Nieuwbouw ziekenhuis niet zeker Woningen Bijdorp toch door middel van lot verdeeld eidse agenda Hofwijck: opknapbeurt en uitbreiding beddenbestand In Wassenaar Buurtcentrum Wassenaarse wijk Kerkehout komt bij sportvelden Burgerlijke stand LEIDEN - Geboren: Mandy dv. M. Zwaan, Wietske Maria dv. A.J.J. Beu- gelsdijk en C.I.J.M. Heemskerk, Jan Pieter zv. P.L. van der Plas en D. de Lange. Joey Jessica dv. P.L. van Some ren en M.P. Musch, Kevin zv. J. Lobbers en M E. Bal. Bart Johannes Theodorus zv. Th.F.G. Versteege en P.P.J. Misana, Martine dv. W.F. de la Rie en J. van Dam, Nicolaas zv. N. van der Nagel en J. van der Meij, Wilco zv. T C van Dijk en J. de Vreede. Danielle dv. R. Geluk en H P Mechelse. Johan Patrick zv. J.G. Blickman en C M Everett. Willem Al- bert zv. W A van der Luyt en G. van Rossum, Hanna Marijne dv. J.A. Tim- merarends en P.M. Koster, Desmond Daniel zv. D.M. de Bruyn en A. Koe mans. Jelle Ysbrand Pieter zv. IJ.H.M.N. Folmer en E L M. Teppema. Laura dv. R G Marsden en M Schunng. Victoria Maria dv. H.T.A. Kooloos en C.J.M.M. van der Klaauw, Martina Jo hanna dv. D.C. Heemskerk en M. Boter- mans, Jurian Herman Noor zv. A.S. Sa- poetra en S.M. Nasution, Laurike Carlij- ne dv B. in 't Veld en W.T.M. Jansen. Wendy dv. H. van der Luijt en N.J.H. Zwanenburg, Marjolein Susan dv. N L.J Koek en E S. van Eijck van Hes- linga, Thomas Willem Flons zv. A.H.M. Walenkamp en M.W. Verhoef, Dennis zv. P. Vlasveld en A. Holverda, Michel zv. R. Ligtvoet en H.W.C. Bronk, Joey zv. J.J. de Bruin en G Kortekaas. Mi chel Theodorus zv. J.T. Wijnen en A. Bosma, Mario zv. S. van der Mee en P.A.M. Frankhuizen, Paul Mare zv. C.J.G.A. Beij en J.H.C. Arends, Anna MAria MAthea dv. M.H. van Deursen en A.M.C. Topper. Tim zv. P. Ulenbelt en M.P.J. Wijker, Liselot dv. R H. Oele en W. Elzenga, Rob zv. J.J Hoek en W.C.J. Koemans. Mark zv. J.J Hoek en W.C.J. Koemans, Joyce Monika dv. C. Pluim- graaff en J. Hoek, Wietze Tjerk zv. T.A Tnppenzee en J.M. Neuteboom, Arthur Jouke Pieter zv. L.J M. Pinckaers en R.M de Ruiter, Cornelis zv. J. Jonkeren J. Guijt Ondertrouwd: J.N. Kanbier en M.W. Zee, V. de Bolster en J. van der Linden, L ter Wee en M.A.J. Reehorst. R.N.F M. 't Hart en A.R. Roosing, G.J.A. van Din- ter en V.R H.M. Houtvast, W.B. de Voogd en H.S. Stam. Gehuwd: M. van der Bent en A.E. Koome, J. Berrevoets en F.E.A. Blok, P. Giezen en G. Pohl, N.T.M. Klooster en M.L. Moens, J.G. Overdyk en A.E. Buurman, A.J.M. Gussenhoven en M.R. Vierbergen, F de Nobel en Y. van der Vet, D.J. van Weizen en G.J. Kooien, F. Ravensbergen en T.M.J.E. Kluts. M.J. Coppes en A.R. Zantinga. Overleden. T A M. Duivelshof (1955) vrl. echtg. van G. van der Winden. J.M. Noordenbos (1949) vrl. J.E.G. Moolhui- zen (1916) vrl. echtg. van R.J.J. Brons geest, J.M. IJzerman (1901) vrl. geh. gew met D. Otgaar, C. van Brummelen (1906) vrl. geh. gew met J. Gorthuis, W.F.J.M. Wijting (1893) vrl., W. Ie Mair (1901) man. F. van Dam (1898) man, G. Burger (1948) vrl. echtg. van W.H. Spaans, S Pieters (1942) vrl. echtg. van R.D. Berkelmans, N. Hes (1931) man, H.C. van der Meij (1898) vrl. echtg. van N. Vegt. J. Varkevisser (1928) man. W.H. van Rijn (1912) man, A. Dijksterhuis (1904) vrl., E B Rood (1899) vrl. geh gew. met C.O. Heij, P.T. Krijger (1943) man. O H. Emor (1906) man, L R.N. van Duijn (1970) vrl. P.J.L. Heederik (1909) man. P.J.P FOntein (1908) man. P.T. Tetteroo (1917) man, A. BLyleven (1905) man, A. Bol (1904) vrl. geh. gew. met G. Offerman, C.J.D. Dijkstra (1934) vrl. echtg. van