DE FEITEN LIEGEN NIET breestraat 106 leiden tel. 071-121645 buiten kantooruren tel. 01751-18825 makelaardij bv Hieronder willen wij in het kort aangeven, dat wij wat de woonhui zen betreft, best wel eens aan de vooravond van een explosie zouden kunnen staan, in verband met onderstaande op te som men punten. Overigens hoeft deze hausse nou niet direkt prijsver hogingen van 40% met zich mee te brengen, maar wel valt een gezonde aktie op de markt te verwachten. Sterke punten in dezen zijn: - het vrijwel zeker zijn van het feit, dat de discussie over rente aftrekbaarheid over is, dus dat dit systeem weer onbeperkt kan worden toegepast; -de kosten voor groot onderhoud zullen mogelijk weer aftrek baar worden; —de rente is in jaren niet zo laag geweest; -de prijzen voor bestaande woonhuizen hebben een bodemprijs bereikt en zijn zelfs zo laag, dat nieuwbouw er beslist niet meer mee kan concurreren; - er is in de afgelopen jaren veel te weinig gebouwd, wat met zich meebrengt, kijkt u maar om u heen, dat het aanbod behoorlijk beperkt is; - in tegenstelling tot de sterk verlaagde koopprijzen, zullen de huurprijzen steeds verhoogd blijven worden. Bovenstaande punten combinerend, achten wij de kans op een inhaaleffekt groot. U kunt van onze kennis profiteren. Wij hebben een goed georganiseerd team en daarnaast onze vol ledige inzet. Voor u. Of u nu wilt kopen of verkopen. Wij kunnen te allen tijde vrijblijvend van gedachten wisselen. Leiden - De Laat de Kanterstraat 37 Onder architectuur verbouwd ruim herenhuls, perfekt onderhou den met c.v.-inst., ged. convectoren, thermokranen. Voor- en be schutte achtertuin op ZW, achteruitgang, schuur. Beg. gr.: L-vormige woonkamer ca. 50 m2, met open haard en schuifpui, uitgebouwde luxe keuken, gang, toilet, 1e etage. 3 kamers, badkamer met bad en douche, apart toilet, dakterras/balkon, 2e etage: bijzonder fraaie speel/hobbyzolder met vide, sanitaire wand met douche, 2 kamers, berging. Veel extra's. f315.000,- k.k. Lelden - Boerhaavelaan 19 Zeer royaal herenhuls, goede centrale ligging met voor- en ach tertuin ca. 20 m2 op het zuiden, schuur, achteruitgang. Voorzien van c.v. Indeling: vestibule, gang, 2 kamers en suite, serre, keuken, 7 kamers, douche, 2 toiletten, zolderberging, groot balkon, veel kast- ruimte. Het pand verkeert in oorspronkelijke stijl en heeft ruime ka merafmetingen. 255.000,- k.k. Leiden - Zeemanlaan 32 Rustig, aan brede laan met ventweg gesitueerde middenwo ning, voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur. Goede staat van onderhoud, nieuwe c.v.-installatie, leidingen, sanitair, keuken e.d. Ind.: gang, toilet, kelderkast, woonkamer, keuken, 5 kamers, dou chekamer, toilet, zolderberging. Ruime afmetingen. Goede ligging t.o.v. winkels, scholen, station en stadscentrum, f195.000,- k.k. Leiden - Hoge Rijndijk Middenwoning met voor- en bijzonder grote achtertuin ca. 40 m' diep grenzend aan het Utr. Jaagpad en de Rijn. Garage, schuur en achteruitgang. Het pand is goed onderhouden, heeft o.a. een nieuw dak en elektr. installatie. Ind.: woonkamer ca. 40 m2 met grenen vloer, keuken, gang, toilet en keldertje, 3 kamers, ruime doucheka mer, zolderruimte geschikt voor een extra kamer, f 165.000,- k.k. Leiden - Morsweg 312 Goed onderhouden middenwoning, met achtertuin op het zuiden, achteruitgang. Het pand is voorzien van c.v.