c 3 Liverpool geeft West Ham lesje Voorzitter Snellens 'opgeofferd' Fandi Ahmad: "Ik ben dolblij" Navratilova ongenaakbaar HSV alleenheerser in Bundesliga Staande ovatie voor de 'Parel van Singapore' NBB rekt bestaan De Beer opvolgster Kraay jr.: "Arbiters zoeken mij" "Streete mist BBC" TARPON SPRINGS (Rtr) - Martina Navratilova blijft ongenaak baar in het hedendaags damestennis. De ex-Tsjechoslowaakse speelster won gisteren in Tarpon Springs de eindstrijd van het damestoernooi door met 6-3 6-2 te winnen van de Amerikaan se Pam Shriver. Het betekende de 72ste zege dit seizoen tegen over slechts één nederlaag. De tegenstandsters van de linkhan- dige Navratilova beginnen langzamerhand moedeloos te wor den. Shriver: "Vroeger had ik nog wel eens kans dat ik haar backhand bestookte. Dan ging zij fouten maken. Sinds Navrati lova ook die slag tot in de finesses beheerst, is het een hopeloze zaak. Bovendien is zij mentaal nog sterker geworden". Schrale troost De overwinning in het dubbelspel aan de zijde van Navratilova was een schrale troost voor Shriver, die zestien van de negentien onderlinge duels verloor. Navratilova en Shriver zegevierden in de eindstrijd van het dubbelspel met 6—0 6-1 over Bonnie Ga- dusek en Wendy White, beiden uit de Verenigde Staten. Sport EREDIVISIE Feyenoord - PSV 1-1 (0-0). 57. Je- liazkov 1-0, 71. Koolhof 1-1. Scheidsrechter: Mulder. Toe schouwers: 33.078. Gele kaart: Jeliazkov (Fevennorrit. FC Den Bosch - Ajax 3-0 (0-0). 46. Van der Horst 1-0, 56. Van der Horst 2-0,69. Van der Horst 3-0. Scheidsrechter: Keizer. Toe schouwers: 16.090. Haarlem - AZ '67 2-2 (1-1). 12. Tiktak 0-1, 14. Nijholt 1-1, 69. Talan 1-2, 75. Huyg 2-2. Scheidsrechter: Geurds. Toe schouwers: 4000. Fortuna S - Roda JC 1-1 (0-1). 13. Eriksen 0-1, 57. Van Well 1-1. Scheidsrechter: Thomas. Toe schouwers: 15.000. PEC Zwolle - DS *79 3-2 (3-1). 21. Booy 1-0, 30. Van Roon 2-0, 32. Van Roon 3-0. 44. Matena 3-1, 67. Den Bakker 3-2. Scheids rechter: De Munnik. Toeschou wers: 8000. Gele kaarten: Rep (PEC), Wijnberg en Gorter (DS '79. FC Groningen - Go Ahead Eagles 2-0 (1-0). 6. Fandi 1-0,62. Fandi 2-0. Scheidsrechter: Hobé. Toe schouwers: 12.500. Helmond Sport Excelsior 1-2 (1-0). 24. Van der Hooft 1-0, 71. Van Goozen 1-1, 87. Pallinama 1-2. Scheidsrechter: Van der Laan. Toeschouwers: 3500. Gele kaarten Dijkstra en Edelblocdt (Helmond Sport). Willem II - FC Utrecht 0-2 (0-0). 53. De Wit 0-1, 64. Van der Lem 0-2. Scheidsrechter: Manuel. Toeschouwers: 6500. Volendam - Sparta 3-2 (1-1). 18. Schokker 0-2 (e.d.), 30. Tol 1-1, 65. Holshuysen 2-1, 71. Van de Berg 2-2, 74. Tuyp 3-2. Scheids- EERSTE DIVISIE RBC - Veendam 3-0 (0-0). 76. Gor- 1-0, 78. Schenk 2-0, 86. Vitesse - Telstar 3-1 (1-0). 29. Smand 1-0, 70. Boere 2-0, 81. Meijer 2-1, 86. Budding 3-1. Scheidsrechter: Heuts. Toe schouwers: 2600. Gele kaart: Smand (Vitesse). Heerenveen - Den Haag 1-1. (1-0). 22. Smit 1-0, 67. Zwart 1-1. Scheidsrechter: De Schepper. Toeschouwers: 3500. Gele kaart: Havenaar (Den Haagt. FC Twente - De Graafschap 2-2 (1-1). 16. Vreysen 1-0, 26. Gal- genbeld 1-1,46. Galgenbeld 1-2, 73. Koopman 2-2. Scheidsrech ter: Bakker. Toeschouwers: 14.500. Gele kaarten: Sturing (De Graafschap), Sörensen, Ashcroft en Harleman (FC Twente). SW - FC VW 3-2. (0-1). 21. Tai- hutu 0—1, 51. Könemann 1-1, 60. Van Hemert 2-1, 63. Könemann 3-1, 81. Brandts 3-2. Scheids rechter: Oetelmans. Toeschou wers: 1000. MAANDAG 17 OKTOBER 1983 Eindhoven - MVV 1-3 (0-3). 13. Nanninga 0-1, 32. Adam 0-2, 38. Van Staveren 0-3, 61. Monitz (strafschop) 1—3. Scheidsrech ter: Van Vliet. Toeschouwers: 2000. Gele kaarten: Bloemers (Eindhoven) en Adam (MW). NAC - Wageningen 4-1 (4-0). 