13 t/m 17 februari 1984 mededelingen gemeentebestuur m m Commissie vergaderingen Commissie voor Algemene en Bestuurlij ke Aangelegenheden Maandag 13 februari a.s. om 20.00 uur in kamer 12-13 van het Gulden Vlies. Agenda: Wijziging a.p.v. t.a.v. standplaats- en vent vergunningen Jaarverslag politie 1983 Discussienota "De Gemeenteraad en de Politie" Commissie Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken en Verkeer Woensdag 15 februari a.s. om 19.00 uur In kamer 12/13 van het Gulden Vlies. Agenda: Voorstel aanleg binnenterrein (woonom geving) St. Janshof Voorstel inzake administratieve verwer king bezuinigingen investeringen taakveld R.O.V. voor 1983 Behandeling bezwaarschriften tegen be stemmingsplan Sanders Behandeling bezwaarschriften tegen bouwplan Sanders Voorstel inzake gronduitgifte parkeerga rage Sanders en verhuur grond Garen- markt B en W-besluit inzake winkelcentrum Stevenshof Deze punten worden gezamenlijk behan deld met de commissie Volkshuisvesting en Economische Aangelegenheden. Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer, mw. E. Visser-v.d. Vlist. telefoon 254236, ken baar je maken. Commissie voor financiën Donderdag 16 februari a.s. om 20.00 uur In kamer 13 van Het Gulden Vlies, Bree- straat 125. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs In di verse vergaderingen van andere commis sies aan de orde zijn geweest en waarvan nu In hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien. En verder: Huurcontracten bibliotheken Evaluatie begrotingsbehandeling 1984 Subsidieafrekening 1982 t.b.v. de Stich ting Bureau voor Maatschappelijk Werk Leiden Nadere mededelingen omtrent uitkeringen uit het Gemeentefonds voor het uitke ringsjaar 1984. Bovenstaande commissievergade ringen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agen dapunten kan daarvoor terecht aan de informatiebalie in de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. Overige vergadering Projectgroep voor de Haver en Gortbuurt Dinsdag 14 februari a.s. om 9.30 uur v.m. in kamer 001 van het Stadsbouwhuls, Langegracht72. Agenda: Stand van zaken met betrekking tot: a. de bouw van woningen ter plaatse van het v.m. postkantoor: b. de restauratie/renovatie van woningen aan de evenzijde van de Geregracht; c. de restauratie van vier woningen aan de Haverstraat; Voor informatie kunt u bellen 254503. Voor informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Diversen Nieuwe woonruimteverordening Maandag 6 februari is de Woonruimteveror dening 1983 van kracht geworden. Deze komt in de plaats van de Woonruimteveror dening 1976 en de Regeling Woonruimte verdeling 1982. Deze verordening bevat drie grote verande ringen ten opzichte'van de oude: 1 .aanzienlijk meer mensen dan vroeger kun nen zich als woningzoekende laten regi streren; 2.de "doorschuif-kandidaten", die tot nu toe bij de woningbouwverenigingen en de Leidse Woning Stichting staan ingeschre ven, moeten zich voortaan als woningzoe kende laten registreren bij de direktie Woonruimteverdeling 3.via een puntensysteem wordt bepaald wel ke woningzoekenden het dringendst ge holpen moeten worden. De tekst van de verordening ligt vanaf maandag 6 febaiari a.s. gedurende drie maanden ter inzage in het informatiecen trum in de hal van het Stadhuis en het Stadsbouwhuis. Tevens is deze tekst gra tis verkrijgbaar bij de informatiebalies in de hal van het Stadhuis en het Stadsbouw huis. Alle geregistreerde woningzoekenden ont vangen dezer dagen een brief met het ver zoek een nieuw ontworpen registratieformu lier, dat is afgestemd op de nieuwe verorde ning, in te vullen. Zij dienen dit voor 5 maart a.s. terug te zenden. Dan zullen zij hun on der de oude verordening "verworven