V« PERSONEEL 'PM0NEElP*^son••, person penso JUNIOR VERKOPER Hoofd operatie afdeling (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PERSONEEL PERSOWEELPERSONEa part-time tandarts assistente (m/v) Sekretariaats- medewerker (m/v) boekhoudkundige kracht secretaresse part-time /1CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: leHkMi GASTVROUW bijstands-maatschappelijk werkers m/v leidetii personeel PEHSCNEEL personeel ^ziEL Kamsteeg is een gerenommeerde V.A G. dealer (Volkswagen/Audi), met vestigingen in Oegstgeest. Leiderdorp. Voorschoten. Katwijk. Lisse, Hillegom en Alphen a d. Rijn. Vanwege de voortdurende groei zoeken wij voor één van onze vestigingen een Wij denken aan een jongeman lol 24 jaar De junior verkoper met de juiste instelling, kan in samenwerking met de bedrijfsleiding uitgroeien tot een volwaardige autoverkoper. Voor deze functie stellen wij de volgende eisen: - Goede algemene ontwikkeling op MAVO/HAVO niveau - Goede contactuele eigenschappen - In het bezit van rijbewijs B/E - Enige technische opleiding gewenst - Zakelijk Inzicht - Doorzettingsvermogen. Zij. die belangstelling hebben voor deze functie, verzoeken wij schriftelijk te reageren (onder bijsluiting van een recente pasfoto) t.a.v. de directie Kamsteeg Bollenstreek B V Gladiolenstraat 39. 2161 KM LISSE Gevraagd voor dlrekt aankomend of ervaren. A.B.M. IN- EN VERKOOPBUREAU B.V. LISSE HANDELSBEDRIJF IN BLOEMBOLLEN Heeft ten gevolge van haar groeiende aktivi- teiten een vacature voor een leidinggevende funktie in de sector commerciële administra tie. Zij zoekt daarvoor iemand: op minimaal M.B.A.-niveau niet jonger dan ca. 30 jaar met leidinggevende capaciteiten die over goede contactuele eigenschap pen beschikt. U wordt verzocht uitsluitend schriftelijk te sol liciteren, waarbij door de A.B.M., bij de be handeling discretie zal worden betracht. Eventueel wordt u voor een oriënterend ge sprek uilgenodigd. Postbus 10, 2160 AA Llsse. Ten behoeve van de medische administratie vragen wij een halftime Tot de taken behoren onder meer: het verslaan van besprekingen het beheer van medische dossiers typen van korrespondentie en rapportage. Wij denken aan een kandidaat die in staat is zelfstandig te werken en in het bezit is van middelbareschool-ópleiding, type- en stenodiploma. Recente administratieve ervaring is tevens belangrijk. De werkzaamheden worden in een tweelingbaan met een kollega/sekretaresse uitgevoerd. Vandaar zijn de werktijden woensdagmiddag, donderdag en vrijdag. Salarisgrenzen: 983,64 - 1.270,34 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.53.56. stichting centrum stbavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout W.van de Kamp-Voorschoten b.v, In ons bedrijf is plaats voor een mat commerciële Instelling Onze gedachten gaan uit naar een pienter persoon die onze administratie en randgebeuren bijhoudt. De taak is veelomvattend en juist hierdoor afwisselend en boeiend. Het werk wordt ondersteund door computer-apparatuur, welke een belangrijk deel van de routinearbeld verricht. De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit: - het bijhouden van de dag- en grootboekadministratie - het verwerken van binnenkomende telefoongesprek ken - het bewaken van de debiteurenkredieten. De voorkeur wordt gegeven aan iemand tussen de 20 en 30 jaar met havo en/of mavo diploma, diploma boekhou den, typevaardigheid en ervaring. Gevraagd te Leiderdorp voor enkele uren per week op declaratie basis f 20,-/uur bruto. Zeer ervaren secretaresse voor het bijhouden van cor respondentie, rekeningen en wat administratie. Vereist feilloze haast literaire beheersing der Ned. taal, in woord en geschrift. Gevoel voor humor. Jarenlange ervaring. Discretie. Brieven buro dit blad onder no. 09300. Planbureau Nieuwbouw Voor dit bureau dal zorgdraagt voor de algehele coördinatie van de inbreng betreffende de voorbereiding, planning, programmering en inrichting van de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis wordt gevraagd een: werktuigbouw