Th.J. de Ridder. H. Bink (1900) man. A. Frankhuizen (1897) man, W.F. Roosendaal (1888) man, L. Boom (1926) man. ZOETERWOUDE - Geboren: ^etrus Leonardus van den Akker, Prijna Marij ne van Iterson, Romany Cornelis John Franklin, William Wilhelmus Johahnes van der Mark, Denise de Boer, Mark An ne van den Berg. Omer Faruk Nafiz Gehuwd: Johannes de Vassy met Cor nelia Matze. Overleden: Wilhélmina Cornelia Dorre- paal -Parlevliet (1903). Theodorus Kny- nenburg (1896), Edward de Tombe (1954) WOENSDAG 27 OKTOBER 1981 WASSENAAR - De nieuwbouw van het 'fusieziekenhuis' Bronovo—Nebo en Rode Kruis wordt bedreigd. De pro vincie zou niet willen meewerken aan de totstandkoming hiervan. De gemeente Wassenaar moet dan ook alle in vloed uitoefenen om het schrappen van deze nieuwbouw te voorkomen. WOENSDAG volkshui Energiebedrijf Rijnland - Langegracht 70. vergadering algemene raad, 20 uur. Volkshuis - Apothekersdjjk, informatie ochtend voor vrouwen met als onder- t werp 'huwelijksproblemen', 9.30 uur. K&O-gebouw - kinderfilm middag, te kenfilms van Goofy, Popey en Super muis. 14.30 uur. Rembrandt Scholengemeenschap Noachstraat, lezing van Peter Struyc- ken, 20.30 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'La nuit américaine'-Francois Truffaut, 20 en 22.15 uur. Aula BTS - Vondellaan 35. bijeenkomst Leidsche Vereeniging van Postzegel verzamelaars. Stats jongerencentrum - Haarlemmer- Oegstgeest. De buitenmuur gaat 2.50 meter richting vijver 'Wu heb ik meer kans mijn benen te breken OEGSTGEEST De renovatie plannen voor het bejaardenhuis Hofwijck in Oegstgeest zijn rond. Het huis zal aan alle kanten uitgebreid worden. De buiten muur verschuift 2,50 meter en er komt een vierde woonlaag op de lange vleugel van het huis. De to tale kosten bedragen veertien miljoen gulden. Op zijn vroegst kan de renovatie pas volgend jaar beginnen, maar zeker is dit allerminst. Gistermiddag werden de bewoners van Hofwijck op zeer deskundi ge wijze voorgelicht over de re novatie. Een gebeuren waarbij de hoogbejaarde bewoners niet staan te springen van vreugde. "Ik wil geen schuine kasten"; "Wat een lelijke entree"; "Kun nen we het niet op de lange baan schuiven"; "Met die uitbreiding heb ik meer kans om mijn benen te breken". Een aantal opmer kingen van bewoners die gister middag werden over tegen de re novatie. Er kan echter niet van afgezien worden. Hofwijck, dat nu 24 jaar bestaat, voldoet niet meer aan de eisen die tegenwoordig gesteld worden. Het stichtingsbestuur had dan ook de keus uit twee mogelijkheden, of sluiten of in grijpend renoveren. Het bestuur koos voor het laatste. Een aantal mogelijkheden om te verbouwen werd bekeken, daar nieuwbouw door ruimtegebrek in Oegstgeest geen oplossing was. Uiteindelijk bleek het beste om de buitenmuur van de lange vleugel naar buiten toe te 'ver schuiven'. Op die manier zouden de éénkamerwoningen groot ge noeg worden. Een ander voor deel van het groter maken van de kamers is, dat elke woning nu ook een eigen douche en toilet krijgt. Voorheen waren er centra le douches op de afdeling. Verder zal er een volledige verdie ping bij gebouwd worden op de lange vleugel. De mogelijkheid om dit te doen is ontstaan door de sluiting van het bejaarden huis Duinzicht in Oegstgeest. Dientengevolge mag Hofwijck het aantal 'bedden' uitbreiden van 80 naar 102. Zeker voor de exploitatie van het huis is dit een gunstige ontwikkeling. Daar naast worden ook andere ruim ten uitgebreid en gemoderni seerd, verder zullen