SCOREBORD
z
Gratis! auto-
BiWN-UIT-
LAAT-SCHOK-
DEMPER-AGCU
CONTROLE!!!
LEIDSCH DAGBLAD
EEN SPORTIEVE KRANT
(071EEN-VIER-VIER-NEGEN-VIER-EEN
MAANDAG 21 NOVEMBER 1983
Do/ST
Sport
PAGINA
Betaald voetbal
VIERDE KLASSE B
HBSS-Oegstgeest 0-2, ROHDA'76-Ber-
kel 0-0, Jodan Boys-Zwammerdam 1-2,
Koudekerk-Zevenhoven 1-3, WOR-
Valken'68 3-0, Hazersw.B.-Unicum 1-1.
9-12 Oegstg.
Willem II 2-2, Fortuna SC-FC Utrecht
2-0, Feyenoord-DS'79 2-1, Haarlem-
Sparta 2-2, FC Groningen-Excelsior 0-
2, Ajax-Roda JC 5-2, GA Eagles-PSV 2-
1, FC Den Bosch-AZ'67 2-4.
Feyenoord
PSV
Ajax
Utrecht
Roda JC
PEC Zw.
Groningen
GA Eagles
Haarlem
AZ'67
Excels.
Willem II
Fortuna
Den Bosch
DS'79
Volendam
Helm.Sp.
1 24 38-17
3 21 39-12
2 21 43-20
3 19 34-24
3 16 25-24
4 16 28-29
15 20-18
14 30-26
14 23-24
14 18-22
12 17-19
12 24-27
12 21-29
11 18-29
9 14-24
9 18-29
9 18-31
14 0 4 10 4 20-44
14 5 5 4
14 4 6 4
14 5 4 5
14 4 6 4
14 5 2 7
14 2 5 7
14 4 1 9
14 3 3 8
EERSTE DIVISIE
Heerenveen-Vitesse 6-3, Eindhoven-
RBC 0-2, SVV-Telstar 1-2, NEC-FC Den
Haag 1-2, NAC-MVV 4-4, De Graaf-
schap-HeracIes 2-1, Wageningen-FC
WV 2-1, FC Twente-SC Cambuur 3-2.
MW
Twente
Graafsch.
Cambuur
Den Haag
Heracles
Vitesse
Telstar
NAC
Wagen.
FC WV
Eindh.
RBC
NEC
SW
Veendam
Heerenv.
13 9 4 0
13 4 4 5 12
22 36-18
21 35-15
21 28-15
18 26-18
17 21-15
14 18-15
13 24-25
0-22
10 22-25
10 25-31
10 21-26
9 15-23
8 16-23
8 18-27
7 23-37
Topscorers
1. Van Basten (Ajax)14
2/3. Thoresen (PSV) 12, Van Roon (PEC
Zw.) 12
4. Koolhof (PSV)11
Sporttoto
Toto
i
2
3
Volendam-PEC Zw.
s
Helmond Sp.-Wiliem II
Fortuna-Utrecht
Haariem-Sparta
z
Groningen-Excelsior
X
Ajax-Roda
s
Eagles-PSV
Den Bosch-AZ'67
z
NEC-Den Haag
X
NAC-MW
Graafschap-Heracles
s
Twente-Cambuur
2
Zevenh.
ROHDA 9-12 WOR
Berkel 9-11 Unicum 9-8
HBSS 9-10 Haz.w.B. 9-7
Koudek. 9-10 Valken 9-7
Zwammerd. 9-10 Jodan B. P-4
ZONDAG
HOOFDKLASSE A
Unitas-Zeeburgia 1-1, AFC'34-AFC 1-1,
DWV-VUC 3-1, Wilhelmus-RCH 1-0,
Elinkwijk-Blauw Wit 1-1, Xerxes-CVV
1-1, DHC-EDO 1-0.
AFC 9-13 Xerxes 9-8
AFC'34 9-12 DWV 9-8
Elinkw. 9-11 RCH 9-7
Wilh. 8-10 Bl.Wit 9-7
Zeeburgia 8-9 CW 8-6
DHC 8-9 VUC 7-5
EDO 8-8 Unites 8-5
EERSTE KLASSE A
Stormvogels-DCG 1-1, SDW-LUgdu-
num 1-0, DRC-Aalsmeer 1-1, De Spar-
taan-DWS 3-2, Roodenburg-Rood Wit
A. 1-0, RKAVIC-SEW 2-1, Hilversum-
JOS 5-0.
Stormv. 9-14 Rood Wit
DRC 6-10 Roodenb.
Hilversum 8-10 RKAVIC
SEW 8-10 DCG
Aalsmeer 8-10 DWS
SDW 8-9 JOS
Spartaan 8-9 Lugdun.
TWEEDE KLASSE A
Verburch-SJC 4-1, Hellevoetsluis-Al-
phense Boys 2-1, UVS-VELO 1-1,
RKAVV-Olympia 4-1, Gouda-LENS 3-0,
GSV-Blauw Zwart 3-4.
