nnrnprf*nnnnf*r1 1 EU 0NR0ERE Jn tl ONRC makelaardij hv W h i/Cf Cf fWifvCn* jK DRIEMAN breestraat 106 leiden tel. 071-121645 buiten kantooruren tel. 071-143178 Deerenbers &van Leeuwen 01720-94041 ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed g - - onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 1 m m PROPER V VRIJE VESTIGING PIETERSKERKCHOORSTEEG 28/30 TE LEIDEN Warmond, Lommerlustlaan 51. Mooi gelegen vrij staande villa met ca. 5000m2 prachtig aangelegde tuin rondom, tennisbaan en vijver. Perfekte staat van onder houd, c.v.-gas. Voorzien van diverse extra's zoals wate rontharder, sauna. Indeling: grote L-vormige woonkamer met open haard, eetkamer, volledig ingerichte keuken, bijkeuken, studeerkamer, ouderslaapkamer, badkamer met bad, aparte douche en toilet. Hall met garderobe en toilet. 1e et.: 3 kamers, badkamer met bad en toilet, grote hobbyzolder, meerdere balkons. Romdom mooi aangelegde terrassen, waarvan één met buiten open haard. Nadere informatie, en inzage van fotoboek bij, B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 |ffl' TEL 071-170741" I5SS). Geheel leeg te aanvaarden winkel-woonhuis met afzon derlijk verhuurde bovenwoning. Winkelruimte ca. 65 m2, toilet, plaats, woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer met bad, keuken, balkon. VRAAGPRIJS 149.000,- v.o.n. Inlichtingen: MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT B.V. Zoeterwoudse 2313 AX Leide 120513 b.g.g. 071-897498 ALPHEN A/D RIJN Sandenburg 45 In een zeer exclusief opgezet woningplan kunnen wij U een slechts 4 jaar oude singelwoning aanbieden. Zoals de naam al doet vermoeden, is deze woning gelegen aan zo'n ouderwets, gezellige singel. De woning heeft naast deze gezellige ligging een flinke achtertuin en een zondermeer gigantische schuur. De indeling van het huis is als volgt: Entree/hal, toilet met fonteintje (keurige cognac-kleurige tegel) en trap naar verdieping, woonka mer 8.40 diep met zitgedeelte aan singelzijde, royale open-eetkeuken v.v. modern keukenblok, fijne provisie kast. Slaapverdieping: overloop met vaste kast, drie royale slaapkamers (2.62x2.06, 4.17x3.03 en 4.17- x3.03), complete badkamer met ligbad, 2e toilet en was tafel. Bijz.: goede isolatie o.a. beg. grond bijna geheel dubbel glas. Vraagprijs: 135.000,- k.k. A I», tflfé MAKELAARDIJ O.G. LEIDEN Halfvrijstaande villa Lammenschansweg 8 (Professorenwijk) Ind. beg. gr.: entree, garderobe, voorkamer met erker, grote eetkamer die gelegen is naast een prachtige living van ca. 45 m2 met open haard, ruime keuken, diepe kelder, GARAGE; 1e etage: badkamer met douche, 4 slaapkamers waarvan 1 grote ouderslaapkamer met bal kon; 2e etage: 3 slaapkamers. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud, veel authentieke afwerkingen, c.v.- gas. Geschikt als woon/praktijkpand. 349.000,- k.k. Riant herenhuis Zoeterwoudsesingel 102 Op één van de mooiste plekjes van Leiden gesitueerd met voor- en zeer diepe achtertuin, ca. 35 meter. Ind. beg. gr.: hal, woonkamer en suite met serre, keuken met bijkeuken, badkamer met douche; 1e etage: 2 slaapka mers, keuken en toilet; 2e etage: 4 slaapkamers, toilet; 3e etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche. Het pand is behoudens de begane grond verhuurd aan stu denten doch is eventueel leeg op te leveren. Voorzien van c.v.-gas. 289.000,- k.k. Woon/praktijkpand Hooigracht 50 Dit monumentale pand heeft tevens een entree aan de Middelweg, ten behoeve van atelier-praktijkruimte. Ind. beg. gr.: hal, voorkamer, zeer grote open ruimte ca. 100 m2 met uitbouw; 1e etage: overloop, voorkamer, grote achterkamer; 2e etage: grote zolderberging ca. 65 m2. Het objekt heeft thans een bedrijfsmatige functie maar het Hooigrachtgedeelte leent zich om voor bewoning ge schikt te maken. 