kundige m/v op M.T.S. niveau vac nr. 905.K.23.47.LD Taak: deze zal onder de dagelijkse leiding van de technisch bouwcoördina- tor werkzaamheden verrichten, zoals: de controle op ontvangst, volledig heid, verwerking van wijzigingen in (concept)bestekken - controle op verwerking van wijziging en en specifieke onderdelen op bij be stekken horende tekeningen en werk tekeningen; - voorbereidingen ten behoeve van voorselectie van fabrikaten van toe te passen materialen en apparatuur; - opzet van het systeem 'hang- en sluit werk' in verband met het bepalen van onderscheiden afsluitmogelijkheden en benummering; - verzorgen gegevens hinderwet; - in een later stadium de begeleiding van het bewegwijzeringssysteem Verlangd wordt een opleiding op M.T.S.- niveau, goede contactuele eigenschap pen en ervaring in soortgelijke werk zaamheden. Salaris: athankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring tot ma*, 3375 bruto per maand Bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. promotiemogelijkheid aanwezig. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G. van Strien (071-263977) of ing A. Bokslag (071-263915). Afdeling Anaesthesiologie Ten behoeve van de afdeling Anaesthe siologie zoeken wij een verpleegkundige voor de verkoeverkamer vac.nr. 252.L.53.47.LD De werkzaamheden worden verricht op diverse locaties, w.o. de verkoever- kamers binnen het centrale operatie kamercomplex, Keel-, Neus-, Oorheel kunde en Oogheelkunde. Gewenst: ruime chirurgische ervaring en bij voorkeur een intensive care op leiding. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring ma*. 3066 bruto per maand Werktijden van 8.30-17.00 uur of van 9.30-18.00 uur. geen weekenddiensten Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. zr. Th M M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofd verpleegkundige (071-263312) of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsu lent (071-262544). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brier te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de briel hel vacaturenummer vermelden. Afdeling/vakgroep Nierziekten van de Hoofdafdeling Interne Geneeskunde secretaresse vacaturenummer: 2-348/1158 Taak: Van haar wordt verwacht dat zij alle voorkomende secretariële werkzaamheden voor de Hoogleraar en de Wetenschappelijke Staf. zoals het verzorgen van de correspondentie en de wetenschappelijke publicaties, het bijhouden van de agenda's en algemene (type)werkzaamheden zowel zelfstandig als in teamverband zal verrichten. Vereist: - HAVO/VWO opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding; - Goede contactuele eigenschappen; - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - Ervaring in soortgelijke funktie. Salaris maximaal 3066 bruto per maand. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Kinderhuis "DE LIJSTERHOF" Leeftijd niet beneden de 23 jaar. Vereiste: Inas opleiding. Van de gastvrouw wordt verwacht dat zij zelfstandig de huishouding kan verzorgen. Met 2 3 kinderen tussen de middag een boterham eet en verder voor thee en koffie zorgt. Sollicitaties te richten aan de Directrice Mw. H. C. Hanekamp, Rijnsburgerweg 152, 2333 AJ Lelden. De afdeling Rijksregelingen van de GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST telt 39 medewerkers onder wie 31 bijstands-maatschappelijk werkers. Dezen zijn verdeeld over zeven groepen. De afdeling is belast met de uitvoering van de wet werkloosheidvoorziening, de algemene bijstandswet en de rijksgroepsregelingen. Medewerkers van de afdeling nemen deel aan een intake t.b.v. de dienst. Mede in verband met uitbreiding van het aantal formatieplaatsen worden voor de afdeling gevraagd enkele: Tot het takenpakket behoort: het behandelen van aanvragen in het kader van de wet werkloosheidsvoorzie ning en de rijksgroepsregelingen; het onderhouden van vervolgcontacten; - in beperkte mate bieden van immateriële hulpverlening. Gevraagd wordt: - een voltooide middelbare of hogere beroepsopleiding of een vergelijkbaar ni veau, bijvoorbeeld