UVS 8—13 Lisse 8—8
Bl.Zwart 7-9 Verburch 6-7
Alph.B. 8-9 LENS 7-7
GSV 8-9 Hvoetsl. 8-6
Gouda 8-9 SJC 7-3
RKAW 9-9 Olympia 6-1
VELO 8-8
DERDE KLASSE A
GDS-Tonegido 0-2, Quick H.-BTC 6-2,
RKDEO-WSB 0-1, HW-LFC 1-1,
Schipluiden-Docos 1-0, UDO-Ceieritas
2-0.
Quick 9-10 BTC
RKDEO 9—10 Docos 8—6
LFC 8-9 Celer. 7-4
HW 8-8 GDS 8-4
DERDE KLASSE C
Bodegraven-Martinit 0-1, RFC-IFC 1-0,
DHZ-Zwervers 2-1, Excels.'20-ONA 3-0,
Nieuwkoop-Transvalia 2-1, VDL-
NSV'46 0-1.
DHZ 9-14 ONA 9-7
Exc.'20 9-12 Transv. 9-7
RFC 9-12 VDL 9-7
NSV'46 8-9 Nieuwk. 8-6
Zwervers 7-8 Bodegr. 8-6
Martin. 8-8 IFC 9-6
VIERDE KLASSE A
Hillegom-LDWS 1-1, Alkmania-Fore-
holte 2-1, Teylingen-DOSR 2-0, VTL-
Van Nispen 2-1, ROAC79-ASC 3-1, Al-
phen-Aitior 0-0.
Altior 7-10 Foreh.
Alkmania 6-9 ROAC 7-5
DOSR 8-9 V.Nisp. 8-4
VIERDE KLASSE B
WP-SVLV 1-1, Bernardus-SJZ 2-2,
Meerburg-HBS 1-2, Randstad Sp.-PDK
2-2, RKSVM-Cromvliet 2-4, ODB-DSO
1-1.
ODB 9-15 SJZ
WP 8-12 Meerb.
DSO 8-12 PDK
'SVLV 7-9 Bernardus
HBS 9—9 Cromvl.
R'st.Sp. 8-8 RKSVM
DUITSE LOTTO
2-3-11-16-38-40. Reservegetal: 4.
Spiel 77: 9 4 7 4 4 8 4.
Vanadis Hanover (Mollema), 3. Uniek
Helene (Langeweg). Niet gestart.' Nr. 6.
In cijfers: 1-8-4.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Altena-Exceis.M. 3-0, ASWH-NSW 0-2,
Heerjansdam-De Zwerver 2-1, SSS-Ba-
EERSTE KLASSE B
Nunspeet-Bennekom 1-1, Volendam-
Huizen 1-1, Spakenburg-Rijnsb.Boys 2-
0, Quick Boys-RCL 2-2, DTS 35-WOG
0-2, GVW-Valleivogels 5-0.
Spakenb. 9 5 3 1 13 17-11
Bennekom 8 3 4 1 10 17- 9
Noordw. 8 4 2 2 10 16- 8
Rijnsb.B. 8 4 2 2 10 15- 7
Quick B. 8 3 4 1 10 13- 7 Nieuwenh.2 0-0.
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Katw.2-Vitesse 2 2-5, 's-Grav.SV 2-
Noordw.2 2-2, Rijnsb.B.2-De Zwerver 2
0-1, Quick B.2-Rozenb.2 1-1, Zw.Wit'28/
2-Barendr.2 3-2, ASWH 2-Spijken.2 1-3.
Barendr.2 10-17 Rijnsb.B.2 10-9
Spijken.2 10-16 ASWH 2 10-8
Quick B.2 10-14 's-Gr.SV 2 10-7
Zw.Wit 2 10-14 De Zw.2 10-6
Noordw.2 10-10 Katw.2 10-5
Rozenb.2 10-10 Vitesse 2 10-4
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
CW 2-RKAW 2 3-2, Mussch.Z-DHC 2
3-1, UVS 2-Papendr.2 1-1, Nept.2-Unitas
2 0-2, Exc.'20/2-Xerxes 2 1-1, Westl.2-
WOG 8 4 2 2 10 12-11
GVW 7 4 1 2 9 14- 7
RCL 9 2 4 3 8 18-21
Valleiv. 8 3 1 4 7 12-23
DTS'35 8 2 2 4 6 16-21
Nunspeet 8 1 4 3 6 8-13
EERSTE KLASSE C
AVW'66-Genemuiden 2-2, Angelslo-
DOS K. 2-0, DETO-ACV 3-1, Go Ahead
K.-IJsselmeerv. 2-5, IJVV-OWIOS 2-1,
Flevo B.-DOVO 1-3.
TWEEDE KLASSE B
RWH-Xerxes 1-1, 's-Gravenzandse SV-
Be Fair 3-3, Lyra-De Zwervers 2-1, Spi-
rit-FC Lisse 3-2, Everstein-Vitesse D. 0-
0, Zwal.Vl.-DUNO 5-1.
