jUzqr IK Meubelboulevard Leiderdorp gekraakt C D Zoeterwoude stelt aannemer ultimatum over grondverkoop Elf gemeenten en instanties hebben bezwaren ingediend Hinderlijke bedrijven Warmond op nieuwe lijst Borgman opent nieuwe attractie Belangenbehartiging in één hand wens nieuwe Ondernemersvereniging Gewapende overval in Wassenaar Geen subsidie restauratie Oud Poelgeest AGENDA Feest bij kampioen Meerburg ZOETERWOUDE - Het college van B en W van Zoeterwoude moet terug naar bouwbedrijf Noor- lander en weer gaan on derhandelen over veran dering van het koopcon tract betreffende bouw grond in het gebied Hoge Rijndijk-West aan het be drijf. Het voorstel van de fractie van Pro gressief Zoeterwoude om aan het wijzigingsverzoek van het Lei- derdorpse bouwbedrijf alleen te gemoet te komen indien het be drijf als tegenprestatie aan de ge meente een stuk grond aan de Stomp wij kseweg verkoopt, be haalde gisteravond een krappe meerderheid in de raad. PZ en de WD (inclusief wethouder Gra- niewski) waren voor een koppe ling van de grondverkoop, het CDA was tegen. Tijdens de raadsvergadering van april kwam de raad door een ge brek aan aanvullende informatie Stad en rand WOENSDAG 11 MEI 1983 niet tot een besluit over een wij ziging van de exploitatie-over eenkomst met Noorlander in het gebied Hoge Rijndijk-West. Daarom werd gisteravond in een buitengewone zitting de raad ge vraagd alsnog een besluit te ne men. Op de plek van het voormalige klooster De Goede Herder aan de Hoge Rijndijk worden de jongste bouwplannen van de gemeente Zoeterwoude verwezenlijkt. Bouwbedrijf Noorlander, die de eerste 26 huizen bouwt, verzocht de gemeente enige tijd geleden de grond in fasen te mogen ko pen in plaats van ineens. Door in fasen te kopen heeft het bedrijf geen rentelasten over de onbe bouwde grond. Voor de gemeen te heeft een gefaseerde grond- overdracht als voordeel dat ze meer greep houdt op de bebou wing van het gebied waar 300 woningen moeten komen. Tegenprestatie Onder het mom "voor wat, hoort wat" stelde Progressief Zoeter woude gisteravond dat Noorlan der de meeste voordelen van de wijziging in de overeenkomst heeft en de gemeente dus een te genprestatie mag vragen. PZ stelde daarom voor de gefaseer de grondverkoop goed te keuren mits Noorlander zijn grond in Zoeterwoude-Dorp aan de ge meente verkoopt. De grond van Noorlander in Zoe terwoude-Dorp (kosten: bijna vier ton) is voor de gemeente in teressant omdat het een derde deel uitmaakt van het plan We steinde III (nabij De Klaverhal). Hier gaat de gemeente in de ja ren negentig woningen bouwen. Het is voor Zoeterwoude een unieke kans om de grond voor het hele gebied Westeinde III in eigendom te krijgen en daarmee tezijnertijd de handen vrij te heb ben om dit plan te voltooien. Burgemeester en wethouders) wil len echter zonder meer akkoord gaan met de gefaseerde grond- overdracht aan de Hoge Rijndijk. Ook de raadsfractie van het CDA zag weinig heil in de koppeling van Westeinde III aan de gefa seerde grondoverdracht aan de Rijndijk. "De financiële gevol gen van de aankoop van Westein de III zijn te groot voor de ge meente. Het is anno 1983 niet gunstig grond in bezit te heb ben", sprak fractieleider R. Ho- genelst gisteravond. Met name het argument dat de ren telast voor de gemeente ermee enorm wordt vergroot met de eventuele grondaankoop in We steinde III, was voor het CDA aanleiding tegen het PZ-plan te stemmen. De steun van de liberalen voor het PZ-voorstel werd door P. Mulder als volgt verklaard:"wanneer wij de grond in Westeinde III in ei gendom krygen zal deze goedko per blijven dan wanneer Noor