PERSONEEL 'ftffflMEL'>*rsone*1 personeet Secretaresse O.K. St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp sous-chef m/v ambitieuze jonge mensen (20-25 jaar) als vertegenwoordig(st)er. soneel PERSONEEL! Persqneeim?^®1 PER^§- PERSONEEL™50"31 -\r randstad uitzendbureau Representatieve jongedames gevraagd BUREAUMANAGER (m/v) randstad uitzendbureau personeel PERSCtvEEL personeel BEL ALS JE AAN DE SLAG WILT Sollicitaties: Kort Rapenburg 6. Leiden, tel.: 071-14 95 41 Receptioniste Met spoed zoeken wij een receptioniste voor een ge zellig bedrijf in Leiden. Je moet wel kunnen telexen en de Engelse taal goed beheersen. Medische typiste met goede kennis van de medische terminologie. Deze baan is voor hele dagen bij een instelling in Leiden. Typistes Wij hebben leuke banen voor geroutineerde typistes bij bedrijven in Leiden en omgeving. Ook part-time kun nen wij je helpen. In de gezondheidszorg Sollicitaties: Kort Rapenburg 6, Leiden, tel.: 071-14 95 41 A- verpleegkundigen Ziekenverzorgenden Ervaren verpleeghulpen Wij zoeken per direct mensen die bereid zijn in ver schillende diensten aan de slag te gaan in instellingen in Leiden en omgeving Verpleegkundigen In verband met de extra vraag naar A en B verpleeg kundigen in het Paasweekend zoeken wij mensen die dan een aantal diensten kunnen lopen. Ook ziekenver zorgenden en ervaren verpleeghulpen komen hiervoor in aanmerking. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren KAMERMEISJES gevraagd SERVEERSTER of KELNER Hotel Lindehof Boulevard 67 - tel. 13134 - Katwijk aan Zee In verband met het vertrek van de huidige medewerkster is er bij de Operatie-afdeling een plaatsings mogelijkheid voor een secretares se. Samen met een (part-time) collega draagt zij zorg voor de administratieve begeleiding van de operaties en de uitwerking van de O.K.-verslagen die via dic- tafoon zijn ingesproken. Naast een middelbare schoolop leiding verwachten wij dat de kandidate in het bezit is van het diploma medisch-secretaresse (L.O.I., NAMS) en beschikt over een uitstekende typevaardigheid. Kandidaten met een aantal jaren werkervaring, bij voorkeur met een dictafoon, genieten de voor keur. De werktijden zijn van 07.45- 16.30 uur. Het salaris bedraagt maximaal f 2.662,92 bruto per maand. In formatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. J.M.T. Haartsen, hoofd Medi sche Administratie, tel.: 071- 899250 tst. 7165. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 da gen richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 17/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp voor akties in de promotionele sfeer Vereisten: Havo-opleiding leeftijd tussen de 18 en 25 jaar - gezonde werklust - bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Uw sollicitatie kunt u richten aan: Algemene Public Relations- en Reklameburo Bemer Hoenson, Leliestraat 6, 2406 BM Alphen aan den Rijn. U gelieve een foto bij te sluiten. ASA zendt studenten uit als tijdelijke arbeids kracht voor diverse werkzaamheden bij over heidsinstanties, bedrijven en instellingen. Op dit moment hebben wij vestigingen in 9 studentensteden in Nederland. Voorde vestiging in Leiden zoeken we enthousiaste kandidaten voor de funktie van De baan: u legt en onderhoudt kontakten met bedrijven en overheidsinstellingen in de regio Leiden om daar studenten te plaatsen als tijdelijke arbeidskracht voor o.a. administratieve werk zaamheden, produktiewerk, etc. Ook bent u verantwoordelijk voor het aantrekken, inschrijven en selekteren van kapabele studenten als uitzendkracht. U rapporteert direkt aan de direktie. Gevraagd wordt: - leeftijd 23 tot 30 jaar. - opleiding op HBO-niveau. Ook persoonlijke kwaliteiten, zoals initiatief, doorzettings vermogen en enthousiasme zijn belangrijk voor het succes in deze baan. Geboden wordt: - een goed aanvangssalaris. - provisie, gebaseerd op de door uw vestiging bereikte resultaten. - een auto van het bedrijf. - een zeer verantwoordelijke baan in een succesvolle studentenwerkorganisatie. Indien deze baan u uitdaagt, schrijf dan een brief met relevante gegevens naar ASA, Rapenburg 91,2311GK Leiden, t.a.v. Hans van den Engel. Bij de afdeling Rijksregelingen