's-Gr.SV 9-14 Spirit 9-8
Everst. 9-13 DUNO 9-8
RWH 9-12 Zwal. 9-7
Vitesse 9-11 Xerxes
Be Fair 9-10 Lisse
Lyra 9-10 Zwervers
Unites 2 10-15 Papendr.2 10-9
UVS 2 10-14 Westl.2 9-8
DHC 2 10-11 Xerxes 2 9-8
Mussch.2 10-11 Nept.2 10-8
Exc.'20/2 10-10 RKAW 2 8-6
N'hoorn 2 10-10 CW 2 10-6
Feyenoord-ADO 2-2, Xerxes-Sparta 2-2,
Katwijk-UVS 1-2, Quick-VUC 3-0, Rijs-
wijk-Roodenburg 1-2, FC Lisse-Quick
Boys 1-2.
Feyen. 12-22 Xerxes 12-11
ADO 12-20 Rijsw. 11-9
Sparta 12-18 VUC 12-9
Quick B. 11-15 Quick 12-8
SIZO 9-16 VEW 9-7
ODIN'59 9-15 DWS 9-7
KMVZ 9-12 ZCFC 9-6
Reiger B. 9-12 PSZ 9-6
Zwal.'30 9-9 ZOB 9-6
Purmerst. 9-9 DWV 9-3
DERDE KLASSE A
JAC-Katwijk 4-0, DVO'32-Ter Leede 2-
1, Hoekse B.-'s-Gravenz. 1-1, MVV'27-
SVPTT 3-1, Die Haghe-Sportl.'46 1-1,
ARC-Maasdijk 1-2.
ARC 9-13 MW'27 9-8
Katw. 9-12 JAC 9-8
Hoekse B. 9-11 's-Grav. 9-8
DVO'32 9-11 SVPTT 9-7
Die Haghe 9-11 Maasdijk 9-5
Ter Leede 9-10 Sportl. 9-4
DSO-RKAW 2-2, UVS-Excelsior 1-1,
Quick Boys-Ovcrmaas 1-2, ADO-Feye-
noord 0-6, Roodenburg-RVC 0-2, Spar-
ta-ARC 9-0.
Sparta 12-21 UVS 12-11
Feyen. 12-17 Overm. 11-10
Excels. 12-14 ADO 12-9
Quick B. 11-13 DSO 12-8
RKAW 11-13 ARC 12-7
Roodenb. 11-12 RVC 12-5
Afd. Leiden
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Alphia-Woubrugge 3-1, ZLC-Voorcho-
ten 0-1, Sleutels-Leiden 3-3, KRV-Meer-
burg 4-0, Kagia-MVKV 2-1.
Leiden 10-15 Woubr. 10-10
Voorsch. 10-15 Kagia 10-8
Alphia 10-12 KRV 10-7
MVKV 10-12 ZLC 10-7
TAW 10-12 Meerb.
Sleutels 10-11
SVLV 9-15 Kickers 9-9
SVOW 10-15 LFC 10-9
Abbenes 9-13 SJZ 10-5
LSW 9-12 Umtas 10-3
GWS 10-12 HVZ 10-2
WSB 10-11
ZONDAG
OVERGANGSKLASSE
KRV-MMO 1-1, VNL-Warmunda 2-1.
Kickers 8-11 Warmunda 8-7
KRV 7-9 VNL 8-2
MMO 7-9
EERSTE KLASSE
Or.Groen-Leidse Boys 1-3, ZLC-Stomp-
wijkse B. 2-1.
Unites 9-16 Or.Groen 10-9
Leidse B. 9-12 ZLC 10-7
Stompw.B. 9-12 VNA 9-0
Buitenlands
voetbal
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Bergambacht-Sportief 1-0, Oudewater-
Moerkapelle 1-0, Floreant-Linschoten
1-0, Aarlanderveen-CVC 1-0, Soccer B.-
WDS 3-1.
Floreant 9-18 Oudew. 9-7
CVC 9-13 Bergamb. 9-6
Sportief 9-11 Linsch. 9-6
Aarl.v. 9-10 Moerkap. 10-6
TWEEDE KLASSE
Be Fair 4-Rijnstreek 1-5, Spirit 5-Wad-
dinxveen 0-1, Linschoten 2-Perkouw 2-
0, Floreant 3-Sportlust 4 1-1, SPV-
UNIO 2-3, Gouda-Jodan Boys 4 2-3.
Rijnstr. 10-19 Be Fair 4 10-9
Gouda 10-15 Linsch.2 10-8
Sportl.4 10-12 Perkouw 10-8
Flor.3 9-10 SPV 10-7
Jodan B.4 10-10 UNIO 10-7
Waddinxv. 9-9 Spirit 5 10-4
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Ammerstol-Stolwijk 1-0, RVC-ESTO 0-
bauw 1-1.
