-c Kokkerbad korter open of dure regelingen opzeggen Timmervrouwen in Koudekerk Ingrijpende bezuinigingen nodig in Noordwijkerhout N'hout mag btw-schuld volgend jaar voldoen Twee gegadigden voor bouw van hotel in Katwijk aan Zee Noordwij k bereid tot steun aan dierenpark Inbraak in Kunstuitleen Burgerlijke stand Motorrijder breekt been WOENSDAG 8 JUNI 1983 Streek NOORDWIJKERHOUT Het zwembad gedu rende een aantal uren sluiten of uittreden uit een aantal gemeen schappelijke regelingen. Voor die keuze komt de Noordwijkerhoutse ge meenteraad volgend jaar te staan. Indien het rijk nog verder bezuinigt op de uitkeringen uit het gemeentefonds is het zelfs niet uitgesloten dat zowel moet worden uit getreden uit de gemeen schappelijke regeling muziekschool en onder wijsbegeleidingsdienst en tevens het zwembad bepaalde dagdelen dicht moet. Een en ander is noodzakelijk om dat de gemeente Noordwijker hout in 1985 een begrotingste kort heeft geraamd van ruim 1,4 miljoen gulderr. Voor 1984 staan al tal van bezuinigings operaties op het programma. Wethouder P. Heemskerk (WD), verantwoordelijk voor het financieel reilen en zeilen, acht het niet mogelijk dat een dergelijk tekort eenvoudigweg kan worden gedekt door bij voorbeeld de tarieven van de sportaccommodaties of de be lastingen te verhogen. Dat is niet ingrijpend genoeg. Op lan gere termijn is het zelfs niet uitgesloten dat het aantal per soneelsleden in dienst van de gemeente, al-dan-niet via na tuurlijk verloop, wordt inge krompen. Het gemeentebestuur heeft al vast een aantal voorzetten ge geven zodat de gemeenteraad zich terdege kan voorbereiden op de komende bezuinigings ronden. "Sluiten van het zwembad, of uittreden uit ge meenschappelijke regelingen wordt volgend jaar pas actueel. Het college van burgemeester en wethouders heeft echter ge leerd dat zij met concrete voor stellen moet komen aan de ge meenteraad omdat er anders geen overeenstemming wordt bereikt over bezuinigingen", aldus de Noordwijkerhoutse bestuurder. Volgens hem heeft het weinig zin om gemeente raadsleden onderling te laten beraadslagen op welke posten moet worden geschrapt omdat dat niet of nauwelijks tot resul taten leidt. Bezuinigen Vandaar dat het dagelijks be stuur met een groot aantal voorstellen komt om in ieder geval over 1984 iets meer dan 800.000 gulden te bezuinigen. De voorstellen zullen worden besproken tijdens de van avond te houden vergadering van de commissie openbare werken en ruimtelijke orde ning. Een deel van dat bedrag is in de begroting gevonden dankzij meevallers. Maar voor bijna 640.000 gulden moest worden geschrapt en moesten uitgaven opnieuw worden overwogen. Over een mogelijk uittreden uit de gemeenschappelijke rege ling muziekschool zegt wet houder Heemskerk: "Dat uit treden is uiteraard een kostba re zaak. Maar de gemeente zou dat in één keer kunnen betalen uit het fonds gemeenschaps- voorzieningen zodat uittreden direct een verlichting betekent in de uitgaven in 1985". Uittre den uit de gemeenschappelijke regeling muziekschool gaat Noordwijkerhout naar schat ting bijna een miljoen gulden kosten. Volgens Heemskerk valt er niet aan te ontkomen dergelijke ingrijpende beslis singen te nemen. Burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout zijn uit zonderlijk vroeg met hun visie op de inkomsten en uitgaven voor 1984 en de jaren daarna. Vorig jaar beloofde wethouder Heemskerk