9. Smits 1—0, 14. Van der Borgt 2-0, 19. Van der Borgt 3-0, 26. Geels 4-0, 64. Van Ursum 4—1. Scheidsrechter: De Vrieze. Toe schouwers: 4000. Gele kaarten: Van der Dungen (NAC) en Rat- staat (Wageningen). Rood: Kraay (NAC). NEC - SC Cambuur 1-3 (0-1). 22. Anema 0-1, 58. Visser 1-1, 67. Booy 1-2, 81. Peltzer 1-3. Scheidsrechter: Smeenk. Toe schouwers: 2000. Gele kaarten: Visser (NEC), De Groot (NEC) en Cantello (Cambuur). LONDEN (Reuter) - Veelvoudig kampioen Liverpool heeft zaterdag in de modder van Upton Park West Ham United op eigen terrein een les gegeven. West Ham ging met 1-3 ten onder en verspeelde daarmee niet alleen zijn ongeslagen record in thuiswedstrijden maar zakte tevens naar de tweede plaats op de ranglijst. Manchester United werd dank zij een overwinning met 3-0 op West Bromwich Albion de nieuwe koploper in de eerste divisie. Manchester United ging voorbij Ipswich Town, dat op eigen terrein zijn meerdere moest erkennen in Queens Park Rangers (0-2). Vreugde in het kamp van FC Köln, dat lijstaanvoerder Bayern Mün- chen met 2-0 versloeg. Pierre Littbarski (7) heeft zojuist het beslissende doelpunt aangetekend. (Foto ANP) voor tijd, toen Waldhof zich uit geput op eigen helft had moeten terugtrekken. België Beveren heeft een beste buit bin nengehaald in de tiende "ronde"' van de Belgische voetbalcompe titie. De Waaslanders wonnen op eigen veld met 2-1 van concur-, rent Seraing en uit de bovenste .helft van de ranglijst leden alle ploegen, met uitzondering van het in Lokeren winnende Cerkel Brugge, puntverlies. Beveren vergrootte zijn voor sprong op Seraing tot drie pun ten, Cerkel Brugge en Ander- lecht moeten vier punten goed maken en Standard Luik, thuis doelpuntloos tegen Lierse, ligt al op zes punten. Antwerp, dat in Deurne verrassende verloor van stadgenoot Beerschot, nam voor lopig afscheid van de kopgroep en werd een simpele middenmo ter, net als Beerschot, Water schei, Waregem, Lokeren en ook Club Brugge. Beveren en Seraing traden elkaar voorzichtig, om niet te zeggen behoudend tegemoet, maar na een kwartier leek Beveren de wedstrijd toch definitief naar zijn hand te zetten. §chönberger opende de score en tien minuten later verdubbelde Stalmans de voorsprong. International Clae- sen deed voor rust al wat terug en in de tweede helft bepaalden de Walen het gebeuren. Beveren gaf de winst echter niet meer uit handen. NIEUWEGEIN (GPD) - Door een even ondoorzichtig als geraffineerd spel te spelen, waarbij voorzitter Paul Snel lens werd 'opgeofferd', hebben acht van de negen dis trictsvoorzitters er zaterdag voor gezorgd dat de Neder landse Badminton Bond, die op sterven na dood was, in ieder geval nog tot 19 november zal bestaan. Op die dag vindt weer een algemene vergadering plaats, waarin het 'niieuwe', door Riena de Beer voorgezeten bestuur, een reddingsplan zal aanbieden. West Ham United, dat in zijn laat ste vier wedstrijden vijftien maal scoorde, had tegen Liverpool, dat dit seizoen niet zo sterk start te, op de overwinning gerekend. Met een wind, die soms tot stormkracht aanwakkerde in de rug, overrompelde Liverpool zijn tegenstander volkomen. Na 24 minuten leidde de Engelse kam pioen reeds met 2-0 door twee doelpunten van Michael Robin son. De speler, die van Brighton is overgenomen zorgde in de 74s- te minuut zelfs voor een hat trick. Liverpool beëindigde de wedstrijd met tien spelers omdat Craig Johnston van het veld werd gestuurd na een zware overtreding tegen de aanvoerder van West Ham, Billy