195.000,- k.k. Fraaie tussenwoning Korenbloem 52 In een groene omgeving gesitueerd met voor- én achter tuin, schuur en achterbitgang. Ind. beg. gr.: entree, toilet, woonkamer met open haard en plavuizen, gedeeltelijke open keuken; 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet; 2e etage: grote zolder kamer met dakkapel en berging. De staat van onder houd is uitstekend, veel houtafwerkingen. Voorzien van c.v.-gas. 185.000,- k.k. Sfeervolle tussenwoning Morsweg 4 Met voor- en achtertuin, nabij de Morschpoort gelegen. Ind. beg. gr.: hal, voorkamer, 2 achterkamers waarvan 1 met serre, ruime keuken met aangebouwde schuur, bad kamer met ligbad; 1e etage: 2 zeer ruime slaapkamers met dakkapel, zolderkamer met grote vliering. Achtertuin staat middels pad in verbinding met Galgewater. 172.500,- k.k. Penthouse Jacob van Campenlaan 80 Een der mooiste flatwoningen van Leiden op topverdie- ping gesitueerd met vrij uitzicht. Ind.: hal, toilet, ruime praktische keuken, grote L-vormige woonkamer met par ket ca. 45 m2, badkamer met douche, 2 royale slaapka mers, een dubbel balkon. De staat van onderhoud is uitstekend. 159.000,-k.k. Liefelijke stadswoning Middelweg 19a Met beeldbepalende gevel, in centrum gelegen tegen over de Hooglandsche Kerk. Ind. beg. gr.: hal, zeer grote eetkamer met open haard, vloerverwarming en luxe open keuken met bijkeuken; 1e etage: grote woonkamer met open haard en balkon op het Z.O.; 2e etage: 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. Voorzien van c.v.-gas. 149.000,- k.k. Gunstige hypotheekvoorwaarden, evt. netto-maandlast Hoekflat Schubertlaan 145 Op de 1e etage met balkon op het Z.W. en blijvend uitzicht op Korte Vlietkanaal. Ind.: hal, provisiekast, luxe keuken met diverse inbouwapparatuur, ruime woonka mer met zijkamer, 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad. De flatwoning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van inpandige berging, voldoende parkeergelegenheid. 129.000,- k.k. Grachtenpand Oude Rijn 138/138a Met aparte bovenwoning. Ind. beg. gr.: hal, voorkamer, achterkamer, toilet, badkamer met douche en keuken; 1e etage: overloop, voorkamer, achterkamer, 2e keuken en 2e toilet;'2e etage: overloop, 3 slaapkamers en zeer grote vliering eventueel geschikt te maken voor extra kamers. Het pand is tevens bij uitstek geschikt als Woon/ Praktijkpand of voor dubbele bewoning. 120.000,- k.k. Middenwoning Ga Costastraat 14 Ind. beg. gr.: hal, douche, voor- en achterkamer, moge lijkheid voor keuken; 1e etage: overloop, 2e toilet, woon kamer met balkenplafond, serre met balkon, keuken met veel houtafwerking. De begane grond en de 1e etage zijn eventueel voor aparte bewoning geschikt te maken. Beschutte achtertuin. 99.000,- k.k. 3-Kamerflat Eduard van Beinumstraat 41 Op de 2e etage met balkon op het Z.W. Ind.: entree, garderobe, toilet, keuken, voorkamer, achterkamer, bad kamer met douche, slaapkamer. Grote berging in kelder welke voor vele doeleinden geschikt is. Rustige ligging, nabij uitvalswegen. 79.000,- k.k. Molen Rljnsaterwoude - Heilige Geestlaan 6 Exact 150 jaar geleden werd deze rustieke watermolen gebouwd met vrij uitzicht over weilanden en Braassem- mermeer. Dit monument is omgeven door ca. 3000 m2 grond en biedt veel privacy. Ind. onderbouw: entree, toi let, luxe keuken. Woonetage: fraaie living van ca. 60 m2 met open haard; 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2e toilet; 2e etage: geschikt als recreatieruimte of het maken van extra kamers. Uitste kend geïsoleerd, c.v.