote slaap kamer, dakkapel, veel ber ging. Vraagprijs 164.500,- k.k. G I^JAN VAN GOYEN- PLANTSOEN 18 Hoekparterre 2 kamer ap partement met ruime keu ken, balkon, douche, toilet. Vraagprijs: 65.000,- k.k. ZWALUW 30 Modern luxe split-levelwo- ning met type drive-inn met garage, mooi gelegen met tuin aan het water. Ind.: hal, toilet, grote woon- kamet met open haard, schuifpui naar de tuin, mo derne keuken met alle app., grote ouderslaapkamer met aansluitend garderobe kamer en luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, kin derkamer met zoldertje, aparte laundry (waskamer) met aansl. 2/3 slaapkamers op de 2e etage, 2e badka mer, complete isolatie. Vraagprijs: 305.000,- k.k. r FUUT 7 Royaal wonen met alle comfort in deze moderne split-level hoekwoning met zonnige tuin aan 3 zijden, de grote achtertuin is ge heel besloten. Geheel goed gelegen aan plantsoen in nieuwe wijk vlakbij de ou de dorpskern. De garage met kelderberging is onder het huis. Ind.: ruime hal met garderobe en toilet, aparte voorraad ruimte (pantry). De grote woonka mer met open haard heeft een schuifpui naar het ter ras. Direkt aan de woonka mer op het tuinniveau is de tuinkamer van 7x3 meter, zeer geschikt als tv-kamer, muziekruimte of kantoor aan huis. De moderne rui me keuken met balkon en ontbijtruimte is voorzien van alle nieuwe inbouw ap paratuur. Op de le slaape- tage is de enorme ouders laapkamer met aparte gar derobe kamer en eigen lu xe badkamer met ligbad en 2e toilet, prachtig betegeld. Op de overloop is een stu- deerhoek en de aparte was kamer voor de wasmachine en droogapparatuuri Kin derslaapkamer met balkon en eigen speelzolder. 2e slaapetage heeft 2 slaapka mers, grote bergingen en een eigen badkamer met douche en 3e toilet. Het ge hele huis is nog in staat van nieuw. Perfekt geïsoleerd en gebouwd met onder- houds vriendelijke mate rialen. Oplevering in over leg. Vraagprijs: 345.000,- k.k. \T NOORDBUURTSE- WEG 18 Vrijstaande semi-bunga- low aan het water gelegen met blijvend vrij uitzicht losstaande garage op 400m2 eigen grond. Mooi aange legde tuinen met vruchtbo men. Ind.: keuken, bijkeu ken, woonkamer met open haard en parketvloer, slaapkamer beneden, bad kamer met ligbad, vestibu le, le etage: 2 slaapkamers, overloop, berging. Vraagprijs: 259.000,- k.k. G KERKLAAN 26 Goed onderhouden tussen woning met voor- en ach tertuin, achterom, schuur, voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, gang, toilet, en kelderkast, woonkamer met parket en dubbel glas, moderne keuken voorzien van alle comfort, le verd.: 3 ruime slaapkamers, badka mer m. ligbad, vaste wasta fel en 2e toilet, 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en berging, 4e ruime slaapka mer. Het woonhuis is voor zien van luxe wand- en vloerafwerking. Vraagprijs: 169.000,- k.k. G VÏ.OETHE23 Rustig gelegen groot mo dern herenhuis met stenen berging, voor- en achter tuin zuid., alles in perfecte staat. Grote woonkamer met parketvloer, 5 slaapka mers. badkamer compleet, 2 toiletten, geheel geïso leerd, dubbel glas, gasboi- Ier, wasruimte boven. Vraagprijs: 219.000,- k.k. STRAAT 29 Eengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achterom. Ind.: Z-vormige woonkamer, keuken, hal, toilet, bergkast, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage waarop zolderka mer met dakkapel, veel bergruimte. Het pand is voorzien van c.v.-gas en badgeiser. Vraagprijs: 149.000,- k.k. •/•W. VAN VEGTEN- V PLANTSOEN 7 Modern, herenhuis met ga rage voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind.: rui me hal, toilet, mod. hard houten open keuken met app., ruime woonkamer met open haard, schroten plafond, le etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toi let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.-gas, boi ler, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Uitgebouwde eengezins woning met voor- en ach tertuin, berging en achter om. Ind.: de royale woon kamer en de luxe keuken zijn naar achteren uitge bouwd, waardoor de woon kamer 10m lang is met open haard, plavuizen vloer met vloerverwar ming, c.v.-gas, keuken met alle inbouwapparatuur. Bo ven 3 slaapkamers, douche en vliering. Hardhouten kozijnen voor. Goed geïso- |APR. BERN- u w HARDSTRAAT 32 Goed onderhouden woon huis met voor- en achter tuin, achterom, schuur, hal, toilet, kelderkast, woonkamer met parket, keuken, le verd.: 3 slaapka mers, douche, vlizo-trap Vraagprijs: 125.000,- k.k. SI RAAT 63 Werkelijk perfect heren huis met voor- en achter tuin zuid, grote stenen ber ging en achterom. Ruime hal, toilet, trap in de hal. Ruime L-vormige woonka mer met open haard, schuifpui naar de tuin, mo derne open "Siematic" keuken met alle appartuur, boven 3 slaapkamers, mooie betegelde badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, dubb. wastafel, mech. ventilatie, 2e etage: grote slaapkamer met 2 dakkapellen, aparte waska mer met aansl. voor mach. c.v.