Bonds. Een paar minuten voor het einde zorgde Mark Lawrenson voor 1- 3. Eén wedstrijd werd zaterdag het slachtoffer van het zware herfst weer in Engeland. De ontmoe ting Leicester-Southampton werd na 23 minuten gestaakt om dat het veld door de gestaag val lende regen onbespeelbaar was geworden. Tottenham Hotspur, komende woensdag tegenstan der van Feyenoord in de tweede ronde van het toernooi om de UEFA-beker, had in de uitwed strijd tegen Wolverhampton Wanderers veel te danken aan de Schotse international Steve Ar chibald, die in het spannende duel twee maal scoorde. Archi bald, sinds kort weer in genade aangenomen door manager GRONINGEN (GPD/ANP) - Fandi Ahmad kan in Groningen voorlopig geen kwaad meer doen. De 21- jarige Singaporees, door FC Groningen-voorzitter Renze de Vries als parel van het Verre Oosten in het Oosterpark gedropt, vierde zijn debuut in de hoofdmacht van de noor delijke FC met twee goals. Hij was daarmee verantwoordelijk voor de 2-0 nederlaag van Go Ahead Eagles, maar bovenal re kende Fandi af met de critici die hem hadden herkend als een miskoop. Niet alleen met zijn doelpunten vestigde Fandi, die tot voor kort kampte met allerlei blessures, za terdagavond de aandacht op Keith Burkinshaw nadat hij eer der wegens te weinig inzet tegen Coventry uit de ploeg was gela ten, heeft nu zes maal gescoord. De Spurs wonnen de uitwed strijd met 3-2. Nottingham Forest, woensdag in Eindhoven in de tweede ronde van het UEFA-bekertoernooi te genstander van PSV, won giste ren in de Engelse league met 3-1 van Notts County. Deze stand was al bij de rust bereikt. Forest, met Hans van Breukelen in het doel, zag na de pauze geen kans de score op te voeren toen Notts met tien en de laatste minuut zelfs met negen spelers op het veld stond. In de tweede helft werd jeugdinternational Fasha- nu uit het veld gestuurd na protesten tegen de grensrechter. In de slotminuut werd ook Hunt weggezonden na een grove over treding tegen Hodge. West-Duitsland Landskampioen Hamburger SV maakt in de Bundesliga weer al- .leen de dienst uit. Op de tiende speeldag werkte HSV zich los van Bayern München, dat bij FC Köln een nederlaag van 0-2 leed. De Hamburgers zelf wonnen met veel moeite bij nieuweling Wald hof uit Mannheim (1-0). VFB Stuttgart profiteerde maar ten dele van de misstap van Bayern en kwam bij Arminia Bielefeld niet verder dan 0-0. In totaal 206.000 toeschouwers kwamen voor de negen wedstrijden opda- zich. Ook zijn verfijnde balbe handeling en zijn passes stonden borg voor een uitblinkersrol. Het Groninger publiek waardeerde zijn prestatie met een staande ovatie. "Ik heb alleen maar kun nen hopen dat Fandi tot zoiets in staat zou zijn", had ook FC Gro- ningen-trainer Han Berger zich laten overtuigen door de voetbal ler, tot voor kort een probleem kind. Berger denkt er sterk over Fandi tegen Inter Milan in te zet ten. Vriendelijk glimlachend en spaar zaam met uitspraken incasseer de Fandi intussen de lofuitingen, waaraan hij in zijn eigen wereld deel zoveel mee is overladen. "Ik train pas sinds kort met de groep mee en heb nu het gevoel er hele maal bij te horen. Ik ben dolblij dat de mensen zo tevreden over me zijn. Ze hebben een tijdje op me moeten wachten, maar nu is alles okay". gen. Toppers waren FC Köln- Bayern (50.000) en Waldhof Mannheim-HSV (43.000). Voor Waldhof betekende de recette van bijna 700.000 gulden een re cord. Na weken van teleurstellingen, waarin ook trainer Rinus Mi- chels zich genoodzaakt zag te vertrekken, lijken voor FC Köln weer betere tijden te zijn aange broken. De thuisclub sloeg