HEI tri Telecom MEI Sa VERKOPER/ADVISEUR (M/V) roostermaker m/v PERSONEEL m personeel W perso M ZJ soneel PERSONEEL! n soriee lPERS0NEELPERSONEEL Opsone monteur (m/v) hoogspanningstechniek monteur (m/v) Tl Energiebedrijf Rijnland VERKOPER PEDAGOGISCH ASSISTENT(E) MAN of VROUW IN ONZE BUITENDIENST DIE NIEUWE BAAN NEB IK UIT DE KRANT. assistent-accountant m/v leiden magazijnmedewerker (m/v) Energiebedrijf Rijnland SfSONEElP'rs<me*' !p| PERSONÏEL personeel L» pwsoneel PERSONEEL personeel L_ PERSOtEl 1 Bij de afdeling 50-kV Transportnet van het E.B.R. is op korte termijn plaats voor twee technische medewerkers in de volgende funkties: vaktnr: ER/83033/01 Takenpakket: revisie vermogensschakelaars; revisie pneumatische en elektrische aandrijvingssystemen; montage primair koperwerk in de hoogspanning; montage ijzerwerken voor kabels, transformatoren e.d., onderhoud compressoren, luchtdrogers e.d. Functie-eisen: tenminste V.E.V.-T.S.I. of gelijkwaardig; ervaring op bovengenoemde terreinen; hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel voor de veiligheid bij alle werkzaamheden; rijbewijs B-E. Gezien de leeftijdsopbouw van de afdeling gaat de voorkeur uit naar kandidaten tussen 30 en 40 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt voor beide functies maximaal f 2.834, - bruto per maand (excl. de geldende salarisinhoudingen voor overheidspersoneel). Ee psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakaturenummer. vaktnr: ER/83034/01 Takenpakket: revisie primaire installaties met pneumatische en elektrische aandrijfsystemen; montage secundaire installaties; onderhoud compressoren, luchtdrogers e.d. Functie-eisen: M.T.S.-E of gelijkwaardig; ervaring op bovengenoemde terreinen; hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel voor de veiligheid bij alle werkzaamheden; rijbewijs B-E. Gezien de leeftijdsopbouw van de afdeling gaat de voorkeur uit naar kandidaten tussen 30 en 40 jaar. V Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie v Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De huidige produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. ""■"y Adverteren kost geen geld. Integendeel. Het levert juist geld op. Als jet maargoed doet Goed adverteren. Het lijkt 20 eenvoudig, het is vaak zo moeilijk. Het is een mooi, maar lang niet eenvoudig beroep om ondernemers daarover te adviseren. Wij zoeken een ervaren Die wij daarover niets hoeven te vertellen. Die onze stelling, aan het begin van deze advertentie, niet alleen onderschrijft maar ook bij onze adverteerders waar kan maken. Het gaat er immers niet alleen om dat de krant gelezen wordt. Ook de advertentie moet gelezen worden. Dat betekent dat onze nieuwe man of vrouw geen millimeterverkoper zal zijn, maar iemand die zich terdege realiseert dat wij éxtra omzet verkopen aan ondernemers die dat hard nodig hebben. En die daarin soms fors investeren. Het gaat bij deze vacature om een functie in de buitendienst, met als voorlopige standplaats ons kantoor in Alphen aan den Rijn. Als onze nieuwe medewerk(st)er nog niet in het verspreidingsgebied van onze Alphense uitgaven woont is het de bedoeling dat daar zo snel mogelijk verandering in komt. Overigens: wanneer u onze fraaie Rijnstreek eenmaal kent zult u niet anders meer willen. Wij brengen vanuit Alphen 2 uitgaven uit, namelijk het Alphens Dagblad en -Huis aan Huis- Nieuwsweek op Dinsdag. Deze vormen onderdeel van het pakket uitgaven waartoe ook het Leidsch Dagblad, Nieuwsweek op Zondag en Alleman behoren. Belangstelling Neem dan kontakt op met het Hoofd Advertentie Exploitatie, de heer N. P. ter Haak, om met hem een afspraak voor een sollicitatiegesprek te regelen. Of stuur hem een bondige brief. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v. Witte Singel I Postbus 2300 AB Leiden TELECOMPTO NEDERLAND B.V. Computerservice Telecompto Nederland B.V. is een onderdeel van de C. van de Velden Groep. De C. van de Velden Groep is een organisatie van bedrijven op automatiseringsge bied waarbij ieder bedrijf zijn eigen specialisatie heeft. In Nederland zijn ca. 140 mensen werkzaam en in Engeland ca. 40 mensen. Wij houden ons in hoofdzaak bezig met verwerking van administratief-financiële gegevens en de verkoop van microcom puters. Voor de verkoop van onze standaard pakketten en microcomputers zoeken wij op korte termijn een representatieve Wij vragen: - ervaring in verkoop van computertoepassingen en systemen. - go6de administratieve kennis. - middelbare opleiding, eventueel aangevuld met gerichte cursussen. - motivatie en inzet. - leeftijd minimaal 25 jaar. Wij bieden: - goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. - fijn werksfeer. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Telecompto Nederland B.V., postbus 1107, 2302 BC Leiden. Telefonisch kunt u informatie kijgen bij de heer E. Hennep, telefoon: 071-769228. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord- en Zuid-Holland. Daarnaast verzorgt zij het stadsvervoer in de steden Haarlem, Leiden, Alkmaar en Den Helder. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem. Organisatorisch en geografisch is het NZH- vervoersgebied verdeeld in vier distrikten met een onderverdeling van elk distrikt in rayons. De NZH beschikt over ruim 650 autobussen en telt ca. 1950 medewerk(st)ers, waarvan het overgrote deel werkzaam is in roulerende diensten. Dit laatste betreft voornamelijk auto buschauffeurs, die volgens daarvoor door ons roosterbureau opgestelde schema's de ritten uitvoeren zoals die vermeld staan in de dienst regeling. Bij de opzet van deze schema's moet rekening worden gehouden met efficiëntie- eisen, wettelijke bepalingen en de arbeids omstandigheden van het personeel. Voor dit roosterbureau vragen wij een leeftijd 25 tot 45 jaar. Tot de taken van de roostermaker behoren: het samenstellen van de dienstroosters en rouleringen het vaststellen van het aantal reserve diensten het berekenen van het benodigd aantal personeelsleden het voeren van overleg met de distrikts-/ rayonleiding en met vertegenwoordigers van het rijdend personeel het vaststellen en verzamelên van gegevens voor intern en extern gebruik. Van de kandidaten verwachten wij een MEAO- (met statistiek) of HAVO- (met exacte vakken) opleiding en enige jaren ervaring als werk voorbereider of -planner in een middelgrote onderneming. Daarnaast moeten zij beschik ken over analytisch inzicht en akkuratesse, het vermogen om te kunnen improviseren, alsmede een goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal f 2477,- bruto per maand (overeenkomstig de salaris schalen BBRA). De maximum uitloop bedraagt f 3274,- bruto per maand. De NZH kent goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-AutobusdiQnstondérnemingen en goede sociale voorzieningen. Belangstellenden, die menen aan de gestelde voorwaarden te voldoen en bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psycholo gisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie - binnen 14 dagen - richten aan de heer W. Kolk, Chef Personeelzaken van de Noord-Zuid- Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514,2003 RM Haarlem. xVVEMVAN DEN BERGHSTICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWUK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Binnen de Pedagogisch-Psychologische Dienst bestaan twee vacatures t Eén vacature voor 40 uur per week en één voor 36 uur De functie heeft de volgende taakinhoud: ondersteuning van de paviljoensteams bij het opstellen en uitvoeren van dagprogramma's zelf een bijdrage leveren aan de dagactiviteiten de aanvraag regelen voor bezigheidsmateriaal t.b.v. de paviljoenen mede opstellen van behandelingsplannen, alsmede het begeleiden hiervan. Voor deze functie moet u in het bezit zijn van het diploma Z-verpleegkundige, HBO-J of gelijkwaardig en bij voorkeur ervaring in de zwakzinnigenzorg. Het salaris bedraagt minimaal 2.384,30 en maximaal 2.940,33 bruto per maand (bij 40 uur per week). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw W. van Dijk, toestel 440 of de heer H. Aalbersberg, toestel 514. Sollicitaties, alleen schriftelijk, vóór 21 januari 1984 te richten c de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. De Nederlanden van 1870 is een middelgrote, internatio naal georiënteerde verzekeringsmaatschappij met onge veer 500 medewerkers, gevestigd in Amsterdam. Wij zoeken contact met een die in het rayon Katwijk of Alphen a/d Rijn als verzeke ringsadviseur onze bestaande klanten begeleidt. Tevens verwachten wij, dat hij/zij in dit beschermende rayon uit breiding van onze klantenkring realiseert. Wat hebben wij u te bieden? een gedegen interne opleiding tot adviseur een voortdurende ondersteuning van een inspecteur - naast een vast salaris een provisieregeling een onkostenvergoeding Wat staat daar van uw kant tegenover? - een algemene ontwikkeling op minimaal mavo-niveau - een verkoopgerichte mentaliteit - de bereidheid om ook 's avonds te werken - een flinke dosis zelfstandigheid - leeftijd tussen 23 en 35 jaar - woonachtig in het rayon Wilt u solliciteren? Bel dan onze inspecteur dhr. IJzelen- berg, telefoon 071-411234. Een psychologische test maakt deel uit van de selectie procedure NV Verzekeringsgroep DE NEDERLANDEN VAN 1870 Herengracht 124-128, 1015 BT Amsterdam. Telefoon 020-214721. De Gemeentelijke Accountantsdienst controleert de administratie en de jaarrekeningen van alle gemeentelijke instanties en van een aantal met de ge meente verbonden instellingen. Daarnaast adviseert de dienst het gemeentebestuur over bedrijfseconomi sche en financiële zaken. Bij i de controlegroepen bestaat een vacature voor een: De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleidingsniveau HAVO/VWO, aangevuld met diploma M.B.A. en studerend voor S.P.D. Ook kandidaten, die binnenkort het examen S.P.D. zullen afleggen, worden verzocht te solliciteren.' De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring. Het salaris zal bij aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, maximaal f 3.919,— bruto per maand bedragen (maximaèl schaal 8). Deeltijd is mogelijk. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze ondervertegenwoordigd zijn, ge nieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directeur van de dienst, tel. 071-133768. Sollicitaties met vermelding van vacaturenum mer 84.003 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te sturen aan Directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Voor het Magazijn van ons bedrijf, ressorterend onder de afdeling In- en Verkoop, wordt op korte termijn gevraagd een die ingeschakeld zal worden bij alle voorkomende magazijn werkzaamheden. Functie-eisen: diploma LTS-E/Metaal; diploma Magazijnmeester of studerend hiervoor; rijbewijs BE; ervaring in het bedienen van een vorkheftruck. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt f 2.55Ó,- bruto per maand, exclusief de geldende salariskorting voor overheidspersoneel. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing, Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van nummer ER/84002/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De huidige produktie-eenheid m de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16