Qtiïoetmi goed bemddetm Michel b.v. filiaalleidster hunkemöller PERSONEEL 3 le Verpleegkundige (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PERSONEEL b-verpleegkundige m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout VASTE NACHTDIENST (79%) MA/ Leraar/Lerares Wiskunde medewerk(st)er personeels aangelegenheden VLISTSTRAAT 7 1 Moderne hoekwoning oon rond von de stad met vrij uitzicht. Rustige buurt. In deling: entree, hol, toilet, grote woonkamer met open hoard en open keuken. Woonkamer met parket vloer. Grote achtertuin. Vonuit de woonkomer met open trop noar Ie etoge: 2 sloopkamers, toilet, frooie bodkamer met dubbele wastafel, aparte douche, ligbod, oonsl wosmochine, 2e etoge: 2 sloopkamers, c.v.-gasruimte. Dok geïso leerd. Oplevering in overleg, ovemome roer. goederen mogelijk. Vroogprijs: 169.000,- k.k. FLORESSTRAAT 16 Enorm gezellig huis aan de rand von het centrum en volledig verbouwd. Inde ling: entree, hol, toilet, gro te woonkomer met plavui zen vloer, open keuken met allerlei opp. (bij koop inbe grepen). Alle wonden op nieuw gepleisterd, verschil lende delen opnieuw ge metseld met stenen. Zeer goed afgewerkt. Open trap naar eerste etoge. Bodko- mer met ligbod en vaste wastafel, 2 zeer grote sloapkomers, toilet. Alge meen: riool, gas, elektra zijn vernieuwd. Vroogprijs: 89.000,- k.k. BEVRIJDINGSPLEIN 20 Goed onderhouden 4 ka- meropp. met open hoard en cv gas op Ie woon loog met uitzicht over plein. In deling: entree, hol, toilet, bergkast, 2 sloapkomers, hoard en schoonmetsel- werkwond. Aon achterkant balkon over hele breedte. Oudersloapkamer, douche met voste wastofel en oon sl wosmochine, keuken met doorgong noor bolk on Douche en keuken opnieuw betegeld. I sloapkomer oon voorzijde, ook v.v. balkon Overname roerende goede ren mogelijk Oplevering di rect. Serv. kosten 100,- p.m. Veel houten plafonds. Vroogprijs: 95.000.- k.k. VONDELLAAN 50 Groot herenhuis v.v. voor- en ochtertuin, stenen schuur, goroge, cv-gas. Ligging direct bij station en snelwegen. Indeling: entree, hal, toilet, kelderkost, keu ken. Woonkamer met open hoord. Ie etoge: overloop, 2 forse sloopkamers, I klei nere, bodkamer met dubbe le wostofel, ligbod. Berging. 2e etoge: overloop, 2 grote zolderkamers beide met dokkapel, berghok, cv- ruimte Daarboven vliering. Oplevering in overleg. Vroogprijs: 229.000,- k.k. SITTERLAAN 79 Grote vooroorlogse woning in Professorenwijk zeer cen- troal gelegen. Indeling: en tree, halletje, gang met toi let, keuken met bijkeuken, woonkamer, diepe betegel de tuin von 20 m met schuur, le etoge: grote voorsloapkomer, 2 kleinere sloopkamers, overloop, 2e etoge: 2 grote zolderko- mers met dokkopd. Bodka mer met douche en vaste wastafel. Doarboven grote vliering. Huis is v.v. c.v.- gas. Oplevering in overleg. Vroogprijs: 179.000,- k.k. RAAMSTRAAT 11 Goed onderhouden huis in verkeersarme stroat. Indeling: entree, hol, woon-, kamer, open keuken met afzuigkap, toilet, bodkomer met douche, wastafel, oon sl. wosmochine. le etoge: overloop, 1 grote sloapko mer, 2 kleinere slaapkamers met vernieuwde kop en dakkapel. Doarboven een vliering. Algemeen: elektro en riool vernieuwd, opleve ring in overleg. Vroogprijs 85.000,- k.k. OOSTERDWARS STRAAT 49 Goed onderhouden tussen woning gelegen in een rusti ge buurt en v.v. een ruime plaats op het zuiden. Inde ling: entree, hol, ruime woonkamer met houten vloer, moderne keuken, toi let en mooie bodkamer. Op het ploatsje bevindt zich een stenen schuurtje, le etoge: 3 fijne sloopkamers en mogelijkheid voor dak- terros. Verwarming d.m.v. kachels. Hierboven bevindt zich een vliering. Elektro, gas, water en riool zijn ver nieuwd. Oplevering in over leg. Vroogprijs: 115.