uss&jgr" [F® K PERSONEEL sorieel PEI eerste medewerker (m/v) groepsleider m/v huishoudelijk medewerker m/v de rijksoverheid vraagt pbc HOOFD VOOR DE BIBLIOTHEEK V/M DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: teidon RECEPTIONISTE DIREKTIE- SECRETARESSE medewerker bedrijfsburo personetl PERSONEEL personeel het spektrum sassenheim tWi'&.Y. de Het Spektrum is een werkvoorzieningsschap ter uitvoering Wet Sociale Werkvoorziening ten behoeve van 7 gemeenten in de bollenstreek. Het schap omvat 3 bedrijven: - een industrieel technisch centrum - een administratief grafisch centrum - een cultuur technisch centrum, met in totaal ca. 380 medewerkers. De algehele leiding berust bij de algemeen directeur, terwijl elk bedrijf op zich wordt geleid door een hoofd werkverband. Wij vragen voor onze financiële schapsadministratie een Funktie-informatie: Op genoemde afdeling worden onder verantwoordelijkheid van de administrateur en met medewerking van 3 administratieve krachten onder andere verwerkt de: - financiële administratie; - salarisadministratie; - nacalculatorische berekeningen van de fabricage-gegevens; - informatie-verstrekking van bestuur, directie en management team; - samenstellen van de jaarstukken; - opjtellen van begrotingen en meerjarenramingen. Funktie-eisen: Gedacht wordt aan een energieke medewerker tussen 35 en 40 jaar: - met als theoretische ondergrond een voltooide hogere admini stratieve- en ekonomische opleiding (H.E.A.O. of S.P.O.) - met meerjarige ervaring in leidinggevende funkties in de admi nistratieve- en automatiseringssector; - onder wiens leiding de reeds voorbereide en gedeeltelijk ingevoerde automatisering van onze administratie verder tot stand zal kunnen komen; - met dusdanige eigenschappen, (ook kontaktueel en representa tief) dat bij pensionering van de huidige administrateur kan worden gedongen naar vervulling van de dan ontstane vakature. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicita tieprocedure. Er zal een kennismaking plaatsvinden met personeelsvertegen- woordigers tijdens het verloop van deze procedure, Aanstelling zal, afhankelijk van opleiding en van ervaring, plaatsvinden in een salarisschaal tot f. 4.409,- bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Sassenheim zijn van toepassing. Zijn nadere informaties gewenst, dan is de heer H. Fioole, administrateur of de heer J. Hogenhuis, sociale- en personele zaken, te bereiken onder nummer 02522 - 13750. Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 14 dagen r het verschijnen van dit blad te richten aan: "Het Spektrum" T.a.v. de heer H. W. J. Kolkman algemeen direkteur Postbus 109 2170 AC Sassenheim STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Binnenkort is er plaats voor een groepsleid(st)er en een huishoude lijk medewerk (st)er- binnen twee van onze dagverblijven voor oude re geestelijk gehandicapten. Op beide dagverblijven wordt met de deelnemers gewerkt aan hun integratie in de samenleving en het verkrijgen van een zo groot mogelijke zelfredzaamheid en sociale vaardigheid. Hierbij spelen de behoeften van de deelnemers en de gezelligheid een belangrijke rol en er worden hen daarom zo gevarieerd mogelijk aktiviteiten aangeboden. In verband met zwangerschap van één van de medewerksters zoe ken wij voor het dagverblijf voor ouderen „JOTTEM" te Oegst- geest kandidaten voor de tijdelijke vervulling - per 1 februari 1983 - van de funktie van Mogelijkerwijs wordt de aan te trekken funktionaris in een later stadium een vast dienstverband aangeboden. Taakomschrijving: - het praktisch vorm geven aan bovenstaande doelstel ling via de dagelijkse om gang met de deelnemers in met name de eigen leefgroep. Opleidingseisen: kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van één van de volgende diploma's: -- O.P.M; -- Z-opleiding; - H.B.O.-J; - M.B.O.I.W.; - P.A. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opleiding minimaal f 2.101,94 en maximaal f 3.482,60 bruto per maand. Inlichtingen over deze funktie kunnen telefonisch worden ingewon nen bij de heer W. Martens, hoofdleider van „JOTTEM", telefoon 071 -171950. Voor het nieuwe dagverblijf voor oudere geestelijk gehandicapten te Leiden, Zuid-West, zoeken wij per 15 december 1982 kandida ten voor de funktie van in een part time dienstverband van 20 uur per week en 4 uur per dag. Taakomschrijving: -- het verzorgen van koffie en thee; - het verrichten van lichte schoonmaakwerkzaamheden; -- het bijhouden van de was; - het zelfstandig zorgdragen voor de inkoop van levensmiddelen. Opleidingseisen: de aan te stellen funktionaris moet: - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken; -- liefst ervaring hebben in soortgelijk werk; - minimaal 25 jaar zijn. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 1.122,40 en maximaal f 1.148,74 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Inlichtingen over deze funktie kunnen telefonisch worden ingewon nen bij de heer G. Schreurs, hoofdleider van het dagverblijf te Leiden, Zuid-West, telefoon 071 - 179465. Zij die reeds eerder op de oproep van huishoudelijk medewerker hebben gereageerd behoeven niet nogmaals te solliciteren. Op beide funkties is de C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.LJ. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158,2333 AJ LEIDEN. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. onderhoudsmedewerker (mnl./vrl.) vac.nr. 2 6193/1158 Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur internaat voor Bijzonder Jeugdwerk Maritima te Wassenaar Maritima biedt hulp aan meisjes van 15 t/m 20 jaar die behoren tot de categorie moeilijk lerend en zich binnen de thuis-, werk- of schoolsituatie niet (verder) kunnen ontplooien. Functie-informatie: dagelijkse zorg voör het in goede staat houden van gebouwen, installaties, inventaris en terrein, w.o. verrichten van eenvoudige reparaties en verzorgen van de tuin, beheren van inventarisgoederen Vereist: LTS of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f2406,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het Internaat, onder nr. (01751)- 19215 Sollicitaties inzenden voor 4 december 1982. Inlichtingen Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder r (070)-50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. EXPLOITATIE MAATSCHAPPIJ IJSBANEN EMY B.V. Heereweg 231 2161 BG Lisse vraagt met SPOED acquisiteur voor EVENEMENTEN en RECLAME- AKTIVITEITEN bekendheid in deze branche is een vereiste. Sollicitan ten moeten bereid zijn hun werkzaamheden landelijk te verrichten. Honorering: basissalaris provisieregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: EMY b.v. Postbus 255, 2160 AG te Llsse t.a.v. de heer P. Beers. De Provinciale Bibliotheekcentrale voor Zuid-Holland is een organisatie die zich bezighoudt met de spreiding en optima lisering van het Openbaar Bibliotheekwerk in gemeenten met minder dan 30.000 inwoners in de provincie Zuid-Holland. voor 30 uur per week gebouw (1100 m2) telt 5.000 lezers, en 180.000 De OB Sassenheim is sinds 1980 gehuisvest in uitleningen. In verband met zwangerschapsverlof zal de aanstelling voorlopig tijdelijk zijn met de mogelijkheid van vaste aanstelling daarna. Taken: Dagelijkse leiding Kontakten met bestuur, P.B.C. en plaatselijke instellingen. Funktie-eisen: - Opleiding (P.O.)B.O.B. - Enige jaren ervaring - Leidinggevende kapaciteiten - Goed in teamverband kunnen funktioneren - Grote mate van zelfstandigheid - Goede kontaktuele eigenschappen Salariëring: Overeenkomstig de C.A.O. Openbare Bibliotheken in schaal 71 (min. f 2.761,69, max. f 3.650,03 bij 40-urige werkweek) Standplaats: Sassenheim Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u bellen met het hoofd van de bibliotheek Mevr. J. Jansen, tel. 02522-15033 of met de direkteur dhr. A. v.d. Waals, tel. 010-730033. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad zenden aan de P.B.C. Zuid-Holland, Westfrankelandsedijk 1, 3115 HG Schiedam, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Aan de sollicitatieprocedure wordt deelgenomen door vertegenwoordigers van bestuur, personeel en de P.B.C. Het bestuur van de Prinses Marijke kleuterschool uit gaande van de Stichting voor Christelijke kleuterscholen te Leiden en Oegstgeest vraagt een TIJDELIJK KLEUTERLEIDSTER Voor de periode van 1 januari 1983 tol 1 augustus 1983, met kans op verlenging. Van da sollicitanten wordt gevraagd dat zij: - bewust kiezen voor het Prot. Chr, Onderwijs - in bezit zijn