Waddinxv. 10-13 Gouderak
Cabauw 8-11 RVC
Ammerst. 8-10 Moerkap.
ESTO 8-10 Stolw.
Oudew. 8-10 Nic.Boys
Bergamb. 7—9
Waterpolo
Damesvoetbal
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Lyra-Ter Leede 2-1, LSVV-HOV 1-1,
Stedoco-Zw.Wit'28 2-3, PFC-MVV'27 3-
0, Rijsoord-Rijnmond 7-1, DSVP-Groo-
VIERDE KLASSE E
VEP-Haastrecht 1-1, Floreant-Groene-
weg 0-1, Lekkerkerk-Schoonhoven 2-2,
Nieuwerkerk-Woerden 3-2, Moor-
drecht-UNIO 1-1, Soccer B.-WSE 1-0.
Groenew. 9-12 WSE 9-9
Nieuwerk. 9-11 UNIO 8-8
Socc.B. 8-10 Schoonh. 8-7
VEP 8—10 Floreant 9—6
Moordr. 9-10 Lekkerk. 9-6
Woerden 9-10 Haastr. 9-5
te Lindt 0-7.
®~5 Rijsoord 9-17 Lyra 9-8
9~£ Gr.Lindt 9-16 DSVP 10-6
9-5 Zw.Wit 9-15 LSW 10-5
HOV 9—11 Rijnmond 8—4
EERSTE KLASSE
Zevenhoven-Monster 2-1, RAS-KMD 5-
1, Lugdunum-'s-Gravenzande 2-0.
RAS 10-18 Maasdijk 9-8
Zevenh. 9-15 SVLV 8-6
Haz.w.B. 9-11 KRV 9-6
KMD 9—10 Monster 10—6
Lugdun. 10-10 's-Grav. 10-2
TWEEDE KLASSE
Hazersw.B.-LSVV 2 3-0, Ter Leede 2-
Sportief 2-2, SVOW-Woubrugge 2-1,
Valken-SVLV 2 5-1, Randst.Sp.-Siveo 0-
KRV 2 10-19 Woubr. 10-7
Valken 10-16 LSW 10-6
Sportief 9-13 Ter L.2 10-6
Siveo 10-13 SVLV 2 9-4
Haz.w.B.2 10-12 R'st.Sp. 10-0
SVOW 10-10
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Oliveo-Alkmania 0-3, BIoemhof-Texas
1-6, Celeritas-KFC'71 1-2, NSV'46-Haa-
strecht 0-1, DRZ-DCL 0-5, GDA-Groe-
neweg 1-0.
Alkmania 9—18 Groenew.
KFC 8-16 Bloemh.
Celer. 9-12 NSV
GDA 7-11 DCL
Haastr. 8-11 Oliveo
Texas 8-10 DRZ
2, SJZ-FC Lisse 6-0.
SJZ 10-19 Lisse
Iduna 9-14 Sleutels
UDO 8-9 Stompw.B.
TWEEDE KLASSE
LFC-SJC 1-1, Altior-Alkmania 2 2-1,
Iduna 2-Docos 2 2-0.
9-16 Foreh.
7-12 SJZ 2
9-12 Iduna 2
8-10 Docos 2
Tafeltennis
Badminton
Basketbal
BELGIE
Anderlecht-RWDM 2-1, Kortrijk-Stan-
dard L. 2-0, Seraing-FC Antwerp 3-1,
Club Br.-KV Mechelen 4-0, Beveren-
Beringen 4-1, FC Luik-Cercle Br. 1-1,
Anderl. 13—18 Cercle 13—15
ENGELAND
Arsenal-Everton 2-1, Aston Villa-Lei-
cester C. 3-1, Liverpool FC-Stoke C. 1-0,
Luton T.-Tottenham Hotspur 2-4, Man
chester Utd.-Watford FC 4-1, Norwich
C.-West Br.Albion 2-0, Nottingham Fo
rest-Ipswich T. 2-1, Queens Park R.
Birmingham C. 2-1, Southampton-
Notts C. 0-2, Sunderland-West Ham
Utd. 0-1, Wolverh.Wanderers-Coventry
Liverp. 14-30 Spurs 14-25
West Ham 14-29 Coventry 14-24
Manch.U. 14-29 Aston V. 14-24
FRANKRIJK
Brest-Racing Lens 2-1, Monaco-Tou
louse 2-3, Metz-Nimes 2-1, St.Etienne-
FC Nantes 0-0, Auxerre-Strasbourg 3-0,
Bastia-Bordeaux 1-3, Rennes-Nancy 2-
1, Lille-Sochaux 1-2, Toulon-Laval 2-2,
Paris St.G.-Rouen wordt gespeeld op
Bordeaux 19-28 Auxerre 19-25
Monaco 19-26 Paris SG 19-24
FC Nantes 19-26 Toulouse 19-22
ITALIE
Avellino-Sampdoria 0-2,Catania-Ju-
ventus 0-2, Genua-Inter M. 1-1, AC Mi-
lan-Fiorentina 2-2, Pisa-Udinese 1-1,
AS Roma-Ascoli 1-1, AC Torino-Lazio
Roma 4-0, Hellas Verona-AS Napoli 1-
Juventus 9-13 Verona 9-12
AS Roma 9-13 Fiorent. 9-11
Torino 9-12
SPANJE
Real Zaragoza-Espanol 2-4, Salaman
ca-Cadiz 1-0, Atletico Madrid-Valencia
1-2, Sevilla-Malaga 0-0, Osasuna
Pampl.-Real Betis S. 1-0, Mallorca-
Real Madrid 0-2, Atl.Bilbao-Valladolid
1-0, Real Murcia-Sporting Gijon 2-1,
Barcelona-Real Sociedad 0-0.