met een voorjaars nota over de noodzakelijk be- zuingingen te komen, maar dat werd bijna een najaarsnota. Heemskerk over het vroege tijdstip: "Wij willen verenigin gen en instellingen ruim schoots op tijd laten weten dat wordt bezuinigd op subsidies en dat de huren van de meeste accommodaties omhoog gaan". Sporthal Alleen de huurprijzen van de sporthal "De Schelft" gaan vol gend jaar niet omhoog. Vol gens Heemskerk is dat niet wenselijk omdat die huren al aan de hoge kant zijn. Extra verhoging zou kunnen beteke nen dat verenigingen afzien van het huren van met name door Henk van der Post de vergaderruimte bij de hal. Wel gaan de huren van gymnastieklokalen, sportvel den e.d. met 10 procent om hoog. Dat is vorig jaar ook ge beurd. Burgemeester en wethouders willen nu toch de subsidie van 2000 gulden aan de Noordwijk- se Reddingsbrigade verminde ren. Hoewel een dergelijk voorstel vorig jaar al stof deed opwaaien bij de reddingsbriga de in Noord wijk, willen B en W van Noordwijkerhout de bij drage toch in twee jaar tot nul terugbrengen. Ook moet er volgend jaar een zo genaamde formatieplaats ver dwijnen bij de bibliotheek. Het personeel van de bibliotheek wordt in de regel door de rijks overheid betaald. Maar omdat die weigerde meer geld op tafel te leggen voor personeel heeft de gemeente gedurende een aantal jaren zelf een perso neelslid betaald. Dat kan nu niet meer. Het schrappen van de formatieplaats betekent een bezuiniging van 26.000 gulden. Voorts worden bij de gemeente drie vacatures niet opgevuld. Bij de afdeling openbare werken wordt een lid van de plantsoenendienst niet vervan gen. Op de afdeling financiën sneuvelen twee banen. Een en ander betekent een bezuini ging van 120.000 gulden. Vol gens Heemskerk kan de afde ling financiën met minder per soneel toe omdat de werk zaamheden van de afdeling ge deeltelijk zijn geautomati seerd. Meevaller De exploitaitie van "De Schelft" valt ook dit jaar weer mee. Hoewel aanvankelijk een be drag van 300.000 gulden werd geraamd voor onderhoud, gas licht en water, werd over 1982 slechts een bedrag van 160.000 gulden betaald. B en W hebben .daarom de jaarlijks exploiatie- lasten teruggebracht tot 150.000 gulden per jaar. Dat be tekent een meevaller van 150.000 gulden. De tekorten op de exploitatie van "De Duin pan" in De Zilk zijn op jaarba sis 10.000 gulden minder. Bouwvergunningen in Noord wijkerhout worden, als de ge meenteraad daarmee tenmin ste akkoord gaat, 10 procent duurder. Volgens wethouder Heemskerk staan de kosten van het verstrekken van een dergelijke vergunning niet in verhouding tot de bedragen die de aanvragers ervoor beta len. Overigens gaat ook de on- roerend-goedbelasting om hoog. Al eerder besloot de raad die belasting met vijf procent te verhogen. Het wegenfonds moet het ook met minder geld stellen. Werd daarop dit jaar al 100.000 gul den bezuinigd, in 1984 wordt nog eens een ton minder in dat Wethouder P. Heemskerk: zwembad op bepaalde uren sluiten of uittreden uit een aantal gemeenschappelijke regelingen. (Archieffoto) fonds gestort. Dat heeft vol gens Heemskerk ongetwijfeld gevolgen voor het onderhoud aan wegen in het dorp. Ook de milieuambtenaar valt ten prooi aan de bezuinigingswoe de. De huidige ambtenaar wordt deurwaarde van het Sa menwerkingsorgaan Bollen streek en zal zijn functie als milieuambtenaar geleidelijk afbouwen. Dat betekent een bezuiniging