BB
D
SCOREBORD
c
X
X
X
X
X
X
X
X
Betaald voetbal
BETAALD VOETBAL
EREDIVISIE
Willem II-FC Den Bosch 1-0, PSV-Haar-
lem 6-0, FC Utrecht-PEC Zw. 6-2, Ex-
celsior-Fortuna SC 6-0, DS'79-Volen-
dam 2-0, Sparta-Helmond Sp. 3-3, Roda
JC-Feyenoord 0-4, AZ'67-FC Groningen
0-0, GA Eagles-Ajax 1-3.
Feyenoord 11 8 2 1 18 28-15
PSV 11 8 1 2 17 33- 9
Ajax 11 7 3 1 17 36-16
Utrecht 11 7 2 2 16 27-17
Roda JC 11 5 5 1 15 21-16
Sparta 11 4 5 2 13 27-19
Groningen 11 4 5 2 13 16-10
Haarlem 11 4 3 4 11 16-20
Will.II 11 4 3 4 11 17-21
PEC Zw. 11 4 3 4 11 22-27
GA Eagles 11 4 2 5 10 19-21
Excels. 11 4 1 6 9 22-23
AZ'67 11 2 5 4 9 10-13
Den Bosch 11 2 3 6 7 11-19
Fortuna 11 2 3 6 7 15-27
Volendam 11 2 2 7 6 14-27
DS'79 11 2 1 8 5 11-25
Helm.Sp. 11 0 3 8 3 12-32
EERSTE DIVISIE
Veendam-Vitesse 2-2, FC VW-NEC 2-1,
SC Cambuur-NAC 0-0, RBC-FC Twente
0-2, Telstar-Heerenvecn 5-1, FC Den
Haag-Eindhoven 4-0, Heracles-SVV 1-1,
Wageningen-De Graafschap 1-1.
MVV 10 7 3 0 17 23-11
Graafsch. 10 7 3 0 17 21-11
Cambuur 10 7 2 1 16 23-12
Twente 10 6 3 1 15 22-12
Den Haag 11 5 3 3 13 18-14
Heracles 10 2 8 0 12 13-10
Vitesse 11 4 2 4 11 17-15
Wagen. 10 3 4 3 10 15-15
NAC 10 4 2 4 10 17-20
Telstar 11 3 4 4 10 17-18
SVV 10 2 4 4 8 13-15
FC WV 10 3 1 6 7 18-21
Eindh. 10 3 1 6 7 21-27
NEC 10 3 1 6 7 11-17
RBC 11 3 1 7 7 16-21
Veendam 11 2 2 7 6 14-23
Heerenv. 11 0 3 8 3 12-29
TOPSCORERS
1. Van Basten (Ajax)14
2. Koolhof (PSV)10
3/5. Eriksen (Roda)9
Van Roon (PEC Zw.)9
Thoresen (PSV)9
6. Beukers (Excels.)8
Toto
2
3
Willem II-Den Bosch
Utrecht-PEC Zw.
DS'79-Volendam
Excelsior-Fortuna
Roda-Feyenoord
PSV-Haarlem
AZ'67-Groningen
Eagles-Ajax
Den Haag-Eindhoven
Heracles-SW
WV-NEC
Cambuur-NAC
LOTTO
9-11-15-24-29-36. Reservegetal:" 8.
BELGISCHE LOTTO
16-21—23-28-30—33. Reservegetal: 3.
Spiel 77: 0 6 3 8 2 4 6.
SUPERTRIO
1. Vera v.Cornjum (A.de Wrede), 2. Ur-
banus (L.Dooper), 3. Upsalin H.
(H.W Langeweg). In cijfers: 2-3-4. Alle
paarden gestart.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Excels.M.-De Zwerver 2-2, PPSC-
Heerj.dam 1-1, Kozakken B.-ASWH 0-0,
gels-Spakenburg 2-3, WOG-Volendam
2-1, Noordwijk-GVVV 0-1, Quick Boys-
DTS'35 5-0, RCL-Nunspeet 3-1.
Rijnsb.B. 6 3 2 1 8 12- 4
Quick B. 6 3 2 1 8 11- 5
Spakenb. 6 3 2 1 8 13-10
GVW 5 3 1 1 7 8-5
Noordw. 6 3 1 2 7 12- 7
WOG 6 3 1 2 7 9-10
Bennekom 5 2 2 1 6 13— 7
DTS'35 5 2 1 2 5 12-12
RCL 5 1 2 2 4. 9-12
Valleiv. 5 2 0 3 4 10-17
Nunspeet 5 1 1 33 6—11
Huizen 4 0 2 2 2 3-6
Volendam 6 0 15 1 7-19
EERSTE KLASSE C
Genemuiden-ACV 2-3, DOVO-DETO 2-
1, OWIOS-Angelslo 0-2, IJsselm.v.-AV-
W'66 5-2, Or.Nassau-Flevo Boys 2-0, Go
Ahead K.-IJW 0-0.
TWEEDE KLASSE B
DUNO-Be Fair 1-1, Vitesse D.-'s-Gra-
venzandse SV 1-1, FC Lisse-RVVH 0-2,
Spirit-Everstein 1-3, De Zwervers-Xer-
xes 1-1, Lyra-Zwaluwen VI. 1-1.