Real M. 12—16 Murcia 12—14
Bareel. 12-15 Zaragoza 12-14
Malaga 12-15 Atl.Madr. 12-14
VZC-DZV 8-7, Zian V.-HZC Robben 7-
HOOFDKLASSE
Nereus-P.Bears 7-5, AZPC-LZ'86 9-8,
Merwede-Rotterdam 5-6, Esca-Amer 9-
Scoreverloop AZC-Zijl/LGB: le perio
de: 1-0 Remco Pielstroom (man meer),
2-0 Ton Buunk, 3-0 Eric Noordegraaf. 4-
0 Ewoud v.Winsen (man meer), 5-0
Ewoud v.Winsen. 2e periode: 6-0 Ed
v.Es (man meer), 7-0 Ton Buunk (man
meer), 8-0 Eric Noordegraaf, 8-1 Albert
•Spijker. 3e periode: 9-1 Jan Evert Veer
(man meer), 10-1 Ton Buunk. 4e perio
de: 10-2 Henk Harteveld, 11-2 Eric Noor
degraaf, 11-3 Albert Spijker (man meer),
12-3 Eric Noordegraaf.
EREDIVISIE
Avanti-Valkenswaard 1-6, Alkmaar-De
Veluwe 2-6, A'dam TT-Scylla 6-2, Val-
kenswaard-Scylla 6-2. Valkensw.kam-
5-5, A'dam TT 3-Luto Ö-10.
TWEEDE DIVISIE B
Onkyo-Docos 5-5, Sjaardema-Avanti 2
9-1, Zwolle-Odion 2 2-8. Sjaardema kam
pioen en Avanti 2 degradeert.
dames:
EREDIVISIE
Avanti-Torenstad 2-6, Vice Versa-Hoon-
horst 6-1, A'dam TT-Scylla 6-4. Toren-
stad kampioen.
EERSTE DIVISIE
A'dam'78-Treffers 6-1, Midd.Zuid-Avan-
ti 2 6-1Kon.lust-Scylla 2 6-0. Avanti 2 en
Scylla 2 degraderen.
HRC 12-23 LSRG 11-7
RCH 12-21 Te Werve 12-7
Castr. 11-18 DSRC 11-6
DIOK 11-13 AAC 11-6
NFC 10-11 W.Friesl. 11-2
Leiden 10—15 Breda 11—11
Bennebr. 11-15 Spirit 10—9,
Craeyenh. 10-14 Warande 11- 6
Ring Pass 11-14 Zandvoort 10-5
Victoria 11-12 Forescate 11- 5
TWEEDE KLASSE B
Noordwijk - Qui Vive 3-0, Groen Geel
Myra 1—4, HDS Cartouche 0—0,
Roomburg - Alecto 0-2.
Myra 10-14 Rijswijk 7-5
Noordwijk 9—13 HDS 8-5
Groen G. 10-11 Cartouche 8-5
Alecto 8-11 Roomburg 9-5
Qui Vive 9- 8
Rayon West
le klasse:
Jumpers - OSG 68-67, Achilles - Silver-
town Lions 67-64, Lokomotief - Argus
70-90, Leiderdorp - MSV 61-62, BVO -
Trotters 85-73.
2e klasse:
Springers - Lakers 72-98, Grasshoppers
- Juventus 65-71, Racing/R - Zoebas 75-
H5.
le klasse:
Cangeroes 2 - OSG 38-47, Gymnova -
Hurricanes 57-60, Devel Devils - Elmex
58-34.
2e klasse:
Jumpers - DAS 2 68-84, Goba - Juventus
69-57, Argus - BVO 70-63, Grasshoppers
- LUSV 2 86-34, Silvertown Lions - Qui-
82-91, DAS - Green Eagles 60-88, Kador-
Cangeroes 101-76, Leiderdorp - BOB
117-48, Grasshoppers - RZ 108-85.
2e klasse:
Lokomotief - Dunckers 68-136, BVO -
Blitz 83-78.
Meisjes
le klasse:
Lakers - Grasshoppers 45-84, Goba -
Red Stars 50-99, Leiderdorp - MSV 69-
2e klasse A:
Flevo - Brandenburg 6-7, BZPC - KZC
13-6, RZV - De Lansingh 11-11, DWT -
SZC 5-6.