van de Directie Maatschappelijke Dienstverlening/GSD wordt in verband met uitbreiding van de afdelingsleiding ge vraagd een De afdeling maakt deel uit van de maatschappelijke sector binnen de Directie MD/GSD, waarin zijn on dergebracht een drietal buitendienstafdelingen, te weten de afdeling Rijksregelingen, Bijstandsverle ning en Maatschappelijk werk, alsmede een afde ling Beslissingen. De afdeling Rijksregelingen telt totaal 51 mede werkers, van wie 43 bijstandsmaatschappelijk wer kers. Dit aantal zal in de nabije toekomst verder toe nemen in verband met de stijgende werklast. De af delingsleiding bestaat momenteel uit de chef en drie sous-chefs. Op de afdeling worden uitgevoerd de Wet Werkeloosheidsvoorziening, de Rijksgroepsre gelingen, de Beeldende Kunstenaarsregeling en, meer incidenteel, de Algemene Bijstandswet. Immateriële aspecten en de begeleiding van cliën ten vormen onderdeel van de uit te voeren werk zaamheden. Tot het takenpakket van de aan te trekken sous-chef behoort: - mede leiding geven aan de afdeling - mede coördineren van de uitvoering van de rege lingen die aan de afdeling zijn opgedragen - begeleiding van de bijstandsmaatschappelijk wer kers - mede vorm geven aan het personeelsbeleid ten behoeve van de afdeling - actieve participatie in de beleidsontwikkeling op afdelings- en dienstniveau - deelnemen aan interne en externe overlegsituaties. Uitgangspunt is dat de aan te trekken sous-chef op basis van all-roundheid participeert in het leidingge vende team. In de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling is hij/zij voor een werkverband van maxi maal 15 bijstandsmaatschappelijk werkers verant woordelijk. Functie-eisen: - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - vermogen om in teamverband te werken - kennis en inzicht in het werkterrein of in staat zijn deze op korte termijn te verwerven - tenminste een voltooide hogere beroepsoplei ding, waarbij kandidaten met een hogere oplei ding tevens worden uitgenodigd te reageren. Ervaring met een leidinggevende functie in een soortgelijke organisatie strekt tot aanbeveling. De functie kan in principe in deeltijd (36 uur) wor den vervuld. Nadere informatie over de functie kan worden ver kregen bij de chef van de afdeling, de heer W.M. van der Vlugt, telefoon 071-254747. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 5.060,— bruto per maand (schaal 10A, salarispeil 1-1-1984) bij 40 uur/week. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Aan de selectie wordt meegewerkt door een verte genwoordiging van de medewerkers van de afde ling. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom na drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties zenden aan de Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 84.023 binnen twee weken na verschijnen van dit blad. rf' Mars B V. in Veghel (N.Br.) is een werkmaat schappij van Mars Incorporated, een interna tionale organisatie op het gebied van produktie en verkoop van chocolade- en biscuitproduk- ten Mars Veghel produceert artikelen die door eigen verkoopmaatschappijen in verschillende landen in Europa worden verkocht. Op de Nederlandse markt is Mars vertegenwoordigd met de produkten Mars, Milky Way. Bounty. Snickers. Raider. M&M's melkchocolade met pinda en M&M's melkchocolade. De organisatie is vooruitstrevend op het gebied van o.a. automatisering, kwaliteit, hygiëne en sociaal beleid. Het bedrijf biedt werk aan meer dan duizend mensen en wordt gekenmerkt door suksesvolle groei. Wegens vertrek van een onzer vertegenwoordigers speken wij voor onze verkoopmaatschappij zoetwarendivisie: RayonHaarlem/ Lelden. - is beslist tussen de 20 en 25 jaar; - heeft een voltooide Havo/Meao/Mds of vergelijkbare opleiding; - is representatief en kan van nature goed kontakten leggen/onderhouden; - is in het bezit van het rijbewijs BE; - hoeft - gezien de uitstekende interne oplei ding - geen kommerciële ervaring te hebben. - is zeer ambitieus en betrokken bij haar/zijn taak; - wil hard werken en is in staat zich te houden aan een streng schema-plan. Wat wordt je taak? Primair verkoopt' zij/hij bij detailhandel de uit stekende distributie en de prima