Everst 6-10 Lyra 5— 4
's-Gr.SV 6— 9 Spirit 5— 4
RWH 5- 8 Zwal 5- 3
Vitesse 6-8 Xerxes 5- 3
Be Fair 5- 7 Zwervers 6- 2
DUNO 6— 6 Lisse 6— 2
DERDE KLASSE A WEST I
Reiger Bovs-PSZ 4-1, DWV-ODIN'59 0-
1, VEW-DWS 1-1, ZCFC-KMVZ 0-1.
ZOB-SIZO 1-2, Zwal.'30-Purmersteyn
2-0.
6- 5
SIZO 5-10 DWS
Reiger B. 6-10 PSZ 6- 4
ODIN'59 5- 9 DWV 6- 3
KMVZ 6- 7 VEW 6- 3
Purmerst. 5— 6 ZOB 6— 3
Zwal.'30 6- 6 ZCFC 5- 2
DERDE KLASSE A
Maasdijk-Ter Lcede 0-1, Sportlust'46-
DV0'32 1-2, SVPTT-JAC 1-3. Hoekse B -
ARC 2-0, MVV'27-Die Haghc 0-3, 's-Gra-
venzande-Katwijk 2-1.
ARC 6-9 s-Grav. 5-5
T Leede 6-8 SVPTT 5-5
Hoekse B. 5-7 JAC 6-5
Katw 5-7 MW'27 6-4
D Haghe 5-6 Sportl 5—2
foVO'32 5-5 Maasdijk 5-1
VIERDE KLASSE B
Unicum-Berkel 1-3, Valken'68-ROH-
DA'76 2-2, Zevenhovcn-HBSS 1-1, Jo-
dan Bovs-Hazersw.B. 2-2, Koudekerk-
VVOR 2-1, Zwammerdam-Oegstgeest
1-1.
Berkel 6-10 Zevenh. 6- 6
Koudek. 6- 8 Zwammerd. 6- 5
ROHDA 5- 7 Haz.w.B. 6- 5
Unicum 6- 7 Oegstg. 6- 4
Valken 6— 6 VVOR 5— 3
HBSS 6- 6 Jodan B 6-3
HOOFDKLASSE A
Zeeburgia-VUC 2-0, EDO-DWV 1-1,
CVV-AFC'34 0-0. Blauw Wit-Unitas 0-0,
Wilhelmus-DHC 1-1, Elinkwijk-Xerxes
2-0, RCH-AFC 4-0.
AFC 6-9 Wilh. 5-5
AFC'34 5-8 Bl.Wit 5-4
RCH 6-7 VUC 3-3
Elinkw. 5-6 EDO 4-3
Xerxes 6-6 DWV 6-3
Zeeburgia 4-5 CVV
Sport
DHC
4-5 Unit
KNVB-reserves
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Spijken.2-Noordw.2 0-0. Barendr.2-'s
Grav.SV 2 2-0, Rozenb.2-Katw.2 2-1
Rijnsb.B.2-ASWH 2 1-0, Quick B.2
Zw.Wit 2 4-2, De Zw
1-4.
2-Vit
Reg. jeugd
A I
Katwijk-Quick II. 3-5, Xerxes-Rijswijk
0-1. L'VS-FC Lisse 8-0, VUC-Feyenooi d
1-2, Roodenburg-ADO 2-5, Sparta-
Quick Boys 1-2.
Feven. 9-17 VUC 9- 7
ADO 8-14 Xerxes 8- 6
Sparta 9-14 Quick 9- 6
Quick B. 7-11 Rijsw. 7- 5
Roodenb. 8- 9 Lisse 8- 1
UVS 8- 7 Katw 8- 1
2. RK.W V ARC 5-1. I e
ird Kxcel-
Sparta 8-15 Rondenb. 7- 7
Feven 8-12 Ovcrnv 7- 6
RKAVV 7-10 UVS 8- 6
Quick 13 8-10 DSO 8- 5
Excels. 8-10 ARC 9- 4
ADO 8- 8 RVC 8- 1
5-2
Afd. Leiden
EERSTE KLASSE A
DCG-Aalsmeer 2-2, JOS-DRC 0-1. SEW-
SDW 2-0, Rood Wit A.-Stormvogels 1-1,
De Spartaan-Hilversum 2-2, Rooden-
burg-RKAVIC 4-1, DWS-Lugdunum 1-1.
SEW 5-9 DCG 5-4
Rood Wit 5-7 Spartaan 4-3
Stormv. 5-7 SDW 5-3
Hilversum 4-6 JOS 5—3
Roodenb. 4-6 Lugdun. 5-3
DRC 3-5 DWS 5-2
Aalsm. 5-5 RKAVIC 4-1
2, Hellevoetsluis-FC Lisse 1-2, Alphen-
se Bovs-Blauw Zwart 2-2, UVS-
RKAVV 3-0, Olynipia-GSV 0-3.
GSV 6-9 SJC 3-3
UVS 4-7 L.& Sn. 3-3
Alph.B. 5-7 RKAW 5-3
Gouda 6-6 Verburch 2-2
BI.Zwart 4-5 Hvoetsl. 5-2
Lisse 6-5 Olvmpia 3-0
VELO 4-4
LFC-GDS 1-0, RKDEO-UDO 5-2, HVV-
Schipluiden 2-1, VVSB-Tonegido 2-2.
