IT7 SU mededelingen gemeentebestuur leiden 18fm22juli'83 aüü li iiiiiii. i Hinderwet Nieuw verzoek Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: 1. Patat frites kraam aan de Smaragdlaan/hoek Gandhistraat De aanvrage is afkomstig van R. Favier, alhier, en be treft het oprichten van een mobiele inrichting voor het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex verkoopinrichting in een daarvoor bestemde en ingerichte wagen gestationeerd in de Smaragdlaan/hoek Gandhistraat, kadastraal bekend gem. Leiden, sectie X, nrs. 3555 en 3767 (gedeeltelijk). Op dinsdag 2 augustus 1983 zal om 14.00 uur in ka mer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Ie verdieping, een openbare hoorzitting worden gehou den. 2. Rijksmuseum voor de geschiedenis van de natuurwetenschappen en geneeskunde in het pand Caeciliastraat e.o. De aanvrage is afkomstig van de RIJKSGEBOUWEN DIENST, Centrale Directie, te 's-Gravenhage, en be treft het oprichten van diverse door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. de hydrcfoor, lift-, c.v.- en luchtbehandelingsinstallatie, werkplaats voor het ma ken van tentoonstellingsapparatuur, restauratie afdeling alsmede opslag van diverse chemicaliën, een en ander in het Rijksmuseum voor de geschiedenis van de natuurwetenschappen en geneeskunde in het pand Caeciliastraat, Lange Agnietenstraat, Sionsteeg en Vrouwenkerksteeg. Op dinsdag 2 augustus 1983 zal om 14.30 uur in ka mer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping, een openbare hoorzitting worden gehou den. Tijdens bovengenoemde hoorzittingen zal gelegen heid worden gegeven over de aanvragen van gedach ten te wisselen. De aanvragen en alle andere daarop betrekking heb bende stukken liggen gedurende de gehele behande lingstermijn ter inzage in kamer 012 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Deze stukken liggen voorts ook tot 15 aug 1983 ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het Informatiecentrum van het Buro Voorlich ting, in de hal van het Stadhuis. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 15 aug. 1983 bij het College van Burgemeester en Wethouders worden ingediend (Postbus 9100, 2300 PC Leiden). De persoonlijke gegevens van degenen die schrif telijk bezwaar hebben ingebracht worden, indien hierom - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht niet bekendgemaakt. Degenen die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gele genheid worden gesteld bezwaar tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Voor nadere inlichtingen betreffende bovengenoem de hinderwetzaken kunt u zich wenden tot de Direc tie Milieu, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 012, tel. 071-254437. Beschikking vrijstelling methylbromide Burgemeester en Wethouders brengen hierbij ter openbare kennis dat door de Hoofdingenieur-Direc teur van de Provinciale Directie voor de Bedrijfsont wikkeling in Zuid-Holland, te Gouda, op 1 juli 1983 aan W. de Groot, Besjeslaan 2, alhier, een verklaring van geen bezwaar is afgegeven als bedoeld in de Be schikking Vrijstelling Methylbromide. Een en ander ten behoeve van het ontsmetten van grond ten be hoeve van de teelt van vaste planten op een perceel grond aan de Besjeslaan 2. Deze verklaring ligt vanaf heden voor een ieder ter in zage in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 (Directie Milieu). Voor nadere inlichtingen betreffende deze aangele genheid kunt u zich wenden tot de Directie Milieu (071-254437) of bij genoemde Hoofdingenieur-Direc teur te Gouda (01820-14755). Verleende bouw vergunningen i wethouders hebben op 12 juli 1 de volgende bouwvergunningen verleend: - Ketelmeerlaan, bouw rioolgemaal; - Lopsenstraat 12, aanleg huisriolering; - Morsweg 