lander die grond behoudt. Wij kunnen immers goedkoper geld lenen. Daarom moeten wij in het belang van de Zoeterwoudse ge meenschap het voorstel van de PZ-fractie steunen. Ik ben ervan overtuigd dat het een voordeli ger zaak voor de woningbouw op langere termijn is". Het pleidooi van burgemeester Houdijk om af te zien van aan koop van de grond in Westeinde III haalde weinig uit. Bij de stemming bleek een meerder heid voor aankoop te zijn. Het woord is nu aan het college van B en W dat met Noorlander in de slag moet om de grond daadwer kelijk te verwerven. Het bouwbedrijf mag echter de eerste 26 huizen in Hoge Rijn dijk-West gaan bouwen. Voor de toestemming om verder te bou wen is het noodzakelijk dat het bedrijf instemt met de verkoop van de grond in Westeinde III. (Vervolg van pagina 1) LEIDERDORP In totaal elf bezwaren zijn ingediend tegen de vestiging van een meu belconcentratie in de Leiderdorpse Elisabethhof. Naast de al bekende bezwaren van het Koninklijk Nederlands Ondernemersverbond (KNOVj en de meubelhandelaren hebben ook de gemeenten Leiden en Zoeterwoude en de middenstandsvereniging Lei derdorp problemen met het meubelplan. De meeste bezwaren richten zich tegen de grootte van de meubel- concentratie en de daarmee ge paard gaande effecten voor de bestaande meubelbranche. Ook het risico dat er andere zaken de tailhandel gaan bedrijven speelt bij de meeste bezwaarmakers mee. Overigens wijzen niet alle bezwaar makers de komst van een meu belconcentratie af. De gemeente Leiden bijvoorbeeld ziet wel wat in een plan met een geringere omvang uitsluitend voor de re gio. Berekend is dat een meubel concentratie veel omzet zal halen buiten dat gebied. Leiden meent overigens dat het noodzakelijk is iets te doen aan de slechte toe stand waarin de meubelbranche verkeert. Veel mensen doen op dit moment hun meubelaanko pen buiten de regio, omdat daar wel grote concentraties van meu belzaken zijn. Een groot deel van WARMOND - "We moeten niet de illusie wekken dat verruiming van de uitbreidingsmogelijkhe den voor winkels, van de War- mondse middenstand een floris sante maakt". Aldus stedebouw- kundige Van Wijk, gisteravond tijdens de druk bezochte verga dering over bestemmingsplan bebouwde kom. Van Wijks op merking viel na een uitgebreide discussie over het voorstel van B en W om in tegenstelling tot het plan winkels niet alleen op de er achter gelegen erven vergro tingskansen te bieden maar ook in leegstaande belendende pan den, ongeacht of deze een woon bestemming hebben. CDA-raadslid Den Ouden (CDA) en WD-burgerlid Bonjer toon den zich gelukkig met het colle gevoorstel, evenals raadslid Van Kuyen (Progressief Warmond), al zag deze toch wel wat ijsberen op de weg. Van Kuyen voorzag namelijk dat door deze tege moetkoming aan de midden stand twee doelstellingen van het plan wel eens met elkaar in botsing zouden kunnen komen. Het PW-raadslid doelde hiermee op de doelstelling die voorziet in groeimogelijkheden voor de win kels en op de wens om de uiterlij ke verschijningsvorm van pan den met een hoge cultuur-histo rische waarde, de zogeheten A- panden, ongemoeid te laten. Burgemeester Hendrickx-Vlaar antwoordde hierop dat uitbrei ding in een A-pand met handha ving van het uiterlijke karakter heel goed mogelijk is. Ook de kaarsenmakerijen en verfbedrijven aan de Dorps straat, die in verband met het brandgevaar dat van hen uitgaat zijn wegbestemd, zetten de ton gen langdurig in beweging. Hen drickx-Vlaar stelde de commis sie enigszins gerust door de op merking dat "hierover het laatste woord nog niet is gevallen". De raadscommissie bleef echter