RKDEO 5-8 Celer. 4-4
Toneg. 6-8 VVSB 4-3
HW 5-6 BTC 3-2
LFC 4-5 Schipl. 3-2
Quick 5—5 Docos 4—2
UDO 5-5 GDS 4-2
DERDE KLASSE C
NSV46-IFC 3-1, Transvalia-RFC 0-1,
ONA-Bodegraven 0-2, DHZ-VDL 3-1,
Excels.'20-Nieuwkoop 4-3, Zwervers-
Martinit 5-2.
DHZ 5-8 ONA 5-4
Exc '20 5-7 VDL 5-4
NSV'46 4-6 Martin. 4-3
Zwervers 3-5 IFC 5-3
RFC 5-5 Transv. 5-3
Nieuwk. 4-4 Bodegr. 4-2
gom 0-1, Tevlingen-Alphen 1-1, VTL-
ROAC'79 2-3, DOSR-LDWS 0-0.
Hillegom 6-8 Alkmania 3-4
Alphen 5-7 VTL 5-4
Altior 3-6 Foreh. 3-3
LDWS 4-6 ROAC 3-2
Teylingen 5-5 ASC 4—0
DOSR 5-5 V.Nisp. 4-0
VIERDE KLASSE B
DSO-SJZ 2-2, Cromvliet-Bernardus 1-
3, PDK-VVP 0-0, Meerburg-ODB 0-1,
Randstad Sp.-RKSVM 0-0, HBS-SVLV
2-1.
ODB 5-10 Bernard. 4- 4
DSO 4- 7 Meerb. 4— 3
HBS 5- 6 PDK 4- 2
SJZ 4- 5 R'st.Sp. 4- 2
wp 4- r
SVLV 3-
VIERDE KLASSE E
WSE-Groeneweg 2-2, UNIO-Floreant 0-
1, Woerden-VEP 2-2, Lekkerkerk-Soc-
ccr Boys 2-2, Nieuwerkerk-Moordrecht
0-1, Schoonhoven-Haastrecht 1-0.
Woerden 5-8 Socc.B. 4-4
Groenew. 6-8 Floreant 5-4
VEP 5-7 Schoonh. 5-3
Moordr. 6-7 Lekkerk. 5-3
WSE 6-7 UNIO 4-2
Nieuwerk. 6-7 Haastr. 5-2
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Woubrugge-TAVV 1-2, Kagia-Sleutels
0-2, MVKV-ZLC 1-0.
Leiden 6—10 Woubr. 6— 6
Alphia 7- 9 KRV 6- 5
MVKV 7- 9 ZLC 6- 5
Sleutels 6- 8 Kagia 6- 3
Voorsch. 6- 7 Meèrb. 7- 1
TAVV 7-7
Abbenes 3-2, SVOW-Unitas 1-0.
Abbenes 7-11 GWS 6- 6
SVOW 6- 9 LFC 6- 3
LSVV 5- 8 SJZ 7- 3
SVLV 5- 8 Unitas 6- 2
Kickers 6- 8 HVZ 7- 2
VVSB 7-8
ZONDAG
OVERGANGSKLASSE
KRV-Warmunda 3-0, VNL-Kickers 1-2.
MMO 4-6 KRV 3-4
Kickers 5-6 VNL 5-0
nes 3-2, Paris St.G.-Lille 4-5, Auxerre-
Nimes 0-0, Bastia-Sochaux 0-2, Laval-
FC Nantes 0-1, Lens-Toulouse 0-1, Tou
lon-Nancy 0-0.
Bordeaux 15-24 Paris SG 15-19
Monaco 15-22 FC Nantes 15-19
Auxerre 15—21 Strasb. 15—19
ITALIË
Catania-Verona 01, Fiorentina-Pisa 0-
0, Genua-Avellino 0-2, Lazio R.-AS Ro
ma 0-2, AC Milan-Sampdoria 2-1, AS
Napoli-Ascoli 1-0, AC Torino-Juventus
2-1, Udinese-Internazionale M. 2-2.
AS Roma 6-10 AC Torino 6— 9
Juventus 6— 9 Fiorent. 6— 8
Verona 6— 9 Avellino 6— 7
SPANJE
Barcelona-Real Madrid 1-2, Osasuna
Pampl.-Murcia 1-0, Real Sociedad-Es-
panol 1-1, Atletico M.-Valladolid 3-1,
Zaragoza-Malaga 1-0, Salamanca-Belis
S. 1-3, Mallorca-Atl.Bilbao 0-0, Cadiz-
Valencia 2-0, Sevilla-Sporting Gijon 1-
1.
Atl.M. 8-12 Malaga 8-10
Valencia 8-11 Betis S 8-10
Real M. 8-10
Basketbal
EERSTE KLASSE
Stompw.Boys-VNA 12-1, Leidse Boys-
Unitas 0-6.
Unitas 6-10 Or.Groen 6- 5
Leidse B. 5- 8 ZLC 7- 5
Stompw.B. 5- 8 VN A 7- 0
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Bergambacht-Floreant 1-4, Siveo-Aar-
2-3,1
2-0.
Floreant 5-10 Siveo 6- 5
CVC 5- 7 WDS 6- 5
Sportief 6- 7 Socc.B 5- 4
Moerkap. 6- 6 Bergamb. 6— 4
Aarl.v. 5- 5 Oudew. 5- 2
Linsch. 5— 5
TWEEDE KLASSE
Spirit 5-Linschoten 2 2-2, Be Fair 4-Flo-
reant 3 1-1, Waddinxv.-SPV 0-1, Per-
kouw-Gouda 0-2, Sportlust 4-Jodan B.4
2-1, Rijnstreek-UNIO 5-1.