164, aanleg huisriolering; - de la Reystraat 8, aanleg huisriolering; - Morsweg 6, inwendig verbouwen woning; - Langegracht 72, maken dakopbouw; - Rijnkade 19, plaatsen tuinhuisje; - Vederwier 8, plaatsen tuinhuisje; - Tollenstraat 18, maken dakopbouw in vo.orgevel- dakvlak; - Zijlsingel 10, optrekken zijgevel en deel achtergevel; - Borneostraat 52, wijzigen raamkozijn in voorgevel; - Morsweg 132, aanleg huisriolering; - Pal Maleterstraat 13, wijzigen raamkozijn in voorge vel en plaatsen dakkapel in achtergeveldakvlak; - Roemer Visscherstraat 10-10a, bouw berging; - volkstuinencomplex Veldheim aan de Haagse Schouwweg, wijzigen van het plan tot de bouw van een tuinhuisje op tuin 58. waarvoor reeds eerder vergunning is verleend; - volkstuinencomplex Veldheim aan de Haagse Schouwweg, wijzigen van het plan tot de bouw van een tuinschuurtje op tuin 32, waarvoor reeds eerder vergunning is verleend; - Bakhuis Roozenboomstraat 34, plaatsen dakkapel in achtergeveldakvlak; - Spieghelstraat 11, inwendig verbouwen woning; - Merelstraat 28, bouw berging; - Sophiastraat 94, verbouwen woning. Indien u door het verlenen van een bouwvergunning rechtstreeks in uw belang bent getroffen, kunt u bin nen 30 dagen na dagtekening van de bouwvergun ning op grond van de wet AROB een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders. Tevens kunt u, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor u meebrengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouwvergunning aanvragen bij de Voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Informatie is te verkrijgen iedere werkdag 11.00 en 12.00 uur bij de directie bouw- en woning toezicht, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Postbus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071- 254911) Bestemmingsplan Levendaal-west De burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 19 juli 1983 in het Stadsbouwhuis, kamer 241 voor een ieder ter inzage ligt het bestemmings plan Levendaal-west. Dit plan werd op 9 november 1981 door de Raad vast gesteld en op 18 januari 1983 door Gedeputeerde Sta ten gedeeltelijk goedgekeurd. Het gedeeltelijk goedgekeurde plan heeft met ingang van 27 april 1983 gedurende één maand voor een ieder ter inzage gelegen. Tijdens de tervisielegging zijn geen kroonberoepen ingediend. Deze gedeeltelij ke goedkeuring is thans onherroepelijk. Plaatsing diverse panden op de monumentenlijst Burgemeester en Wethouders zijn overgegaan tot plaatsing van de hierna te noemen panden op de mo numentenlijst; Besluit no 18265 d.d. 17 juni j.l. het pand Boommarkt 1. Besluit no 18957 betreft een complex woningen aan de Rijnsburgersingel te weten de nummers 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 en 54. Genoemde besluiten liggen met ingang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in ka mer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Met nadruk wordt erop gewezen dat het ingevolge artikel 10 der Monumentenverordening verboden is een beschermd monument te beschadigen, te vernie len of af te breken. Voorts is het verboden om zonder vergunning van Burgemeester en Wethouders of in strijd met bij zo danige vergunningen gestelde voorschriften een be schermd monument gedeeltelijk af te breken, te ver plaatsen of in enig opzicht te wijzigen dan wel een be schermd monument te herstellen of te gebruiken op een wijze waardoor het wordt ontsierd of in gevaar gebracht. Gedurende één maand na heden kunnen belangheb benden schriftelijk bij de Gemeenteraad gemotiveerd beroep instellen tegen het genoemde besluit. Ruimtelijke ordening Voorbereidingsbesluit Oostvlietpolder In kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, ligt voor een ieder ter