3e klasse C:
WVZ - GZC 7-8, SVH - WVZ 5-6, Posei
don '56 - DSZ 4-11, UZSC - Koudekerk
8-7, Nautilus - GZC 8-5, Raket - DKD
15-13, De Forellen - Wiekslag 8-6.
HEREN
HOOFDKLASSE
Laren - Leiden 3-6, Bloemendaal -
Kampong 1-3, Amsterdam - Oranje
Zwart 7-3, Geel Zwart - Hattem 0-3,
HDM - KI. Zwitserland 1-3. HGC -
Tilburg 0-0.
Kampong 9 7 2 0 16 27-10
KI. Zwits. 9 7 1 1 15 37-18
Amsterdam 9 6 3 0 15 32-15
HGC 9 4 2 3 10 17-15
Hattem 9 3 3 3 9 15-19
HDM 9 3 2 4 8 12-16
Oranje Zw. 8 3 1 4 7 19-21
Bl'daal 9 2 3 4 7 18-21
Laren 8 3 0 5 6 17-26
Tilburg 9 1 4 4 6 12-17
Leiden 9 1 3 5 5 17-29
Geel Zw. 9 1 0 8 2 10-26
EERSTE KLASSE A
Forescate - Push 0-0, De Dommel -
DSHC 1—3, Ring Pass Groen Geel
1-2, AMHC '65 - Keep Fit 3-0, For
ward - Spirit 3-1.
Forward 10-19 AMHC'65 10-9
Groen G. 11-14 Ring Pass 10-8
Forescate 11-13 Keep Fit 10-7
EERSTE KLASSE B
Roomburg - HBS 0-1, Alliance -
Kraaien 3-1, Be Fair - Kameleon 3-0,
Strawberries - Voordaan 4-1, Hilver
sum - Leusden 2-5.
Be Fair 11-18 HBS 10-9
Alliance 10-17 Kraaien 9-8
Strawb. 11-13 Kameleon 10-8
Voordaan 11—12 Leusen 10-5
Hilvers. 11-10 Roomburg 10-4
TWEEDE KLASSE B
Alecto - Maarssen 2-0, Rijswijk - Do-
pie 1-3, Cartouche - Zoetermeer 0-0,
Myra - Te Werve 0-1, Qui Vive - Bad
hoevedorp.3—1.
Qui vive 10-15 Rijswijk 9-8
Te Werve 9—11 Zoeterm. 9—8
Myra 10-11 Badhoeved. 8-7
Cartouche 9-10 Dopie 9-7
Maarssen 11—10 Alecto 10—7
DAMES
EERSTE KLASSE A
Bennebroek Victoria 1—0, Breda
Warande 2—0, Forescate Spirit 2—0,
>Allen Weerbaar 8-14, DOS'46-Archi-
pel 23-13
HOOFDKLASSE B
Blauw Wit-Ons Eibernest 19-10, Rohda-
Fortuna 19-14, Fides Pacta-Pams 10-13,
PKC-LDO 14-9
OVERGANGSKLASSE A
Vriendenschaar(H)-De Driehoek 9-7,
Pernix-OVVO 9-10, Dalto-VEO 15-7,
ZUID WEST I A
TOP-Albatros 11-13, Swift-Animo 11-5,
Tjoba-Kinderdijk 7-17, VES-ODO(M)
ZUID WEST I B
Blauw Wit'51-Achilles 11-8, Het Zuiden-
Zuiderkwartier 10-8, Sperwers-De Ber
men 8-5, De Zwervers-Kwiek(Hg) 11-10
ZUID WEST II A
Jodan Boys-Vriendenschaar(B) 9-10,
DES-Excelsior 3-6, De Meervogels-Jo-
dan Boys 10-9, IJsselvogels-Vrienden-
schaar(B) 10-9
ZUID WEST II B
Oranje Wit-Snel 9-7, GKV(G)-Fiks 11-13,
DVS'69-Oranje Nassau 10-10, NIO-
ZUID WEST II C
De Regenboog-DKC 9-7, Terheyden-
DKV 11-10, Olympiaan-De Danaïden 3-
4, De Overkanters-Ten Donck 9-9
ZUID WEST II D
Eureka-ELKV 9-8, Rozenburg-Merwic
16-5, De Algemene-Quick 7-5, Actief-
KVR 8-8
ZUID WEST III B
Bolnes-Kwiek(R) 3-6, De Dijkvogels-
SEV 6-10, Merwede-Valto 10-10, Weide-
vogels-Velocita's 8-5
ZUID WEST III D
KNS-Tempo 9-11, Fluks-Crescendo 11-
10, Phoenix-ALO 8-8, HSV-GKV(Hg)
10-9
Stand 6-7
RIJNDELALND I B
Emma-Dubbel Zes 3-9, Madjoe-ONDO
5-3
ZUID WEST RES. I
B: HKV 2-PKC 3 10-10, Het Zuiden 2-
Fortuna 3 8-6, Fides Pacta 2-De Bermen
2 8-6; C: Deetos 4-Fides Pacta 3 9-8,
Sperwers 2-Trekvogels 2 9-7
ZUID WEST RES. II
A: TOP 2-VES 3 6-6, Pemix 2-KOAG 2
10-6, Ons Eibernest 4-PKC 5 3-6, Pams
4-Kinderdijk 2 8-7; B: Swift 2-
Kwiek(Hg) 2 8-5, De Overkanters 2-Het
Zuiden 3 9-5, Achilles 2-De Danaïden 2
7-14; C: Rozenburg 2-KVS 3 12-13, Die
Haghe 3-Het Zuiden 4 11-3, Vlaardingen
2-Zuiderkwartier 2 11-13
ZUID WEST RES. Ill
A: TOP 3-ADO 2 9-9, GKV 3-HKC 3 8-11;
B: Sperwers 3-Excelsior 3 7-8, De Danal-
ZUID WEST JUN.
