Nieuwen aktueel Succesformule: 323 AUTO-HOME LEIDERDORP BV BOOGAARD'S AUTOBEDRIJF Ontdek de lOOl muzikale woonideeên met de Akai Cube. UMf I 9 n-T oB VROOM DREESMANN Mazda 323 14.495r Off. Mazda dealer Weversbaan 27 - Leiderdorp - Tel. 071-899349 Koperweg 2 - Alphen a/d Rijn, tel. 01720-21191 De nieuwe Cube van Akai is een welkome, tijdloze en zeer functionele behuizing voor audio videocomponenten. De Cube past in elk interieur - zowel modern als klassiek - en accentueert de fraaie lijn van de apparatuur. Ook voor het opbergen van platen, cassettes, boeken en tijdschriften is de Cube uiterst geschikt. Akai introduceert 4 ver schillende Hifi combinaties in Cube uitvoering. U kunt ze bewonderen bij uw warenhuis. Daar ligt ook een uitvoerige folder voor u klaar. Pro S-11 Cube op ooot Voor deze combinatie met glasdeur, draaitafel, tuner, versterker, cassette deck en twee SRH-110 luidsprekers betaalt u bi) Vroom Dreesmann 1498,- (afgebeelde hoofdtelefoon, microfoon en cassettebandjes zijn accessoires). I ~i— J I w Het aantal schakelmogelijk heden met het Akai Cube Systeem is onbegrensd. Er zijn fraaie poten, dichte deuren, plinten, rolwielen etc. Er zijn zelfs muursteunen waarmee u de Cubes in een handomdraai aan de wand bevestigt. Alle onderdelen van het systeem zijn los verkrijgbaar tegen zeer aantrekkelijke prijzen. De Akai Cube geeft uw fantasie dus volop de ruimte. Mazda 323 vijfdei AL VANAF (drledeurs) Mazda 323. In drie- of vijfdeurs versies. 1.1,1.3 of 1.5 liter-motor, vier of vijf versnellingsbak of automaat. Met als sportief hoogtepunt de Mazda 323 1.5 GT, die met zijn 1.5 liter motor met dubbele carburateurs en het aangepaste onderstel verbluffende prestaties levert. Mazda 323 driedeurs vanaf f. 14.495,— Mazda 323 vijfdeurs vanaf f. 16.295,— Afleveringskosten 355,— Alle prijzen inklusief B T W Wijzigingen voorbehouden. behoudens model 1.1 C. De Mazda 323. Nauwelijks twee jaar op de markt en nu al een onver biddelijk succes. Want meer dan 1.000.000 mensen kozen voor de formule die alles in zich heeft, 'n Modern-sportief uiterlijk en 'n veel zijdig karakter. De zuinige, hoogst efficiënte E(Economy) motor met transistorontsteking voor grootse prestaties. De vooraanstaande techniek, geperfektioneerde voorwielaandrijving, rondom onafhanke lijke wielophanging en sublieme bestuurbaarheid. De verbazingwekkend grote binnenruimte, tot in details verzorgd, met tal van komfortabele en ook veilige voorzieningen (o.a. gelaagde voor ruit, verwarmde achterruit, zijruit-ontwaseming, halogeen koplampen', en nog veel meer). En de zekerheid die het gedegen vakmanschap van Mazda geeft. De zekerheid van jarenlang probleemloos rijplezier en 'n hoge inruilprijs op de koop toe. Ontdek de succesformule - ontdek de Mazda 323. Elke Mazda-dealer heeft er een startklaar staan voor een succesvolle proefrit. U bent welkom.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 24