inzage het besluit van de gemeenteraad van 11 juli 1983, nr. 213, bij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbe reid van het bestemmingsplan Oostvlietpolder, het be stemmingsplan Vlietpark en het bestemmingsplan Vrou wenweg-Vlietweg Het gebied waarop het besluit betrekking heeft wordt begrensd door de Vrouwenweg, de gemeentegrens met Zoeterwoude, de Vliet en het Rijn-Schiekanaal. In genoemd besluit is tevens verklaard, dat het verbo den is in dit gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wet houders (aanlegvergunning) de volgende werken - geen bouwwerken zijnde - of werkzaamheden uit te a. het verharden van terreinen of paden en het aan brengen van andere oppervlakteverhardingen, be halve in het kader van de normale agrarische be- drijfswerkzaamheden of ten behoeve van normale voorzieningen in een tuin of op een erf als tegelpa den, tegelterrassen, ontsluitingswegen en -pa den; b. het storten van puin en afval, het aanleggen en inrichten van vuil- en afvalstortplaatsen, behalve in het kader van de normale agrarische bedrijfs- werkzaamheden of het normale tuinonderhoud; c. het rooien, vellen of beschadigen van bomen of andere opgaande beplantingen, behalve in het ka der van de verzorging van de bomen of de op gaande beplanting en voorts met dien verstande, dat geen aanlegvergunning is vereist, indien op de hiervoor genoemde werkzaamheden de Boswet of krachtens die wet vastgestelde voorschriften van toepassing zijn; d. het dempen van waterlopen; e. het aanleggen en inrichten van terreinen ten be hoeve van het opslaan en/of verhandelen van al dan niet bruikbare stoffen, materialen en/of voor werpen (auto's en caravans daaronder begrepen); f. het uitvoeren van terreinafgravingen en terreinop hogingen, behalve in het kader van de normale agrarische bedrijfswerkzaamheden of het normale tuinonderhoud of ten behoeve van het normale onderhoud van greppels en andere watergangen ten dienste van de waterhuishouding. Bouw woningen nabij Vlietweg 58 Met ingang van 20 juli 1983 ligt voor een ieder gedu rende 14 dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, de plannen voor de bouw van een viertal woningen nabij Vlietweg 58. De bouw van de woningen is op zichzelf genomen in overeenstemming met het bestemmingsplan Vrou- wenweg-Vlietweg, maar de achtergevelrooilijn wordt enigszins overschreden. Burgemeester en Wethou ders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet vergunning te verlenen voor realisering van de bouwplannen. Zij die bezwaren hebben kunnen gedurende de ter mijn van de terinzagelegging schriftelijk bezwaren in dienen bij het college van Burgemeester en Wethou ders, Stadhuisplein 1, 2311 EJ Leiden. i 11.30 en 17.30 i t tussenpozen Zijlsingel veertien dagen afgesloten voor doorgaand verkeer Vrijdag 22 juli in de loop van de dag zal de Zijlsin gel (tussen Utrechtse Veer en Zijlpoortsbrug) voor de duur van veertien dagen zijn afgesloten voor doorgaand rijverkeer. De afsluiting houdt verband met gritstraalwerkzaamheden aan de Schrijvers- en Singèlbrug. Beide bruggen zullen in die periode met de klappen omhoog onder handen worden genomen, waardoor doorgaand rijverkeer onmogelijk zal zijn. Om overlast van gritstraalstof tot een minimum te be perken, wordt gebruik gemaakt van afdekzeil rondom de bruggen. De aannemer heeft beloofd, voor 6 augustus als de Rijnsburgse bloemencorso Leiden binnentrekt, de werkzaamheden te hebben afgerond. Verkeersafwikkeling Op de uithoeken van straten komen tijdig omleidings borden met opschrift. Alle verkeer gaat gedurende veertien dagen via de Weversbrug. De afsluiting zal geen overmatige hinder geven voor bereikbaarheid bedrijven woon- en werkverkeer. Beperkte doorvaarttijden