volharden in het door CDA-bur- gerlid Lemmers gelanceerde voorstel. Hij wil dat alle War- mondse bedrijven worden geïn ventariseerd en vervolgens beoordeeld naar de mate van hinder voor de omgeving. In het plan is weliswaar al een zo geheten Staat van Inrichtingen opgenomen maar de raadscom missie achtte deze lijst geenszins van toepassing op de Warmond- se situatie. Van Kuyen: "Wat moet een Warmonder nu met een SVI waarop bijvoorbeeld te zien is hoe hinderlijk een darmslijme- ry is?" Burgemeester Hendrickx beloofde Lemmmers' voorstel "te zullen meenemen". de zaken verkeert in een zeer slechte financiële situatie. Vesti ging van een grote meubelcon centratie is echter "kwaad met kwaad bestrijden", aldus de ge meente Leiden. Leiden vindt ook dat er meerdere locaties bekeken moeten wor den, omdat de Elisabethhof niet de juiste plaats is voor een meu belconcentratie voor de regio Rijnland. Ook de gevolgen voor andere dan meubelzaken hadden onderzocht moeten worden. Sa men met de op stapel staande uitbreiding van Winkelhof zou een meubelconcentratie een ern stige bedreiging betekenen voor de centrumfunctie van Leiden op winkelgebied, staat in het be zwaar. De grote broer van Leiderdorp maakt overigens ook bezwaar te gen de in het bestemmingsplan opgenomen kantoorbestem ming. "De gemeente Leiderdorp vervult geen centrumfunctie en stimulering van kantorenbouw van enige schaal dient bij voor keur op de daartoe bestemde lo caties in de nabijheid van het NS-station in Leiden plaats te vinden", aldus het bezwaar schrift. "Bij de huidige marktsi tuatie zou 20.000 vierkante meter extra kantoorruimte een aan zienlijke concurrentie betekenen voor de Leidse locaties". De gemeente Leiden zou veel lie ver zien dat in de Elisabethhof gebouwen komen die de kanto ren in Leiden zouden aanvullen. Dat zijn dan vooral "kantoorhou- dende vestigingen van opslag-, groothandels- en reparatiebedrij ven die een goede ontsluiting per weg nodig hebben en die bedrij ven waarvoor in Leiden geen ruimte is". Ook de gemeente Zoeterwoude heeft bezwaar gemaakt tegen de meubelconcentratie. Bij het be zwaarschrift ontbreekt nog de motivering, zodat de gronden waarop Zoeterwoude het plan verwerpt nog niet bekend zijn. Het KNOV heeft namens een groot aantal middenstandsvereniging bezwaren naar voren gebracht. Ook de middenstandsvereniging Leiderdorp wijst het plan af. Vooral omdat zij er niet van over tuigd zijn dat andere zaken dan de meubelhandel in de toekomst worden geweerd. Zij achten het risico dat andere detailhandel zich vestigt in de Elisabethhof "levensgroot". Een onverwacht bezwaar komt van het Energiebedrijf Rijnland (EBR). Die heeft niets tegen de plannen maar vindt wel dat de gemeente Leiderdorp rekening moet houden met de mogelijk heid om stadsverwarming aan te leggen in de Elisabethhof. De vraag of stadsverwarming ooit in Leiderdorp wordt ingevoerd staat nog ter discussie en zolang die discussie nog niet over is moet met de mogelijkheid van stadsverwarming rekening wor den gehouden, aldus het EBR. Ook de Zoeterwoudse bedrijven Casba en Leski hebben bezwa ren, maar die waren evenals die van andere meubelbedrijven al bekend. Nog voor de zomervakantie willen B en W van Leiderdorp de be zwaren afhandelen, zodat de pro cedure snel voortgezet kan wor den. B en W hopen binnen een jaar de hele procedure af te ron den. Provinciaal bestuurder Borgman rechtsen Duinrell-directeur Van Zuilen tussen de poppen van de Kolder zolder show. (foto Holvast) WASSENAAR - "Kolderzolder- show" heet de musicalachtige opvoering van computergestuur de poppen, die als nieuwe attrac tie op