rech ten" behouden. De doorschuif-kandidaten, die bij een van de woningbouwverenigingen of bij de Leidse Woningstichting staan inge schreven, ontvangen dit formulier binnenkort via hun woningbouwvereniging. Asfaltering rondweg Merenwijk Momenteel is de aannemer bezig met de voorbereidende werkzaamheden voor de asfaltering van een gedeelte rondweg, even ter hoogte van de Stevenshofdreef. Omwonenden ontvingen daarover een brief van het buro Voorlichting. Per abuis is daarin opgenomen, dat de asfaltering deze week afgerond zou zijn. Het voorbereidend werk duurt echter langer. Daarom zal de defini tieve asfaltering op maandag 20 februari a.s. plaatsvinden. Herhaalde oproep Gegadigden gezocht voor nieuw te bouwen woningen in Pancras-Oost Naar verwachting zal in de 2e helft van 1984 een begin worden gemaakt met de bouw van 25 woningwetwoningen in Pancras- Oost. Het project wordt omsloten door de Uiterstegracht en de Middelstegracht. Het betreft voornamelijk 3 kamereengezinswo ningen. De woningen worden het eigendom van woningbouwvereniging Ons Doel en zul len ook door deze vereniging beheerd gaan worden. De huurprijs voor deze woningen zal onge veer 420,-/maand bedragen. Ten behoeve van de inspraakprocedure voor de toekomstige bewoners, worden er in dit stadium reeds kandidaten voor deze wo ningen gezocht. Omdat de advertentie van 16 december 1983 niet de juiste en voldoen de kandidaten heeft opgeleverd verzoeken wij gezinnen met kinderen en 2 persoons huishoudens die voor dit complex in aan merking willen komen en aan de volgende voorwaarden voldoen te reageren. Voorwaarden: 1 .Stadsvernieuwingsurgenten. 2.Woningzoekende die een goedkope wo ning van een Leidse woningbouwvereni ging achterlaten, d.w.z. met een huur van minder dan 350,- per maand. Of degene die gezien de medische indicatie voor een dergelijke woning in aanmerking komen. 3.Langdurig geregistreerde woningzoeken den met kinderen. Uit het aantal reacties zal een selectie ge maakt worden, waarbij naast de stadsver nieuwingsurgenten, voorrang zal worden ge geven aan kandidaten die een voor de totale verdeling van woonruimte aantrekkelijke wo ning achterlaten en eveneens zal aan oude ren voorrang gegeven worden. Degenen die reeds gereageerd hebben en aan de gestelde voorwaarden voldoen hoe ven niet opnieuw te reageren. Wanneer na selectie een woning geaccep teerd wordt, dan komt de registratiekaart te vervallen en is een nieuwe registratie onmo gelijk. Waar aanmelden? Gegadigden kunnen zich tot en met 24 fe bruari 1984 schriftelijk opgeven bij de Direc tie Woonruimteverdeling, Langegracht 74, 2321 NH Leiden, onder vermelding van bo vengenoemd complex, gezinssamenstelling, bruto-maandinkomen, de woning die achter gelaten wordt en het eventuele correspon dentienummer bij de Directie Woonruimte verdeling. Herhaalde oproep Gegadigden gezocht voor nieuw te bouwen woningen in De Camp Naar verwachting zal in de 2e helft van 1984 een begin worden gemaakt met de bouw van 37 woningwetwoningen op het terrein dat omsloten wordt door de Kloosterstraat, Caeciliastraat, Lange Agnietenstraat en Vrouwenkerksteeg. Het betreft voornamelijk 4 kamer eengezinswoningen en 3 kamer ge- woningen. De woningen worden het eigendom van de vereeniging tot bevordering van den bouw van Werkmanswoningen en zullen ook door deze vereniging beheerd gaan worden. De huurprijzen voor deze woningen zullen gemiddeld 450,-/maand bedragen. Ten behoeve van de inspraakprocedure voor toekomstige bewoners, worden er in dit stadium reeds kandidaten voro deze wonin gen gezocht. Omdat de advertentie van 9 december 1983 niet de juiste en voldoende kandidaten heeft opgeleverd voor de 4 ka mer eengezinswoningen verzoeken wij ge zinnen met kinderen die voor dit complex in aanmerking willen komen en aan de volgen de voorwaarden voldoen te reageren. Voorwaarden: 1 Stadsvernieuwingsurgenten. 