A: Deetos-Velocitas 18-2, De Overkan-
ters-TOP 4-8, Trekvogels-Ons Eibernest
Volleybal
HELE MAAND NOVEMBER.!
#.VERS GEZET KOPJE KOFFIE
£TAAT MOOR. U KLAAR
VEIlia DE WINTER DOOR.
HEREN eerste klas: Orion 1-SKC 1 3-1,
WW-Ridderv. 1 0-3, NOVO 2-RW 3-0,
Gem/K 3-LUSV 2 2-2, Donar 2-Blok 1
3-0, Leython 2-DAC 2 2-2.
Orion 1 7-11 WW 1 6-6
NOVO 2 7-11 Donar 2 7-6
Ridderv. 1 7-10 Gem/K 3 7-5
DAC 2 7-7 LUSV 2 7-5
Leython 2 7-7 RW 17-6'
SKC 1 6-6 Blok 1 7-1
Klas 2a: VCS 1-Orion 4 3-0, Oriop 2-
GGV 1 3-0, NOVO 3-WVC 2 3-0, WW
2-DVO 1 2-2, Donar 3-Inupgo 1 3-0. RW
2-DAC 3 2-2.
Klas 2b: Orion 3-Aarlv. 1 0-3, WVC 3-
S'70 1 1-3, Leython 3-VCS 2 1-3, VCL
1-DAC 4 1-3, SKC 2-LISC 1 3-0, Gem/K
4-RW3 3-1.
Klas 3a: VCS 3-DAC 6 3-1, Donar 4-
Meerb. 1 2-2. Inupgo 2-LPSV 1 2-2, S'70
3-MVKV 1 0-3, Gem/K 6-Ridderv. 2 0-3.
Klas 3b: VCO 1-VCS 1 1-3, GGV 2-
LUSV 3 0-3, VCS 4-VCO 1 0-3, SKC 4-
Salvo 1 2-2, Ridderv. 4-RW 5 0-3, Setu-
mup 1-DAC 5 2-2.
Klas 8c: Meerb. 2-SKC 3 1-3, WVC 4-NO-
Vt) 5 0-3, S'70 2-VCO 2 3-0, Ridderv. 3-
VCL 2 0-3, Aarlv. 2-DAC 8 0-3.
Klas 3d: Leython 5-Scarabee 1 2-2,
LISC 2-Blok 2 2-2, Gem/K 7-NOVO 4 2-
2. DAC 7-LUSV 4 3-0, Fadjar 1-RW 4
3-0, DAC 9-Orion 5 3-1.
Klas 4: Blok 3-SKC 5 3-1, WW-VCS 5
1-3, Valken 3-Fadjar 3 3-0, Gem/K 8-Se-
tumup 2 2-2.
DAMES klair2a: VCO 1-VCL 1 2-2, RVV
3-Ridderv. 2 0-3, Orion 2-Leython 6 2-2,
LUSV 3-DAC 4 0-3, NOVO 3-Salvo 1 3-0.
Klas 2b: Inupgo 1-SKC 1 3-1, VCL 2-
Leython 7 3-1, Gem/K 5-WVC 23-1, NO
VO 4-WW 2 3-1, NOVO 5-VCO 2 0-3.
Klas 3a: MVKV 2-LUSV 5 3-0, Blok 4-
Gem/K 6 1-3, Inupgo 2-VCS 2 1-3, DAC
5-SKC 2 0-3, Setumup 1-NOVO 7 3-0,
Leython 9-WVC 3 3-0.
Klas 3b: RW 3-Ridderv. 3 0-3, Orion 3-
NOVO 6 1-3, VCL 3-Inupgo 3 2-2, DAC
7-WVV 3 3-0, LUSV 4-LISC 1 1-3.