er extra lif ten komen en gemeenschappelij ke grote balkons op iedere ver dieping. Tijdelijk De renovatie zal naar verwachting zeventien maanden gaan duren. In die tijd moeten de ouderen vervangende, tijdelijke huisves ting krijgen. Het is de bedoeling dat op het terrein bij de Lange Voort, tussen het winkelcentrum en de molen, een groot aantal containerwoningen wordt ge plaatst. Die woningen zullen, qua indeling, overeenkomen met de nieuwe woningen van de ou deren. Volgens de architect heb ben de tijdelijke woningen zelfs al meer woongenot dan de huidi ge huisvesting. Een ander probleem gistermiddag bleek de toekomstige huurprijs van de kamers. Volgens de pen ningmeester van de stichting zul len de maandelijkse kosten met 90 tot 100 percent stijgen. "Dan gaan we met zijn allen maar naar de bijstand toe", zei een oudere toen ze dit hoorde. Deze huurverhoging gaat pas in als de bewoners weer zijn terugge keerd in Hofwijck. Tijdens de tij delijke huisvesting stijgt de huurprijs zoals dat voorheen ge bruikelijk was. De kosten van de tijdelijke huisvesting zal dan ook pas verrekend worden na de re novatie. De nieuwe huurprijs zal volgende maand nogmaals met de huidige bewoners besproken worden. Voor velen zal de stijging onbe taalbaar zijn. Tijdens die tweede informatiemiddag zullen de be woners dan ook de weg gewezen worden om de huurprijs (gedeel telijk) vergoed te krijgen. Dat er inderdaad binnen niet al te lange tijd gerenoveerd wordt staat nog niet voor de volle hon derd percent vast. Voor 15 no vember moet het bestuur de plannen indienen bij de provin ciale directie van de volkshuis vesting. Deze bekijkt dan de plannen en stelt daarna een prio riteitenlijst samen van alle aan vragen. De renovatie zou dan op zijn vroegst volgend jaar kunnen plaats vinden. Maar er bestaat ook nog een kans dat met de ver bouw pas later kan worden be gonnen. Dit stelde gisteravond tijdens de commissievergadering van wel zijn een afgevaardigde van de twee fuserende ziekenhuizen. Mocht de nieuwbouw niet door gaan, dan ontstaat volgens de af gevaardigde een "geamputeerd Bronovo, wat een groot verlies voor Wassenaar met zich mee brengt". Oorzaak van de ontstane proble men ligt bij het besluit van de minister van volksgezondheid om het aantal ziekenhuisbedden flink te reduceren. Op grond hiervan zijn plannen ontwikkeld om de pijn te verdelen over de verschillende regio's. Voor de re gio 's Gravenhage, waaronder Wassenaar valt, betekent dat een verlies van 717 bedden. De minister had al laten weten ak koord te gaan met de bouw van het fusieziekenhuis. De provin cie, die een belangrijke taak in deze heeft, is het niet eens met de ministeriële voorstellen. Voor de Haagse regio heeft de provincie, met behulp van een onderzoek, een eigen visie ontwikkeld. Daarin past volgens haar met de nieuwe fusieziekenhuis op de plaats van het huidige Bronovo. Wassenaar is voor tachtig percent op de Haagse regio, gericht voor de ziekenhuizen. Hiervan neemt het Bronovo—ziekenhuis zeven tig percent voor haar rekening, wat vooral komt door de gunsti ge ligging. Volgens de afgevaar digde zou het niet doorgaan van het fusieziekenhuis een bedrei ging vormen voor de Wassenaar- se gezondheid. De commissie toonde zich gister avond geschokt door deze gang van zaken. Goulooze (PvdA) toonde zich niet optimistisch. "Wat kunnen wij nu doen om de provincie op andere gedachten te brengen?" Een ambtenaar concludeerde dat dat niet veel is: "Er zitten nog meer gemeenten op het