2.Woningzoekende die een goedkope wo ning van een Leidse woningbouwvereni ging achterlaten, d.w.z. met een huur van minder dan 350,- per maand. Of degene die gezien de medische indicatie voor een dergelijke woning in aanmerking komen. 3.Langdurig geregistreerde woningzoeken den met kinderen. Degenen die reeds gereageerd hebben en aan de gestelde voorwaarden voldoen hoe ven niet opnieuw te reageren. Uit het aantal reacties zal een selectie ge maakt worden, waarbij naast de stadsver nieuwingsurgenten, voorrang zal worden ge geven aan kandidaten die een voor de totale verdeling van woonruimte aantrekkelijke wo ning achterlaten. Wanneer na selectie een woning geaccep teerd wordt, dan komt de registratiekaart te vervallen en is een nieuwe registratie onmo gelijk. Waar aanmelden? Gegadigden kunnen zich tot en met 24 fe bruari 1984 schriftelijk opgeven bij de Direc tie Woonruimteverdeling, Langegracht 74, 2312 NH Leiden, onder vermelding van bo vengenoemd complex, gezinssamenstelling, bruto-maandinkomen, de woning die achter gelaten wordt en het eventuele correspon dentienummer bij de Directie Woonruimte verdeling. Informatieavond ontwerp-bestemmingsplan Stationsbuurt Op dinsdag 14 februari a.s. organiseert de gemeente een informatieavond over het ont werp-bestemmingsplan Stationsbuurt De avond wordt gehouden in Café-restaurant Eigenzorg, Stationsweg 29, en begint om 20.00 uur. De bewoners en bedrijven uit de buurt heb ben een informatiefolder, tevens uitnodiging voor de avond ontvangen. Andere belang stellenden zijn ook welkom op de informatie avond. Herkeuring van gewichten Dit jaar zal voor de herkeuring van gewich ten zitting gehouden worden op woensdag, donderdag en vrijdag 22, 23 en 24 februari a.s. en maandag, dinsdag en woensdag 27, 28 en 29 februari a.s. Telkens tussen 9.00- 12.00 uur en van 13.00-16.00 uur. De herkeuring van gewichten zal plaatsvin den in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 kamer 001 (begane grond). Aan de herijkplichtigen zullen door de dienst van het IJkwezen zoveel mogelijk oproepin gen worden toegezonden. Voor degenen die geen oproeping in de bus hebben gekregen, blijft niettemin de verplichting van herkeuring bestaan. Aan belangstellenden wordt voorts in herin nering gebracht dat: 1 .in het vervolg alleen gewichten ter herkeu ring behoeven te worden aangeboden en dat maten en meetwerktuigen, mits voor zien van het jaartalmerk 81 of later, daar van in het vervolg zijn vrijgesteld (maten en meetwerktuigen met het jaartalmerk 80 of voorafgaand dienen nog eenmaal ter herkeuring te worden aangeboden); 2.voortaan voor de gewichten een herijkpe- riode van 4 jaar zal gelden, zodat na de onderhavige zitting, eerst over ongeveer 4 jaar een volgende herijkzitting voor deze gemeente zal worden gehouden; 3.voor degene die thans van de herijkzitting geen gebruik maken nog gelegenheid tot herkeuring bestaat aan het IJkkantoor Strickledeweg 127 te Schiedam, elke maandag (feestdagen uitgezonderd) van 8.00-12.00 uur en van 13.00-16.00 uur. Aangeraden wordt niet tot de volgen de zitting te wachten omdat dan inmiddels de thans op de gewichten voorkomende ijkmerken zullen zijn vervallen (het jaartal merk 81 is geldig tot eind 1985, het jaartal merk 82 tot eind 1986); 4.voor de herkeuring en het justeren van ge wichten keurloon c.q. justeerloon verschul digd is, dat bij het weer in ontvangst ne men van de voorwerpen moet worden vol- daan. Installatie klachtencommissie Gemeentepolitie Op donderdag 16 februari a.s. zal burge meester