recreatiepark Duinrell in Wassenaar gistermiddag voor de eerste keer is opgevoerd. Het startsein voor dit gebeuren ga ven provinciebestuurder J. Borgman en imitator Robert Paul, die de rol van de pop Kees De tweeëntwintig minuten duren de, 1,25 miljoen gulden kostende show, wordt opgevoerd in een speciaal voor dit doel nieuw ge bouwd theatertje op het pret park. In de show komen onder meer beren uit een kist kruipen, een muizenfamilie achter trap treden tevoorschijn -en zeehon debaby's uit een badkuip. De teksten in de show zijn van Ro bert Paul die samen met Tonny Huurdeman, Dianne Marschal en Bernadette de stemmen van de poppen verzorgden. De mu ziek in de Kolderzoldershow is van de hand van Hans Vermeu len. LEIDERDORP - Vrij geruisloos is Leiderdorp vorige week een on dernemersvereniging rijker ge worden. 28 werkgevers, voorna melijk van het bedrijfsterrein "De Baanderij", verenigden zich in de Vereniging Leiderdorpse Ondernemers (VLO). "Het doel van de vereniging is het behartigen van de belangen van de ondernemers. Dat moeten we later nog wèl invullen", vertelt de kersverse voorzitter G. van Haasteren. Volgens hem was er duidelijk be hoefte aan een dergelijke club. Overleg was er al tussen een deel van de ondernemers op "De Baanderij" onder andere over een gezamenlijk reclamebeleid. Maar allerlei zaken die de onder nemers betroffen bleven onbe sproken. Het gaat dan niet om wereldschok kende zaken, maar vooral om kleinere praktische problemen. Van Haasteren geeft een voor beeld: "Als er hier brand uit breekt, dan kunnen voorbijgan gers die niet melden. Er is name lijk geen telefooncel. Verschil lende ondernemers hebben al eens gevraagd aan de PTT een Van Haasteren"we zijn nog een jonge vereniging die haar be staansrecht nog moet bewijzen". cel te plaatsen, nu kunnen we echter als één blok naar buiten treden". Ook het contact met de gemeente kan zo beter worden geregeld. Van Haasteren: "Het is eigenlijk absurd. Je geeft een vergunning om hier een bedrijfswijk te bou wen. maar dan bepaal je dat de vrachtwagens alleen van de En- gelendaal mogen komen. Dat is te zot om los te lopen, vind ik. Bij de Van der Marckstraat hing dat inrijverbod er ineens. We willen dan niet gelijk tegen de plaatsing van dat bord aanschoppen, maar we willen wel overleggen over ontheffingen en dergelijke". Met de nieuwe vereniging hoopt Van Haasteren ook dat contact te verbeteren. "Het is toch belang rijk dat ondernemers op de hoog te zijn van allerlei zaken die hen aangaan. Die zijn in het verleden helemaal buiten je omgegaan". De wortels van de nieuwe vereni ging liggen op "De Baanderij", maar in de toekomst zou dat niet zo moeten blijven, meent Van Haasteren. Op dit moment zijn er al drie winkeliersverenigingen in Leiderdorp, de VLO zou daar voor in de plaats kunnen komen. Van Haasteren: "Persoonlijk hoop ik dat er wel een overkoe pelend iets uit zal komen. We hebben namelijk wel gemeen schappelijke problemen, die we dan in één keer met de gemeente kunnen bespreken. We hebben het ook express Vereniging Lei derdorpse Ondernemers ge noemd, maar ja, we zijn nog maar een jonge vereniging die eerst haar bestaansrecht maar eens moet bewijzen. We zijn en thousiast, maar we moeten oplet ten dat we in het begin niet te ver gaan". WASSENAAR Een ongeveer 20-jarige man is er gistermid dag in geslaagd de 39-jarige bewoonster van de vrijstaan de villa aan de Jagerslaan 41 in Wassenaar onder bedrei ging met een vuurwapen en kele honderden guldens af handig te maken. De man had zich bij het huis gemeld met de vraag of de bewoonster het adres kende van een in buurt woonachtig