van 36.000 gulden. Op de openbare verlichting wil de gemeente Noordwijkerhout een bedrag van 20.000 gulden besparen. Dat is mogelijk door het uitschakelen van verschil lende lampen alsmede door ge bruik van energie-arme lam pen. Op onderwijsgebied wordt ge schrapt in het aantal uren vak onderwijs. Dat betekent een bezuiniging van ruim 50.000 gulden. Voorts zal geen 120.000 gulden worden uitgetrokken voor de integratie van het kleu ter- en lageronderwijs. Het on derwijs moet maar volstaan met de door het rijk in het vooruitzicht gesteld bijdragen. Met nog een aantal kleinere in grepen bespaart Noordwijker hout in totaal ruim 800.000 gul den. De gemeenteraad moet zich nog over de plannen uit spreken. NOORDWIJKERHOUT - De ge meente Noordwijkerhout hoeft haar belastingschuld van ruim 600.000 gulden pas volgend jaar te voldoen. De gemeente heeft onder meer uitstel van betaling gekregen omdat een bezwaar schrift is ingediend tegen de hoogte van de aanslag. Noordwijkerhout kreeg de dikke aanslag omdat het vergeten was btw te heffen op het storten van vuil op de plaatselijke vuilnisbelt door tal van containerbedrijven. Tijdens een controle door de Leidse belastingdienst kwam dat boven water. Inmiddels is de gemeente met de grote containerbedrijven over eengekomen dat zij alsnog de achterstallige btw betalen. Deze kunnen namelijk, dat heeft de belastingdienst zwart op wit ge zet, de belasting weer aftrekken van hun eigen aangifte. Volgens wethouder P. Heemskerk (VVD) heeft een aantal bedrijven inmiddels betaald. Naar ver wachting komt er in totaal zo'n vier ton terug. Een bedrag van twee ton, waarin begrepen een boete van 60.000 gulden, komt voor rekening van de gemeente. Dat bedrag wordt betaald uit het fonds gemeenschapsvoorzienin gen. KATWIJK - De bouw van een nieuw hotel in Katwijk komt in zicht. Volgens wethouder J. Bergman is het "financieel-technische gedeelte rond". Wie de eigenaar wordt van het honderd bedden tellende hotel wil de wethouder nog niet kwijt. Er zouden twee serieuze gegadigden zjjn. Het hotel moet verschijnen aan de Boulevard op de plek waar het voor malige VW-kantoor heeft gestaan. Op deel van de grond rust reeds een hotelbestemming. Verwacht wordt dat de Katwijkse gemeenteraad er binnenkort geen bezwaar tegen heeft wanneer ook het resterende stuk grond een dergelijke bestemming krijgt. Aanvankelijk bestond het plan om woningbouw te plegen op het betref fende stuk grond wanneer de bouw van het hotel geen doorgang zou vinden. Daarvan is nu definitief afgestapt. NOORDWIJK - De gemeente Noordwijk zal, als de gemeente raad daar deze maand mee ak koord gaat, het dierenpark Was senaar steunen met een bedrag van 8050 gulden. Dat bleek gis teravond tijdens een vergadering van de raadscommissie voor wel zijnszaken. Het geld wordt ge stort in een provinciaal fonds waaruit de inrichting van het die renpark zal worden gefinan- cieerd. Het bedrag van 8050 gulden komt neer op een bijdrage van 35 cent per inwoner. Uit de toelichting van burgemeester en wethou ders op het voorstel blijkt dat voor de aanstaande nieuwe in richting van het dierenpark de opzet van het Noorderdieren park in Emmen tot voorbeeld heeft gediend. Het aantal dieren zal in de nieuwe opzet worden verminderd waardoor het moge lijk is de dieren te huisvesten in zeer ruime, natuurlijk ingerichte verblijven waarbij zo min moge lijk gebruik wordt gemaakt van