beroeps- en rekreatievaart De onderhoudswerkzaamheden aan de Singèlbrug en Schrijversbrug zullen ook gevolgen hebben voor de beroeps- en pleziervaart. Voor de periode van 25 juli t/m 7 augustus is de volgende regeling getroffen: - Beroepsvaart Beroepsvaartuigen zullen telkens moeten wachten tot er zich een aantal schepen voor de brug hebben verzameld. Het werk wordt dan korte tijd stilgelegd zodat de schepen in groepjes kunnen passeren. - Pleziervaart De pleziervaartuigen zullen zich voor het passeren van de bruggen moeten richten naar de tijdstippen waarop de rondvaartboten van Rederij Slingerland langskomen. Dat gebeurt gemiddeld 6 x per dag t Diversen Aanmelding voor woningen in de Merenwijk Voor verschillende bij de Leidse Woningstichting in beheer zijnde woningen in de Slaaghwijk worden kandidaten gezocht. Het betreft 4- en 5 kamerflats en maisonettes in hoofdzakelijk de Horsten, zoals de Arendshorst, de Condorhorst, de Sperwerhorst enz. Voor deze woningen komen in aanmer- king: 1Woningzoekenden die bij de directie woonruimte verdeling geregistreerd staan. De passage van de Schrijversbrug ligt een kwartier na de Singèlbrug Afhankelijk van de drukte zullen er 's middags enkele tussentijdse doorvaarten kunnen worden ingelast. Het passeren van de bruggen buiten deze regeling om is geheel op eigen risiko Tijdens de werkzaamheden is de hoofdpost van de Havendienst op de Schrijversbrug onbemand. De post is zolang verplaatst naar de Sumatrabrug, tel: 071-121951 Regeling openbaar vervoer De N.Z.H. lijnen 13, 14, 15, 16en 60 gaan gedurende de afsluiting van de Zijlsingel ook anders rijden. De route vanaf de Korevaarstraat ziet er als volgt uit: N.Z.H. route: Korevaarstraat - Hooigracht - Pelikaanstraat - Klok- poort - Langegracht - Oude Herengracht - Haven (om Zijlpoort) Andersom i.p.v. Zijlpoort via Herensingel. Centraal Nederland: De lijnnummers 111 en 112 van Centraal Nederland gaan, komend vanaf het Station via Langegracht richting Oude Herengracht en Haven. Terug volgt men Lage Rijndijk via Herensingel enz. Extra busdienst bewoners Zeeheldenbuurt De N.Z.H. heeft gedurende de periode van de afslui ting, buslijn 43 ingesteld voor met name bewoners uit de Zeeheldenbuurt. Komend vanaf de Langegracht en Hooigracht buigt deze iets af van z'n gebruikelijke route en rijdt de Ir. Driessenstraat in richting Oosterdwarsstraat. Werk Hoge Rijndijk hervat Deze week is Rijkswaterstaat weer van start gegaan om de werkzaamheden aan de Hoge Rijndijk, tussen Zoeterwoude en de Leiderdorpse brug, te voltooien. Voor de bouwvakvakantie worden voorbereidende werkzaamheden uitgevoerd voor o.a. de verbreding van de brug over de Meerburgerwatering en de aan sluitingen van de fietspaden bij de Leiderdorpse brug. Na de bouwvakvakantie wordt de rijbaan tussen deze brug en de rijkst/eg aangepakt. Men hoopt het werk tot en met het kruispunt bij de Leiderdorpse brug, eind september klaar te hebben. De gemeente Leiden begint binnenkort met de rioolvernieuwing tussen de Leiderdorpse brug en de Roomburgerwetering. Dat is dan de start van de volgende etappe in de uitvoering van het busbanenplan. Start werkzaamheden Kort Rapenburg op 1 augustus a.s. Op maandag 1 augustus a.s. beginnen de werkzaam heden voor het vernieuwen van de overkluizing van het Kort Rapenburg. De gevolgen ervan voor de omwonenden en voor het verkeer door de binnenstad zullen al snel na aanvang merkbaar worden. De bewoners en bedrijven rondom het werk kunnen in de loop van de volgende week een br«ef verwachten met informatie die vooral voor hen van belang is. De berichten over de verkeerscir- kulatie van het openbaar vervoer en van het andere rijverkeer zullen op vrijdag 22 en 29 juli in de gemeen telijke mededelingen verschijnen. 