Rijnstr. 7-13 SPV 6- 5
Gouda 7-12 UNIO 6- 5
Sportl.4 6- 8 Jodan B.4 6- 4
Flor.3 6- 7 Spirit 5 6-4
Linsch.2 7- 6 Be Fair 4 6-3
Perkouw 7— 6 Waddinxv. 6— 3
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Ammerstol-Oudewater 0-0, ESTO-
Gouderak 1-2, Moerkapelle-Bergam-
bacht 0-2, Waddinxveen-Cabauw 2-2,
Stolwijk-Nic.Boys 2-0.
Waddinxv. 6-9 RVC 3-4
Oudew. 4-6 Moerkap. 6-3
Cabauw 5-6 Gouderak 4-2
ESTO 5—6 Stolw. 4—2
Ammerst. 6-6 Nic Boys 4-1
Bergamb. 3—5
Tafeltennis
6; Amsterdam-Valkenswaard 1-6
TWEEDE DIVISIE
Maastricht-JCV 4-6; Scylla 2-Luto 6-4;
Amsterdam-Phoenix 1-9
TWEEDE DIVISIE B
Avanti-Onkyo 2-8; Sjaardema-Odion 9-
1; Zwolle-Docos 6-4
EREDIVISIE
Hoonhorst-Avanti 1-6; Vice Versa-
Scylla 6-4; Amsterdam-Torenstad 2-6
EERSTE DIVISIE
Avanti 2-Amsterdam 4-6; Middelburg-
Scylla 6-0; Koningslust-Treffers 6-3
Rozenb 2 6- 9 s-Gr.SV 2 6- 4
Zw.Wit 2 6- 8 ASWH 2 6-4
Spijken.2 6- 8 Vitesse 2 6-2
Noordw.2 7-7 De Zw.2 6- 0
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
Xerxes 2-Papendr.2 2-1, DHC 2-UVS 2
4-0, Nept.2-Musschen 2 4-4, Nieuwen-
h.2-RKAVV 2 0-0, Westl.2-Exc.,20/2 1-1,
Unitas 2-CVV 2 2-0.
Mussch.2 6-9 Xerxes 2 6-5
Unitas 2 6-9 Papendr.2 7-5
DHC 2 7-9 RKAVV 2 4-4
UVS 2 6-8 Exc.'20/2 6-4
Nept.2 6-6 CVV 2 6-4
N'hoorn 2 6-6 Westl.2 6-3
BELGIË
Anderlecht-FC Antwerp 2-2, Water
schei-Lokeren 3-0. FC Seraing-Berin-
gen 4-1, Beerschot-Standard L. 2-2,
Kortrijk-KV Mechelen 1-1, Club Br.-
Beveren 3-3, Club L.-Waregem 0-2,
Lierse SK-RWD Molenbeek 2-0, AA
Gent-Cercle Br. 1-1.
Beveren 11-18 Anderl. 11-14
Seraing 11—16 Mechelen 11—13
Waterpolo
11-14 Standard 11-12
.Frankfurt-Borussia M'gl.bach 1-1, FC
Nürnberg-FC Kbln 1-3, Arm.Bielefeld-
Fort.Düsseldorf 1-3, B.Leverkusen-Kic-
kers Offenb. 3-1, B.Uerdingen-Werder
Br. 0-3, Borussia Dortm.-Eintr-
Braunschweig 0-2, FC Kaiserslautern-
SVW Mannheim 2-0, VfB Stuttgart-
Bayern M. 1-0.
Hamb.SV 11-18 Werder 11-14
Stuttg. 11-15 Düsseld. 11-13
Bayern M. 11-14 M'gl.bach 11 13
ENGELAND
Arsenal-Nottingham Forest 4-1, Bir
mingham C.-Tottenham Hotspur 0-1,
Covenrty C.-W.Br.Albion 1-2, Everton-
Watford 1-0, Ipswich T.-Leicester C. 0-
0, Luton T.-Southampton 3-1, Notts C.-
Stoke C. 1-1, Queens Park R.-Liverpool
FC 0-1, Sunderland-Manchester Utd. 0-
1, West Ham Utd.-Norw ich C. 0-0, Wol-
verh.Wanderers-Aston V. 1-1.
Manch.U. 10—22 Luton T 10-19
Liverp 10-20 South. 9-17
West Ham 10-19 Ipswich 10—17
FRANKRIJK
Brest-Rouen 1-0, Metz-Strasbourg 0-1,
St.Etienne-Bordeaux 0-2, Monaco-Ren-
Eindstand kwartfinaletoemooi:
Europa-Cup bekerwinnaars:
De Zijl/LGB-Charenton 6-4, Savona-
Stockholm 13-3.
Zondag: Savona-De Zijl'LGB 10-8,
Stockholm-Charenton 15-8.
Einstand kwartfinaletoemooi:
IJshockey
EERSTE DIVISIE
Groningen-Den Bosch 4-8, Heerenveen-
Geleen 8-2, Nijmegen-Groningen 6-6,
Den Bosch-Amsterdam 9-6, Geleen-Til-
burg 4-7, Eindhoven-Heerenveen 3-5.
