den haag vraagt: PERÏ. )NEE!d IpERSOhE»»! I penso fT boerhaave haarlem PROVINCIE ZUID-HOLLAND Part-time praktijkbegeleider (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp de horst soneej .PERSONEEL.1» l_. persone VASTE INVALHULP (M/V) praktijkbegeleid(st)er EERSTE MONTEUR ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse m/v DE VERPLEGING gemeentelijk wervingscentrum 'HkoftEiP®rsonM' —•personeelPERSONEEL personeel I PERSONEEL personeel P€Rsota De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandi capten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal bureau te Gouda een aantal voorzienin gen zoals, kinderdagverblijven, gezins vervangende tehuizen, internaten en en kele andere projekten. SI/1/ETTERH.4GE Woon- en leefgemeen schap voor verstande lijk gehandicapten te Zoeterwoude. Voor onze twee socio-woningen in Zoeterwoude-dorp, welke organisatorisch deel uitmaken van de woon- en leefgemeenschap "Swetterhage" te Zoeterwoude, is op korte termijn een vakature beschikbaar voor een Betrokkene wordt ingeschakeld voor vervanging tijdens vakantieperioden, ziekte, en andere kalamiteiten; betrokkene dient op afroep beschikbaar te zijn. In elke socio-woning wonen 5 a 6 verstandelijk gehandicapte kinderen (jongens en meisjes) in de leeftijd van 3 tot 15 jaar. De kinderen wonen zoveel mogelijk in gezins verband samen. Dit houdt o.a. in dat de gezinsleden een stuk geborgenheid, veilig heid en verzorging geboden dienen te krijgen, maar tegelijkertijd zal het leefklimaat uitdagend moeten zijn, zodat er voldoende ontplooiingsmogelijkheden voor de gezins leden zijn. In elke woning werken 4 personeelsleden, die in wisselende diensten een 24-uurszorg (incl. slaapwacht) waarmaken. Funktle-elsen: - Z-diploma. - M.B.O.-I.W. of KV/JV O.P.M. met ervaring in de zwakzinnigen zorg; - geheel zelfstandig kunnen meewerken; - bereid zijn, zowel in vroeg-, late- of slaapdiensten te werken; - verantwoord kunnen koken. Salariëring: Nader overeen te komen. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 12 december 1983 te richten aan: de i Swetterhage, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 100 somatische en 200 psycho-geriatrische bewoners, ver deeld over 10 afdelingen. De opleiding telt ca. 100 leerling-ziekenverzorgenden. De begeleiding vindt o.a. plaats door 5 praktijkbegeleid(st)ers. In dit team met geregelde diensten is een vacature ontstaan. Wij vragen hiervoor een part-time voor 4 dagen (32 uur per week) die in het bezit is van het diploma ziekenverzorgende, als mede het diploma voortgezette opleiding en/of kursus praktijkbegeleiding en over minimaal 3 jèren praktijkervaring beschikt, liefst in een leidinggevende funktie. Kandidaten dienen te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, alsmede leidinggevende kapaciteiten. Het maximum te bereiken salaris bedraagt bij een full-time dienstverband f. 3.031,56 bruto per maand. De theoretische opleiding van de leerling-ziekenverzorgenden wordt samen met andere verpleeghuizen in de regio gegeven bij de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgenden "Buitenrustschool" te Haarlem. Nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door het hoofd opleiding, mevr. C.H. Kruimer-Koolhaas, tel. 023-33 91 55, tst. 256. Schriftelijke sólIicitaties kunt u richten aan de dienst perso neelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM uJJ MIDDELGROOT AUTOMOBIELBEDRIJF, dealer van personenwagens in de regio Leiden zoekt gegadigden voor de functie van i ervaring met moderne motortune-up en Geïnteresseerden in deze functie worden verzocht schriftelijk te solliciteren met re cente pasfoto aan de directie van het autobedrijf. Brieven onder no. 10306 bureau van dit blad. De provincie Zuid-Holland vraagt een medewerker waterschaps-, milieu- en landschapszaken (m/v) (vac. nr. 83159) met standplaats Leiden, t.b.v. het district De Rijn van de afdeling vaarwegen van de provinciale waterstaat Het district is o.a. belast met taken op net terrein van de waterhuishouding, de water kering, de landschapszorg en het milieubeheer. Tot de taken van de nieuwe mede werker, die hoofdzakelijk zal worden ingeschakeld bij werkzaamheden voor het landschap (en het milieu), zullen ondermeer behoren: - het opstellen van adviezen en rapporten; - het doen van opname- en controlewerk; - het verrichten van tekenwerk; - het houden van controle op de naleving van enkele provinciale landschaps- en milieuverordeningen. Gevraagd wordt kennis en inzicht op het gebied van landschap en natuur, verkregen door een gerichte opleiding op MBO-niveau (MBCS, MTuS enz Voorts zijn goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheid, evenals belangstelling van landschap en natuur, gewenst. De nieuwe medewerker dient in het bezit te zijn van het rijbewijs BE en een (eigen) auto. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 3.375,- bruto per maand. Bij een verdere doorgroei in de functie is t.z.t. een salaris tot f 3.919,- per maand bereikbaar. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door het districtshoofd (tel. 071-121745). Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vaca turenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie. Konings kade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. Rectificatie Psychiatrie, Sectie Medische Psychologie Binnen deze afdeling is de functie vacant van part-time, voor 32 uur per week vao.nr. 540.B.10.48.LD De werktijden zullen in onderling over leg worden vastgesteld. Taken: - administratieve ondersteuning van de werkzaamheden van de psycholoog; - typen van brieven, verslagen, rap porten, artikelen (in de Nederlandse en Engelse taal: tekstverwerking); - post en telefoonbehandeling; - bewerken onderzoeksvragenlijsten. Verlangd: - middelbare schoolopleiding en secretaresse-opleiding; - goede type-vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - ervaring met tekstverwerkingsappa- ratuur strekt tot aanbeveling. Salaris: max. 1924,80 bruto per maand, gebaseerd op 32-urige werk week. Bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. promotiemogelijkheid aanwezig. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 440 bedden, waar leerling verpleegkundigen de in- service-A-opleiding volgen. Bij de dienst Opleiding, waarvan de praktijkbegeleiding een onder deel is, bestaat een plaats voor een praktijkbegeleidende voor 20 uur per week. De nieuwe collega zal in hoofd zaak werkzaam zijn op de afdelin gen 4A en 4B. De begeleiding zal voornamelijk in de ochtenduren (van maandag t/m vrijdag) gegeven moeten worden. Gevraagd wordt: - bezit van het diploma A-ver pleegkundige; - verpleegkundige ervaring van minstens 5 jaar; - diploma stagebegeleiding. Geboden wordt: - het, vanuit een klein team, werkzaam zijn in een zelfstan dige functie; - een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. in de rang van 1e verpik; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw C.Th. Laarhoven, praktijkcoördinatrice, tel.: 071-899250 tst. 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 32/83. Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp school voor speciaal onderwijs op alg. bijz. grondslag te Leiden. Het bestuur zoekt, i.v.m. zwangerschapsver lof van de leerkracht van de vijfde groep, m.i.v. 9 januari 1984 een groepsleerkracht (m/v) Er zijn zes groepen van ongeveer 12 kinderen. De leerlingen bezoeken vooral vanwege hun gedragsproblematiek de school. De gedachten gaan uit naar een collega die weet samen te werken binnen het kader van opvattingen die in het schoolteam leven. Ervaring in het buitengewoon onderwijs is ge wenst. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de schoolleider, de heer A.L. Kimpel, tel. 071 - 131423 (school). Sollicitaties worden graag zo spoedig moge lijk, uiterlijk 14 dagen na deze, ontvangen door het Bestuur van school "De Horst" p/a Beijerincklaan 15a, 2313 SB Leiden. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS —=r IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden Aan onze streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samen werking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streek school. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede mef andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Voor het project cursus jeugdige werkzoekenden (CJW) zoeken wij per 1 januari 1984 een DOCENT-STAGEBEGELEIDER M/V De werkzaamheden zullen naast het verzorgen van enkele lessen beroepenoriëntatie, de volgende taken bevatten: - werving, organisatie en begeleiding van de buitenschoolse stageplaat sen; - coördinatie van o.a. programmauitvoering in relatie met binnen- en buitenschoolse stage; - onderhouden van contacten met vertegenwoordigers van bedrijven, werkervaringsprojecten, uitzend-bureaus, uitkerende instanties, ge westelijke arbeidsbureaus, consulenten Regionaal Orgaan ZHN, ande re scholen; - het mede verzorgen van voorlichting over CJW; - het mede verzorgen van evaluaties; - coördineren van werkzaamheden t.a.v. de organisatie binnen de school; - andere door de schoolleiding te bepalen werkzaamheden. De bezoldiging vindt plaats, op basis van de voor het onderwijs van toe passing zijnde salarisschalen voor leraren, naar 29 lessen. Om deze taak goed te kunnen uitvoeren denken wij dat de func tionaris aan o.a. de volgende eisen moet kunnen voldoen: - in het bezit zijn van een onderwijsbevoegdheid die van toepassing is voor het voortgezet onderwijs; - in het bezit zijn van een diploma sociaal maatschappelijk werk of een op andere manier verkregen ervaring op dit gebied; - beschikken over goede contactuele vaardigheden Wij sluiten niet uit dat kandidaten aan andere dan hierboven genoemde kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen om de aangeboden functie goed te vervullen. Ook dan kunt u solliciteren. Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adjunct directeur, de heer W. Tiemes. Tijdens de schooluren is deze te bereiken onder telefoonnr. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diens ten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Hagen en Co. te Haarlem. Uw schriftelijke sollicitatie richt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de directeur van de Streekschool voor Be roepsbegeleidend Onderwijs in de Regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Ziektekostenverzekering ALGEMEEN Onze vereniging is reeds meer dan 60 jaar gespe cialiseerd in ziektekostenverzekeringen. Persoon lijk contact met onze relaties, slagvaardig optre den en goede voorlichting nemen in onze dienst verlening een centrale plaats in. De jarenlange er varing in deze branche staat hiermede borg voor. Het werkgebied strekt'zich uit over het gehele land. Wegens toename van aktiviteiten zoeken wij een MEDEWERKER BUITENDIENST m/v FUNCTIE* INFORMATIE In deze functie ligt het accent op het verder vorm geven aan de ontwikkeling van onze vereniging. Tot de taak behoort o.m. het leggen en onderhou den van contacten met nieuwe relaties, zowel op collectieve als individuele basis. Daarnaast wordt van de nieuwe medewerker een actieve inbreng in de verdere promotie van onze vereniging ver wacht. FUNCTIE-EISEN Voor deze boeiende functie zoeken wij kandidaten met een HAVO/VWO-opleiding. Enige jaren erva ring in een dergelijke functie is beslist een pré. Verder zijn commerciële en contactuele kwalitei ten, evenals een praktische instelling van groot belang. De voorkeur gaat heel duidelijk uit naar een initiatiefvolle jongeman/vrouw van 25-35 jaar met een pioniersgeest. Informatie Hiervoor kunt u contact opnemen met de heer C. Ende- veld, tel. 01718-29881. PROCEDURE Een psychologisch onderzoek, kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De sluitingsdatum voor inzending van sollicitaties is bepaald op 13 de cember 1983. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van oplei ding en ervaring, richten aan: DE VERPLEGING ZIEKTEKOSTENVERZEKERING Achterweg 6,2223 BE Katwijk, t.a.v. de voorzitter. Leerling ziekenverzorgenden (m/v) Vac. nr. 134-297C3387 Voor de Gem. Dienst Verpleging en Verzorging. De Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging is belast met de exploitatie van 10 verpleeg- en verzorgingshuizen waarvan er 4 opleidingshuizen zijn. De Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging start in maart 1984 weer met de opleiding tot ziekenverzorgende. De theoretische opleiding wordt ver zorgd door de Stichting Opleiding Ver zorgende en Verplegende beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage. De praktische opleiding wordt gegeven in vier gemeentelijke verpleeghuizen. De totale duur van de opleiding is twee jaar en tien weken Vereisten: -L.H.N.O. waarvan 2 vakken op C-mveau en 4 vakken op B-niveau -Inas of Mavo-lil minimaal; -Mavo-IV of HAVO. -leeftijd minimaal 17 jaar. Salaris: 1 e jaar maximaal f 1.514,- bruto per maand excl. toelage, indien van toe passing minimum inkomen. Informatie: Voor verdere inlichtingen kunnen sollicitanten zich rechtstreeks wenden tot één der vier opleidingshui- Bej. Centrum "Vrederust-West" Somatisch verpleeghuis zelfstandige bejaardenwoningen, Melis Stokelaan 2490, 2541 GS 's-Gravenhage Tel.: 61.57.50 (070) Contactpersoon: Mevr. M. v.d. Valk Verpleeg- en Verzorgingshuis "Kranenburg" Somatisch verpleeghuis verzorgings afdeling. Morsestraat 9, 2517 RZ 's-Gravenhage Tel 61.43.31 (070) Contactpersoon: Mevr. W. Idourik Verpleeghuis "De Eshoeve" Somatisch psychogeriatrisch ver pleeghuis, Salvador Allendestraat 45, 2552 NA 's-Gravenhage, Tel.: 68.54.50 (070) Contactpersoon: Mevr. E. Valk Verpleeghuis "Strangeduin" Somatisch verpleeghuis, met depen dance Doorniksestraat 30, Gevers Deynootweg 59, 2586 BH.'s-Gravenhage. Tel.: 55.81.72 (070) Contactpersoon: Mevr. N v.d. Draaij Sollicitaties inzenden vóór 12 december 1983. I.v.m. stiptheidsakties bij de P.T.T. ver dient het aanbeveling sollicitaties tele fonisch te melden bij de genoemde con tactpersonen, dan wel schriftelijke sollici taties te bezorgen op het adres van de Gem. Dienst Verpleging en Verzorging, Laan v. N. O. Indie 14-16, 's-Gravenhage. Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Vrouwelijke gegadigden worden uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enve loppe en voorzien van uw adres met postcode, zenden aan het Gemeente lijk Wervingscentrum, Postbus 11, 2501 CA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18