-ketel en boiler. Overal dubbel glas, hardhouten kozijnen, alum, puien. Op levering in overleg. Vraagprijs 215.000,- k.k. Voor de met een /"gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Leidseweg 37 Voorschoten Tel. 01717-4684* 7142 TE KOOP Cesar Franckstraat 34 Lelden Subliem onderhouden appartement op de 4e woonlaag. Ind.: ruime entree, woonkamer met open haard, 3 slaap kamers waarvan een met wastafel, ruime keuken met balkon, badkamer met bad. Kelderbox. Deze flat is uitge rust met c.v.-blokverwarming. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 90.000,- k.k. Leuvenstraat 63 Lelden Voortreffelijk onderhouden woning in verkeersarme straat. Ind.: entree, gang, fraaie woonkamer met open haard, moderne keuken, toilet, douche, achtertuin met schuur. 1e Verd.: zeer ruime overloop, 2 kamers. Het pand is uitgerust met c.v.-gas. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Bedrijfspand te koop gevraagd Voor een van onze relaties zoeken wij een droge be drijfsruimte ev. winkelhuis ter grootte van plm. 150 m2 met personeelsaccommodatie. Koopsom tot 250.000,- UW HUIS....ONS HUISWERK..! AAN. EN VERKOOP.TAXATIES BEL MAKELAARDIJ VAN WELZEN M OEGSTGEEST 071 1742G4. [UdHVMj W. de Zwijgerlaan 28, 2341 EK Oegstgeest. Zoeterwoude - Weipoortseweg 4 Landelijk, in buurtschap "de Weipoort" gelegen boeren woning op eigen grond met tuin. Het pand (afm. 18x6 mtr.) bestaat uit begane grond en zolderverd. en is centraal gelegen, vlakbij de snelweg Den Haag-Amsterdam. Moet worden opgeknapt. Tekeningen aanwezig. Vraagprijs: 65.000,- k.k. makelaars en beëdigd taxafeurs in onroerende goederen HILLEG0M - FALERI0LAAN 275 Op de 1e etage gelegen 4-kamerappartement met berging op de begane grond. Deze flat bevat: hal met garderobekast, toilet, woonkamer met gashaard, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, balkon aan ouderslaapkamer, keuken. Goed gelegen nabij winkels en scholen. Scherpe vraagprijs 85.000,- kosten koper VOORHOUT - SCHOONOORD 106 Smaakvol verbouwd en uitgebouwd woonhuis met stenen berging en tuin op het oosten. Indeling: hal, toilet, grote L-vormige woonkamer met open haard en gedeeltelijk plavuizen vloer, luxe open keuken (eiken) met diverse apparatuur, aparte bij keuken met wasmachine-aansluiting etc. Keuken is over de volle breedte uitgebouwd met klein niveau verschil t.o.v. de woonkamer en geheel hardhouten achterpui met deur naar tuin. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; 2e étage: vaste trap, grote zolderkamer met dakka pel, aparte c.v.-ruimte. Veel isolatie: o.a. thermopane beglazing, geïsoleerd dak en borstweringen. Deze woning moet u van bin nen gezien hebben om goed te kunnen oordelen. Vraagprijs 195.000,- k.k. LISSE - MARC0NILAAN 5 Serviceflat in het gebouw Swanendreef Te huur Eventueel te koop In nieuw staat verkerende serviceflat op begane grond met riant uitzicht. Indeling: entree, toilet met fontein, keuken, woonkamer ca. 32 m2 met dubbele beglazing en vaste kast. Voorts slaapkamer ca 16 m2 met garderobekamertje en badkamer met ligbad en wastafel. Ruim terras op het zuid-oosten en apar te berging. Geschikt voor 1 of 2 personen. Huurprijs 1.200,- per maand excl. servicekosten LISSE - CONSTANTIJNSTRAAT 12 Zeer verzorgd 2-kamer appartement op de 2e etage (hoogste) in klein appartementengebouw. Deze woning is erg ruim van opzet met hal, royale woonkamer en grote woon-eetkeuken, badkamer met douche en toilet. Verdieping: grote slaapkamer met goed (op het zuid westen) gelegen inpandig balkon. Het is de moeite waard dit appartement te bezichti gen. Vraagprijs 89.000,- k.k. LISSE - ORANJELAAN 91 Aantrekkelijk ruim herenhuis, halfvrijstaand, met gro te garage en aparte schuur. Bouwjaar 1964, inhoud 500 m3 en 331 m2 eigen grond. Indeling: zij-entree, ruime hal, toilet, ruime woonkeuken en woonkamer. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en balkon. 2e etage: grote zolder en zolderkamer met dakkapel. C.v.-gas, zeer goed onderhouden. Vraagprijs 259.000,- k.k. Heereweg 231', 2161 BG Lisse Rflj Telefoon 02521-10135* "Hl j

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 30