W Ass. hoofd civiele dienst (m/v) PERSONEEE^^ BONEElKi®eel personeel* per so *fcrITe ledetdorp F Kb' randstad verpleegkundige (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PI .PERSONEEL secretaresse/ administratief assistente Trendsetters in automatisering begeleider m/v stichting centrum st.bavo noondwijkerhout groepsleider m/v groepsleider m/v medewerk(st)er SECRETARESSE personeels advertenties overduin PERSONEEL tnoUIMLCL .n J persone«l PERSOEEI personeel I Olivetti Nederland B. V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieermachines, wordprocessors, minicomputers, terminals, businesscomputersystemen, etc. Hel hoofdkantoor van Olivetti Nederland B. V. is thans nog gevestigd in Den Haag, maar zal medio januari verhuizen naar Leiden. Binnen ons hoofdkantoor hebben wij thans een vacature voor een die werkzaam zal zijn voor onze Directeur Technische Dienst. Naast de normale secretaresse-werkzaamheden als postbehandeling, het bijhouden van de agenda, archivering, typewerkzaamheden en het telefonisch onderhouden van contacten met klanten en medewerkers, zal zij tevens verantwoordelijk zijn voor een aantal administratieve taken. Voor deze interessante vacature komen wij gaarne in contact met belangstellenden die beschikken over: - een MAVO/HAVO diploma, aangevuld met een afgeronde secretaresse -opleiding - goede kennis van de Nederlandse-, Engelse- en gezien de veelvuldige contacten met ons hoofdkantoor te Ivrea, b.v.k. Italiaanse taal - een zeer goede typevaardigheid - goede contactuele eigenschappen. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Directie Personeelszaken, t.a.v. mevr. A. Lamfers. Olivetti Nederland B.V. afd. Personeelszaken, Lange Voorhout 86, 2514 EJ 's-Gravenhage Telefoon (070) 61 43 61. Het Crisisintenentiecentrum (C.I.C.) van de sektor Beschut Wonen biedt opvangmogelijkheden aan de bewoners van deze sektor, die in een krisis zijn geraakt of op andere wijze zijn vastgelopen op hun woonafdeling. Tevensfunktioneert het C.I. C. als vaste woonafdeling voor enkele bewoners. Het aantal bewoners van hel C. C. bedraagt ±15. Er zijn 13 begeleiders en 2 huishoudelijke assistenten. Eén van de begeleiders vervult de Junktie van koordinator van de afdeling. Voor deze afdeling vragen wij een Binnen het C.I.C. werken wij vanuit een horizontale struktuur. Met de bewoners wordt aan een solidair weerbare opstelling gewerkt. Opleiding. B-vcrplecgkundigc, HBO/MBO-IW of MW diploma of gelijkwaardige opleiding. Salarisgrcnzen: 2.313,71 - 3.031.56 bruto per maand. excl. onregelmatigheidstoeslag. Telefonische informatie bij Wim Kwakkenbos, koordinator, toestel 2080. i richten aan de afdeling Personeelszaken. Organisatie ter bevordering van de Geesteli|ke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduin een woon/werkgemeenschap voor zwakzin nigen en werkers. Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norse duin hebben een leeftijd van gemiddeld 56 jaar Wi] proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werk gemeenschap Gewenst: -een vooropleiding op Mavo-nivo; -ervaring in de zwakzinnigenzorg; -een minimumleeftijd van 21 jaar. -bij voorkeur bezit van het rijbewijs B E. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een man. In het team wordt gewerkt op basis van gerichte taakverdeling. Van kandidaten verwachten wij dat zij interesse hebben voor de taak: ontspanning en rekreatie bewoonsters. Gewenst: -bezit van het diploma M.B.O -I W.: -tenminste 1 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg; -minimumleeftijd van 21 jaar, -bij voorkeur bezit van het rijbewijs B E. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Gericht taakgebied voor deze funktie is de organisatie van het leefgroepgebeuren. Salariéring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.Ö.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt verstrekt door Dhr. R Beemsterboer, paviljoenshoofd. tst. 317 of 810-36. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Dhr J A Swaalf. hoofd diepst personeels zaken onder nummer GZ 0112. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan V 2204 BA Noordw.|kiZ H.) Tel 02523-8244 tummmiaiimmmmmmm. Bij bet bureau administratie van de afdeling Sociale Zaken c.a. ter secretarie is plaats voor een voor de uitkeringsadministratie De administratiewerkzaamheden bestaan onder andere uit: - het berekenen en verzorgen van de input van uitkeringen ingevolge de Algemene Bijstandswet. Rijksgroepsregeling werkloze werknemers en de Wet Werkloosheidsvoor ziening-, - het bijhouden van de debiteuren administratie; - het verzorgen van de correspondentie die op dit werk betrekking heeft. Functie-eisen - HAVO met Praktijkdiploma Boekhouden, zo mogelijk MEAO; - Goede redactionele vaardigheden en con tactuele eigenschappen; - Enige praktische ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring en bedraagt maximaal f. 2.629,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Informatie Meer informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de heer L.Q. van der Ham, tel. 071- 899261, toestel 129. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden ge richt aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Kinderpsychiatrisch centrum "Curium" te Oegstgeest NACHTWAKER Voor deze funktie van 75% zoeken wij iemand die in het bezit is van de diploma's Beveiligingsbeambte en EH BO, of die bereid is daarvoor te studeren. De funktionaris heeft tot taak, om naast de bewaking van het terrein, de groepsleiding bij te staan in moeilijke situaties. Inlichtingen tussen 10.00 en 12.00 uur: tel. 071-170661 mevrouw A. v.d. Helm, hoofd huishouding. Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen aan de Algemeen Direkteur, Endegeesterstraatweg 27-35, 2342 AK Oegstgeest. In het kader van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerde activiteit roepen wij belangstellenden op voor de functie van: voor 20 uur per week het zelfstandig uitvoeren van secretariaats werkzaamheden, zoals: postbehandeling verzorging van correspondentie archivering bijhouden agenda organiseren en notuleren van vergaderingen overige administratieve werkzaamheden. Wij vragen voor deze functie een kandidate met: middelbare schoolopleiding administratieve ervaring typediploma een goede beheersing van de Engelse taaL Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform schaal 45 van het BBRA. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het: INTEGRAAL KANKERCENTRUM WEST Vondellaan 47, 2332 AA Leiden direct industrie werk Timmerman (20-25 jaar) Voor een relatie in Katwijk zoe ken wij een ervaren timmer man op L.T.S.-niveau voor het maken van kunststof ramen. De werktijden zijn van 7.30 tot 16.15 uur en deze baan kan enkele maanden gaan duren. Bent u geïnteresseerd? Neem dan direkt kontakt op met: uitzendbureau Leiden. Breestraat 156. KATWIJK AAN ZEE Op korte termijn zoeken wij voor de verpieegafdeiing ELSBES (32 bedden) een in Het bezit van het diploma B en/of A (aangevuld met psycho-geriatrische ervaring), of MBO-V met praktische ervaring, voor de funktie van AFDELINGSHOOFD (40 uur). Het betreft een verblijfs- en verzorgingsafdeling. Funktïe-eisen o.a.: affiniteit tot de psycho-geriatrische mens, bij voorkeur stafopleiding of andere managementopleiding, h?t begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden Geboden: een prettige werkkring, salariëring in de rang van verpleegkundige A tot ie verpleegkundige A, studiemogelijkheden, mits deze kunnen worden gerelateerd aan het werken binnen "Overduin". Van sollicitanten verwachten wij, dat zij instemmen met onze evangelische signatuur Gezien de samenstelling van het afdelingshoofden-team wordt de voorkeur gegeven aan een vrouw. Een gesprek met een breed samengestelde sollicitatie commissie behoort tot de selectieprocedure. Het verpleeghuis "Overduin" Biedt plaats aan 230 bejaarde mensen, gesitueerd binnen acht verpleegafdelingen en een dagbehandelingsafdeling met 15 plaatsen in het huis wordt met de medewerking van velen gewerkt aan een goed en prettig woon-, leef- en werkklimaat. Daartoe zijn vele overlegmogelijkheden aanwezig. Inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd, de heer H.Foekens, telefoon (01718) 15441, toestel 123, oproeper 638. Uw sollicitatiebrief wordt graag tegemoet- gezien door de verpleegkundig adjunkt- direkteur, de heer A. Lengton, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.). frentrop stichting De Frentrop Stichting is een landelijk werkende organisatie op het terrein van de residentiële jeugdwelzijnszorg. De stichting beheert negen werkeenheden en heeft in samenwerkingsverband be moeienissen met een negentien-tal werkeenheden, eveneens landelijk ver spreid. Het Centraal Bureau van de stichting en bedoeld samenwerkingsverband, ge huisvest in een modem gebouw te Lisse, zoekt voor spoedige indiensttreding: a. SECRETARESSE (20 uur per week) b. PERSONEELSFUNCTIONARIS (40 uur per week) Functie vereisten: a. - Bij voorkeur in het bezit van een secretaresse-diploma. - Ruime ervaring in het zelfstandig corresponderen en het notuleren van verga deringen. - Leeftijd tussen 25 en 40 jaar. b. - Het bezit van het diploma HBO-AP/PB of HBO/PW. Enige praktische ervaring in het personeelswerk. - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. - Goede contactuele eigenschappen en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. a. en b.: voor beide functies geldt - Belangstelling voor de Jeugdwelzijnszorg. - Positieve werkinstelling. Geboden wordt: - Een bruto salaris dat, afhankelijk van leeftijd en ervaring, zal bedragen: functie a. Maximaal 1500,46. Promotiemogelijkheid tot max. 1581,62. functie b Maximaal 3658,03. Promotiemogelijkheid tot max. 4155,74. - Van toepassing is de cao-welzijnswerk. - Vakantietoeslag van 8% (minus wettelijke korting van 0,5%). - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Toetreding tot het Pensioenfonds P.G.G.M. (met een waarde- en welvaartsvast pensioen) is verplicht. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Boon (beide functies) of mevrouw C. Wever (voor functie a Schriftelijke sollicitaties vóór 22 december 1982 te richten aan de algemeen direc teur van de Frentrop Stichting, Postbus 178, 2160 AD LISSE. In de Civiele Dienst bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor een assistent (m/v) van het hoofd van dienst die o.m. zal worden belast met de vol gende taken: - leidinggeven aan één of meerdere dienstonderde len; - beleidsvoorbereidende werkzaamheden t.b.v. de dienst; - administratieve werkzaam heden; - vervanging van het hoofd van dienst tijdens diens af wezigheid. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandi daat die naast een relevante hogere beroepsopleiding (Ho telschool, T.H.W.), ervaring heeft opgedaan in bovenge noemde werkzaamheden. Het salaris bedraagt maximaal f 3773,30 bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-zie kenhuiswezen. Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer H.P. Levy, hoofd Civiele Dienst, tel.: 071-899250, tst. 7139. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 43/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20