-gas. 595.000,- k.k. Fraai landhuis Zoeterwoude - Ommedijkseweg 11 Met grote oprijlaan, dubbele GARAGE, schitterend aan gelegde tuin met verscheidene terrassen. Ind. beg. gr.: hal, L-vormige woonkamer van ca. 55 m2, moderne keu ken, luxe badkamer, ouderslaapkamer, studeerkamer; 1e etage: slaapkamer, veel bergruimte. Optimaal geïso- leerdL c.v.-gas. Gunstige ligging nabij uitvalswegen. Jiiervan videopresentatie T495.000,- k.k. Sfeervolle hoekwoning Hazerswoude-dorp P. Brueghelstraat 8 Met voor- en achtertuin, naast weiland gelegen. Ind, beg. gr.: entree met plavuizen, trappenkast, ruime v kamer met parket, uitgebouwde luxe keuken met vloer verwarming; 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad; 2e etage: grote hobbykamer met dakka pel en veel bergruimte. Het huis verkeert in prima staat van onderhoud, is optimaal geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas. Nabij uitvalswegen gelegen, 179.500,- k.k. Winkel/woonhuis Katwijk - Boorsmastraat 21 Voor verscheidene doeleinden geschikt. Bijvoorbeeld winkel van ca. 85 m2 met bovenwoning, geheel als win kelruimte met in totaal 170 m2 of te verbouwen tot zeer ruime woning. Goede ligging in een zijstraat van de Secr. Varkevisserstraat. In onderling overleg spoedig leeg te aanvaarden. f 105 000k k_ i EDAH ZOEKT ZAKEN. U hebt een behoorlijke zaak, in welke branche dan ook. U beschikt over een goede vestigingsplaats, hetzij in de binnenstad, hetzij in een goed bevolkte buitenwijk. Ondanks die goede locatie gaan de zaken echter niet helemaal naar wens. Is het de economische malaise? Is uw vestigingsplaats toch niet helemaal je dat voor de branche waarin u zich beweegt? Hebt u teveel last van een groot winkelbedrijf in de buurt? Of is uw aantal vierkante meters te groot/te klein om efficiënt te kunnen draaien? Wellicht is het interessant om in zo'n geval eens met ons te praten. Wij zijn één van dat handjevol ondernemingen in de detailhandel dat, dankzij een succes formule, nog niets te klagen heeft en dat daarom steeds op zoek is naar uitbrei dingsmogelijkheden. Mogelijk kunnen wij tot een voor beiden interessante overname van uw pand, respectievelijk uw huur contract, komen, zodat u de handen vrij krijgt om elders iets nieuws of iets anders op te zetten. Geïnteresseerd in zo'n gesprek? Neemt u dan contact met ons op. Overigens, willen wij van onze kant óók geïnteresseerd zijn, dan is het wel nood zakelijk dat uw pand een totaal vloer oppervlak heeft van minstens 500 m2, dat dagelijks laden en lossen weinig problemen opleveren, dat er voor onze klanten goede parkeermogelijkheden in de omgeving zijn, en dat uw zaak niet in een voetgangersgebied is gevestigd, aangezien dat voor een levensmiddelenbedrijf als het onze een grote handicap betekent. (De aanwezigheid van een ander groot levens middelenbedrijf in de naaste omgeving deert ons echter in het geheel niet.) Belt u eens. En vraagt u dan naar de heer Van Vroenhoven. Dan weten we gauw genoeg of het zinvol is om een persoonlijke afspraak te maken. Telefoon: kantoor 04920-28444, toestel 134 privé 04990-71743 Moderne eengezinswoning Fraaie ligging aap vijverpartij en park. Een bezichtiging van deze woning is zeker aan te bevelen,.omdat u dan pas kunt kennismaken met het fraaie uitzicht over groen en water aan de ach terzijde van de woning. De indeling binnen is echter ook de moeite waard: Beneden royale tuinkamer met open keuken, aangebouwde berging met zol der. 1e verd.: 3 ruime sik., badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: grote slaap kamer met dakkapel. Div. extra's: plavuizenvloer op beg. grond, muren, vloer dak geïsoleerd, gehele huis dubb. glas m.u.v. de 2e verd. Al met al een royaal huis met vele mogelijkheden. Adres: Hoogerheydestraat 86. Vraagprijs 155.000,- k.k. mi; Makelaarskantoor Van Boetzelaerstraat 87 2406 BE Alphen aan den Rijn

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 28