een VWO-opleiding in combinatie met een afgebroken vervolgopleiding of een gerichte werkervaring; - aantoonbare belangstelling voor de werkloosheidsproblematiek; - goede contactuele eigenschappen; kennis van/belangstelling voor de uitvoering van sociale wetten en rege lingen; gevoel voor administratieve procedures; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - vermogen om in teamverband te werken; bereidheid om actief deel te nemen aan ontwikkelingen binnen de dienst in het algemeen en de afdeling in het bijzonder. De mogelijkheid bestaat om in deeltijd te werken. Daarbij wordt gedacht aan kandidaten die minimaal vier dagen per week beschikbaar zijn. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en heeft een uitloop tot maximaal f 3.841,— bruto per maand. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W.M. v.d. Vlugt, (telefoon 071 - 254747) of de heer M.P.J. Cozijn (telefoon 071 - 254748). Enige medewerkers van de afdeling zijn bij de selectie betrokken. Een psycholo gisch onderzoek maakt in principe deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, te sturen aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van het vacaturenummèr 82.062. Met spoed gevraagd ALL ROUND METSELAARS EN OPPERLIEDEN uitzendbureau content ppjf\ administratief Met spoed zoeken wij een zeer ervaren SECRETARESSE FT voor een Ingenieurskantoor In Zoetermeer. Voor deze baan Is het een vereiste dat je de Engelse en Duitse taal goed beheerst. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het typen van verslagen, brieven etc., de agenda bijhouden, telefoon beantwoorden en het bedienen van een tekstverwer ker (WANG). Wij denken aan iemand van tussen de 20 en 25 jaar met een voltooide middelbare schoolopleiding. Heb je interesse en ben je voor onbepaalde tijd beschikbaar neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op voor meer informatie. Tevens zoeken wij een geroutineerde TYPISTE NED/ENG voor een Engelse onderneming in het centrum van Leiden. Naast de typewerkzaam heden wordt er ook van je verwacht dat je de telex kan bedienen en dat je een goede Engelse spreekvaardigheid hebt. Deze baan is voor langere tijd, hele dagen. Heb je interesse laat je dan zo snel mogelijk bij ons inschrijven. (Paral medisch Wij hebben nog steeds regelmatig werk voor B-verpleegkundigen In en om Lelden. Heb je Interesse, laat je dan zo snel mogelijk inschrijven en breng dan je diploma's, speld en legitimatie mee. e Content kracht is volledig sociaal verzekerd, en voor teder gewerkt uur wordt vak geld, feest- k dagen toeslag gereserveerd. De toekomstige Content kracht is welkom op onze vestiging lelden: breestraat69 O 071-125745 uitzendbureau content Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp Is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden. De operatie-afdeling bestaat uit 6 modern geoutilleerde operatiekamers. De meeste specialismen zijn in ons huis vertegenwoordigd. Voor deze afdeling vragen wij een afdelingshoofd dat in staat is, in goede samenwer king met de anaesthesisten en de snijdende specialisten. de verantwoordelijkheid te dragen voor het functioneren van de afdeling (25 medewer kenden). Naast de organisatie en coör dinatie van de afdelingstaken behoort tot de taak ook het opleiden en begeleiden van de leerling-o.k.-assistenten. Wij vragen: - een erkende o.k.-opleiding aangevuld met staf/kader opleiding; - ruime ervaring op een o.k.; - goede contactuele en lei dinggevende eigenschap pen. Wij bieden: - aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, ma*, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. bruto sal. f 4031,76 per maand); - toepassing van de CAO- ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Mevr. A.J.M. Vollebregt, adj.dir hfd. verpl.dienst, tel.: 071- 899250 tst. 7101 Gelieve uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan de dienst Personeelsza ken onder vermelding van nr. 55/82. Qimnn Cmitman Dnrthi >r O O cn rr I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30