hekwerken en tralies. De kosten van de nieuwe inrich ting van het park bedragen 5,5 miljoen gulden. Het is de bedoe ling dat ook andere dorpen in de ze streek een bijdrage leveren. ALPHEN AAN DEN RIJN - On bekenden hebben gisternacht in gebroken in de Kunstuitleen aan de Rijnkade. Een geldkistje met bijna vijfhonderd gulden en voor dertig gulden postzegels werd ontvreemd. Enkele kostbare kunstwerken vielen bij de die ven blijkbaar niet in de smaak. Deze lieten ze staan. De inbrekers kwamen over een muurtje op de binnenplaats te recht. Een ruitje wan de achter deur werd afgeplakt en ingesla gen zodat de deur gemakkelijk kon worden geopend aangezien de sleutel in het sleutelgat zat. Eenmaal binnen hamen de onbe kenden, die volgens de politie goed op de hoogte moeten zijn geweest met de situatie ter plaat se, het geldkistje mee uit een weggewerkte kast. De twee "timmervrouwen" Maria Schroder en Umé da Costa aan het werk bij de uitbreiding van De Ridder hof: "Als vrouw heb je het moeilijk in de bouw". KOUDEKERK AAN DEN RIJN - De groep bouwvakkers die werkt aan de uitbreiding van de Ridderhof in Koude kerk aan den Rijn is sinds gisteren uitgebreid met twee nieuwe krachten. Het bijzondere hiervan is dat het "tim mervrouwen" zijn. Maria Schroder en Umé da Costa heb ben allebei timmeren als hun beroep gekozèn. Dodelijk ongeval in Rijsenhout RIJSENHOUT - De 49-jarige W. Siero uit Goutum (Friesland) is gister avond bij een verkeersongeluk in Rijsenhout om het leven gekomen. Hij verleende rijdende op de Aalsmeerderweg geen voorrang aan de 21-jarige G.B. uit Rijsenhout, die op de Bennebroekerweg reed. Het slachtoffer overleed ter plekke. ALKEMADE - Een 19-jarige Roelofarendsvener is gisteren met een been breuk overgebracht naar het Academisch ziekenhuis in Leiden nadat hij met zijn motorfiets op de Noorderhemweg in botsing was gekomen met een personenwagen. Het ongeval gebeurde toen een 41-jarige auto mobilist uit Roelofarendsveen uit de berm weer de Noorderhemweg opreed na daar te hebben gewacht voor een tegenligger. Hij merkte de inmiddels vanaf de Kleikade gekomen motorrijder niet op waardoor beide voertuigen op elkaar botsten. Omdat zowel motorrijder als auto mobilist met lage snelheid reden bleven de gevolgen beperkt tot een gebroken been voor de motorrijder. (foto Wim Dijkman) Ze hebben een opleiding genoten bij het Centrum Vakopleiding voor Volwassenen in Leiden. Drs. Maria Schroder vertelt over de aanleiding voor deze oplei ding dat zij na haar studie geen werk kon krijgen. Ze wilde toch iets gaan doen en niet van een uitkering gaan leven. Ze vond timmeren een mooi vak en nam contact op met het centrum Vak opleiding om daar omgeschoold te worden. Nu loopt zij stage bij de uitbreiding van De Ridderhof. Umé da Costa is huisvrouw. Ze vertelt dat ze altijd geïnteres seerd is geweest in het timmer vak. Toen ze dan ook op een ge geven ogenblik iets wilde gaan doen, ging ze de opleiding bij het CW volgen. Ze wil beslist niet in de bouw gaan werken na haar opleiding. "Als vrouw heb je het moeilijk in de bouw. Je komt kracht te kort en je kunt toch moeilijk de hele dag een man achter je aan laten lopen om de balken voor je te tillen", zegt Umé. Maria denkt datje wel handig zult worden op den duur. Maria en Umé zijn in loondienst, ze draaien gewoon mee in het sche ma. De opleiding die ze volgen is helemaal aangepast aan het be drijfsleven. De