Heerenv 8-14 Eindh. 7-8
Nijmegen 7-11 Den Bosch 8-5
Tilburg 7-9 Groningen
Korfbal
EREDIVISIE
Amsterdam-Den Bosch 70-85; Leiden-
Weert 84-58; Urk-Haaksbergen 90-91;
Werkendam-Rotterdam 87-77
Leiden 8—16 Haaksb. 8— 8
D Bosch 8-14 Urk 8- 4
Weert 8—12 D Helder 8- 4
A'dam 8—10 Werkendam 8- 4
Rotterdam 8- 4
DAMES
PROMOTIEDIVISIE
AMVJ-Sea Devils 60-58; Groningen-
MSV 57-43
6-23; USRC-Haarlem 7-20; RRC-Rams
Nederland-Belgiè 7-9
Belgiè-Nederland (jeugd) 6-11
Nederland-Belgiè (junioren) 9-6
VES 7-11 AKC 8-7
Fides P. 7-11 OWO 8-6
ZKCT6 7-8 DTV 7-5
BEP 7-7 Swift(A) 7-3
PROMOTIEKLASSE B
Zuiderkwartier-Nic. 7-12, Achilles-
Ready 7-7
Nic. 7-12 Rodenburg 6-5
Stanfries 7-11 Zuiderkw. 7-4
Driehoek 7-9 Achilles 7-4
Ritola 7—6 Ready 6—3
PROMOTIEKLASSE C
De Danaiden-VEO 13-15, Pernix-DEVD
11-12
VEO 6-10 Pernix 7-6
Die Haghe 6-9 DEVD 6-5
Groen G. 6—7 Danaïden 4—3
Roda 6—7 De Vinken 7—1
Overkant. 8-12 Merwii
Bl.Wit'51 8-11 OSCR 7-2
Ten Donck 7—7
ZUID WEST II B
Kwiek(R)-Fiks 8-9, ONDO(M)-Ons Ei
land 10-12, SEV-IJsselvogels 5-8 (uitge
speeld)
Oranje W. 7-11 Fiks 7-6
IJsselv. 7-11 ONDO(M) 7-4
O. Eiland 6-8 DVS'69 7-4
SEV 7-8 Kwiek(R) 6-0
Ons Eiland 2 punten in mindering
ZUID WEST II C
DES-NIO 10-3
ZUID WEST II D
Olympiaan-De Meervogels 7-8, DKC-
De Algemene 8-12, DKV-Crescendo 8-7,
Oranje Nassau-Quick 5-3
Olymp. 8-12 Algemene 6-7
Meervog. 6-11 DKC 6-2
DKV 8-11 WION 7-1
Or.Nassau 7-8 Quick 6-0
Zuidwest. 7—13 Dijkvog. 7—6
Fluks 8-12 RWR 7-4
Ventura S 7-10 OND.O(sGr) 8-3
Sagitta 7-9 VIOS 7-1
ZUID WEST RES. I
B: De Regenboog 2-Ready 2 8-6, Fides
Pacta 2-Het Zuiden 2 6-6, Sperwers 2-
Ten Donck 2 10-9
Achilles 2-Fortuna 4 6-6, DKC 2-Vlaar-
dingen 2 6-7; C: Zuiderkwartier 3-For-
tuna 3 6-12, ODO(D) 2-Het Zuiden 3 7-7,
Fides Pacta 3-OSCR 2 9-9
ZUID WEST RES. Ill
A: De' Danaïden 3-Pams 4 9-9, DES 2-
Oranje Nassau 2 5-5, Fortuna 5-HKC 3
6-6; C: Deetos 5-lIet Zuiden 4 5-5, WION
2-HSV 2 12-2, De Bermen 2-OIympiaan
2 4-8
ZUID WEST JUN. B
Merwede-De Meervogels 7-6, Swift(M)-
KOAG 5-7, Albatros-Snel 11-5
Tweede klasse B
Rijswijk - Badhoevedorp 3-0, Cartou
che - Alecto 1-0, Myra - Maarssen
2-1, Qui Vive - Dopie 3-1, Te Werve -
Zoetermeer 2-1.
Qui Vive 6-10 Dopie 5-4
Myra 6—9 Zoetermeer 5—4
Maarssen 7-8 Rijswijk 5-4
Te Werve 5-6 Badhoeved. 5-3
Cartouche 5-5 Alecto 7-3
DAMES
Eerste klasse A
Breda - Zandvoort 2-0, Forescate -
Bennebroek 0-1, Craeyenhout - Victo
ria 0-0, Leiden - Warande 4-1, Ring
Pass - Spirit 3-0.
Crayenh. 6-9 Zandvoort 6-4
Bennebroek 7-8 Warande
Ring Pass 7-7 Forescate
Tweede klasse B
Groen Geel - Rijswijk 3-0, HDS -
Noordwijk 0-1, Roomburg - Qui Vive
0-2, Alecto - Cartouche 1-1.
Myra 6-9 Roomburg 5-4
Alecto 5-7 HDS 4-3
Groen G 6-7 Rijswijk 4-2
Amsterdam 8-9 Geleen
8-2
HEREN
Hoofdklasse
Laren - KI. Zwitserland 1-3, Bloe-
mendaal - Tilburg 3-3, Kampong -
Leiden 3-0, Geel Zwart - Oranje
Zwart 0-4, HDM - Amsterdam 0-2,
HGC - Hattem 5—1.