van de akten A- B en C.K.O. - integratie-ervaring hebben. Inlichtingen bij da hooldleidster Mejuffrouw S. Reynders, telefoon 071-120280 privé, 071-175128 school. Gelieve uw sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de secretaresse van het bestuur, Mevrouw J. J. Mek- king-Arkema, Nachtegaallaan 8, 2333 XR Leiden. R.K. Technische School "Don Bosco" Gevraagd zo spoedig mogelijk: LERAAR THEORIE MOTORVOER TUIGEN TECHNIEK GROEPSLEIDER voor de begeleiding van een leefgroep van 8 kinderen/ jongeren, in de leeftijd van 2 tot 16 jaar. Vanwege het feit dat de leefgroep zelfstandig in een wijk in Den Haag woont, doet dit werk een groot beroep op het zelfstandig kunnen functioneren van ieder team-lid apart. Vereisten voor deze functie zijn: - M.B.O.i.w./H.B.O.i.w., of soortgelijke opleiding. - Ervaring in het omgaan met kinderen/jongeren in de leefgroep. - Het zelfstandig kunnen werken maar tegelijkertijd ook het goed kunnen samenwerken. - Bereidheid op onregelmatige werktijden te werken. - Leeftijd ouder dan 25 jaar. MENTOR (20 uur) vereisten voor deze functie zijn: - H.B.O.i.w. of m.w. of soortgelijke opleiding. - Ervaring in het begeleiden en opvoeden tot grotere zelfstandigheid van jongeren (meisjes en jongens) in de leeftijd van 15 tot 18 jaar. - Het zelfstandig kunnen werken maar tegelijkertijd ook goed kunnen samenwerken. - Bereidheid 's avonds te willen werken. - Leeftijd ouder dan 30 jaar. Wij bieden: - Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring minimaal 2.163,18 en maximaal 3.805,75 per maand (inclusief A.O.W/A.W.W.). - C.A.O. welzijnswerk. Degenen die willen solliciteren kunnen ilch schrifte lijk wenden tot de directeur van het Antonlushuls, Thorbeckelaan 295, 2584 BM Den Haag, telefoon 070-232170. Centraal Rekeninstituut, afdeling Produktie (aankomend) produktie- begeleider (m/v) vacaturenummer: 2-3251158 Taak: - Planning van de uit te voeren werkzaamheden: - Controle op de in- en uitvoer; - Beheer en onderhoud van produktie documentatie; - Beveiliging van gegevensdragers. Vereist: Voor deze funktie vragen wij een enthousiaste medewerker die in teamverband wil werken en beschikt over de nodige ervaring of iemand die voor deze funktie wil worden opgeleid en tenminste beschikt overeen MEAO/MAVO-niveau en goede contactuele eigenschappen Zij die ervaring hebben met het werken op computersysteem, jobcontrol language en in- en uitvoerverzorging genieten de voorkeur. Salaris maximaal 3066,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 Vz jaar. zonder vooruitzicht op een vast dienstverband Inlichtingen worden verstrekt door A. J. J. Bisschop, tel. 071-148333. tst. 6587. De Rijksuniversiteit te Leiden wil rr dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. SALON "INTER-HAIR" Wij vragen een representatieve Leeftijd 17 18 jaar Schriftelijke sollicitaties Winkelhof 38. 2353 TS Leiderdorp. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: Opleiding, minimaal HAVO met 4 talen en Schoevers- of gelijkwaardige secretaresse-opleiding. Enige jaren ervaring vereist. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten een de dlrektle van: Bonda s Veevoederbureau B.V. - Postbus 11061 - 2301 EB Lelden. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten willen wij ons team versterken met een op H.T.S. I M.T.S.-WTB-nlvo met enige jaren tekenkamer ervaring in de piping-sektor. In verband met het projektgericht funktioneren van het bedrijfsburo zal hij na een inwerkperiode in staat moeten zijn zelfstandig te funktioneren op het gebied van kalkulatie, Inkoop, planning en werkvoorbereiding. Wij bieden u behalve een funktie in een jong en dynamisch bedrijf een goede honorering en sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals opname in ons bedrijfs pensioenfonds en een gunstige studie kostenregeling. Nadere Inlichtingen worden verstrekt Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 10, 2130 AA Hoofddorp. Vermeer Industrial Contracting B V Kruisweg 835 te Hoofddorp, behorende tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven B.V is gespecialiseerd in de montage van industriële leidingsystemen en installaties vermeer industrial contracting bv

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30