Al koopt u kamerbreed tapijt voor nog geen zeven tientjes de meter we komen er 3 keer voor bij u langs. Gratis. 105.- 149.- 159.- 199.- 279.- 79: VROOM\& DREESM ANN igag* waarborg sasS&ssssa We komen één keer om te meten. Gratis. We komen één keer om te bezorgen.Gratis. En we komen één keer om te leggen. Gratis. Korting voorzelfleggers. Bij de meest komplete koliektie van Nederland zit ook het tapijt dat zoekt. En u koopt zekerheid bovendien. Betaalservice. desso gebruik gebruik J o nreesmann, dan Snd%tgvan9esd*a_ Voordat u uw metertjes kamerbreed bestelt, moet u zo precies mogelijk weten hoeveel u nodig hebt. Zodat u niet teveel koopt, en dus geen geld over de balk gooit. En zodat u niet te weinig koopt, want dat levert alleen maar narigheid op. Goede raad is in dit geval niet duur, het kost zelfs niks. Want Vroom Dreesmann stuurt gratis opmeet- specialisten bij u langs. Al koopt u uiteindelijk kamerbreed voor nog geen zeven tientjes. Want deze gratis service gaat al in bij kamerbreed tapijt vanaf f 69.50 per strekkende meter! Zelf sjouwen met rollen tapijt kan een straf zijn. 't Is zwaar, onhandelbaar en bijna geen auto is er groot genoeg voor. Maar waarom zou u ook, als Vroom Dreesmann 't gratis voor niks bij u komt thuisbezorgen? U hoeft daarvoor echt geen kapitaal tapijt te kopen. Goed gelegd tapijt ligt mooier en langer. Dat staat als een paal boven water. Vroom Dreesmann heeft vakmensen met gouden handjes die tapijt snel en perfekt kunnen leggen. En die vakmensen doen dat gratis, als u kamerbreed tapijt koopt van f 69.50 per strekkende meter of meer. 't Enige wat u zelf betaalt, zijn de materialen die ze eventueel nodig hebben. Zoals lijm, spijkers en eventuele onderlagen. Maar hun dure uren krijgt u dus helemaal gratis voor niks! Voor halletjes, andere kleine ruimtes en trappen zullen wij u afhankelijk van de werkzaamheden wel iets moeten berekenen. Dat drie keer gratis langskomen gaat natuurlijk niet op één dag. Maar vrij snel gaat 't toch wel. Duurt u dat toch nog te lang, en hebt u toevallig zelf gouden handjes, dan krijgt uf10,-per strekkende meter korting als u zelf legt. Ook dat geldt voor alle kamerbrede tapijtsoorten vanaf dief 69.50 per strek kende meter. Dat is duidelijk, zo weet iedereen precies waar hij aan toe is. We hebben de grootste, breedste tapijtkollektie van heel Nederland. Dat zijn we aan onze stand als üw warenhuis ook wel verplicht. We hebben de grote merken. Zoals De Poortere, Parade, Desso, Bergoss en KVT. Maar we hebben ook tapijt dat u nergens anders vindt. Zoals katoen in 3 kwaliteiten en 20 verschillende kleuren. Zoals 12 berber kwaliteiten in 40 verschillende kleuren. En zoals 8 uni kwaliteiten in zeer uiteenlopende, prijsklassen en in 32 verschillende kleuren. Met andere woorden: bij de meest komplete koliektie van Nederland zit ook het tapijt dat u zoekt en dat in üw budget past. Vanaf de hier genoemde f 69.50 kunt u te kust en te keur kiezen! Uw warenhuis hanteert het Interieur Waarborg als minimum-voor- waarden. Want Vroom Dreesmann geeft 5 jaar garantie wanneer u het tapijt gebruikt zoals door ons aangegeven d.m.v. de tapijtwijzer. Bij elk tapijt dat uw warenhuis levert, krijgt u én een garantiefolder én een folder met tips over juist gebruik en onderhoud van het door u gekochte tapijt. Gespreide betaling is mogelijk in 3 maandelijkse termijnen, zonder rente berekening! Ook financiering kan. Informeer eens bij onze verzekeringsbalie. Pascale velourstapijt T2 Van 100% syntetische garens. Voorzien van veerkrachtige foam-rug. Geschikt voor de slaapkamer, of licht lebruik in de woonkamer. In 5 nieuwe leuren: ivoor, camel, beige, grijs en blauw. Breedte 400 cm. Normale prijs 89.- Per strekkende meter wb m\ gratis gelegd. Paddy bouclé-tapijt T1 Katoenen tapijt, uitstekend geschikt voor de slaapkamer. In warme pastel tinten als naturel, beige, bleu, zilver grijs en rose. Breedte 400 cnr_ Normale prijs119.- Per strekkende meter gratis gelegd. Louis de Poortere Milena velourstapijt T5 trappen Van 100% acryl, met zeer dichtgezette •ooi. Voorzien van veerkrachtige oam-ruq. Geschikt voor heel intensief gebruik, in alle vertrekken van het huis. Antistatisch. O.m. in camel, lichtbeige, donkerblauw, fraise en steenrood. Breedte 400 cm. Adviesprijs 162.- Per strekkende meter gratis gelegd. J\J UIII. Rabat bouclé-berbertapijt IJzersterk tapijt, samengesteld op basis van diverse syntetische garens. Geschikt voor overal in huis. Breedte 400 cm. Normale prijs 185.- Per strekkende meter gratis gelegd. vendesign Vendesign Natuur katoentapijt T3 Het beste katoenen tapijt dat Vroom Dreesmann u te bieden heeft. Voorzien van een jute rug. Gegarandeerd vuilafstotend. Leverbaar in 8 fraaie ïnterieurkleuren, o.m.: naturel, beige, lichtbruin, blauw en grijs. Breedte 400 cm. Per strekkende meter gratis gelegd. BERGOSS Bergoss Monta berber-velourstapijt T4 Het mooiste tapijt uit onze koliektie, dat u warm en duurzaam woon- komfort garandeert. Van 100% zuiver scheerwol, met gesneden pool. Voorzien van een veerkrachtige foam- rug. Geschikt voor intensief dagelijks geDruik. Breedte 400 cm. Adviesprijs 309.- Per strekkende meter gratis gelegd. Desso Monique velourstapijt Oersterk tapijt met gesneden pool. Voorzien van veerkrachtige foam-rug. Geschikt voor intensief gebruik. In maar liefst 12 schitterende kleuren, o.m.: beige, bruin, blauw, rood en iroen. Breedte 400 cm. groen. Breedte 400 cm. Adviesprijs 89.-, excl. leggen. Vroom Dreesmann-prijs «-^ per strekkende meter gratis gelegd.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 28