vinkentouw". Zo is onder andere Rijswijk tegen het ver dwijnen van het Diakonessehuis. Met algemene stemmen werd in elk geval besloten dat Wassenaar zich sterk moet maken voor een fusieziekenhuis met 650 bedden. Toverlei In de Muzenhof in Leiderdorp treedt aanstaande vrijdag de to neelvereniging Toverlei op. Drie korte stukken brengt de to neelclub op de planken. Het ge heel begint om 20.30 uur. Nel Benschop De dichteres Nel Benschop leest donderdagavond voor uit eigen werk in het kerkcentrum "De Menswording" in Leiderdorp. Nel Benschop schrijft gedichten met een religieuze inslag. Ze zal verder vertellen over haar le ven en over haar "groei in het dichterschap". De lezing begint om acht uur. Muziek Kierin Helpin treedt donderdag avond op in de kleine soos van de Lindehoeve in Voorschoten. Helpin speelt Ierse traditionele muziek en eigen composities. De kleine soos gaat om half tien open. Zelfverdediging De lessen zelfverdediging voor vrouwen in Sjelter (Heemraad laan, Leiderdorp) zijn nog niet vol. De meisjesgroep wel, maar bij de vrouwen (van negen tot tien uur) is nog plaats. De lessen zijn vorige week begonnen. In formatie over de lessen kan ver kregen worden bij Sjelter, tel. 893135. Vrouwen kunnen ook op woensdagavond langs komen. VOORSCHOTEN - Het overgrote deel van de nieuwe woningwet woningen In de wijk Bijdorp in Voorschoten, is gisteravond toch nog via loting naar de toekomsti ge huurders gegaan. Vorige week ontstonden er moeilijkhe den omdat de gemeente een aan tal woningen zelf wilde toewij zen, terwijl de Algemene Wo ningbouwvereniging alle wonin gen wilde verloten. De gemeente werd de overwinnaar: drie wo ningen wees zy op voorhand toe, de rest mocht verloot worden. Hoe rumoerig het vorige weck maandag was tijdens de eerste avond, zo rustig was het gister avond. Tijdens die bewuste maandag besloot het bestuur van dc woningbouwvereniging de huizen, waarvan de eerste deze week bewoond kunnen worden, nog niet toe te wijzen. Boze toe komstige bewoners en een be- Onderscheiding voor Katwijkse postbestellers KATWIJK - Twee Katwijkse post- bestellers, G. van Rhijn en w. van der Plas, hebben gisteren een onderscheiding ontvangen voor hun vrijwilligerswerk bij de zogenaamde bedrijfszelfbescher ming van de PTT. Het is een jaar teken behorende bij de vrijwilli- gersmedaille die al eerder was verleend. Burgemeester C.A. Bos van Katwijk reikte de onder scheidingen gisteren uit in het gemeentehuis. schuldigende vinger naar de ge meente. De gemeente had im mers besloten dat in ieder geval één toekomstige bewoner niet mee hoefde te loten. Hij kreeg het 'mooiste' huis, waarvoor vele gegadigden waren. Het leek die maandag een onverteerbare zaak te worden voor de andere bewo- De woningbouwvereniging wilde een verklaring van de gemeente en stond op het standpunt van of alles verloten of niets. In het laat ste geval moest de gemeente de toewijzing van de woningen maar voor haar rekening nemen. En dat gebeurde dus gister avond. Afgelopen vrijdag vergaderde het college van burgemeester en wethouders over de ontstane si tuatie. Dit college moet officieel ook de woningen toewijzen. Het maakte dan ook gebruik van dit recht om, tegen eerder gemaakte afspraken met de corporatie in, drie woningen op voorhand toe te wijzen. "Het college is tot de conclusie ge komen dat we aan het doorstro mingsprincipe gevolg willen ge ven. Als verantwoordelijke in stantie vinden we dit principe aantrekkelijk om op deze manier goedkope woningen beschik