in de tweede helft tegen Bayern toe met treffers van Steiner vijf mi nuten na de hervatting, nadat de Belgische doelman Pfaff de bal had losgelaten, en Littbarski in de 76e minuut. Vooral Steiner en Allofs speelden bij FC Köln een uitstekende wedstrijd. Bij Bayern moest teveel van Karl Heinz Rummenigge komen. Zijn jongere broer Michael, die na een blessureperiode de hele wed strijd speelde, kreeg geen kans tegen voorstopper Steiner van FC Köln. Hamburger SV wankelde bij Wald hof, maar viel niet. Een uur lang leek Waldhof zelfs het beste van het spel te hebben. Makan, Wal ter en Knapp verspeelden echter goede scoringsrnogelijkheden. Ook in de 62ste minuut liet Knapp een goede kans onbenut. Bovendien mocht HSV zich ge lukkig prijzen dat de Zwitserse gastscheidsrechter Blattmann in de 67ste minuut geen strafschop gaf toen Magath een zware over treding beging tegen Scholz. Wisselspeler Milewski besliste de wedstriid veertien minuten Roda JC bleef voor de tiende achtereenvolgende maal onge slagen. Aan het bezoek bij 'buur man' Fortuna Sittard hielden de counterspecialisten uit Kerkrade een 1-1 gelijkspel over. Terwijl een vliegende storm over de lengteas van het veld raasde, hielp Roda's Deense sluipschut ter John Eriksen zijn ploeg zelfs aan een 0-1 voorsprong. Invaller Theo van Well tekende na de pauze voor de welverdiende ge lijkmaker. Wie vermoedde dat Haarlem na de oogst van zeven punten uit vier wedstrijden een semi-topploeg dreigde te worden, kwam giste ren bedrogen uit. De manschap pen van Hans van Doorneveld reikten tegen AZ niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Voor thuis club Haarlem scoorden Luc Nij holt en Pieter Huyg, voor AZ Roelf Jan Tiktak en Rick Talan. PEC Zwolle won in eigen huis ver diend met 3-2 van DS'79. Met steun van de krachtige wind liet Piet Schrijvers zijn uittrappen in het Dordtse strafschopgebied ploffen. Middenvelder Alex Booy was de eerste, die profiteer de van zo'n uittrap. De steeds be ter in vorm gerakende Rini van Roon hielp de thuisclub met twee goals aan een 3-0 voor sprong, zodat het er alle schijn van had dat PEC een monste roverwinning zou gaan behalen. Maar verder dan een afgekeurde goal van Van Kooten kwamen de Zwollenaren niet. DS wist zo waar door toedoen van Peter Ma tena en Jacques den Bakker nog op te halen tot 3-2. Helmond Sport had zijn zinnen er op gezet tegen Excelsior zijn eer ste overwinning te behalen. Maar het liep allemaal anders. Wel te kende Johan van der Hooft de openingstreffer aan, maar na rust zorgden Henk van Goozen en Ton Pattinama voor de Rotter damse winst: 1-2. Het spelen op eigen veld dreigt voor Willem II een obsessie te worden. Zaterdag tegen FC Utrecht mislukte de vijfde po ging om een thuiswedstrijd te winnen. Na rust zadelden Rob de Wit en Gerard van der Lem de Tilburgers met een 0-2 nederlaag op. Volendam en Sparta streelden de ogen van 5500 toeschouwers. Hoewel Sparta het beste voetbal liet zien, won Volendam met 3-2. Wel kwam Sparta door een eigen treffer van Schokker op een 0-1 voorsprong, maar Wim Tol v^ist nog voor rust de 1-1 te vinden. Na de onderbreking kwam Vo lendam op 2-1 dankzij John Holshuysen, waarna Ron van den Berg Sparta op 2-2 bracht na voorbereidend werk van Van Gaal. Klaas Tuyp wierp zich op als matchwinner, zodat Volen dam won en de wankelende posi tie van trainer Cor van der Hart weer even is veiliggesteld. De strohalm waaraan de NBB zich vast houdt, is een exploitatie maatschappij die „bereid is een belegger te zoeken die eventueel is geïnteresseerd in het overne men van het badmintoncentrum