OPEL- NIEUWfAARSSHOW Een festijn voor het hele gezin. Kom naar de Opel-Nieuwjaarsshow „De nieuwe Rekord is niet te breken!' Kadett Flash. De Ascona Diesel. Parijs. Van 27 t/m 31 december bent u bij allé Opel- member bent u bil alle Opel-dealers van harte welkom. Feestelijk nieuwjaar voor snelle beslissers: f1.865,-voordeel. Win met het hele gezin een reis naar Opel,sinds 1969 de meest gekochte auto. Uit de Nederlandse autopers: Sportiviteit meteen heleboel extra's. En fl.052,-voordeel! De sportieve Manta. De elegante Ascona CD. En al die andere staaltjes van onvolprezen autotechniek... in de show. Ekonomie in uwautobudget: Bezoekers van de Nicuwjaarsshow die snel beslis sen tot de aanschaf van de Opel Ascona Special besparen op dat zelfde moment een kleine twee duizend gulden. En ze zijn bovendien een pracht- wagen rijker. De Ascona Special heeft talloze extra's, zoals mistachterlicht, van binnenuit verstel bare spiegel, metallic-lak, ingebouwde radio, toerenteller, oliedrukmeter, voltmeter en opberg- vakken in de portieren. De normale prijs voor deze auto is al laag: f24.364,— De speciale Ópel-Nicuwjaarsshowprijsis:f22.499,- Uw nieuwjaarspremie: f 1.865,— Hoe is het mogelijk dat één en hetzelfde auto merk zo lang achter el kaar op handen gedra gen wordt door een groot deel van autorij dend Nederland? En dat gedurende een periode waarin het niet altijd gemakkelijk was om rijdend blij te blij ven. Opel handhaafde zich fier aan de top. Straks in de showroom ziet en ervaart u waar Opel die blijvende eer ste plaats aan te danken heeft. Bij de meeste automobilisten hangt de definitieve beslissing af van betrouwbaar heid, komfort, veel ruimte en minimale kosten. Eigenschappen die Opel blijkbaar meer heeft dan welk ander merk ook. Showbezoekers profiteren van het Opel Rente- Voordeel-Plan. Financieringsdeskun digen van Opel (GMAC) ontwierpen een aantrekkelijk finan cieringsplan voor ieder een die nog dit jaar de wijze beslissing neemt een Opel aan te schaf fen. De Opel-Nieuwjaarsshow van vorig jaar bezorgde honderd- duizenden Nederlanders een gezellige dag tussen kerst en jaarwisseling. En ook dit jaar is het weer raak. Alle Opel-dealers van Nederland hebben hun showroom omgetoverd tot een feestruimte waar het gezellig toeven is. En echt niet alleen dank zij de warme ontvangst. In een prachtige show ziet u al het autonieuws van het nieuwe jaar, waar iedere automobilist op z'n gemak kennis mee kan maken. Opel-rijder of geen Opel-rijder, je doet in ieder geval een heleboel nuttige informatie op, over watje als autobezitter kan en mag verwachten op het gebied van komfort, uiterlijk en techniek. En het is tegelijkertijd een leuk uitstapje voor het hele gezin, zo in deze vakantietijd. Kompleet met een proefrit voor iedereen die dat wil. En daaraan is een leuke wedstrijd verbonden met vele schitterende prijzen. Kortom: De Opel-Nieuwjaarsshow mag je niet missen. De Opel-dealer bij u in de buurt heet u bij deze van harte welkom. Sportief rijden alleen is niet voldoende, vindt Opel. En de Kadett Flash is daarvan een prachtig voorbeeld. Onder de motorkap huist een pittige 1.2 S-motor met een vermogen van maar liefst 44 kW/60 DIN-pk. En on danks de scherp konkurrerende prijs treft u daarnaast een heleboel extra's aan. Speciale striping, open hoofdsteunen, een toerentel ler, een kwartsklok, een dagteller en halo- geenvèrstralers. Normaal f 18.347,-. Nu: f 17.295,-. Da's een dikke duizend gulden mooi meegenomen. Bovendien mag zelfs de sportiefste rijder najaren rijplezier rekenen op een verrassend hoge inruilwaarde. Een rekord op het gebied van ruimte, komfort, betrouwbaar heid en ekonomie. Zo wordt de nieuwe Opel Rekord in de Nederlandse autopers geken schetst Van oudsher werd de Opel Rekord al door menig auto mobilist als een topper in de grote middenklasse beschouwd. Opel produceerde ertussen 1953 en nu maar liefst 6,8 miljoen! De nieuwe Rekord is een waardige opvolger in die rijke traditie. Alle verbeteringen die aangebracht zijn, steunen op de meest recente ontwikkelingen in techniek en aërodynamika. En ze leiden alle maal tot nóg grotere prestaties bij een nóg lager verbruik. De be wonderaars zullen kennis kun nen maken met deze mime nieuwkomer op de Opel-Nieuw jaarsshow. Bij de eerste aanblik valt de nieuwe, elegante lijn direkt op. Niet te zien, maar wel wetenswaardig is het feit dat de C -waarde met bijna 20% daal de. Minder luchtweerstand, min der verbruik. En mooi boven dien. Voor iedereen die de moge lijke aanschaf van een solide mid denklasser in het achterhoofd heeft, is een proefrit met de nieuwe Opel Rekord een „must", als onmisbaar onderdeel voor een goede vergelijking in die klasse. Kom, kijk en geniet. Zelfs als u nog lang niet toe bent aan vervanging van uw huidige auto, levert een bezoek aan de grote Opel-Nieuwjaarsshow u een schat aan nuttige informatie op. Want een kennis making met alle Opel-modellen geeft een mooi beeld van alles wat er op autogebied zoal te koop is. Opel ontwikkelde als eerste in Europa een lichte, zuinige diesel motor met bovenlig gende nokkenas en hydraulische klepspe- lingsregeling. Ontwor pen voor moderne per sonenauto's, voor dage lijks gebruik. Motoren met een groter uithou dingsvermogen, die dank zij nieuwe techno logie veel zuiniger lopen en toch prestaties leve ren die vergelijkbaar zijn met benzinemoto ren. De Ascona Diesel, dieuopdeOpel-N ieuw- jaarsshow kunt bewon deren, biedt bovendien veel ruimte en komfort, standaard voor elke Opel. Kiest u voor een proefrit met de Ascona Diesel, dan levert u dat wellicht de sportiefste dieselrit op die u ooit heeft gemaakt. Op de grote Opel- Nieuwjaarsshow is niet alleen een heleboel in teressants en aantrek kelijks te zien. Er valt ook het een en ander te winnen. Maar liefst 10 hoofdprijzen en een kleine 200 aantrekke lijke andere prijzen. Kom dus naar de Opel- Nieuwj aarsshowen win bijvoorbeeld zo'n ge heel verzorgde reis voor het hele gezin naar de lichtstad. Een gezellig en goed hotel,ontbijten met knapperig stok brood, een tochtje over de Seine, uitzicht vanaf het topje van de Eiffel- toren, dineren bij kaars licht met een lekker wijntje... En u hoeft eigenlijk alleen maar plezierige dingen te doen om kans te maken op zo'n droomreis. U maakt een proefrit in de Opel van uw keuze, en daarna vult u het wed strijdformulier in. Wie weet levert deze gezel lige show op die manier ook nog een aardige prijs op.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 44