baar te krijgen", zei wethouder Marselis (CDA) gisteravond. En daarmee rechtvaardigde de ge meente haar beleid. Dc verlotingsvergadering van gis teren was door de gemeente uit geschreven. De wethouder, bij gestaan door een voltallige wo ning-advies—commissie. de di recteur welzijn en de chef sociale dienstverlening, gaf een heldere uitleg. Vorige week maandag weigerde hij dat nog. Wat was er volgens de wethouder nu precies gebeurd. "Drie mensen wilden doorstromen naar een duurdere woning, zon der dat er sprake was van een strikte woningnood. Ze lieten wel een goedkope woning ach ter. De tweede vraag was of er nu woningen waren toegezegd, of sommigen voorkeur hadden uit gesproken of dat er verwachtin gen waren gewekt. Aan niemand is een toezegging gedaan. Ten aanzien van één zou men kunnen aannemen dat een verwachting was gewekt. Ten aanzien van de andere twee zijn geen verwach tingen gewekt". Dus eigenlijk was er vorige week maandag 'niets' aan de hand, daar er volgens deze visie geen toezeggingen waren gedaan. Al hoewel dezelfde wethouder te gen de woningbouwvereniging op zaterdag 16 oktober had ge zegd dat "aan één persoon een bepaalde woning was toegewe zen". Hoe dit met elkaar te rij men viel, werd gisteravond niet duidelijk. Tegen de beslissing van de ge meente werd gisteravond nau welijks geageerd. Eén bewoner begon een sputter-aktie, maar die werd eigenlijk afgestopt door de notaris die met de loting be gon. Een loting die af en toe wat rommelig verliep. "Even kijken wat er voor u in de bus zit", zei oud-notaris Boom tientallen ke ren. "U gaat er mee akkoord, pri- Tegenvallend Opmerkelijk was wel dat twee be- De zaal van het cultureel centrum bevolkt door toekomstige Bijdorp-bewoners. De verloting van de woningwet woningen verliep gisteravond vrij rustig. ter plaatste afzagen van hun aangeboden woning. In to taal zijn er nu maar liefst zestien vier-kamerwoningen, drie vijf- kamerwoningen en één drie kamerwoning gisteravond nog niet toegewezen. Twintig van de zestig kandidaten had dus plot seling afgezien van hun nieuwe woning. "Een tegenvallend aan tal kandidaten heeft afgehaakt", concludeerde wethouder Marse lis. De secretaris van de woningbouw vereniging was gisteravond een beetje teleurgesteld. Op de vraag of de corporatie nu de slag met de gemeente verloren had, zei hij desgevraagd: "Als je het meet aan de reacties van de zaal, dan moet ik ja zeggen. Ik had wel wat meer actie verwacht. De volgen de keer zullen we er zeker eerder, beter en nauwkeuriger met de gemeente over de toewijzing pra ten. Om deze problemen te voor komen". Eén opmerkelijk feit deed zich tij dens de loting nog voor, alhoe wel dat maar door weinigen op gemerkt zal zijn. Twee maal kwam dezelfde naam van een toekomstige bewoner uit de lo tingsbus, terwijl deze juist een bevoorrechte positie had verwor ven: niet mee doen aan de loting. "O nee, deze heeft al een huis toegewezen gekregen", moest oud-notaris Boom dan ook tweemaal zeggen. Een slordig heidje. 15-17 t Jongeren Advies Centrum - Caecilia- V straat 67, meisjes-telefoon, 16-22 uur. Buizerdhorst 17 - ïnl. over Baha'i-geloof, tel. 213490. r Architektenwinkel - Oude Vest 163, L kosteloos advies, 17-18 uur. Leiderdorp - Lisdoddekreek/Kalmoes kreek, start prestatieloop, 19 uur. Verpleegtehuis Leythenrode - jaarlijkse bazar, 10-12 uur, 14-17 en 19-21 uur. Sjelter - thema-avond voor vrouwen over vrede en vredesopvoeding, 20.30 Sjelter - lessen zelfverdediging voor vrouwen, 21-22 uur. Wassenaar - raadhuis, c teLijke ordening. 