in Nieuwegein", dat met al zijn luxe de oorzaak is geweest van de grote financiële moeilijkhe den waarin de bond momenteel verkeert. Als voorwaarde wordt bij de verkoop gesteld dat de doelstelling van het centrum be houden blijft. De NBB hoopt het complex voor zo'n zes miljoen gulden te verkopen. Het plan is pas afgelopen dinsdag geopperd en bepaald nog niet uitgewerkt. Met de vage mededeling dat er weer perspectief is, nam het grootste gedeelte van de verga dering zaterdag genoegen, nadat eerder in de week nog het re quiem van de badmintonbond was aangekondigd. De meeste afgevaardigden zagen vooraf veel meer heil in een federatie, een federatief verband van alle districten. In de bond, die een to tale schuld heeft van negen mil joen gulden, hadden zij het ver trouwen verloren. Dat bedrag bestaat uit een hypo theek van vijf miljoen, een kre diet van 1,25 miljoen, opgeno men via rekening-courant, dat inmiddels al met 800.000 gulden is overschreden, en twee miljoen aan openstaande schulden. Die totale last zal in de overbrug gingsperiode tot 19 november vermoedelijk nog eens met zo'n slordige half miljoen gulden (waarvan een groot deel wordt veroorzaakt door rente) worden vergroot. Met uitzondering van 'Noord' en een aantal kiesmannen, ver spreid over de overige districten, gingen de districten zaterdag echter plotseling overstag. Een motie van wantrouwen, die door 'Noord' tegen het zittende be stuur was ingediend, werd met 22 tegen 28 stemmen verworpen, waarbij vooral het stemgedrag van de afgevaardigden van Zuid- Holland opmerkelijk was. Vooral zij hadden vóór de vergadering felle kritiek gespuid en in de per soon van Vic Dumas, ex-vice- voorzitter van de bond, laten we ten dat er niets meer te verwach ten was van de plannen van het bestuur. De oorzaak van die koersverande- ring lag niet zozeer in het feit dat 'Noord' geen uitgewerkt alterna tief kon aanbieden („Wij kunnen niet meteen een nieuw bestuur leveren, maar zijn wel bereid tot overleg", aldus de heer Le Roy), als wel in een bliksemactie van de districtsvoorzitters, die zich beter geinformeerd achtten dan de kiesmannen. Zij belegden vrijdagavond een voor-vergade ring, waarin de te volgen tactiek en het nieuwe reddingsplan wer den besproken en waarin het be houd van de NBB centraal stond. De belangrijkste troef die zij konden uitspelen, heette Riena de Beer, de vice-voorzitter van het district Zuid-Holland. Zij werd vanwege haar kennis, haar vermogen om te relativeren en haar vergadertechniek als opvol ger van Snellens naar voren ge schoven, waardoor haar provin ciegenoten in verlegenheid wer den gebracht. NIEUWEGEIN (GPD) - Riena de Beer, die zaterdag in Nieuwegein als nieuwe voorzitter van de badmin tonbond werd gekozen, gaf kort na haar benoeming toe dat zij al meteen een blun der had gemaakt: „Ik neem het me kwalijk dat Paul Snellens niet tijdig is inge licht. Hij had er vrijdag avond ook bij moeten zijn. Door een misverstand is dat niet het geval geweest. Dat is een blunder. In zekere zin is iemand opgeofferd, name lijk Snellens. Hij verdient dat niet. Maar als het hele bestuur was aangebleven, dah was de bond ontploft". De 43-jarige, in Pijnacker wo nende De Beer, die vice- voorzitter Is van het district Zuid-Holland, ziet nog wel degelijk mogelijkheden om de bond te redden. „In de mensen die nu achter de ta fel zitten, heb ik wel ver trouwen. Op 19 november mogen de kiesmannen hun mening geven over het fi nanciële plaatje dat we zul len maken. Daarbij is het erg belangrijk dat het centrum wordt verkocht. Verder moeten we bekijken in hoe