Hoofd operatie afdeling (m/v) PEI WEEL St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp hoofd verplegingsdienst dëWilbert <ii SCHOOLVERLATERS soneel I perg°Ggg» .PER^|a™[ CONSOLIDATED NEDERLAND BV Technisch Adviseur ASS. LEIDSTERS ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN FULLTIME HULPKOK eventueel LEERLING KOK familie Dagelijks over de krant opa praktijkbegeleid(st)er politiek oma winkelen sport Ma «•atekal P[fiONE£lP**o»aa parxned wcckei PERSO€£Fwx:n* 1 pa»o»a«lpByi>fB personeel Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden. De operatie-afdeling bestaat uit 6 modern geoutilleerde operatiekamers. De meeste specialismen zijn in ons huis vertegenwoordigd Voor deze afdeling vragen wij een afdelingshoofd dat in staat is, in goede samenwer king met de anaesthesisten en de snijdende specialisteo de verantwoordelijkheid te dragen voor het functioneren van de afdeling (25 medewer kenden). Naast de organisatie en coör dinatie van de afdelingstaken behoort tot de taak ook het opleiden en begeleiden van de leerling-o.k.-assistenten. Wij vragen: - een erkende o.k.-opleiding aangevuld met staf/kader opleiding; - ruime ervaring op een o.k, - goede contactuele en lei dinggevende eigenschap- pea Wij bieden: - aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, ma* in de rang van hoofdver pleegkundige (max. bruto sal. f 4031,76 per maand)-, - toepassing van de CAO- ziekenhuiswezea Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Mevr A.J.M. Vollebregt, adj.dir./ hfd. verpl.dienst, tel.: 071 899250 tst. 7101 Gelieve uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan de dienst Personeelsza ken onder vermelding van nc 55/82 Qimnn Qmitition Dncthnr A TOO OOCrt rr I nA Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp In DE WILBERT, een verpleeghuis met een r.k. signatuur, waar - verdeeld over acht afdelingen - 120 somatisch zieke en 120 psycho-geriatrische bewoners worden verpleegd en gereaktiveerd, vaceert de funktie van (m/v) Het hoofd verplegingsdienst ressorteert onder de coördinerend direkteur. Hij of zij zal als diensthoofd deel uitmaken van het direktie/staforgaan en zal in goed overleg leiding geven aan 160 medewerkers in de verplegingsdienst Tol hel takenpakket behoort, in nauwe samenwerking met het kader: het ontwikkelen van een goede organisatie, met een optimaal werk en opleidingsklimaat, het mede-ontwikkelen van een goed leef- en woonklimaat voor de bewoner, het bewaken van de kwaliteit van de verpleegkundige zorg, het voorbereiden en bewaken van investerings- en exploitatie begrotingen,* het onderhouden en stimuleren van kontakten met de overige diensten, alsmede met de opleiding tot ziekenverzorgende Funktie-eisen: het bezit van het diploma A (liefst ook B), een managementopleiding (b.v. de Hogere Opleiding), maar minimaal kaderopleiding of management non profit, ervaring in de intramurale gezondheidszorg, bij voorkeur in een verpleeghuis, bereidheid om reeds in gang gezette veranderingsprocessen te begeleiden en eventueel nieuwe processen op gang te brengen. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Inlichtingen over'deze funktie worden graag verstrekt door de heer G. E. A Linssen, hoofd Personeelszaken, telefoon (01718) 7.29.51 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 2220 AN KATWIJK (Z.H.) A Verwerking van bitumineuze produkten en dakbedekkingsmaterialen Consolidated Nederland, is een toonaangevend, landelijk opererend bedrijf op het gebied van herstelwerkzaamheden van alle soorten dakbedekkingen. Het betreft doorgaans grotere (renovatie) projekten in opdracht van gemeenten, woningbouwverenigingen, beleggingsmaatschappijen etc. Ondanks de moeilijke ekonomische situatie, maakt Consolidated Nederland momenteel een sterke expansieperiode door, hetgeen met name te danken is aan de ontwikkeling van een aantal suksesvolle marketingkonsepten, zoals het verzekerd garantiesysteem Save-Plus. Door deze ontwikkeling heeft ons bedrijf op korte termijn behoefte aan versterking van de buitendienstorganisatie voor het rayon noordelijk Zuid Holland en Utrecht met een niveau: (M.T.S.