zijnde familie. Nadat zij hier op ontkennend moest ant woorden was hij weggegaan. Na vijf minuten belde hij ech ter weer aan met het verzoek of hij zijn zuster mocht bel len. Eenmaal binnen bereigde de man haar met zijn vuurwa pen en dwong haar al het in huis aanwezige geld af te ge- De politie zegt een goed signa lement van de dader te heb ben maar wilde die met het oog op het onderzoek nog niet prijsgeven. OEGSTGEEST - Het dak van het duiventorentje van het Koets huis Oud Poelgeest, dat in een zeer slechts staat van onderhoud verkeert, kan voorlopig niet wor den gerestaureerd. De gemeente Oegstgeest heeft namelijk van het ministerie van WVC geen subsidie voor de noodzakelijke opknapbeurt gekregen. Wethouder Kohlbeck van finan ciën zei hierover gisteravond tij dens de vergadering van de raadscommissie van financiën: "We moeten door het ministerie van WVC regelmatig met een kluitje in het riet gestuurd. De kraan zit daar goed dicht, maar ze vergeten nu wel dat Oud Poel geest zo langzamerhand aan het verpauperen is", aldus een geïrri teerde Kohlbeck. Ook wethouder Van Hazel bracht eergisteravond tijdens de com missievergadering van openbare werken de restauratie van het duiventorentje aan de orde. "Wij hebben de lekkages al opgevan gen door een zeil. Eigenlijk moet je de boel nu zelf opknappen. Maar dit kan niet, omdat je an ders de kans loopt de subsidie te verspelen. Dat vind ik een ang stig dilemma". De kosten van de restauratie an het duiventoren tje worder geschat op dertigdui zend gulden. WOENSDAG Le Grand - Herengracht 100, optreden de country westerngroep Ted Aus tin, 20 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66. film 'Le dernier métro' van de Franse regis seur Francois Truffaut. 20 en 22.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'Düsman' van Zaki Okten, 20 en 22.15 uur. Hooglandse kerk - Sleutelflora 1983, bloemententoonstelling, tot 22 uur. Sportcomplex De Morsch, Smaragd laan, voetbal Koppelstein-Bockhorst, 19.45 uur. Oegstgeest gemeentehuis - vergadering van de raadscommissie verkeer en vervoer, 20 uur. gemeentehuis - vergadering van de raadscommissie voor onderwijs, 20 Voorschoten Ambachts- en Baljuwhuis - vergadering raadscommissie openbare werken, 20 Warmond DONDERDAG Leiden Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Le der nier métro' van de Franse regisseur Francois Truffaut, 20 en 22.15 uur. Hooglandse Kerk - Sleutelflora 1983, bloemententoonstelling, 10-22 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, soos, 21-1 uur. Voorschoten Lindehoeve - dauwtrappen op landgoed de Horsten, start 6 uur. VRIJDAG Leiden Hooglandse kerk - Sleutelflora 1983, bloemententoonstelling, 10-22 uur. NVSH trefcentrum- Rapenburg 48, open soos, 22 uur, tel. 149987. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - vrouwenavond, 21-1 uur. Rijksmuseum voor Volkenkunde - le zing door de heer Dixon Hsu over de Chinese Opera, 15.15 uur. LVC - Breestraat 66, swingavond, 21 uur. Clubhuis Rondom de Maredyk - bingo avond, 20 uur. Schoolgebouw aan de Vondellaan 35 - rommelmarkt en fancy fair, 14-17 uur en 19-21 uur. ARTSEN Leiden - De dienst begint om 8 uur en eindigt om 24 uur. Wyk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwyk: E.K. Fogelberg, Kernstraat 11, tel. 141225, spreekuur 12 en 17 uur. Wfjk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwjjk, Professorenwijk, de Waard: J. de Bruyne, Kernstraat 11, tel. 141225, spreekuur 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: E.H. Nieuwenhuis, Bevrijdingsplein 60, tel. 768918, spreekuur 12 en 17 uur. reserve: J. van Leeuwen, v.d. Brandeler- kade 