kwaliteit van het werk, de produktie en het tempo worden gecontroleerd. De sfeer op het werk is prettig vinden ze allebei. Voorlopig blijft het twee tal veertien dagen maar het kan uitlopen tot een maand. LEIDEN - Ondertrouwd: M. J. Rasser en E. de Wit; G. J. M. van Noort en C. M. Braggaar; F. BaveLar en H. P. Verkuijl; H. J. Bakker en C. C. Mieremet; L. H. J. van der Voet en A. M. Reijnders; G. W. Sellers en V. Bezemer. LEIDEN - Geboren: Danielle, dv. J. Zee en C. J. Hassing; Si mon Karei, zv. M. Ravensbergen en M. J. Ravensbergen; Tim Pieter Jan, zv. P. J. B. van der Hulst en M. J. T. van Kesteren; Wilhelmina Apolonia Barbara, dv. J. van der Nagel en H. W. A. Janssen; Steven, zv. P. L. van der Plas en A. Miska; Roel Christian, zv. J. T. Jansen en M. G. T. Witjes; Ange la. dv. S. Drenth en A. A. J. Sepers; Jan Willem, zv J. W. Guijt en J. van der Meij; Martijn, zv. R. van den Broek en M. D. Lijftogt; Öznur, dv. Nur en B. Altin; Lianne Wilhelmina Maria, dv. A. S. T. Spigt en C. A. Ber- be; Laila,. dv. P. A. Lorje en K. Wier- da; Benjamin, zv. C. M. Koot en M. Volkers; Laurens, zv. L. Overduin en J. Snippe; Mario, zv. M. M. Aniba en M. Erades; Jacob Anna, zv. W. A. M. C. Blommerde en I. W. van Beek; Umit, zv. S. Yildirim en G. Kók; Nel- leke Cornelia Marjolein, dv. W. L. Schaap en A. S. Minnee; Jousef, zv. T. A. Nasla en F. Achefay; Martinus, zv. K. P. J. J. Wijnands en T. Oranje; Da vid Maurits, zv. M. J. P. Francois en R. R. Cohen. LEIDEN - Overleden: H. J. van der Kraats, geb. 30-1-1962 vrl.. J W. Goddijn. geb. 25-2-1904 man; A. M. Louwrier. geb. 21-7-1908 vrl. echtg. van C. J. de Haas; W. Stouten, geb. 18-9-1907 vrl. echtg. van N. Kwestro; F. A. Drijver, geb. 2-5-1897 man; P. van Rossum, geb. 9-1-1909 man; W. Nijboer geb. 26-4-1913 man; H. Plug. geb. 3-11-1901 vrl. geh. gew. met J. Se- lier; D. de Wolf. geb. 2-7-1901 man; M. J. Nieuwenhuijsen, geb. 18-5-1919 vrl. echtg. van C. A. Siera; G. Jongkindt, geb. 3-4-1922 man; E. Goedhart, geb. 1-5-1916 vrl. geh. gew. met A. Lijdens; J. Koejemans, geb. 18-3-1902 vrl. geh. gew. met L. van Broek; C. P. M. Graafmans, geb. 15-11-1950 man; W. J. C. Verhaart, geb. 31-8-1898 man; J. C. van Toren, geb. 23-10-1929 man; M. F. Zandbergen, geb. 6-8-1912 man; D. Ruland, geb. 8-11-1979 man; M. van der Valk, geb. 23-11-1915 vrl.; G. C. van Veen, geb. 4-5-1951 man; A. D. de Boer, geb. 11-6-1962 vrl.; A. van Leeu wen, geb. 20-10-1922 man; J. H. van Ockenburg, geb. 19-11-1924 vrl. geh. gew. met J. Galjaard; H. W. van Kerk hof, geb. 8-8-1914 vrl. echtg. van C. J. Menheere. LEIDEN - Gehuwd: B. L. J. Ponsioen en W. M. van Mil; M. H. J. de Graaf en E. de Wolf; G. Huls bos en H. C. de Jong; C. Roos en E. Visser; S. A. Janse en M. M. J. F Ver hoeven; J. Brinkman en P. van der Torre; R. van Egmond en A. Kroese- meijer; A. W. Marks en H. J. W. van den Oord; T. Wieringa en A. Taffijn; M. Bakker en T. M. Krol; F. P. de Vries en J. G. Siera; D. Bronsgeest en Y. Klinkhamer; H. Holswilder en J. van Polanen; P. J. M. Siecker en S. Laterveer; P. H. J. M. Dirken en K. J. M. Keukensfeldt Jansen; A. J. Bui tenhuis en J. W. H. Florisson. LEIDEN - Geboren: Danny zv. M.R. Pet en D.D.E. Aniba, Jacoba Alida dv. D.J. van der Toorn en J. Ouwehand, Richardus zv. J. Heymans en C.G. Ouwerkerk, Lorraine dv. D. van der Neut en M.C.C. Koelewijn, Jan zv. E.J. Moonen en H. Abspoel, Kim dv. J.J. Zitman en J.P. van den