-H.T.S) bij voorkeur bouwkunde Deze funktionaris zal onder leiding van de rayonleider kontakten dienen te onderhouden en te leggen met bovengenoemde relatiekring. Het betreft een technisch/commerciële funktie, waarvan het accent zal liggen op het analyseren van bestaande dakproblemen, het uitwerken, bespreken en afsluiten van offertes en het verrichten van gerichte acquisitiewerkzaamheden. Voor deze zwaargewicht funktie zoeken wij kandidaten die beantwoorden aan het volgende profiel* - leeftijd ca. 24 tot 35 jaar - branchegerichte ervaring is een pré, maar geen vereiste - aantoonbare commerciële vaardigheden - dynamisch, doortastend, initiatiefrijk - uitstekende kontaktuele eigenschappen - woonachtig in of bij het rayon Voor de geschikte kandidaat bieden wij een funktie met toekomstperspektie.f gekoppeld aan een uitstekende honorering en overeenkomstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling en de beschikking over een bedrijfsauto Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer N. Meijne tel. 02518-53714 (na 20.00 uur). Eigenhandig geschreven sollicitaties kunt u richten aan: Direktie Consolidated Nederland BV Industrieweg 7,4233 GA Ameide. Vestigingen Industrieweg 7. 4233 GA Ameide Salland 9,1948 RE Beverwijk Bellweg 15,2627 AW Delft Heesweg 16,8102 HJ Raalte Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), vraagt: voor de functie van FULL TIME en PART TIME SECRETARIAATS MEDEWERKERS (m/v) t.b. v. het op verzoek telefonisch en schriftelijk adviseren en informeren van aspirant-cursisten, het onderhouden van contacten met de leer krachten en de daaruit voortvloeiende administratieve werkzaamheden. Benieuwd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan het Bestuur van Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2,2251 CX Voorschoten. Eerst bellen voor meer informatie kan ook: 01717-2010* WATERSCHAP N00RDW0UDE tarie van het waterschap Noordwoude. e-Dorp kan worden geplaatst een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER De funktie omvat onder meer het volgende: - verzorging van het archief; werkzaamheden met betrekking tot invordering van water schapslasten; het bijhouden van de vergunningen-, objekten- en eigen domsadministratie; een deel van de financiële* en personeelsadministratie, waar onder het verlenen van assistentie bij de opstelling van de rekening en begroting; - voorts een gedeelte van de voorbereiding en uitvoering van bestuursbesluiten. Funktie-eisen: minimaal MULO/HAVO-niveau, - gewenst is een vakdiploma of vergevorderde studie daarvoor, gericht op de hierboven genoemde werkzaamheden, zoals bijvoorbeeld waterschapsadministratie. (F.)B.A., S.O.D.I.; goede redaktionele en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, kontaktuele eigenschappen en flexibiliteit; - in staat zijn om in een kleine werkgemeenschap optimaal te funktioneren en de werkzaamheden, waarvan er binnenkort een aantal worden geautomatiseerd zowel zelfstandig als in teamverband te verrichten; - tot aanbeveling strekt fiscaal-technische kennis, opgebouwd bij een waterschap, gemeentelijke of rijksbelastingdienst en boekhoudkundig inzicht Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht, dat hij/zij de secretaris-ontvanger te zijner tijd in voorkomende gevallen zal kunnen vervangen. De voorkeur gaat uit naar gegadigden bene den de leeftijd van 35 jaar. Aanstelling vindt, afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd plaats in de rang van commies of commies A - salarisgrenzen (per 1 juli 1982) 2.554,- - 3 841,-. De bij de overheid in het algemeen gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziek tekostenregeling (I Z.R.). Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de secretaris van het waterschap, de heer L. Braber, telefoon 01728-8650. Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad worden gericht aan het College van Dijkgraaf en heemraden van het Waterschap Noordwoude. Raadhuisplein 1, 2391 BJ Hazerswoude-Dorp. Kinderdagverblijf "Het Konijn" zoekt twee part-time (1x20 en 1x30 uur) Wij zoeken iemand van ten hoogste 22 jaar met min. K.V.J.V.-opleiding. Ervaring strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Kinderdagverblijf "Het Konijn" Klinische Oncologie Bij deze afdeling is per 1 januari 1983 een plaats vacant voor een analist m/v vac.nr.110.K.65.48.LD Deze zal deel uitmaken van een nieuwe groep, die onderzoek gaat verrichten op het gebied van de biochemische karak terisering van tumorweefsel. Vereist wordt: een H B O.-B-opleiding Biochemie of verwante richting. Ervaring met weefselkweektechnieken en/of moleculaire biologische ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring max. 3066 bruto per maand. De aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband voor een periode van twee jaar ten laste van een subsidie via het Integraal Kankercentrum West. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. P. Schrier (071-1483 33, toestel 6111) of door dr. A.T. van Oosterum (071-2634 86). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden STICHTING HUMANISTISCH BEJAARDENOORD "RIJNLAND" De Zeven Provinciën 68 2253 XL Voorschoten. Beheerder en exploitant van T HOFFLANTS HUYS Een modem bejaardencentrum dat verzorging en huisvesting biedt aan 139 ouderen. Gebouw en omgeving bieden aan bewoners en personeel alle kansen voor een prettige levens- en werksfeer. Aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden (H.S.H.B.) te Amsterdam Wij hebben voor zo spoedig mogelijk behoefte aan: Salaris per maand: van 1.451,- tot 2.383,- Voor deze functie zijn de verdere arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen van toepassing en is opname in het pen sioenfonds P.G.G.M. vanaf 25 jaar verplicht. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de adjunct-directeur van 't Hofflants Huys, de heer C. A. Wierenga, De Zeven Provinciën 68, 2253 XL, Voorschoten. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandacht gebieden; psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. Het ziekenhuis verzorgt een inservice opleiding met ongeveer 120 leerlingen voor psychiatrisch verpleegkundige en ziekenverzorgende. Het totale personeelsbestand omvat ca. 700 medewerkers. Bij de opleiding van ons ziekenhuis bestaat de vakature voor een tb.v. leerlingen-verpleegkundige, die stage lopen op opname-, vervolg- en longstay-afdelingen. Vereisten/voorkeur a Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het B-diploma. Bezit van het A-diploma wordt als een pré beschouwd. Zij dienen de kursus Stagebegeleiding te hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen. Eeniederdie- naast het bezit van een B-diploma- meent overeen vergelijkbaaraanvullend opleidingsniveau te beschikken,, b.v. H.B.O.-I.W. of voortgezette opleiding, adviseren wij eveneens te reageren. b. Ruime ervaring in de psychiatrie, voornamelijk met opname en voortgezette behandeling, is een vereiste. c. Goede kontaktuele eigenschappen zijn van groot belang, alsmede een hoge mate van flexibiliteit om het leerproces te ondersteunen en te begeleiden. Arbeidsvoorwaarden De funktie staat geklassificeerd in de schaal van Praktijkbegeleiders welke loopt van minimaal t 2280,05 per maand in 7 jaarlijkse verhogingen tot maximaal t 3306,32 pei maand. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen. Informatie Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F. Knop, Hoofd Opleidingen of de heer R. Veltman, praktijkbegeleider. Sollicitaties Uitsluitend schriftelijk aan de heer JA Swaalf, Hoofd Dienst Personeelszaken, uiterlijk binnen 3 weken na verschijningsdatum. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BA Noorc Tel. 02523-8244

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20