Probeert u maar 'ns een goedkopere bouwmarkt te vinden. Gamma is dat al maandenlang voor alle doe-het-zelvers in Nederland. Als grootste bouwmarkt-organisatie is dat ook niet zo moeilik. Dan koopje groter en dus voordeliger in voor meer dan 8000 verschillende artikelen. Dat is voor u extra voordeel zonder onzin. Het wordt u aangeboden door maar liefst 70 bouwmarkten verspreid door heel Nederland. Gamma is dus altyd by u in de buurt. Maak er meteen gebruik van. Niet alleen kruideniers zyn^ de goedkoopste. Gamma bewyst het. ti Niet alleen kruideniers zijn de goedkoopste. Groningen. Applngedam. Groningen. Hoogkerk, Veendam. Friesland. Drachten, Heerenveen, Leeuwarden Drente. Assen, Emmen, Meppel. Overijssel. Almelo. Deventer,Enschede,Harden- berg, Hengelo, Oldenzaal, Rjjssen, Zwolle. Gelderland. Apeldoorn. Arnhem, Ermelo, Lelystad, Nijmegen, Terborg, Tlel, Winterswijk, Zutphen. Utrecht. Amersfoort. Veenendaal, Zeist. Noord- Holland. Aalsmeer, Amsterdam-Noord, Amsterdam-West, Bussum, Cruquius, Den Helder, Heerhugowaard, Hilversum, Hoorn, Oudeschlld-Texel, IJmulden, Zaanstad Wormerveer). Zuld- Hojland. Alphen a/d Rijn, Delft, Gorlnchem, Gouda, Den Haag, Lelden, Papendrecht, Rotterdam-Alexanderpolder, Rotterdam-Noordereiland, Rotterdam-Spaanse Polder, Vlaardlngen, Woer den. Noord-Brabant. Bergen op Zoom, Boxmeer, Boxtel, Breda, Den Bosch, Eersel, Eindhoven, Oosterhout, Oss, Roosendaal, Tilburg, Uden, Waalwijk. Limburg. Meerssen, Roermond, Sittard.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18