Berg, Mark zv. R.V. Schrijer en J. de Zeeuw, Jolanda Anna Maria dv. W.M. van Gerven en C.C. Schakenbos, Liesbeth Bernadette dv. C. Vliegenthart en P. Kromhout, Ale xander Thomas zv. P.P. Sever en M.E. Hough, Maria Johanna Petronel- la dv. N.J.G. van Wieringen en P.H.M. Bouwmeester, Ewout Christiaan zv. J.G. Hinnen en I.J. Willms, Goran zv. S. Aleksijovski en D. Milivojevic, Dy lan zv. R.E.G. Valkenhoff en A.V.M. Albersen, Willem Nelis zv. W. van der Bent en G. van der Plas, Wendy dv. A.T. van der List en J.W. Janssen, De- nies dv. W. Eradus en Y. Dubbelde- man, Tamara Kristel dv. A. de Koning en E.M.E. van Oosten. Catherine Eli sabeth dv. R.P. van Nierop en E.G.M. Tielens, Tjitske Maria dv. A. Rijkaart en M. Merbis, Remon Rene zv. P. Beij en D. van Asperen, Sophia dv. C.L. Hofland en F. van Tongeren, Gerrit Pieter Arie zv. P.G.A. van der Bent en M. Rijsdam, Ket King zv. C.K. Chan en S.H. Au, Varisha Rohini dv. C. Bhikhie en S.C. Hardwarsing, Özkan zv. A. Kogak en S. Yesilöz, Carly dv. L.A. Teeuw en J.M. Wouters, Sander Marthijn zv. R.G. de Vos en J.A. de Groot, Michael zv., P.C. Korenhof en S.H. van Uden, Nicoline Cornelia dv. B. van den Oever en I. van Rijn, Jaap Rutger zv. W.J. Kos en G.G. Split, Wijnanda dv. J. ten Kate en L.M. Brandenburg, Brigitte dv. A.N. den Annita dv. J. Schouten Wal, Marco zv. N. van den Hout en L.A.R. van Duijn, Anne-Barbara dv. J.A.N. Gardner en E.J.A. van der Wiel, Elisabeth Margrietha dv. H.D. de Jonge en J.M. van der Born, Kim dv. F.L.S. Dreyer en A.Y. de Minjer, Angelique dv. L.M. Sneijers en G.M.C. Siebert, Sairah Aisja Rebecca Amber dv. N.M.A. Mallick en J. de Vries. Ondertrouwd: M.W. Lens met S.H. Smit, A. Siera met C.C. Van Zeist, M.J. van Vliet met M.L. van Kampen, B.J. Kullberg met A.C.J.M. de Pont. J. Constandse met B.M. Boef, B. van Daalen met S.J. Heruer, F.P. de Vries met J.G. Siera, T. Wieringa met A. Taffijn, E.H. van Broekhoven met G.F. Vink, B. de Jong met A.B.M. Loenen, D.R.L. Schulp met J. Sloos, J.G.L. Boot met P. Dubbelaar, H.J. Noest met F. Hamaker, N.W. van Dam met J. Lepelaar. Gehuwd: A. Eddounassie met O.L. Woo, A. Kamphues met I.M.M. Jansen, J.F.A. van Noije met C.W.A. van den Dop. Overleden: A.J. Bronk (1921) man; A.M. Boot (1918) vrl.; L. van Duijn (1893) man, W. Neuteboom (1901) vrl. geh. gew. metC. Kapaan; E.J. Seliqr(1915) vrl.; C. Barten (1922) vrl. geh. gew. met N. Keyzer; H. de Graaf (1910) man; A. Uittenbogaard (1912) man; J. van der Linden (1946) man; J.H. Pie- ters (1909) vrl. geh. gew. met K. Mos- tert; A.H.O. Thies (1903) man; P.A. Oosterveer (1908) man; H. Ramak (1916) man; M. Paap (1921) man; C. van Duyn (1912) man; H. van Mers- bergen (1923) man; S. van Huizen (1978) man; H.P. Oldemans (1891) vrl. geh. gew. met G. van der Perk; N.J. Vavier (1914) man; H. Philippo (1886) man; J. Weintre (1924) vrl. echtg. van G.A. Cramer; H. van de Laar (1890) vrl. geh. gew. met W. van Giessen; W. Hollebeek (1915) man; W. Tukker (1898) vrl.; E.K.P. Cool (1924) vrl.; L.G. van Veldhoven (1908) man; B. de Zwijger (1893) man; P.W. Koomen (1907) man. J.A.F. Dnessen (1942) Haasterecht en J. F. Lemaire; S. Schellingerhout en A. A. M. Pias mans; R. W. J. Dekker en P. H. S. M. van der Keur; A. H. C. Pouw en S. de Wolf; L. P. J. Dutndam en J. Rietber gen; R. M. Segaar en S. G. M. Dekker; G. de Vink en M. Kitri; E. J. Eggmk en C. M. Maguire; M. R. Pet en D. D. E. Aniba; J. H. Homborg