verre kan worden bezuinigd en in hoeverre de contribu tie kan worden verhoogd". Fandi Ahmad BREDA (GPD) - Voor de eerste keer dit seizoen werd zaterdagavond in het betaalde voetbal de rode kaart getrokken. Vijf minuten voor het ein de van de wedstrijd NAC-Wageningen mocht de Bredase voorstopper Hans Kraay de kleedkamer opzoeken, nadat hij in een opwelling scheids rechter De Vrieze uit Tilburg tegen de grasmat had gewerkt. De stoppen sloegen finaal door bij Kraay, toen hem voor een onschuldige overtre ding op Eus van Vijfeyken de gele kaart (zijn der de) werd voorgehouden. Woedend vloog Kraay, die vorig seizoen ook al twee keer werd ge schorst, op de arbiter af en werkte hem met een schouderduw tegen de grond. „Ik schaam me nergens voor", zei de NAC'er later. „Ik heb weieens het idee dat de scheidsrechters me lopen te zoeken. Mijn reactie was natuurlijk dom, maar ik maakte me zo kwaad omdat ik bij die overtreding mijn derde gele kaart kreeg. Het was notabene mijn eerste overtreding in de wed strijd. Ja, dit voorval kost me zeker zes wedstrij den. Ik ga er tenminste maar van uit dat ik vóór de jaarwisseling niet meer speel". Vijf minuten voor het incident rond Hans Kraay was scheidsrechter De Vrieze ook al betrokken bij een andere botsing. Wageningen-speler Evert Radstaat wilde verhaal komen halen voor zijn ge le kaart en werd door de vuist van De Vrieze in het oog getroffen. „Ik wilde voorkomen dat hy me zou vastpakken. Toen ik die ontwijkende be weging maakte, heb ik hem inderdaad even ge raakt", verklaarde de Tilburgse arbiter na afloop. Maar met die uitleg nam Radstaat geen genoegen. De Wageningen-speler nam zich voor een aan klacht in te dienen tegen de scheidsrechter. „Hij heeft me bewust geslagen", was de lezing van Radstaat. die aan de botsing wel een flink blauw oog overhield. „Ik dien een klacht in bij de KNVB. Als wij zoiets doen, krijgen we meteen een rode kaart". Het voornemen van Radstaat werd echter niet ge steund door Wageningen-trainer Hans Boersma. „In dit geval kies ik partij voor de scheidsrech ter", aldus Boersma. „Want als trainer zijn wij er toch voor verantwoordelijk dat er een bepaalde discipline ten opzichte van de scheidsrechters gehandhaafd blijft". Klaas Tuyp: beslissende goal. (Foto ANP) TILBURG (GPD) - Floyd Streete ontbrak in Tilburg waar zijn ploegmakkers van FC Utrecht aan moesten treden voor het duel met Willem II. De Engelsman keerde zaterdag terug naar Neder land, maar hoefde zich voor Hughes niet te melden bij de spe lersbus. „Ik heb geen zin een man mee te nemen die een week niet getraind heeft". Streete reisde volgens zeggen naar Engeland om zijn vriendin op te halen en om een weekje „bacon and eggs" te eten, zoals Hug hes het uitdrukte. „Streete heeft het vreselijk moeilijk, hij heeft heimwee, hij mist het eten, hij mist het kijken naar de BBC". Het tripje van Streete lijkt meer op een vlucht dan op een weekje ontspannen vakantie. Het bestuur van de eredivisieclub heeft in ieder geval geen toestemming gegeven voor de vrije dagen. Een duidelijk in de Britse voetballer teleurgestelde voorzitter mr. Kernkamp: „Met Streete hebben we nog een appeltje te schillen. Wij wisten nergens van". En op de vraag of hij de Brit nog terug verwacht: „Voor mij hoeft hij niet meer terug te komen". De 24-jarige Floyd Streete tekende na een aantal goede oefenwed strijden aan het begin van het seizoen een tweejarig contract, met daarin de bepaling dat aan het einde van het eerste seizoen beide partijen de overeenkomst op konden zeggen.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16