Klas 3c: GGV 2-Aarlv. 1 1-3, Donar 1-
MVKV 1 0-3, VCS 3-Leython 8 3-0, Blok
2-DAC 6 3-0, Orion 4-SKC 4 SKC 4 n.o.,
Scarabee 1-Meerb. 1 0-3.
Klas 3d: Meerb. 2-Orion 5 0-3, LISC 2-
Blok 3 3-0, Scarabee 2-VCO 3 0-3, DAC
9-Donar 2 2-2, SKC 3-DAC 8 2-2, Rid
derv. 4-NOVO 8 2-2.
Klas 4a: VCL 4-Setumup 2 1-3, Ridderv.
5-Leython 10 1-3, Fadjar 1-SKC 5 3-0.
Klas 4b: GGV 3-LUSV 6 niet ontvan
gen, Blok 5-Fadjar 2 0-3, Valken 1-Orion
6 3-0.
DAMES derde div: Leython-Brethers 3-
2. NOVO-v. Santen 3 3-1, RVC-Slie-
drecht 0-3, Ruiter-Amsterdam 3-0,
AV'40-Zevenhuizen 3-0, de Meteoor -
Gem/K 2 sch.n.o.
Ruiter 7-18 AV'40 7-10
Brother 7-16 Meteoor 6-9
Sliedrecht 7-15 Ge"m/K 6-6
Leython 7-14 v. Santen 7-6
Zevenhuizen 7-13 RVC 7-5
NOVO 7-11 Amsterdam 7-0
Promotieklas: LUSV-Jodan Boys 2-3,
DVC-DAC 1-3, Velo-Ridderv. 3-1, Tor-
nado-Zovoc 3-0, Skania-Gem/K 3 3-1,
WW-Radius 2-3.
WW
Radius
DAC
Tornado
LUSV
Gem/K 3
Handbal
7-10
7-17 Velo
7-12 Zovoc
7-10 Skania 7-5
8-8 Ridderv. 7-3
Eerste klas: DAC 3-Leython 4 0-3,
LUSV 2-Blok 1 0-3, NOVO 2-Orion 1 3-1,
Leython 3-S70_l 3-1, Leython 2-WVC 1
6-7
Leython 4 7-10 Orion 1 7-7
RW 1 7-10 WVC 1 6-5
S'70 1 7-9 Blok 1 7-3
NOVO 2 6-8 LUSV 2 5-1
DAC 2 7-8 DAC 3 6-0
HEREN div: Sliedrecht-SVC 3-0, Gem/
K 1-v. Santen 3-1, Tonegido-Rangers 3-
2, DAC-Vollido 3-2,-Smash-Expalvo 0-3,
Broleco
Vollido 6-13 Rangers
Sliedrecht 7-13 v. Santen 6-5
Gem/K 1 7-13 Smash 2 7.4
DAC 7-13 SVC 2 7-2
Promotieklas: Punch-VW 3-1, Gem/K
2-Jupiter 0-3, Zovoc-Donar 2-3, WVC-
Zevenhuizen 2 1-3, Skania-NOVO 2-3,
Leython-Radius 3 3-0.
NOVO 9-22 Jupiter
Skania 7-17 Punch
Zovoc 7-16 Gem/K 2
Zevenhuizen 2 7- Donar
13 WV
Radius 3 6-12 WVC
Leython 7-10
7-10
7-9
7-8
Heren
2e divisie C:
Internos - Rijnstreek 16-15, Snelwiek -
2e divisie D:
Takt '68 - OASE 8-8, Wijk aan Zee - VZV
4-10, Odin - Aalsmeer 12-5, Volewijckers
- Attila 10-11, Nieuw Vennep - Vido 10-
16.
3e divisie G:
Snelwiek - UVG 6-11, De Hollandiaan -
Velo 11-9, HEC - Vires et Celeritas 8-13,
MMO - Quintus 2 11-11, Schipluiden -
EHC 20-12.
EERSTE DIVISIE
V&K-HMS 12-6, Sloterv.-E&O 18-11,
Wings-Treffers' 11-11, Foreholte-DSVp
14-11, Enschede-BDC 14-9.
Dames
AFDELING.S TWEEDE KLASSE: Fo-
reholte 2-Saturnus 11-6.
VIERDE KLASSE: Oase 4-Fairplay 4-
14, MSV-EHC 3 7-4.
AFDELINGS TWEEDE KLASSE:
Animo 2-Foreholte 12-15, SOS-MSV 16-
Zaalvoetbalagenda
Vanavond
Vijf meihal Leiden: Damesselectiewed-
Beker
THB Hal Lisse: VWL-AMRO (19.30
uur); Microlife-Bax (20.30 uur); Van der
Plas-VNA (21.30 uur); Noordwijk
Hoogkamer (22.30 uur).
Woensdag
Groenoordhal Leiden: Lugdunu-
m-SRV Boys (21.15 uur).
OVERGANGSKLASSE A
Zijderv.3-Assen 4-7, Velo 2-Metro 3-8,
Victoria-Vlietwijk 10-1, Duinw.2-Drop