en N. W. M. M. Gordijn; H. P. Wagner en E. van Zyp; L. H. Nieman en L. M. Cobben; J. B. Nijhof en M. W. Roorda; R. Feen- stra en M. H. T. Vinkesteijn. Geboren: Romi Maria, dv. T. J. M. Hurts en S. P. M. Crul; Dimitry Andreas Gerardus, zv. W. T. Koteris en A. K. M. Meijers; Inge, dv. W. A. Bangma en Y. M. M. Alferink; Juliette, dv. J. van Ee en B. van Veldhuizen; Virgilio Marques, zv. R. M. M. Doncker en M. L. Goldman; Cliff, zv. P. A. Hoogerhorst en A. M. van Dam; Martine, dv. A. van Duijn en A. Ouwehand; Aria, dv. A. van Duijn en A. Ouwehand; Dennis, zv. W. Berkheij en A. van Beelen; Jean Jacques Come, zv. J. F. A. Blommer de en M. H. J. Evers; Cindy Wilhelmi na Maria, dv. L. G. T. Aartman en L. D. M. de Ridder; Ceciel, dv. baron Thoe Schwartezenberg en Hohen- lansberg en E. A. M. van de Laar; Elg- halia, dv. A. Bouda en M. Ouchen; Mascha Simone, dv. B. G. Friderichs en J. L. W. Plevier; Bart, zv. W W. M. Koppers en T. H. Wynands; Kirsten Clementina Maria, dv. T. P. M. van In- gen en G. C. Ouwerkerk; Leonie, dv. der Gugten en M. L. Kuijt; H. H. van Klaveren en E. C. de Klerk; Marcel, zv. G. Varkevisser en A. C. Pronk; Jaap, zv. J. L. Schilthui- zen en H. Koet; Linda, dv. J. P. de Graaf en E. Ouwerkerk; Jacobus Henri, zv. M. Verton en E. A. Droop; Susanne, dv. B. W. E. Thiels en M. van Tricht; Karlijn Birgit, dv. C. B. M. van Riel en J. A. M. Aarts; Femke, dv. W. P. Westerholt en A. C. van der Veldt Overleden: K. J. Koomen, geb. 11-3-1914 vrl. echtg. van A. Zoet; M. F. Rost, geb. 16-1-1983 man; A. M. Hagen, geb. 29-8-1907 vrl. geh. gew. met A. H. Fortanier; H. Ben- nekers, geb. 23-5-1911 man, J. B. H. Riem, geb. 30-8-1958 man; H. Klaas- sen, geb. 11-11-1919 man; G. Guijt, geb. 5-7-1904 man; C. Zekveld, geb. 23-12-1900 vrl. geh. gew. met M. Ketel; S. Smits, geb. 27-3-1960 vrl. echtg. van B. Azami; J. J. Kipping, geb. 17-9- 1904 man; C. Segaar. geb. 28-5-1914 man; H. E. Swankhuisen, geb. 24-7- 1901 man; J. Matze, geb. 26-9-1904 man; H. A. Derks, geb. 15-9-1926 man; J. J. Galjaard. geb. 21-9-1917 vrl.; A. J. M. Ruigrok, geb. 1-10-1931 vrl. echtg. van C. E. Olsthoorn; A. G. M. Meijer, geb. 19-1-1910 vrl. geh. gew. met M. P. Kuipers; H. E. M. van der Drift, geb. 13-7-1906 vrl.; S. A. B. Creijghton, geb. 3-4-1904 vrl. geh. gew. met J. A. L. Renier; P. W. Drechsler, geb. 15-12- 1902 vrl. echtg. van C. Bregman. Geboren: Bonnie, dv. W. P. Westerholt en A. C. van der Veldt; Coenraad Nicolaas Laurentius, zv. A. van Veen en W. C. Lugters; Madeleine Theresia, dv. J. N. J. Braun en H. M. M. Quax; Hugo Jan, zv. A. F. Brinkman en P. C. van As- selt; Jochem Peter, zv. H. T. M. Schuurman en A. Hartevelt; Joeri, zv. E. B. Bellaard en A. H. Vermeer; Arend Jacob, zv. T. Bakkenes en A. P. van Duijn; Cornelis Gerardus Maria, zv. C. P. Heemskerk en M. M. Duiven voorden; Christiaan Paul, zv. P. B. J. M. Wessels en R. G. M. van Lanschot; Maikel, zv. C. C. M. Ludlage en J. C. van Egmond; Hadassah Channa, dv. F. Salomon en J. M. Moojen; Abdela- li, zv. M. Larkoubi en F. Baroudi; Fleurtje, dv. H. J. M. van der Maaten en C. M. Hesseling. LEIDEN - Gehuwd: j.A.A. Overes en H.C.J. den Hollander; R.E. Pattiapon en J. Bergsma; W.P.R. Versluijs en H.G.M. Groenendal; E.H. Schram en H. Noest; A. Visser en M.B. ten Broe- ke; G. Makkinga en F.J. Bavelaar; H.W.M. Bots en A M.E. Morsch, J. Kool en E. Vinkestyn.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 23