Kampong 7 5 2 0 12 20- 8
KI. Zwits. 7 5 1 1 11 29-17
Amsterdam 7 4 3 0 11 21-12
HGC 7 4 1 2 9 17-10
Oranje Zw. 6 3 1 2 7 15-10
HDM 7 3 1 3 7 10-12
Hattem 7 2 2 3 6 11-18
Bloemendaal 7 1 3 3 5 14-16
Tilburg 7 1 3 3 5 11-15
Laren 6 2 0 4 4 12-19
Leiden 6 0 3 3 3 8-19
Geel Zwart 6 0 0 6 0 6-18
Eerste klasse A
De Dommel - Spirit 2-2, Ring Pass -
Forescate 1-1, AMHC '65 - Push 4-4,
Forward - DSHC 7-1, Kèep Fit -
Groen Geel 1-1.
Forward 6-11 Spirit 7-7
Groen G. 8-10 AmHC '65 7-6
Forescate 8-10 Ring Pass 7-6
Eerste klasse B
Alliance - Leusden 5-0, Be Fair
Roomburg 2-1, Strawber. - HBS 1-1,
Hilversum - Kraaien 1-3, Voordaan -
Kameleon 1—0.
Be Fair 8-13 Hilversum 7—6
Voordaan 8—10 Strawber 7—5
Alliance 6-9 Kraaien 5-4
Kameleon 6-8 Leusden 6-3
HBS 6-6 Roomburg 6-2
Q0 /c&yy/:--
NO, NO, *3*
SNO^*=>/£Z
3'J DIB
MAANDAG 24 OKTOBER 1983
KLAS 2A: Onon 2-WW 2 3-1: Donar 3-
Onon 4 3-1.
KLAS 2B: Levthon 3-Orion 3 3-0; SKC
2-Gem/K 4 3-0.
KLAS 3A: Donar 4-Gem/K 6 3-1: VCS
3-Ridderv. 2 3-1; S'70 3-Fadjar 2 1-3.
KLAS 3B: Leython 4-RVV 5 3-0; SKC
4-Ridderv. 4 3-0.
KLAS 3C: VCL 2-SKC 3 3-0; Aarlv. 2-
VCO 2 3-0: Ridderv. 3-DAC 8 3-0; NOVO
KLAS 3D:"RVV 4-DAC 9 3-1; LUSV 4-
Blok 2 0-3; NOVO 4-LISC 2 3-1; Leython
5-Onon 5 3-1.
KLAS 4: DVO 3-WW 4 2-2; Blok 3-VCS
5 3-0; Gem/K 8-SKC 5 2-2; Orion 6-Val
ken 2 0-3; Setumup 2-VCL 3 0-3.
Zaterdag
Interregionale klasse:
LSVV '70-Stedoco 2-1, Lvra-PFC 4-2,
HOV-Rijsoord 0-2, Zwart Wit
'28-DSVP 8-0, MW '27-Groote Lindt
0-9, Ter Leede-Rijnmond 4-0.
Rijsoord 6-12 MVV6- 4
Gr Lindt 6-11 LSVV 6- 4
Zw Wit 6-10 Lyra6-4
Ter Leede 6-7 IJSVP7- 4
HOV6- 7 PFC6- 2
Stedoco 7- 7 Rijnmonjl6- 2
Eerste klasse:
'S-Gravenzande-Monster 3-2, Maasdij
k-Zevenhoven 0-2, KMD-Hazers-
woudse Bovs 2-0, RAS—Lugdunum 2-0,
KRV-SVLV 1-1.
Zevenh5-10 KRV6- 5
RAS6-10 SVLV6- 5
Haz. Boys6- 8 Maasdijk6- 4
KMD5- 6 Monster6- 3
Lugd6- 5 's-Grav7- 2
Tweede klasse:
Siveo '69—KRV 2 2-3, Sportief-Wou-
brugge 3-0, Valken '68-LSW '70 2 2-1,
Randstad Sport-Hazerswoudse boys 2
0-1, Ter Leede 2-SVOW 1-3.
KRV 27-13 Haz. Boys 2 6-6
Sportief6-10 Ter Leede 2.... 5- 2
Valken7-10 LSVV'5-2
Siveo6-8 SVLV 25-2
Woubrugge7- 7 R. Sport6- 0
SVOW6- 6
Zondag
Interregionale klasse:
Bloemhof-Celeritas 0-2, Oliveo-NSV
'46 1-7, Texas DHB-DRZ 9-0, FDC
'71-GDA 5-1, Haastrecht-Groeneweg
KFC5-10 Bloemhof6-5
Celeritas5-8 NSV5-4
Haastrecht6-7 DRZ4-0
GDA4-6 Oliveo5-0
Texas4-6 DCL6-0
Eerste klasse:
SJZ-Docos 5-0, Kickers '69-Randstad
Sport 0-0, Stompwijkse Boys-UDO 0-
7, FC Lisse-Iduna 0-1.
SJZ6-11 FC Lisse...'.5-3
Iduna6- 9 Sleutels3- 1
R. Sport5- 8 Docos4- 0
UDO4-5 St. Boys4-0
Kickers5- 5
Alkmania 2-Iduna 2 5-0.