Goekoop om 16.30 uur in kamer 231 van het stadhuis de klachtencommissie Gemeentepolitie installeren. Belangstellen den zijn hierbij welkom. Ontheffing Wet geluidhinder De derde gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan Haagse Schouw maakt het mogelijk om een gebouw voor de hulsvesting van de Stichting Instituut voor Multidisciplinaire Phychotheraple (I.M.P.) te realiseren In het gebied van net bestemmingsplan Haagse Schouw; thans nog bestemd voor openbaar groen. De plaats van het gebouw Is ten westen van de Mulderkring, tussen de Plesman- laan en de Jan Luykenlaan. Met name op de Plesmanlaan rijden er nu en in de toekomst meer dan 2450 motorvoertui gen per etmaal. Hierdoor zal de geluidsbe lasting op de gevels van dit gebouw hoger zijn dan de voorkeursgrenswaarde in de Wet geluidhinder genoemd voor deze situatie. Daarom moeten burgemeester en wethou ders aan Gedeputeerde Staten verzoeken om ontheffing te verlenen van deze voor keursgrenswaarde en een hogere geluids belasting toe te staan. Dit verzoek ligt met de bijbehorende stukken waaronder het akoes tisch rapport, met ingang van 15 februari 1984 één maand lang ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. leder die opmerkingen heeft over het ver zoek kan deze tot 15 maart a.s. schriftelijk Indienen bij burgemeester en wethou ders van Lelden. Mondeling kunnen op merkingen worden gemaakt tijdens de op donderdag 23 februari a.s. te houden openbare zitting van 15.30 tot 16.00 uur in kamer 244 van het Stadsbouwhuis. Wilt u over een en ander Inlichtingen hebben dan kunt u zich wenden tot de directie Milieu, telefoon 254355. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 17 en 19 maandag 13 februari Wijk 18 en 22 woensdag 15 februari Wijk 21 en 23 donderdag 16 februari Wijk 22 en 26 vrijdag 17 februari Bouwplannen Met ingang van 15 februari a.s. liggen in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, gedurende veertien dagen de vol gende bouwplannen voor een ieder ter inza ge: bouwplan voor een onderkomen voor het personeel van de directie Groen in het Heempark aan de Oegstgeesterweg; bouwplan voor de realisering van een ber ging annex garage op de hoek van de Hu- go de Vriesstraat en de Van Bemmelen- straat; bouwplan voor de realisering van 98 wo ningen op het Zoutkeetterrein aan de Ou de Singel/Houtmarkt. Deze terinzagelegging is noodzakelijk om onder toepassing van artikel 50, lid 8 van de woningwet en, voor wat betreft de eerste twee bouwplannen, evneens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de be treffende bouwvergunning te kunnen verle nen. Gedurende de bovengenoemde termijn kan door een leder bezwaren tegen de bouwplannen worden Ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Lel den. De gemeente is voornemens de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Haarlemmerstraat 133, 135 hoek Donker- steeg 3, 5, verbouwen tot één winkel; Spoorlaan 82, plaatsen dakkapel op ach- tergeveldakvlak; Maresingel 30-30a, verbouwen en verhe len woningen; Waldeck Pyrmontstraat 42, verbouwen woning inclusief optrekken achtergevel; Anna Bijnskade 41plaatsen erfafschei- ding; Morsweg 35 en 37, plaatsen windscherm op platdak bovenwoningen; Gerrit Doustraat 2b, verbouwen be drijfsruimte tot twee tweekamerwoningen met ateliers; Haarlemmerstraat 116-120, verbouwen winkel: Gerrit Doustraat 4-4a, verbouwen tot win kel met bedrijfsruimte en verbouwen bo venwoning; Schoolsteeg 7, verbouwen tot woning; Uiterstegracht 3 tot en met 13 (oneven), renoveren woningen. Verder wil de gemeente de volgende bouw vergunningen volgens de normale procedu re verlenen: Hoge Morsweg 152, wijzigen plan waar voor reeds eerder vergunning is verleend (gevelwijziging); Vierde Binnenvestgracht 21bouwen ber ging; Buys Ballotstraat 69, plaatsen dakkapel in achtergeveldakvlak; Hoge Rijndijk 286, bouwen van een be drijfshal; Vlietweg 94, verbouwen en uitbreiden wo ning; Lage Morsweg 102, verbouwen stal tot personeelsverblijf, magazijn, werkplaats en stal voor kleinvee. Deze bouwplannen liggen vanaf 13 februari 1984 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 021 van het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen in dienen bij burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als burgemeester en wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Op 7 februari j.l. is een bouwvergunning verleend voor de verbouwing entree en eetzaal perceel St. Aagtenstraat 5 tot 2 hotelkamers en entree. Indien u door het verlenen van deze bouwvergunning rechtstreeks in uw be lang bent getroffen, kunt u binnen 30 da gen na dagtekening van de bouwvergun ning op grond van de wet AROB een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tevens kunt u, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor u meebrengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouw vergunning aanvragen bij de voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 26019, 2500 EA 's Gravenhage. Informatie is te ver krijgen iedere werkdag tussen 11.00 en 12.00 uur bij de directie bouw- en wo ningtoezicht, Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, Postbus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071-254911). Ruimtelijke ordening Voorbereidings- besluiten Met ingang van 13 februari 1984 liggen voor een ieder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, de besluiten van de Gemeenteraad van 30 januari 1984, no.'s 6, 7 en 8, waarbij wordt verklaard dat herzieningen worden voorbe reid van de bestemmingsplannen 1933 en Noordvest voor: een gedeelte van het Heemp'ark aan de Oegstgeesterweg; de hoek van de Hugo de Vriesstraat en de Van Bemmelenstraat; het Zoutkeetterrein aan de Oude Singel/ Houtmarkt. De gebieden worden met een balletjeslijn aangegeven op de tekeningen nrs. 93 ST 9004. 93 ST 9001 en 12 ST 9000. Voorbereidingsbesluit Cruquiuslaan (boerderij "De Slaagh") In kamer 241 van het Stadsbouwhuis, vLan- gegracht 72, ligt, voor een ieder ter inzage het besluit van de gemeenteraad van 30 ja nuari 1984, nr. 14, waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Haagse Schouw voor wat betreft het gedeelte aan de Cruquiuslaan, zoals nader met een stippellijn is ven op de tekening no. 80 St 9009. Besluiten bestemmingsplan Rijnzicht en Vogelwijk De burgemeester maakt bekend dat door de Kroon besluiten zijn genomen ten aanzien van-de bestemmingsplannen Rijnzicht en Vogelwijk. Aan het bestemmingsplan Rijnzicht is in het geheel goedkeuring onthouden, terwijl het bestemmingsplan Vogelwijk gedeelte lijk is goedgekeurd. De plannen liggen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden. Bestemmingsplan Diamantplein e.o. Met ingang van 13 februari 1984 ligt gedu rende één maand in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 voor een ieder ter inzage het bestemmingsplan Dia mantplein e.o. Dit plan is op 30 januari 1984. door de Raad vastgesteld. Het gebied waar voor het bestemmingsplan geldt, wordt be grensd door de Smaragdlaan, Robijnstraat, Topaaslaan, Saffierstraat, Opaalstraat, dr. Lelylaan en de Diamantlaan. In vergelijking met het ontwerp van dit plan zijn In de voorschriften, de toelich ting en de plankaart wijzigingen aange bracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp plan tot de gemeenteraad heeft gewend of die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schrif telijk bezwaren indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Ko