8695.- niet ie i geloven! Bekendemerken lagspr^jzen 499.- van binnen teddy buiten lleerl Kompleet VROOM DREESM ANN li ötQ schoenen discount AKAI VENDOMATIC DE VLEESCHMEESTERS SALONTAFEL Ook deze weer van volledig mas- sief eiken. Met 'n maar liefst 8 cm. dik blad. 8-kantig. enigszins rondlopend (zéér apart) 100 1 Iedere klant wordt met een kopje koffie en een versnapering ontvangen. Gemeente Voorhout Openbare bekendmaking De burgemeester van Voorhout maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 16 december 1982 gedurende een maand ter gemeentese cretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 9 november 1982, nr. B 25059/1, tot gedeeltelijke goedkeuring van het door de gemeente raad op 17 september 1981 vastgestelde bestemmings plan "Landelijk Gebied, 1e herziening". Zij, die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeente raad als tot de Gedeputeerde Staten hebben gewend, kunnen gedurende bovengenoemde termijn van een maand beroep instellen bij de Kroon Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen, die tijdig bij Gedeputeerde Staten bezwaren hebben ingediend te gen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het be stemmingsplan in het ontwerp daarvan zijn aangebracht en aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de onthou ding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten aan enkele onderdelen van het bestemmingsplan Beroepschriften dienen te worden gericht aan H M. de Koningin, doch, zo mogelijk in tweevpud. worden inge diend bij de Raad van State. Afdeling voor geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Voorhout, 15 december 1982. De burgemeester voornoemd, M.Th. van de Wouw. BERICHT VAN INZET NOTARIS MR. H.D. TEENSTRA te Leiden bericht dat de navolgende percelen te Leiden zijn ingezet op: 1. De Genestetstraal 53 141.000,- 2. Prinsenstraat 98/90a 116.500,- 3. Hoge Woerd 187 139.000,- De voorgenomen openbare verkoop van het pand Hoge Woerd 71 te Leiden gaat niet door. Afslag vindt plaats op maandag 20 december 1982 om 19.30 uur in het Notarishuis te Leiden, Utrechtse Veer 22a Inlichtingen ten kantore van genoemde notaris, Witte Singel 41 te Leiden, telefoon 071-13.17.41. In éénkeer klaar Unieke, extra voor delige kerstaanbieding" bij Kooreman.^- 2-en 3-ZITS KOMB1NATIE A V Zéér riant en komfortabel. Ron- v dom echte knautsch-nerfleder. Kleur: reebruin. Op onverslijtbare Pullman interieur, 'n Blikvanger in interieur... BROODKAST Uiteraard volledig massief Euro pees eiken, d.w.z. óók achter- en onderkant, ladebodems etc. In el ke eiken teint verkrijgbaar. Afm.: H180xD44xB140. Handvervaar digd en uit eigen meubelmakerij. MIMISET 1 Bijpassend. 3-delig. Óók hier weer 100% massief Europees eiken, met zwaar uitgevoerde poten. ZWARE EETHOEK MET 4 DITO STOELEN Overbodig te zeggen dat alles hier van 100% massief Europees eiken is. Met 8 cm. dik blad. De zwaar uitgevoerde stoelen heb- ben 'n biezen zitting, 'n Robuuste - niet kapot te krijgen-, sfeervolle eethoek-kombinatie. Kooreman doet u 'n fantastisch voorstel: in de hele maand december kunt u uw hele kamer inrichten voor een bijzonder lage prijs! En u weet: wat van Kooreman komt is topkwaliteit... Alléén de beste ledersoorten en 't zwaarste massief eiken hout komt in aanmerking. Besef dat u iets onvergankelijks moois en niet aan modegrillen on derhevig zijnde meubelen koopt. Want u moet er nog zoveel jaren tegenaan kijken... Bijgaande eethoek, zithoek, kast, salontafel en bijzettafels voor de speciale prijs van... KOOREMAN MEUBELEN Nieuwe Rijn 9, Leiden. Tel. 071-122144. 0 C9- Wij zitten aan de Hoogstraat 5, ssen de Donkerstecg e Vroom Dreosman. Geheel Teddy-gevoerd suède en leren laarsje in 7 mode kleuren. Maten 36/41 van 99,95 nu voor slechts Een praktische, kompakte videprecprder met veel voordelen voor een verrassend lage prijs! Betamax systeem Met ingebouwde computer, die foutieve schakelingen voorkomt en de bediening eenvoudig maakt Voorzien van een schakeltijdenklok Met elektronische tiptoetsen voor de inschakeling van 8 programma's Maximale speelduur 3 uur en 35 minuten Adviesprijs 1799.- Onze prijs ^y^" Akaiaudiotoren Een kompleet muzieksysteem van uitstekende kwaliteit voor een niet-te-geloven prijs! Tuner met MG en FM stereo-ontvangst Uitgangsvermogen versterker 2x 20 Watt Cassettedeck geschikt voor alle tapesoorten en voorzien van dolby-ruisonderdrukking Semi-automatische platenspeler met snaar aandrijving en MD-element Luxe uitgevoerd met glasdeur en zwenkwielen Adviesprijs 1694.- Onze prijs Bijpassende Marantz luidsprekerboxen, 40 Watt, 2-wegsysteem Adviesprijs per set 236.- Onze prijs per set Vendomatic kleuren-tv Een veelzijdige kleurenontvanger met perfekte weergave in beeld en geluid voor een opvallende prijs! 56 Cm/110° HiBri kleurenbeeldbuis Met zoekautomaat voor 83 kanalen Maar liefst 29 kanalen programmeerbaar Aansluitingen voor hoofdtelefoon, band recorder, extra luidspreker en video apparatuur Atari spelcomputer De meest bekende spelcomputer ter wereld voor speels èn veelzijdig gebruik van uw tv-toestel. Geschikt voor iedere zwartwit- en kleuren-tv Eenvoudig aan te sluiten, via de antenne-ingang Wordt geleverd met lichtnetadapter en 2 soorten bedieningshendels Uiteraard geschikt voor één van de grootste kollektie spelmodules Inclusief de spelmodules Asteroids en Combat lKr Leiden: 5 Meiplein, Korevaerstraat, Codi 1H| ^^4 'W Levendaal. Voorschoten: Schoolstraat Wm IH

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28