MMPmoSB tor (WlHet Motorhuis rilt IttNlttll ersonee DEKLflRANTEN perso A) Mercedes-Benz 5 JEUGDIGE PRODUKTIE MEDEWERKERS DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: proefdierverzorger (m/v) gevorderd kok (m/v) Mercedes-Benz (AUTOVERKOOP) maakt ruim baan voor dynamische mensen. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN polikliniekmanager m/v t boerhaave haarlem full-time medewerker (m/v) Mariënhaven EP™ VLLL" personeel PERSGfta personeel 3ne«f PERSOtEl 1 Liam is één van de grotere Mercedes-Benz-dealers in Nederland. Daarnaast is Liam dealer van Alfa Romeo en (de Bodegraaf se vestiging) van Datsun. Ons hoofdkantoor zetelt in Leiden. Er zijn vestigingen in Sassenheim, Rijnsburg, Alphen aan den Rijn en Bodegraven. Wij zoeken een technisch commercieel medewerker buitendienst die zich zal bezighouden met de verkoop van onderdelen en toebehoren van personen- en vrachtwagens. Wij denken aan iemand van 20 30 jaar oud. Hij heeft een autotechnische oplei ding (bij voorkeur autotechnische school in Apeldoorn of Driebergen), goede con tactuele eigenschappen en commercieel inzicht. Ervaring in en kennis van de vrachtwagenbranche is vereist. Alsmede de bereidheid pionierswerkzaamheden te verrichten. Liam is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichten. Er heerst een pret tige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeidsvoorzieningen. Voor meer informatie over deze functie belt u naar de heer G.J. Hoogervorst, telefoon 071-76 93 03. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directie van Liam, Postbus 25, 2300 AA Leiden. GEVRAAGD IN NIEUWE PLUIMVEESLACHTERIJ voor diverse werkzaamheden. Sollicitanten dienen zich in verbinding te stellen met de heer E. den Hertog. Telefonische afspraak gewenst. PLUIMVEESLACHTERIJ A. B. van der Meer BV, Praktijk assistente (bij voorkeur gedipt.) gevraagd per 1 mei 1983 Hueting, huisarts. Rijnstraat 42 2223 ED Katwijk. Snel groeiend internationaal trans portbedrijf te Zoeterwoude zoekt voor haar uitgebreide takenpakket. Schriftelijke sollicitaties met C.V. naar onze heer R. Munscher. Postbus 61,2380 AD Zoeterwoude. Thorax chirurgie van de Faculteit der Geneeskunde vacaturenummer: 3-042/1158 Taak: - het verzorgen van honden, varkens, ratten en muizen; - het schoonhouden van proefdierverblijven. - het verlenen van hulp bij dierproeven zoals het voorbereiden van proefdieren voor operaties de dagelijkse contróle en verzorging van geopereerde dieren; het verrichten van eenvoudige laboratorium bepalingen en -werkzaamheden. Vereist - diploma proefdierverzorger. - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten in het weekend; - enige jaren ervaring met de verzorging van grote proefdieren strekt tot aanbeveling Salaris maximaal 2406,— bruto per maand Inlichtingen bij drs H. J. Stol, 071-262475. Universitaire Eettafel "De Bak" vacaturenummer: 3-069/1158 Gedacht wordt aan iemand met kennis van en zo mogelijk ervaring in de instellingskeuken Vereist/wenselijk: Diploma instellingskeuken; Belangstelling voor de bereiding van vegetarische maaltijden. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste één jaar, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Salaris maximaal 2406 bruto per maand Inlichtingen bij de heer F G. Bonten, 071-140841 toestel 3. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46.2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop Liam is Mercedes-Benz-dealer voor de bol lenstreek, de kuststreek en de Rijnstreek. Daar naast is Liam dealer voor Alfa Romeo en (de Bodegraafse vestiging) van Datsun. Ons hoofdkantoor zetelt in Leiden. Er zijn vestigingen in Sassenheim, Rijnsburg, Alphen aan den Rijn en Bodegraven. Wij zoeken een vertegenwoordiger personenauto's voor het rayon Alphen aan den Rijn/Bodegraven Wij denken aan iemand, tot 35 jaar oud. die woont in het rayon o< bereid is na de inwerkperiode naar zijn werkgebied te verhuizen. Hij is bij voorkeur geboren en getogen in de streek. Algemene kennis van automobielen en er varing in de branche is beslist noodzakelijk. Een opleiding op middelbaar niveau stellen wij op prijs. De functie vereist een grote mate van zelfstandigheid Liam is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichterv Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeids voorzieningen. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directie van Liam, Postbus 25, 2300 AA Leiden. Het Motorhuis is de grootste Opel-dealer van Leiden e.o. Voor onze afdeling automobielverkoop zoeken wij een representatieve vertegenwoordiger. Om deze verant woordelijke funktie optimaal te kunnen verrichten dient u naast een opleiding op Havo- nivo te beschikken over een redelijke verkoop ervaring, zo mogelijk in de autobranche en natuurlijk een rijbe wijs BE. Daarnaast verwach ten wij van onze vertegen woordigers een enthou siaste inzet. Uw leeftijd schatten wij zo rond de 25 jaar. Heeft u interesse voor deze interessante baan en voldoet u aan de hiervoor geformu leerde eisen, stuurt u dan een sollicitatiebrief voorzien van een recente pasfoto aan: Het Motorhuis BV, Postbus 44, 23Ó0 AA Leiden. T.a.v. Dhr. W.Th. Aniba. Het eerste gedeelte van de nieuwbouw AZL zal binnen ca. 2 jaar betrokken kun nen worden. Hierin zullen o m. alle poli klinieken (ca. 90.000 bezoeken per jaar) van de 11 afdelingen behorend tot de Hoofd Afdeling Inwendige Geneeskun de (H.A.I.G.) gehuisvest worden. Beslo ten is mede i.v.m. de vele voorberei dingen inzake de verhuizing thans reeds over te gaan tot het instellen van de functie van vac.nr. 300.A.07.08.LD. Betrokkene ressorteert onder de direc teur-beheerder H.A.I.G. die het beheer- voert over de totale H.A.I.G. (inclusief klinieken, research, stafcentrum etc.) onder verantwoordelijkheid van de direktie van het AZL alsmede het col lege van bestuur van de Rijksuniversiteit Leiden. Hoofdbestanddelen in de taak van de polikliniekmanager zijn: - hiërarchisch hoofd van het administra tief personeel in de poliklinieken; - leiding van de polikliniek-organisatie; - contactpersoon polikliniek-organisatie; - beleidsvorming m.b.t. de polikliniek organisatie. Uiteraard zal in het begin het accent vooral liggen op de voorbereiding en begeleiding van het veranderingspro ces dat samenhangt met het overgaan naar de nieuwbouw Functie-eisen: - universitair of vergelijkbaar niveau, bij voorkeur aangevuld met een cursus hoger management; - relevante ervaring op het gebied van leidinggeven binnen een organisatie van behoorlijke omvang, bij voorkeur in de gezondheidszorg of binnen een universitaire omgeving; - bereid en in staat zijn tot het stimuleren van overleg en het onderkennen als mede (creatief) oplossen van knel punten; - organisatorische en contactuele vaar digheden. Ten behoeve van de selectieprocedure zal een benoemingscommissie worden ingesteld. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u eventueel contact opnemen met dr. C. de Visser, directeur beheerder H.A.I.G. (071-263999). Aan kandidaten wordt op verzoek een formatiebeschrijving door de dienst per soneelszaken ter beschikking gesteld (071-262720). Salaris: max.: 4893 bruto per maand Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. 'ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN OP 1 SEPTEMBER STARTEN WIJ ONZE^X OPLEIDING TOT HET DIPLOMA ZIEKENVERZORGENDE (wettelijk erkend) Ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 100 somatische en 200 psycho geriatrische patiënten, ver deeld over 10 afdelingen. Het theoretische deel van de opleiding wordt gegeven aan de Centrale Opleidingsschool te Haarlem. De praktijkopleiding vindt plaats in ons verpleeghuis. Na de introduktieperiode van 10 weken (waarover je geen salaris ontvangt), zul je 2 jaar werkzaam zijn op basis van een leer/arbeidsovereenkomst met een aanvangssalaris van f. 1.631,71 bruto per maand. Om toegelaten te worden tot de opleiding moet je voldoen aan de volgende eisen: - leeftijd vanaf 17 jaar en 9 maanden; - in het bezit van het diploma L.B.O., waarvan alle vakken op C-niveau, gekombineerd met het I.N.T.A.S.-diploma of M.A.V.O.- 4. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld konform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Heb je belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief aan mevrouw C.H. Kruimer- Koolhaas, hoofd opleiding, Louis Pasteurstraat 9, 2033 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Voor de ADMINISTRATIEVE DIENST van het verpleeghuis Mariënhaven en het klooster bejaardenoord Mariënweide/Mariëngaerde te Warmond zoeken wij op korte termijn een die zal worden belast met de dagelijkse leiding van de financiële administratie. Daarnaast zal hij of zij worden betrokken bij het ontwikkelen, uitvoeren en begeleiden van nieuwe administratieve systemen en procedures. FUNCTIE-EISEN: opleiding tenminste MBA of daarmee gelijk te stellen niveau, ervaring in een vergelijkbare functie, belangstelling voor geautomatiseerde gegevensverwerking, goede contactuele eigenschappen. leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris en overige arbeidsvoorwarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer L.S.M Wijnkoop, hoofd administratieve dienst, telefoon (01711) 1.93.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18