28, tel. 120412, spreekuur vlgs af spraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwijnenburg: J. Reinders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760947, spreekuur 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - M.B. Landsmeer, Drake- stein 2, tel. 413913, spreekuur 12.30-13 uur op Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest - J.W. de Haan, Oranjelaan 26, tel. 170605. Voorschoten - A. Meiman, J.W. Friso- laan 13, tel. 2493. APOTHEKEN Leiden en omstreken: Apotheek Leiden Zuidwest, Brahmslaan 20, tel. 763134; Apotheek Boehmer, Floryn 19, Lei derdorp, tel. 894400. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Herme lijnvlinder 36, tel. 220513. H. Vestjens, Ryn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - R.J,W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - geen opgave. TANDARTSEN De dienst voor Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest wordt waargenomen door: P.C. Akkerman, Zoeterwoudse- singel 56, tel. 149921. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Kruis- gebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500 Voorschoten" - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. ZOETERWOUDE - Onder zeer grote belangstelling hebben de vier jazz-gymnastiekgroepen die afgelopen zondag in Almelo heb ben deelgenomen aan de natio nale kampioenschappenvoor de laatste keer in sporthal De Een denkooi in Zoeterwoude de vrije- en verplichte oefeningen laten zien. Onder daverend applaus werden de Nationaal Kampioenen Jeugd (getraind door Thea van Tonge ren) in de bloemetjes gezet, zij waren in Almelo veruit de sterk - sten en behaalden deze titel nu voor de derde keer. Wandeltocht De vrije clubs van 't Spinneweb houden zondag 15 mei de jaar lijkse wandeltocht. De Zoeter woudse bevolking wordt deze dag in de gelegenheid gesteld te wandelen langs de vele mooie plekken die het dorp rijk is. Tussen 13.00 en 13.30 uur wordt vertrokken vanaf het clubhuis aan de Zuidbuurtseweg, naast de Sint Jan kerk. Dauwtrappen Voor de zevende keer in haar tien jarig bestaan organiseert jeugd- sociëteit de Lindehoeve in Voor schoten ook deze Hemelvaarts dag dauwtrappen op landgoed de Horsten. Het begint om zes uur bij de Lindehoeve en na af loop van de ongeveer anderhalf uur durende wandeling door Duivenvoorde en de Horsten staan er in de jeugdsociëteit koffie, thee en broodjes op de deelnemers te wachten. LEIDSCH -M DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan: Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Hoofdkantoor Witte Singel 1 2311 BG LEIDEN Telefoon: 071-144941 Geen krant ontvangen tel. 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag van 16 30-18 00 uur Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Restitutie is niet toegestaan Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten Abonnementen kunnen dagelijks ingaan. -Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging. Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem Maandabonnement 20,59 (Autom. betaling) Losse nummers 0,85 Directie: G. Koopman Adj.dir N. Quakernaat Commentaren R. D Paauw, W. F. J. Wirtz en A. A. yan Brussel Rubriekchefs: J. Kroon (stad) B. W. T Jungman (plv) H. I. J. Veldhuizen (regio) H v.d. Post (plv) W. F. J. Wirtz (bin./buit./ec.) J. Ruygrok-Hoogeveen (plv) P. J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) W. C. H Schrama (feature) Redactie stad en randgemeenten tel. 071-144941, tst. 219 Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Cairo, Rome, Madrid, Mexico en Wenen.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2