-gas. Indeling: ruime woonkamer met open haard, moderne open keuken, gang, toilet, kelderkast, 4 kamers, luxe badkamer, zolderruimte geschikt voor het maken van een extra kamer, balkon over de gehele breedte van het huls. Rustige ligging. Gunstige hypotheekvoorwaarden, rente 7.9%. f149.000,- k.k. Leiden Oude Rijn 34 Grachtenpand In het hartje centrum. Indeling op de begane grond, vestibule, gang, ruime kamer, magazijnruimte, 1e etage: L-vormige kamer met niveauverschil, 2 toiletten, overloop, 2e etage: via vaste trap te bereiken zolderruimte. In goede staat van onderhoud. Voor zien van c.v. Het pand is thans in gebruik als bedrijfsruimte, geschikt voor veel doeleinden, f 129.000,- k.k. Leiden - Rosmolen 182 Luxe tweekamerflat met parkeerplaats In garage. Gunstige lig ging, vrij uitzicht, in direkte omgeving van winkelcentrum, sportak- kommodaties, uitvalswegen e.d. Het gebouw biedt verschillende fa ciliteiten, is uitstekend geïsoleerd en voorzien van c.v. Ind.: ruime hal, keuken, woonkamer 32 m2 met schuifpui naar groot balkon op het zuiden, slaapkamer 18 m2, badkamer met ligbad, bergruimte, f 129.000,- k.k. Leiden - Rosmolen 172 Zeer bijzondere tweekamermalsonette, gunstige ligging nabij win kelcentrum en uitvalswegen. Het gebouw is uitstekend geïsoleerd, voorzien van c.v. en biedt veel extra faciliteiten. Ind. 4e etage: ruime hal. toilet, garderobe, woonkamer, schuifpui naar groot balkon op het 'Zuiden, open keuken. 3e etage: flinke slaapkamer event, twee, bal kon, luxe badkamer, kleine kamer, twee bergingen, f 128.000,- k.k. Leiden - Morsweg 125 Uitstekend gerenoveerde middenwoning met vrije achtertuin ca. 25 m' diep op het ZW. Het pand is voorzien van c.v., dakisolatie, dubbele beglazing en hardhouten kozijnen. Beg. gr.: hal, ruime woonkamer, moderne uitgebouwde keuken, compleet ingericht, toi let, inpandige berging, 1e etage: ouderslaapkamer, 2 kinderkamers, douchekamer, overloop, 2e etage: zolderberging, f 125.000,- k.k. Leiden - Jan Paetsplein 8 Bijzonder leuk gebouwd benedenappartement in nieuwbouwwijk "De Boekhorst", rustige ligging, nabij uitvalswegen, station e.d. Inde ling: voor- en zonnige achtertuin, schuur, entree, doka, woonkamer, mooie keuken, 1 slaapkamer, douchekamer met douche, wastafel, toilet, berging. Voorzien van c.v., goed geïsoleerd, f 107.500,- k.k. Leiden - Vijf Meiplein 62 Ruime 4-kamerflat, topflat, gunstige ligging boven een gezellig winkelcentrum, nabij scholen, sportakkommodaties en uitvalswegen. De flat verkeert in uitstekende staat van onderhoud, heeft luxe sani tair en betegeling, houten plafonds en moderne keuken. Indeling: grote woonkamer met balkon op het zuiden, keuken, 3 flinke slaap kamers, douchekamer, hal, toilet, veel kastruimte, berging op bega ne grond, f 93.000,- k.k. Leiden - Debussystraat 17 Goed onderhouden 4-kamerflat, topflat op de 4e etage met vrij uitzicht. Goede ligging in nabijheid van winkels, scholen en uitvals wegen. Indeling: gang met toilet en kastruimte, woonkamer, ouder-, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel, ruime keuken, 2 slaap kamers, balkon op het zuidwesten, voorzien van c.v. Berging op. begane grond, f 87.000,- k.k. Leiden - Mahlerstraat 112 Zeer goed onderhouden 3-kamer topflat op de 4e etage, voorzien van centrale verwarming, nieuwe keuken en modem sanitair. Inde ling: woonkamer, 2 slaapkamers, ruime keuken, badkamer, gang, toilet, 2 balkons waarvan één op het zuiden, inpandige berging op de beg. grond. Lage servicekosten. Goede ligging nabij winkels, scho len e.d. Vrij uitzicht, f 84.000,- k.k. Leiden - Vijf Meiplein 26 Aantrekkelijke 3-kamerflat op de 1e woonlaag, uitstekend gesi tueerd ten opzichte van winkelcentrum, scholen e.d. Goede staat van onderhoud met gemoderniseerde keuken. Indeling: hal, toilet, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken. Indeling: hal, toilet, woonka mer, 2 slaapkamers, keuken, douchekamer met douche en wastafel, balkon op het zuiden, veel kastruimte, berging op de beg. grond. Vrij uitzicht. Aanvaarding in overleg, f 83.000,- k.k. Leiden - Wolmaransstraat Rustig gelegen hoekwoning, voor het merendeel gerenoveerd in een verkeersvrije straat. Het pand heeft c.v., nieuwe leidingen t.b.v. water, gas en elektra, vernieuwde vloeren en plafond e.d. Beg. grond: hal, ruime woonkamer, keuken, douchecel met douche en toilet, achtertuin, 1e etage: 2 flinke slaapkamers, overloop, veel kast ruimte. Spoedig te aanvaarden, f 79.000,- k.k. Leiden - Oosterdwarsgracht 2a-2b Op mooi punt gelegen hoekwoning in gedeeltelijk verhuurde staat. Beg. grond: 2 kamers, keuken, gang, toilet en douchecel, 1e etage: 1 grote kamer, keuken, gang, toilet, berging, 2e etage: vaste trap naar grote zolder, geschikt voor het maken van extra kamers. Het pand moet worden opgeknapt, geschikt voor dubbele bewoning. Schitterend uitzicht over de Oude Singel, f 60.000,- k.k. Leiderdorp - Zijllaan 10 Zeer rustig gelegen middenwoning aan de rand van Leiderdorp, nabij winkels, scholen en uitvalswegen. In prima staat van onder houd, voorzien van c.v.