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 74 Zeer gezellig 4 kamerapp. op de 5e etoge van de mid delste witte flat richting Voorschoten. Indeling: en tree, hal, moderne keuken, sloapkomer, toilet, bodka mer met ligbod, voste was tafel, 2e grote slaapkamer, grote L-vormige woonko mer met fijn uitzicht. Het is een hoekopp. dus u heeft oon drie zijden romen. Voor- en ochterbolkon. Al gemeen: geheel v.v. cv-gas, goed onderhouden. Vroogprijs: 159.000,- k.k. Zoeterwoude- Dorp BURGEMEESTER WAPSTRAAT 70 ZOETERWOUDE-DORP Drie-kamer topapparte- ment voorzien von c.v.-gas, goed uitzicht en berging. Indeling: entree, hol, zijka mer, slaapkamer, toilet, ge heel betimmerde bodkamer met oansl. wosmochine, woonkomer met half open keuken (afgetimmerd). Op levering in overleg. Vroogprijs: 105.000,- k.k. Leiderdorp IRENESTRAAT 34 In uitmuntende stoot van onderhoud verkerende wo ning met uitgebouwde keu ken, voor- en achter tuin met berging. Indeling: en tree, hal met toilet, gardero be, woonkamer met open hoord, open uitgebouwde zeer luxe keuken met app. en eetbar. Ie etage: over loop, 3 sloopkamers, bod komer met ligbod, 2e toilet, voste wastafel. 2e etoge: overloop, grote 4e sloopko- mer met voste wostafel, dokkopd en berging. Gele gen in gezdlige wijk nobij scholen en winkdcentrum, heeft overkapte tuin met vaste borbecue. Vroogprijs: 225.000,- k.k. WILHELMINA- STRAAT 31 Ruime eengezinswoning in gezellige wijk, met voor- en ochtertuin met berging. In deling: entree, hal met toilet en trapopgang, woonkamer met open hoard en parket vloer, dichte moderne keu ken. le etoge: 3 slaapka mers, doucheruimte met toilet. 2e etoge: 4e slaapka mer met dakkapel, bergko- mer. Woning is perfecet on derhouden. Twee balkons. Vroogprijs: 179.000,- k.k. LAAN v. OUDERZORG 153 Magnifiek verbouwde 5-ka- mer maisonette op de 2e en 3e verdieping. Indding: en tree, hal, toilet, luxe, mo derne keuken met opp., slaapkamer, ruime woonka mer en aparte eetkamer, zonnig bolkon, 3e etoge: 2 sloopkamers met bodko mer Berging in onderbouw. Vroogprijs: 160.000,- k.k. BREDERODE 24 ment. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met pla- vuizenvloer, balkon, 2 slaapkamers, douche, rui me keuken. Berging op be gane grond. Goed onder houden en frooie ligging. Oplevering in overleg. Vroogprijs: 98.000,- k.k. In perfecte stoat van onder houd verkerende woning met voor- en achtertuin en berging. Vrij uitzicht over plantsoen. Indding: entree, hol met toilet en trapop gang, woonkomer met open hoord, luxe keuken met moderne apparatuur. Geheel parterre met hord- houten plafonds, le verd: overloop, 3 sloapkomers, waarvan 1 met vaste was tafel, veel kostruimte, doucheruimte met vaste wastofd en 2e toilet. 2e verd: overloop, grote 4e slaapkamer, hobbykamer en berging. De woning is geheel v.v. thermopane beglazing en heeft spouw muurisolatie, cv-gas. Vroogprijs: 198.000,- k.k. FRED. HENDRIKLAAN 66 Boven winkelcentrum gele gen 3 komer-hoekopparte- In perf. stoat von onder houd verkerende woning gelegen aan singel met voor- en achtertuin. Inde ling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keu ken, inpandige berging, alu minium schuifpui noar tuin. Ie etoge: overloop, 2 grote slaapkamers, balkon bod komer met ligbad, toilet, wastafel (gekleurd sanitair). 2e etage: grote 3e sloapko mer, grote zolderruimte met wasmach. oonsl., c.v.-ketd en dakroam. (Mogelijkheid •voor dakterras). Woning is v.v. parketvloer, carport en zonnige tuin. Ligging aan trekkelijk. Vraagprijs: 189.000,- k.k. SOEVEREIN 17 In het "Winkdhof" gdegen 2-kamerapp. op le woon laag. Indeling: entree, hal, woonkamer met groot ter- i berging, open keu- ken. Doarochter hol met toilet en bodkamer met lig bod, vaste wastofd en was machine aansluiting, 1 royale sloapkomer. In on derbouw is een ruime fiet senberging. Vroogprijs: 119 000,- k.k. BAUUWSTRAAT 8 Goed onderhouden en ver bouwde tussenwoning v.v. cv-gos, diepe tuin en uit bouw. Indding. entree, hal, toilet, garderobe, woonka mer, half open keuken, alu minium schuifpui naar de tuin. Begane grond is dub bel begloasd. Ie etage: overloop, 2 grote en 1 klei nere slaapkamer, bodka mer met ligbod en wastafel. 