'P afdelingshoofd (m/v) SKL I1EE PERI WEEË personeel P \penso BESTEKZOEKER soneei bH® PERSONEEL r persone Veel overduin Ministerie van Defensie finance manager (mnlVvrt.) BESTUURSLEDEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medeweiker medische registratie m/v Academisch ziekenhuis leiden afdelings secretaresse Laboratoriummedewerk(st)ers op HBO-A- en MBO-niveau Sekretaresse. Telefoniste/Receptioniste/ Typiste. Dame voor de huishouding. IPERSOfCElp*rsone*' PERSONEEL vrsonx* 'SE?*? tnbUIMEtL,M personeel PERSONEEL personeel I KATWIJK AAN ZEE psycho-geriatrisch centrum, uitgaande van "De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg". Verdeeld over 8 verpleegafdelingen worden in ons centrum 230 psycho geriatrische bewoners verzorgd. Daarnaast is er een dagbehandelingscentrum met een capaciteit van 15 psycho geriatrische patiënten. in verband met de a s. pensionering van de huidige functionaris, zoekt de verplegingsdienst op korte termijn een voor de observatie-afdeling. Het afdelingshoofd is met een aantal medewerkenden belast met de verzorging en begeleiding van 20 bewoners. Tevens zal hij of zij deel uitmaken van het opnameteam. Taken: verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling; leiding geven aan en begeleiden van de binnen de afdeling werkzame personen; zorg dragen voor de verpleging, verzorging en begeleiding van de bewoners, alsmede voor het werk-, woon- en leef klimaat op de afdeling; participeren in het multidisciplinair overleg; onderhouden van contacten met familieleden van de bewoners. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij of zij: in het bezit is van het diploma verpleegkunde B en/of A, MBO-V Of HBO-V; enige jaren ervaring heeft, bij voorkeur in de omgang met psycho-geriatrische patiënten; beschikt over goede contactuele en organisatorische eigenschappen, naast leidinggevende capaciteiten; in staat en bereid is in teamverband te werken; leeftijdsindicatie: vanaf 30 jaar. Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door het coördinerend hoofd, de heer H. Foekens, telefoon (01718) 1.54.41, toestel 123, 's avonds (01718) 2.91.08. De aanstelling zal geschieden - afhankelijk van opleiding en ervaring - in de rang van minimaal verpleegkundige A, met een uitloopmogelijkheid naar 1 e verpleegkundige A. De arbeids voorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Van reflectanten verwachten wij.datzijdechristelijkebeginselen van ons huis respecteren. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan "overduin", t.a.v. de heer W.A. Polman, personeelsfunctionaris, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. Taak: geeft leiding aan en coördineert de werkzaamheden van de afdelingen Budget- en Bedrijfsadministratie; is ver antwoordelijk voor het opstellen van de interne budget taire en financieel/administratieve voorschriften en het toetsen van de effectiviteit hiervan; is verantwoordelijk voor de opzet en uitvoering van een doelmatig intern controle-systeem; draagt zorg voor een verantwoorde liquiditeitspositie en is verantwoordelijk voor het juiste beheer, veiligstelling en bewaking van de toegewezen fondsen; is verantwoordelijk voor de opstelling en tijdige indie ning van de jaarlijkse nationale en internationale begrotingen; is verantwoordelijk voor de inhoud, samenstelling en tijdige indiening van de nationaal en internationaal voorgeschreven verantwoordingen van uitgaven en in komsten en van de balans en verlies- en winstrekening; voert bijzondere studies uit; voert, resp. neemt deel aan besprekingen op financieel en budgettair gebied met nationale en internationale autoriteiten; adviseert bij de beoordeling van financiële en/of juridische aspecten inz. overeenkomsten met derden; draagt als lid van het managementteam bij tot de algemene beleidsvoering. Vereist: universitaire opleiding (richting economie); goede contactuele eigenschappén; ruime ervaring in een leidinggevende administratieve functie; zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in het Nederlands en Engels; bereidheid tot het sluiten van een reserve-verbintenis bij de Koninklijke Luchtmacht; belangstelling voor administratieve automatiserings processen; rijbewijs B-E. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 6561,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 7,5% per jaar met een max. van •f 5600,- bruto. Het aantal vakantiedagen bedraagt mini maal 23 dienstdagen per jaar. Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.W. Heezins, tel. 01719-19232 en omtrent de selectieprocedure bij de heer F.W. Latour, tel. 070-721888. Sollicitaties inzenden voor 30 november 1983 en richten aan het hoofd van de afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Luchtmacht, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. dekker hout warmond b v. Binnen ons ultra-modern en snelgroeiend bedrijf te Warmond, gespecialiseerd in de i_u_:3 van vure/grene kastplanken en lijstwerk, zoeken wij op korte termijn; Van deze bestekzoeker verwachten wij, als eerste belangrijke schakel in ons produk- tie-proces: - gedegen vakkennis van vure/grenehout - ervaring in soortgelijke functie - zelfstandig en accuraat te werken - gewend te werken in teamverband Wij bieden een goede betrekking met dienovereenkomstig salaris, vakantietoeslag en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke of telefonische sollicitaties te richten aan: Dekker Hout Warmond B.V. Stichting Kadercursussen Leiden organiseert part-time op leidingen op het gebied van de Kreatieve Handvaardigheid en Bezigheids-begeleiding voor volwassenen. Per week ne men 250 kursisten deel aan de lessen. Medewerkers en docenten van de SKL zoeken enthousiaste voor een nieuw te vormen bestuur. Wij denken aan mensen die deskundig zijn op het gebied van: financiën/subsidiebeleid, - personeelswerk en zich voelen aangetrokken tot de volwassenenedukatie. Wij verwachten dat zij ons willen begeleiden en adviseren op bovengenoemde terreinen. Het gaat hierbij om een niet-betaalde functie, die na een inwerkperiode gemiddeld 1 2 uur per week werk zal vragen. Geïnteresseerden kunnen schriftelijk reageren naar SKL, Postbus 469, 2300 AL Lei den of telefonisch kontakt opnemen met Jacqueline de Jong, tel. 071-893994 (16.00- 18.00 uur). Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het ver zamelen, bewerken, beheren en toe gankelijk maken van medische gege vens bestaat een vacature bij de classi ficatie en coderingsgroep van de Cen trale Medische Registratie voor een (32 uur per week) vac.nr. 907.D.07.44.LD Taak: - het verzamelen, classificeren en co deren van medische basisgegevens, alsmede het correleren van deze ge gevens met gegevens uit andere sys- temen/systeemdelen; - het voeren van overleg m.b.t. classifi catie en codering zowel binnen de groep, als het (para)medische, admi nistratieve en andere disciplines van het A.Z.L.; - het zodanig bewerken van gecodeer de gegevens dat deze optimaal ge schikt zijn voor geïntegreerde, ge automatiseerde gegevensverwerking, alsmede het invoeren van deze gege vens in de databank van de A.Z.L.- computer. Verlangd niveau: HAVO-opleiding (bij voorkeur met B-pakket). Nauwkeurig heid, vindingrijkheid en speurzin, als mede het kunnen werken in teamver band zijn voor deze functie noodzakelij ke eigenschappen. Tevens is typevaar digheid en kennis van medische termi nologie gewenst. Salaris: max. f 2554 bruto per maand (gebaseerd op een volledige werk week). Promotiemogelijkheid aanwe zig. Informatie: nadere inlichtingen ten aanzien van deze functie kunnen wor den ingewonnen bij het plaatsvervan gend hoofd van de Centrale Medische Registratie mevr. G. C. de Vrij (071 - 263509). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor haar beide scholen voor moeilijk lerende kinderen met ingang van 1 januari 1984 schoolmaatschappelijk voor in totaal 9 i r week. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan: Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Heren gracht 48, 2312 LE Leiden. Inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bij de hoofden van belde scholen: Zr. Edith 071-140966, de heerL. G. Verdegaal 071-174664. J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij de afdeling Immunohaematologie en Bloedbank op het terrein van het Academisch Ziekenhuis te Leiden kan geplaatst worden een op het secretariaat van het hoofd, tevens hoogleraar, van bovengenoemde afdeling. Gedacht wordt aan een kandidaat met: - tenminste HAVO-opleiding - een opleiding tot en ervaring als secretaresse strekt tot aanbeveling - goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - kennis van de medische terminologie en het kunnen omgaan met dicteerapparatuur is noodzakelijk. TAAK: Het verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden, welke voornamelijk bestaan uit het typen van brieven, verslagen, manuscripten, voorbereiden van reizen en vergaderingen en het ontvangen van bezoekers e.d., onder supervisie van het hoofd van het secretariaat. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig tot 1 -1 -1985, met de mogelijkheid van verlenging. Salaris volgens Rijksregeling naar opleiding en ervaring tot een max. van 2.406, promotie tot een max. schaal van 2.629,is niet uitgesloten. Inlichtingen: Mw. C. S. L. Mackenzie, hoofd secretariaat, tel. 071-263802 of de heer J. Boers, manager van de afdeling, tel. 071-263845. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratief directeur van het J. A. Cohen Instituut, I.R.S., J. A. L. van Leeuwen, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden, onder vermelding van vac. nr. IRS/V/83/005. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe het-zelf-markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, reparatielakken en industriëie lakken gemaakt. De bases voor al deze produkten worden gelegd in een goed geoutilleerd laboratorium aldaar, met een bezetting van ongeveer 250 man. In dit laboratorium is plaats voor medewerk(st)ers die onder leiding van een specialist proeven opzetten en uitvoeren ter optimalisering van bestaande produkten en ontwikkeling van nieuwe produkten. Hiervoor is vereist een HBO-A of.MBO- opleiding analytische chemie. Voor hén, die hun theoretische kennis weten te kombineren met inzicht en praktische vaardigheid, zijn er aan trekkelijke toekomstmogelijkheden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke reaktie richten aan mw. M.E.C. Welsirik, afdeling Personeelszaken van Sikkens B.V., Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Telefoon (01711) 8 20 88. Noorlander Beheer Nederland B.V. is houdstermaatschappij van enkele bouwondernemingen waartoe o.a. Noorlander Bouw B.V. en van Rhijn Katwijk B.V. behoren. Voor haar hoofdkantoor te Leiderdorp zoekt zij een Haar taak zal bestaan uit het verrichten van sekretariaats- en typewerkzaamheden voor de direktie en enkele stafmedewerkers. Leeftijd ca. 22 jaar. Opleiding minimaal HAVO en secretaresse-opleiding. Er wordt een uitstekende type-vaardigheid verlangd alsmede een goede beheersing van de Nederlandse taal en enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Vereist is tenminste het MAVO diploma, alsmede ervaring in een funktie, waarbij het bedienen van de telefooncentrale en het verrichten van typewerkzaamheden samengaan. Haar taak zal bestaan uil het serveren van koffie, lichte schoonmaakwcrkzaamheden alsmede algemene huishoudelijke- en kantoorwerkzaamheden. Geboden wordt: een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie-brief gelieve u te zenden naar de direktie van: noorlander beheer nederland b.v. Postbus 81 2350 AB Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 14