Alkm. 26-10 Foreholte5- 4
SJC15-9 SJZ 26-3
Altior5- 9 Iduna 25- 1
LFCJ4- 4 Docos 24- 0
DAMES DIV: Gemini/K-DVO 3-0; Ge-
mim/K 2-RVC/Libanon 3-1.
PROM KLAS: Gemini/K 3-Zovoc 2-3.
HEREN: PROM KLAS: NOVO-Donar3-
1.
BEKERUITSLAGEN: DAMES: RW-
VCL 3-1Orion-DVO 3-0; VCO-WVC 3-1;
Salvo-S'70 0-3; SKC-Blok '77 1-3;
MVKV-Inupgo 0-3; Fadjar-VCS 0-3.
HEREN: GGV-WVV 1-3; Inupgo-Rid-
derv. 1-3, Blok '77-DVC 3-0; VCS-SKC
1-3; S'70-Orion 0-3; Fadjar-LISC 3-1;
3-0; Leython 2-LUSV 2 3-0.
Leython 2 3-6 Leython 4
S'70 1 3-6 NOVO 2
RW 1 3-5 LUSV 2
DAC 2 3-4 DAC 3
Orion 1 3-4 Blok
Leython 3 4-4 WVC
KLAS 2A: LUSV 3-Riddeiv. 2 0-3; NO
VO 3-Leython 6 3-0.
KLAS 2B: Leython 5-Gem/K 5 3-0.
KLAS 3A: Leython 9-Inupgo 2 0-3; Blok
4-DAC 5 2-2; LUSV 5-VCS 2 0-3; Novo
7-SKC 2 1-3; Gem/K 6-WVC 3 3-0.
KLAS 3B: DVO 2-WW 3 3-1; Onon 3-
Inupgo 3 3-0; VCL 3-LUSV 4 0-3. NOVO
DAC 6 2-2.
KLAS 3D: Orion 5-VCO 3 3-0; DAC 8-
NOVO 8 2-2; Ridderv. 4-Donar 2 3-0;
SKC 3-Blok 3 2-2; Scarabee 2-LISC 2 1-
3.
KLAS 4A: VCL 4-Leython 10 2-2; SKC
5-Inupgo 4 1-3; Ridderv. 5-NOVO 9 3-1.
KLAS 4B: VCS 5-Orion 6 2-2; DVO 3-
Blok 5 2-2; Fadjar 2-LUSV 6 3-0; Valken
1-GGV 3 3-0.
HEREN: klas 1: Donar 2-NOVO 2 0-3.
NOVO 2 3-5 RW 3-3
Ridderv. 1 3-5 SKC 2-2
Orion 1 3-5 Leython 2 3-2
DAC 2 3-4 WW 2-1
Gem/K 3 3-3 Donar 2 3-1
LUSV 2 3-3 Blok 1 3-0
WASSENAAR (ANP) - De uitslagen
van de zaterdag op de baan van Duin-
digt te Wassenaar gehouden koersen
Walele du Bois; 3. Wessel de Sota. To
to- winnend f 10.20; plaats f3,10 f2.40
f 1,50; koppel f45,40; trio f 176,80.
Niet gestart: Wenley Goudappel.
TWEEDE KOERS. 2120 meter: 1. Vero-
za W. (J. Schorgers) 2.55,1 1.22,6; 2.
Whirl Pride; 3. Vip Belwm. Toto win
nend f9.30; plaats f2,10 f3,50 f2,60;
koppel f2,10; trio f270,80.
DERDE KOERS, 2040 meter: 1. Wil
helm S. (O. Hetteling) 2.48.8 1.22,7; 2.
Walker Harvester; 3. Dead Heat. Wen
dy N en Veystone Sycamore. Toto:
winnend f6.Ö0; plaats f 1,30 f 1,30 (3)
f2,10; koppel f8,30; trio (2-9-3) f40,10
(2-9-13) f 144,70. Niet gestart" Winston.
VIERDE KOERS. 2600 meter: 1. Usta Z
(R. van Stam) 3.35,2 1.22,8; 2. Wapper
M.; 3. Ustilago. Toto: winnend f3,70;
plaats f3,60 f2,20 f2,60; koppel
f32,50; trio f 144,80. Niet gestart: UI-
VIJFDE KOERS. 1900 meter: 1. Du
chess Rickey (M. van Gisteren) 2.08.8;
2. Geramon; 3. Sans Peur. Toto: win
nend f9,40; plaats f 1,90 f2,10 f7,20;
koppel f 19,60; trio f 1.801,30.
ZESDE KOERS. 2040 meter: 1. Ukkie
Hollandia (R. Heijnen) 2.46,9 1.21,8; 2.
Udam Lerona; 3. Ureck Eberhof. To
to: winnend f7,60; plaats f 1,50 f 1,20
f2,10; koppel f 16,10; trio f211,40.
ZEVENDE KOERS, 2040 meter: 1. Ter
ry Buitenzorg (L. Dooper) 2.14,5
1.19,2; 2. Uresco Double; 3. Rezaton-
ka. Toto: winnend f 1,40; plaats f 1,30
f 1,70; koppelf 1,70; trio f 16,40.
ACHTSTE KOERS. 2120 meter: 1.
Tromp Bestevaer (O. Laarman) 2.56,2
1.23,1; 2. Vino Buitenlust; 3. Tuno W.
Toto: winnend f96,30; plaats f3,90
f 1,10 f 1,70; koppel f94,20; trio
f2893,00. Niet gestart: Urdy Dartel.