presentatie, alsmede de stringente kontrole op versheid van de Mars-produkten. Zij/hij verzorgt ook de display-presentatie. Daarnaast bezoekt zij/hij ook potentiële relaties en is verantwoordelijk voor de juiste bezoekfrekwentie in de zaken binnen het rayon. Kortom zij/hij vertegenwoordigt een bedrijf dat eenjjistekende reputatie bevestigd wil - 25 vrije dagen per jaar; - uitstekende sociale voorzieningen, zoals het - premievrije pensioenfonds voor mensen vanaf 25 jaar; - een luxe auto. zonder reklame, welke ook beschikbaar is voor privè-gebruik; - de onkostenvergoeding, - de telefoonregeling; - de studieregeling; - een gedegen opleiding in verkooptechniek, qua duur afhankelijk van opleiding en ervaring. Hoe soliciteerje? Alleen zij die voldoen aan de gestelde eisen worden verzocht te reflekteren. Stuur uw brief binnen 1 week met volledige gegevens en recente pasfoto aan: Mars B.V., t.a.v. mej. R. Ramaekers, Taylorweg 5. 5466 AE Veghel. Eventueel kunt u vooraf inlichtingen inwinnen bij mej. J. Kuipers, telefoon (04130)- 83435. Zij is alleen bereikbaar tijdens kantooruren Technisch Bureau Brema B.V. een sterk groeiend lan delijk opererend bedrijf met diverse vestigingen in Ne derland. produceert en monteert luchttechnische instal laties in grote bouwprojecten. Voor onze administratie-unit te Leiden hebben wij op korte termijn een vakature voor een Administratief medewerker/ster Tot zijn/haar toekomstige taken zullen behoren - verzamelen en kontroleren van loongegevens - verwerking van deze gegevens via een computerservi- ceburo - debiteuren/krediteuren administratie - typewerk ed. Van onze toekomstige kollega verwachten wij: - opleiding HAVO/VWO met boekhouden - typediploma - - ruime mate van zelfstandigheid-; - enthousiasme en accuratesse L - op korte termijn beschikbaar PT6I11& Uw schriftelijke reaktie, vergezeld van een pasfoto, zien wij met belangstelling tegemoet! DUIJVELAAR POMPEN is een bedrijf dat een unieke naam heeft opgebouwd op het gebied van drukverhogings-installaties t.b.v. drinkwa tervoorziening. In deze markt zijn onze HY DRO-UNITS nr. 1. Ook onze andere topprodukten, zoals de DPN-serie vertikale centrifugaalpompen, FE- KAPRESS drukriolerings-installaties, Combi- rioolwaterpompen en Hanning dompelpom- pen nemen een belangrijke plaats in de markt MAGAZIJNMEESTER M/V welke verantwoordelijk zal zijn voor de goede gang van zaken in ons magazijn aan de Kalkovenweg 52. Voor deze in onze ogen zeer belangrijke funk tie zoeken wij een sterke persoonlijkheid, die door mee te denken en initiatief te tonen, in staat is onze voorraden op juiste wijze te be schermen. Ervaring met magazijnwerk en voorraadadministratie is een vereiste; behen digheid met installatiematerialen een voor deel. Belangstellenden nodigen wij uit hun - hand geschreven - sollicitatie uiteraard met cullicu- lum vitae en pasfoto, te richten aan de direktie van Duijvelaar Installatiebouw BV. t.a.v de heer C. H. Duijvelaar DUIJVELAAR INSTALLATIEBOUW BV Kalkovenweg 52, 2401 LK ALPHEN AAN DEN RIJN Wij zijn dagelijks bezig met energiebesparing, milieu, bouwkoördinatie, marktonderzoek en planontwikkeling. Op korte termijn zoeken wij een ERVAREN IBM-TYPISTE voor 10 15 uur per week, werkuren in onderling overleg. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het ty pen van rapporten, cijfermatige overzichten, cor respondentie etc. Grote nauwkeurigheid en hoge snelheid zijn ver eist. Gaarne uw schriftelijke sollicitaties naar: MILIEUHUIS BV T.a.v. de heer T.J. Renzen Mussenplaats 3 2317 WB Leiden BEL ALS JE AAN DE SLAG WILT Sollicitaties: Kórt Rapenburg 6, Leiden, tel.: 071-14 65 46 Chauffeurs BCDE Het bezit van een CCV-B diploma is noodzakelijk. Op afroep voor een bedrijf buiten Leiden. Inpaksters van 18 t/m 21 jaar voor een bedrijf in Katwijk. Het is werk aan de lopende band. Goed met het openbaar vervoer te bereiken. De bus stopt voor de deur. Restaurantkelners en -serveersters Voor restaurants en hotels in Leiden en omgeving. Het werk is op afroepbasis. Randstad kelners en serveer sters dienen in het bezit te zijn van de vereiste zwart/ witte beroepskleding. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20