Wie haalt de deuk uit uw auto en't knikken uit uw knieën? AUTOSCHADEHUIS De SchadeOkéService van het Autoschadehuis! e e Uitdeuken en spuiten: vakbekwame handen en hypermoderne installaties Rooseveltstraat 61, Leiden 071-764800 e Uniek in Nederland: 0 HET SCHADEBETALINGSPLAN Daar sta je dan. 'n Kras of een grote deuk. Geen schuld... of tóch 'n klein beetje? Maakt niet uit: de deuk zit in de auto en de knik in de knieën. Er is er maar één die u heel snel de schrik doet vergeten (071-764800) en de zaak perfect voor u opknapt. Van (eventueel) auto-ophalen tot en met het schadebetalingsplan voor de schadekosten. Het Autoschadehuis (071-764800) is dan ook absoluut uniek in Nederland. O Eigen ophaaldienst voor Leiden en omstreken (dag en nacht. Oók in het weekend: 071-764800) Vervangingsauto's staan altijd voor u klaar! Snelle reparatie door vakbekwame mensen en hypermoderne apparatuur Snelle opgave reparatiekosten en vol jaar garantie op de reparaties. Het unieke schadebetalingsplan Vrijdag 13 mei: Open huis van 16.00 tot 20.00 uur. Kom zelf kijken hoe het Autoschadehuis werkt. Stel gerust alle vragen over ver vangingsauto's, apparatuur en schadefinan- ciering. U krijgt bij binnenkomst een Info-kaart met allerlei wetenswaardigheden en tips. Plus een sticker met het telefoonnummer, dat u eigenlijk dag en nacht bij u moet hébben, 'n Hele geruststelling! Uitdeuken en spuiten moet snel, onzichtbaar en betaalbaar. Dat kan alleen wanneer je vakmensen van de hoogste categorie hebt en apparatuur die aan de modernste eisen voldoet. Het Autoschadehuis heeft dat allemaal in huis. Om elke auto snel weer als nieuw op de weg te helpen! Dag Nacht Weekend 071-76 4800 o Schades kunnen hoger uit vallen dan u aanvankelijk gedacht had. Onplezierig. Verzekeringen kunnen wel 'ns wat meer tijd nodig hebben dan u lief is. Onpraktisch. Alléén bij het Autoschade huis bestaat de mogelijkheid de reparatie aan uw auto d.m.v. het schadebetalingsplan te regelen. Omdat het Autoschadehuis (071-76 48 00) heus wel 'n beetje met u meeleeft. Vandaar de SchadeOkéService, die u van een hoop zorgen verlost. Want u moet tenslotte gewoon weer verder! Én we geven een vol jaar garantie op de reparaties.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 26