NEGENDE KOERS, 1609 meter: 1. Un
predictable (L. Dooper) 2.05,4 1.18,2;
2. Teetje Ossewaard; 3. Star Laguna.
Toto: winnend f2,10; plaats fl,50
f2,90; koppel f5,00; trio f26,50.
TIENDE KOERS. 2040 meter: 1. Van
Sickingha (J. Hennink) 2.15,1 1.20,9 2.
Uropina D. 3. Tilly Again. Toto: win
nend f3,00; plaats f 1.80 f3,00 f4,10.
Niet gestart: Tabasco du Bois.
WASSENAAR (ANP) - De uitslagen
van de draverijen en rennen, die zon
dag op de baan van Duindigt werden
gehouden, zijn:
EERSTE KOERS (2040 meter): 1. Wo-
dan B (C.P.M. Roodenrijs) 2.49,0
1.22,8; 2. Vencint; 3. Vita B. Toto: win
nend f2,20; plaats f 1,60 f3,70 f2,00;
koppel f 15.60; trio f 102,90.
TWEEDE KOERS (2500 meter): 1. Wyl-
ster B (L. Dooper) 3.30,3 1.24,1; 2. Va-
lentijn D.; 3. Whitesummer. Niet ge
start: Winco van Hulsel. Toto: win
nend f2,50; plaats f 1,10 f 1,10; koppel
f2,30; trio f24,80. rf
DERDE KOERS (ren over 1800 meter):"
1. Sparkos (J.H.M. Luyten) 2.02,0; 2..
Mi Last Fling (GBr); 3. Bright Hollow"
(GBr). Toto. winnend fl,60; plaats*
f 1.30 f3,60 f4,90; koppel f29,00; trio -
f220,40.
VIERDE KOERS (2040 meter): 1. Vera
van Cornjum (A. de Wrede) 2.43,1"
1.20,0; 2. Urbanus; 3. Upsalin H. Toto:'
winnend f5,80; plaats f2,30 fl,90-
f5,40; koppel f 10,80; trio f 150,20.
VIJFDE KOERS (2040 meter): 1. Vivia*;
na (L. Dooper) 2.43,0 1.19,9; 2. Vira P.;,
3. Unique of Grace. Toto: winnend
f20,70; plaats f4,50 f 1,80 f 1,90; kop--
pel f34,30; trio f 1390,30.
ZESDE KOERS (ren over 3600 mete),
Cesarewitch: 1. Arlington Girl (GBr)
(Mej T.M. Robihson) 4.08,6; 2. Wort-
well (GBr); 3, Mickemans (GBr). Niet
gestart: Belle Jackie (Fra) en Pfalzre-
bel (WD1). Toto: winnend f 16,60;
plaats f4,20 f2,60; koppel f55,50; trio
f455.40.
ZEVENDE KOERS (2040 meter): 1. Wo-
dan la Fusee (S.A. Hartman) 2.48,7
1.22,7; 2. Willie Snel; 3. Wattaqueur.
Niet gestart: Wilhelmina Mac. Toto:
winnend f8,20; plaats f4,10 fl,90
f2,60; koppel f 18,80; trio f 154,40.
ACHTSTE KOERS (3800 meter),
Stayerskampioenschap van Neder
land: 1. Udit S (L. van Dooyeweerd)
5.10,3 1.21,7; 2. Uno Hazelaar (buiten
weddenschappen); 3. Top Arden; 4.
Trust Skoatter. Toto: winnend f32,50;
plaats f5,40 f2,50 f4,80; koppel
f 68,90f trio f1795,40.
NEGENDE KOERS (ren over 2100 me
ter): 1. Le Corridor (J.H.M. Luyten)
2.24,4; 2. Lusty (GBr); 3. Circuit Judge
(Ier). Toto: winnend f5,40; plaats
f 1,50 f 1,40 f2,10; koppel f6,60; trio
f54,60.
TIENDE KOERS. 1609 meter- 1. Useful
Prince (G W. van Eykelenborg) 2.07.1
1.19,0; 2. Roquette Dear; 3. Star Para
de. Toto: winnend f 4,40; plaats f 1..90
f3,10 f2,10; koppel f22,80; trio
f465,20.
ELFDE KOERS. 2100 meter: 1. Victor
Kraanhof (F F van der Berg) 2.51,0
1.21,4; 2. Udores. 3. Varna Pluto. To
to: winnend f2,20; plaats f 1,70 f 1,80
f 1,50; koppel f9,60; trio f58,10.
De totale omzet van de totalisator was
f499.362.-
PAARDESPORT - Willy van d
Ham heeft met Feinschnitt Z
terdagavond de grote prijs v
Leeuwarden gewonnen.
WIELRENNEN De Westduitsers
Diai Thurau en Horst Schütz
hebben na drie nachten de lei
ding in de zesdaagse van Dort-
mundt.
WATERPOLO Nico Lande-
weerd, speler van HZC de Rob
ben heeft in het duel met het Ra
vijn zijn middenhandsbeentje
gebroken. Hij is voor tenminste
één maand uitgeschakeld.
TAFELTENNIS Landskam
pioen de Veluwe heeft voor drie
jaar een sponsor gevonden, De
Blaeuwe Werelt. Het bedrijf zal
de Apeldoornse spelers in de ge
legenheid stellen deel te nemen
aan internationale evenementen.