-gas. Voor- en flinke achtertuin op het Z.O. met grote schuur, achteruitgang. Indeling: gang, toilet, kelderkast, woonkamer, moderne keuken, 4 slaapkamers, douchecel, veel kast ruimte, mogelijkheid tot .het maken van een extra kamer, f 164.000,- k.k. Zoeterwoude - Ommedijkseweg 11 Zeer fraai gelegen landhuis, met grote oprijlaan, dubbele garage, schitterend aangelegde tuin met verscheidene terrassen. Indeling beg. gr.: hal, L-vormige woonkamer van ca. 55 m2, mod. keuken, luxe badkamer, ouder-slaapkamer, studeerkamer. 1e verd.: slaapka mer en veel bergruimte. Optimaal geïsoleerd, voorzien van c.v. Veel luxe afwerkingen. Gunstige ligging nabij uitvalswegen. 575.000,- k.k. Hiervan videopresentatie Zoeterwoude - Zuidbuurtseweg 16 Een liefelijk haltvrljstaande boerewonlng met schuur en zeer gro te achtertuin op het z.o. gelegen op een authentiek stekje aan het "watertje" temidden van een mooi polderlandschap. Indeling: beg. gr. hal, open keuken met eethoek, ruime woonkamer met open haard, grote provisiekast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Voorzien van c.v. gas. Gunstige ligging nabij uitvalswegen. 209.000,- k.k. Oegstgeest - Prinses Beatrixlaan 23 In prima staat verkerend royaal herenhuls, met voor- en achter tuin, achteruitgang, schuur. Met c.v., moderne sanitair, compleet ingerichte luxe keuken, leistenen vloer op beg. gr. Ind.: woonkamer met open haard, half-open keuken, hal, toilet, kelderkast, 5 ruime kamers, badkamer, apart toilet, balkon, zolderberging. Een degelijk gebouwd en goed verzorgd huis. Rustige ligging. 285.000,- k.k. Oegstgeest - Dorpsstraat 12 Zeer smaakvol verbouwde woning uit 1933, aangepast aan de eisen van deze tijd. Voortuin, goed op de zon gelegen achtertuin, schuur, terras. Indeling: woonkamer met aparte open haard, luxe keuken, gang, toilet, afgewerkt in een combinatie met plavuizen, parket, granol. Ind. verlichting, op de 2 etages 5 slaapkamers, een fraaie badkamer, veel kasten en een grote zolder. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. 198.000,- k.k. Alphen aan den Rijn - Landlustweg 9 In landelijke omgeving, op de grens van Koudekerk, een geheel onder auspiciën van Monumentenzorg gerestaureerde boerderij, die in het voorjaar van 1983 zal zijn voltooid. De restauratie zal geschieden met authentieke, hoogwaardige materialen. Rondom tuin ca. 1000 m2 met moestuin en oude bomen, grenzend aan water. Zeer originele indeling. Nadere inlichtingen op aanvraag. 375.000,- k.k. Katwijk - Boorsmastraat 21 Winkel/woonhuis, voor verscheidene doeleinden geschikt. Bijvoor beeld winkel ca. 85 m2 met bovenwoning, geheel als winkelruimte met in totaal 170 m2 of te verbouwen tot zeer ruime woning. Het pand is voorzien van hete luchtverwarming. Goede ligging in een zijstraat van de Secr. Varkevisserstraat. In onderling overleg spoedig te aanvaarden. 135.000,- k.k. Noordwijkerhout - Sollasi 26 In een mooi recreatiepark gelegen seml-bungalow. Het park grenst aan een meer, duinen, zee en strand en biedt diverse sport en spelfaciliteiten. Indeling op de beg. grond hal, toilet, L-vormige woonkamer, open keuken, badkamer, plavuizenvloer, ruime tuin op het zuiden, 2 slaapkamers en speelzolder op de 1e etage. Voorzien van cv. Incl. stoffering. Ruime parkeergelegenheid. 95.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28