2e etage: overloop, ruime berging, zolderkamer met dakterras. Rustige stroot, in de buurt van diverse voor zieningen. Oplevering in overleg. Vroogprijs: 179.000,- k.k. FLORIJN 4 Uitstekend onderhouden tussenwoning gelegen in de wijk "Winkelhof" v.v. voor- en achtertuin, stene schuur, cv-gos. Indeling: entree, hol, toilet, woonkamer met open keuken, entree naar tuin, trapkast. Ie etage: overloop, 2 ruime sloopka mers, bodkamer met lig bod, toilet, vaste wastafel. 2e etage: zeer grote zolder kamer met kontdramen, berging. Oplevering in over leg. Vraagprijs: 189.000,- k.k. BRITTENBURG 22 Tussenwoning met voor- en Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* zonnige ochtertuin. Inde ling: entree, hol, toilet, trop- opgong, bergruimte met wosmochine oansl. Door zonkamer met parketvloer, moderne keuken met app., le etoge: 3 sloopkamers, doucheruimte met vaste wastofel, toilet, 2e etage: overloop met berging, rui me slaapkamer met dokko pd. De woning is v.v. ther mopane beglazing, spouw muur-isolatie, verwarming door hete lucht. Leuke wijk, speciaal voor kinderen. Op levering: in overleg. Vroogpriis f 159.000,-k.k. SOEVEREIN 37 In "Winkdhof" gdegen 2- kamerapp op 2e woon- loag. Indeling: entree, hal, woonkamer met groot ter ras en berging, open keu ken. Bodkamer met ligbad, voste wastofd en was mach. oansl. 1 royale slaapkamer. Fietsenberging in onderbouw. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Zoeterwoude CHRISTINASTRAAT 1 Moderne hoekwoning met voor-, zij- en ochtertuin. In deling: entree, hal, toilet, meterkast, berging, woon kamer met open haard, (tuinkamer) open keuken met eetbar en apparatuur, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, lig bod, 2e toilet en wasmachi ne oansl., 2e etage: over loop, grote dakterraskamer en kamertje met wasmachi ne aansl., keukenblok. Groot dakterras. Gezdlige wijk, nabij scholen, recrea tie en winkels. Vraagprijs: 195.000,- k.k. NASSAULAAN 52 Half vrijstaande ruime wo ning met garage. Ind.: en tree, hal met toilet, L-vormi ge woonkamer met open haard; moderne luxe open keuken met eetbar. Eerste verd.: 3 slaapkamers, bal kon, bodkamer met ligbad, toilet, douche en wastafd. Tweede verd.: zeer grote L- vormige ouderslaapkamer met kap/toilettafel en dub bele wastafel, studiehoek. Algemeen: c.v.-gas, bod geiser, grote dakkopel, zon nige tuin, in perfekte stoot van onderhoud. Vraagprijs: 265.000,- k.k. persone ZAAL 8 is een vervolgafdeling psychogeriatrie van de sektor Geriatrie waar 22 mannelijke en vrouwelijke licht verzorgingsbehoeftige bejaarden wonen. Voorsommige bewoners vormt Zaal 8 een blijvende leefsituatie. Voor anderen is het verblijf tijdelijk. Een van de voornaamste aandachtsgebieden is het ontplooien van stimulerende aktiviteiten in de A.D.L.-sfeer. Wy vragen een Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij o.a.: bewoners/bewoonsters kan stimuleren in hun zelfstandig handelen een positieve bijdrage kan leveren in de patiénlenbesprekingen konstruktief mee kan denken in het afdelingsbeleid de begeleiding van een I e jaars leerling- verpleegkundige B op zich kan nemen kritisch kan staan ten opzichte van eigen funktioneren en dat van kollega's. Salarisgrenzen: 2.313,71 - 3.031,56 bruto per maand, exkl. onregelmatigheids toeslag. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer W. Moonen, afdelingskoördinator, toestel 2094. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.34.61. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - lel 02523-8141 - 2211 AB Noordwi|kerhout PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VOGELENZANG wam Op de afdeling HOUTRUST, deel uitmakend van de sektor psychogeriatrie, is er een vaka- ture voor (een week op een week af) Op deze afdeling verblijven mo menteel 49 bewoners die een zeer intensieve somatische zorg behoeven. Vereisten: diploma A-ziekenver- pleging. Voor Informatie kunt u bellen naar Jaap van der Sluis, afdelings koördinator tel. 02502-2290. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. hüis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar w cel van wanten en kranten. Aan de Louise de Coligny Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kager- straat 7, wordt, ter vervanging wegens een zwan gerschapsverlof, met ingang van 3 januari 1983 gevraagd een: voor 16 lesuren in de 2e en 3e graadssector. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G.A. Steffens, tel. 071-15.36.47 (school) en 071-14.96.51 (huis). Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenum mer OND 768 zo spoedig mogelijk te zenden aan de Directie Onderwijs der gemeente. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer Landinrichtingsdienst Directie Beheer Landbouwgronden Bij de Hoofdingenieur-Directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Graven- hage is plaats voor een: Taken: - de verzorging van de personeelsadmi nistratie; - de verzorging van de sollicitatieproce dures; - het verrichten van verdere voorkomen de werkzaamheden. Opleiding: havo-diploma; studie voor m b o. a.p./p.b. of enige ervaring op personeelsgebied strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.774 bruto per maand Vakantietoelage 7Vz%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositierege lingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Land inrichting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid- Holland. Van Speykstraat 13,2518 EV s-GRAVENHAGE (met vermelding van soli. nr. S 82/82). Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J. A Snijders (070 - 924481 tst. 125). Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen zieken huis. Op de afdeling Gynaecologie/ Urologie/Plastische Chirurgie (30 bedden) ontstaat een va cature voor een 1e verpleeg kundige. Wij vragen: het diploma ziekenverpl. A; goede verpleegtechnische vaardigheden; goede contactuele eigen schappen. Wij bieden: aanstelling in de rang van le verpleegkundige (sal. max. f 3354.10 per maand); toepassing CAO-ziekenhuis- Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevr. A.J.M. Vollebregt, adj.dir hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071-899250 tst. 7101. Gelieve uw sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 52/82. CimAn Cmitiainn D/\rtk. .r 4OOG *)OCA PP I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Hunkemöller is een grote onder neming met ruim 60 landelijk gespreide filialen. U kent het assortiment wel: lingerie, foundations en badgoed. Bedenk echter goed, dat Hunkemöller een enorme verjongingsfase achter zich heeft. De winkels zijn gemoderniseerd. Interieurs, etalages en kollekties vernieuwd en aangepast aan de komende jaren. De artikelen veranderen mee: naast noodzakelijke attributen, leuke, beweeglijke mode. Zó is Hunkemöller Voor ons in maart nieuw te openen filiaal te Alphen a/d Rijn zoeken wij Filiaalleidster Als u deze uitnodiging aantrekkelijk vindt, rekenen wij er graag op, dat u tussen de 25 en 35 jaar bent met een schoolopleiding op middelbaar nivo. Verkoopervaring is wenselijk natuurlijk, maar iemand met veel ervaring in de omgang met mensen is ook bijzonder welkom. Het salaris is zonder meer uitstekend. U heeft een 5-daagse werkweek. 3 Weken zomer-, 2 weken wintervakantic en 5 snipperdagen. 8% Vakantiegeld en als financieel meevallertje is er een korting op alle artikelen. Hebt u zin? Schrijf dan even aan: Hunkemöller, Dircktie Personeelszaken, Postbus 386,1200 AJ Hilversum.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28