2. Woningzoekenden die wonen i huurwoning van één van de Leidse woningbouw verenigingen, voldoen aan de bezettingsnormen en willen doorstromen naar bovengenoemde wo- Nadrukkelijk zijn vermeld dat woningzoekenden met de oudste registratiedatum voorrang zullen krijgen. Bij acceptatie van een woning, komt uw registratie- kaart te vervallen Indien u belangstelling heeft voor een woning in eer dergenoemde complexen, kunt u zich schriftelijk opgeven bij de Directie Woonruimteverdeling, Lan gegracht 74, Leiden, onder vermelding van uw cor respondentienummer en gezinsgrootte. Kursus oud-schrift in Gemeentearchief In het seizoen 1983/84 zal door het Gemeentearchief een kursus oud-schrift georganiseerd worden. De ze zal starten op 27 september en gedurende 14 dins dagavonden van 20.00 tot 22.00 uur in het Gemeen tearchief tot 3 april 1984 plaatsvinden. De kosten bedragen f 70, (inklusief lesmateriaal). Als kursusleider zal optreden Mw. R.M.B. Hengst- mengel-Koopmans. Omdat het vrijwel niet mogelijk is het lezen van oud schrift alleen mondeling onder de knie te krijgen, is het noodzakelijk ook huiswerk te maken. Zoals de ervaring heeft geleerd, kost dat per 14 dagen ongeveer een uur. Wanneer u belangstelling heeft, kunt u uw naam, adres, postkode en woonplaats schriftelijk opgeven aan het Gemeentearchief, Boisotkade 2A, 2311 PZ LEIDEN. U ontvangt daarna bericht of u geplaatst kunt wor den en hoe het kursusgeld dient te worden voldaan. Leids Plein Festijn Morgen kan de Leidse bevolking genieten van Volkstoneel. Twee groepen die elkaar afwisselen brengen het vol gende: Het Ontwapenend Volkstoneel steekt in drie verschil lende voorstellingen de draak met allerlei rare ge- De groep speelt "De ONTGOOCHELING", een goochelshow met als hoogtepunt de verdwijning van een mens, "MET VLAG EN WIMPEL" een spel over het scheppen van banen en een COMEDIA DELL'AR- TE produktie. Stewart Et Ross zijn leden van de vermaarde straat theatergroep Pigeon Drop. In een huiskamerdecor laten Stewart 8- Ross zien wat theater zoal te bieden heeft: Mime, slapstick, zang en muziek De voorstelling begint om 12.30 uur en duurt tot on geveer 17.00 uur. Kursuswijzer 1983/84 De Stichting Welzijn wil voor het seizoen september '83-juni '84 weer een kursuswijzer uitbrengen, ledereen die gedurende deze periode van plan is in Leiden een kursus te organiseren en in deze wijzer opgenomen wil worden, wordt verzocht de gegevens (aard van de kursus, plaats, tijd, prijs), zo mogelijk voorzien van een vignet, vóór 1 augustus te sturen aan de Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117, 2311 CL Leiden. Graag op de envelop "Kursuswijzer" ver melden. Varend Variété In het kader van de kulturele zomeraktiviteiten geeft het Varend Variété dit weekend van zijn nieuwe pro duktie "Het rariteitenkabinet" 3 voorstellingen. Het Varend Variété heeft zijn tenten opgeslagen op het Molenbolwerk bij de Morspoort: vrijdag 15 juli om 20.30 uur, zaterdag 16 juli om 20.30 uur, zondag 17 juli om 15.30 uur (speciaal voor kinderen) Volwassenen: f 5,,— kinderen, 65+, CJP: f 2,50. Te koop kajuit ZEILBOOT POLYESTER glasmat, weefsel, hars, epoxyhars, enz. voor boot en goot. D. Segaar, tel. 071-133874 Rijn en Schieka- de 116b, LekJen. Bereikbaar via Rooseveltstraat/T elderskade. KRUISER- KOMBI'S vakantie en vaarklaar Jenneau 20 pk. 14950.- Waterland 15 pk f 6950,- Inter 639/20 pk 8950- Onedin 650/20 pk. 9950,- Nauta/Nautic Hoge Rijn dijk 93, Zoeterwoude. 