ningskade 1-2, 2596 AA 's Gravenhage. Herziening bestemmingsplan Haagse Schouw Met ingang van woensdag 15 februari 1984 ligt gedurende 1 maand in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, voor een ieder ter inzage de 2e gedeeltelijke her ziening van het bestemmingsplan Haagse Schouw (weg door "Kweeklust") en het be sluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land van 3 januari 1984, nr. B24957, waarbij goedkeuring is gehecht aan het besluit van de gemeenteraad van 2 mei 1983, nr. 119 tot vaststelling van voormelde herziening. Deze herziening Is thans onherroepelijk geworden. Milieu Hinderwet A. Verzoek Een verzoek om vergunning is ingedienokzo voor de volgende inrichting: 11,0 1. Vlietweg 48, melkveehouderijbedrijf (C.A. Lagerberg). jofd» B. Ontwerp-vergunnlngen ighc Burgemeester en wethouders zijn van planj^ voor de volgende inrichingen vergunning tehbg verlenen: t*»* 2. Noordeinde 51, Indisch restaurant 0 (S.R.M. Brunner); nat»* 3. Noordeinde 53-55, Italiaans restaurant^ (mw. E. Amato-Blok); 4. Nieuwe Rijn 52, Grieks restaurant (G.omm Evangelides); 5. Diamantplein-winkelcentrum bouwnr. f 4a, restaurant/snackbar (H. Tiggen); roda 6. Diamantplein 69-winkelcentrum, ver- koop brood, banket en ijs (J.J.W. f Englebert). vno C. Verleende vergunningen Op 10 februari 1984 zijn vergunningen ver- 2 i leend voor de volgende inrichtingen: ad 7. Flevoweg 43, elektrotechnisch installa- am tiebureau (De Jong Zn. Leiden-B.V.); 8. Ceacilliastraat e.o., rijksmuseum voor am geschiedenis van de natuurweten- a& schappen en geneeskunde (Rijksge- bouwendienst); ba 9. Stevenshof, onderstation C t.b.v. stads- t« verwarming (Energiebedrijf Rijnland); 10. Stevenshof, onderstation D t.b.v. stads- verwarming (Energiebedrijf Rijnland); 11Vrouwenweg, gasdrukregel- en meetsta tion (Energiebedrijf Rijnland). Inzage van stukken Het onder 1 genoemde verzoek en de onder 2 t/m 11 genoemde ontwerp-vergunningen en verleende vergunningen liggen ter inza- mijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 10 maart 1984 voor de zaken 1 en 7 t/'m 11 en tot 24 februari 1984 voor de zaken 2 t/m 6 in het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Bezwaren - beroep bij de Kroon Tot 10 maart 1984 kunt u m.b.t. het onder 1 genoemde verzoek gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders indienen. Op 29 februari 1984 kunt u mon deling bezwaren indienen tijdens een open bare zitting in kamer 230 van het Stads bouwhuis te houden om 11.00 uur. Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkenwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunningen indienen. Gemotiveerde bezwaren tegen de onder 2 t/m 6 genoemde ontwerp-vergunningen kun nen tot 24 februari 1984 schriftelijk bij bur-' gemeester en wethouders worden ingediend door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - iedereen die op de openbare zitting bezwa ren heeft ingebracht - iedereen die tijdig een bezwaarschrift heeft ingediend n.a.v. het verzoek om vergun ning - iedereen die kan aantonen dat hij/zij daar toe redelijkerwijs niet in staat is c Tegen het verlenen van de onder 7 t/m 11 genoemde vergunningen kan tot 10 maart 1984 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondèllng be zwaren heeft ingediend tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na 'afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en mej toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1^ 2513 AA 's Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende boven genoemde hinderwetzaken kunt u zich wen den tot de Directie Milieu Stadsbouwhuis, kamer 012, tel. 254437

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22