071-410966 VOLGVLETJE ovemaads polyester, 3 mtr., compl. met zeil en dekzeil, zeer stabiel. Tel. 071-175987. Te koop i.g.st. SPEEDBOOT Glastron. met 55 pk Evinrude b.b. motor, nwe kanteltrailer. inruil rub- berspeedboot mogelijk. Tel 071- 216323 YAMAHA 28 PK te koop, prijs 1950,-. Tel. 071- 412275 of 764133 's avonds. BOOTRAMEN en windschermen van perspex of lexan op maat. Klaar terwijl u wacht. BAS NEON Touwbaan 3 Leiderdorp. Tel. 412275 Te koop aangeboden ZEILBOOT 16 m2 Te koop aangeboden opblaasbare RUBBERBOOT gesch. voor 3 pers. met goede roeispanen pr.n.o.t.k. tel. 01718-74917. ZODIAC opblaasboot lang 3.75 mtr., met 33 pk motor, vaste pr. f 2000,- tel. 071-213776. Te koop aangeboden zeilboot "FLITS" wedstr. uitv. i.st.v.nw. vr. 1250,- tel. 02522-14247. Te koop een ZEILBOOT vaarkl. met dekzeil, Hoofdstr. 252 Leiderdorp. 40 Pk Mercury langstaart electr startend bj. '77 draaiend te zien tel 071-768110 T.k.a. speedboot Vega Super sport met 40 pk. Johnson el start f 3750,- tel. 01717-6260. Te koop aangeboden stalen DAGKRUISERTJE 6 mtr. met 20 pk. Mercury afst. bed. zonnedek vr.pr. 3250,- tel. 01718-21110 Of 23580. Te huur MOTORTJALK compl. inger mooie ligpl. aan de Kaag, event, mogelijk dagjes te va ren met schipper. Voor inl. 071-133867. Gevr. zeer klein volgbootje, loop plank en stootwillen voor kruiser en camping gasfles tel. 140083. Te koop JEUGDZEILBOOT "Piraat" geh. compl. i.z.g.st. pr.n.o.t.k. Utr. Jaagpad 104 tel. 412830 Mooi polyester KANO'S ook 5 pers Canadees, kinderka no's v.a. 495,- Jachtwerf Daniel. Koperweg 7, Alphen a.d. Rijn 01720-22219. TOUR/SPEED/ SPORTBOTEN Siglan 20 pk. 1950,- Riant 20 pk. 2450,- Almar 20 pk. 2950,- Sher wood 20 pk. 3450.- Stingray 15 pk 3750 - Vega 35 pk 3950 - Arrow 40 pk. 7950 Playboy 40 pk. 9950,- en vele andere. Nauta/Nautic Hoge Rijndijk 93 Zoeterwoude 071-410966 SPORTBOTEN Hellas de Griekse kwaliteitsboten nu bij ons: Mistral trimaran 1950,- Arrow speedboot 3950,- Bora tri maran 5950,- Playboy speedboot 8250,- Jamaika Trimaran 12.950,— Nauta/Nautic Hoge Rijn dijk 93, Zoeterwoude 071-410966 Voor nieuwe en gebruikte YAMAHA buitenb. motoren ook reparatie naar Jachtwerl Daniel. Koperweg 7. Alphen a.d. Rijn 01720-22219 Te koop pol. toer- SPEEDBOOT en 10 pk Johnson en radio sport- prijs 990,- of ruilen voor een surfplank tel. 01718-22417. 16 m2 mahonie latten, eiken afge werkt, compl. dekzeil, Thomos 4 pk 3200,- tel. 071-173098 SURFPLANK ZEILBOOT Vaurien t.k. met trailer zeer goed onderhouden ligpl. seizoen '83 Kaag. Vaste pr. 1800,- inl.tel. 410028. Polyester roei- vis- en ZEILBOOTJES bij Jachtwerf Daniël, Koperweg 7, Alphen a.d. Rijn. 01720-22219 Te koop polyester boot, met Johnson motor, vr.pr. 2250, 01717-7578. pk. PARNER Uniek comp. systeem alle rel. lage prijs. Gratis inf.: KOMMUNIKA Postbus 162, 9300 AD Roden (erk. door RvT). aangeb. SCHOOLBOEKEN M T S. electronica/electro 1e-2e- 3e jaar Steenvoorden, D Note- boomstr 39, Noordwijk Tel. 01719-12738. Te koop 4e klas HAVO BOEKEN Ned. Eng. Du. Gesch. Schei, e Maat. tel. 071-310895. Te koop MTS BOEKEN BINGO maandag 18 juli a.s. in Café Res taurant 't Vuurschip nwe. Zeeweg 27, Noordwijk. Tel. 01719-12680. Aanvang 8 uur kaarten vanaf ƒ1,- iedereen is welkom. Op 15 juli herdenken mijn lieve ou ders G. Verschoor en EES Ver schoor Glasbergen.de dag waarop zij 30 jaar GETROUWD De hoogste prijs voor GOUD/ZILVER de Goudmunt, Haarlemmerstraat 124, Leiden. Telefoon 071-125280. Wij betalen voor uw sloopgoud de allerhoogste prijs, zoals ringen, kettingen, armbanden, horloges enz. Mag kapot zijn, contante beta ling, wij komen ook bij u langs, ook 's avonds. Tel. 01718-72495. Fouten in advertenties die zijn ont staan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgever kunnen door ons niet worden gecompenseerd. Voor een sleuteltje worden tenmin ste 3 regels in rekening gebracht. Een regel kost 2,75 (excl. 4% BTW). U hebt dus al een sleuteltje voor 8,58.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 14