20 uur. DONDERDAG volksgezondheid, cultuur, sport creatie, 14-19.30 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'La nuit américaine'-Francois Truffaut, 20 en 22.15 uur. K&O-gebouw - Oude Vest 45, lezing door de arts B. Crul over de Chinese ge neeswijze acupunctuur, 20.15 uur. Augustinus - Rapenburg, optreden de g Bretonse folkgroep Patrick Ewen et Ar P Bleizi Ruz. Architektenwinkel - Oude Vest 163, kosteloos advies, 17-18 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis - Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreek uur voor invaliden, 19-20 uur. Architektenwinkel - Pieterskerkhof 18, vrij advies, 20-21 uur. Troef - Noordeinde 2a, Werkgroep Dienstweigeren, spreekuur 20-21.30 uur, tel. 216180/149324. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, soos, 21-1 uur. 't Spoortje - Bernhardkade 40, spreek uur hulp- en adviesbureau WAO/WSW, 19-20.30 uur, tel. 142505. Buurtwinkel - Haarlemmerstraat 73b, spreekuur Comité Gasprijsverhoging NEE, 19-20 uur. Leiderdorp - De Menswording, lezing dichteres Nel Benschop, 20 uur. Voorschoten - Lindehoeve, optreden Kierin Helpin, 21.30 uur. APOTHEKEN Leiden - De avond-, nacht- en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den wordt waargenomen van: vr 22 tot 29 okt door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, tel. 121060; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, teL 2525. iVIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604; tel ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Kruis- gebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, teL 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. WASSENAAR - De buurtvereni ging Kerkehout en omgeving in Wassenaar kan uitzien naar de bouw van het al lang beloofde buurtcentrum. De commissie welzijn stelde gisteravond een voorbereidingskrediet beschik baar van 25.000 gulden. Als alles goed gaat zal het gebouw aan de Charlottestraat verrijzen op het terrein van de SV Wasse naar. De gemeente is met deze vereniging nog in onderhande ling over de overname van de huurovereenkomst. De buurt vereniging heeft toegezegd een gedeelte 'zelfwerkzaamheid' in de bouw te willen stoppen. Op deze manier kunnen de kosten gedrukt worden. Commissielid Poldervaart (WD) waarschuwde de buurtvereni ging dat zij geen exploitatiesub sidie mag indienen. "Dat kan niet de bedoeling zijn", stelde hij. Wethouder Van der Wiel (WD) zei geruststellend dat de exploitatie sluitend zou zijn, Poldervaart genoegen Het totale bedrag dat voor dat be schikbaar is voor de komst van het buurtcentrum, bedraagt 275.000 gulden. Een bedrag dat komt uit de reserves. OPGERICHT 1 MAART 1860 LEIDSCH £L DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor: Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Post uitsluitend Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18 00-19.30 uur (nabezorgmg na 19 30 uur); Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten. Voor betalina van abonnementsgeioen uitsluitend giro 3203571 Damiate Holding BV Per post 79./0 Losse nummers 0.80 Directie: G. Koopman H.I.J. Veldhuizen g j Qroot H*?S Pos. (plv) (geestelijk leven) W F J. Wirtz (bin./buit./ec Aangesloten bij de J. Ruygrok-Hoogeveen Gemeenschappelijke (pjv) Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: P J de Tombe Brussel. Londen, (sport) Parijs. Washington. Cêro. A. van Kaam (plv) Rome- Madrid. Mexico Rubriekchefs: J. Kroon (stad) B.W.T. Jungman (plv) Redactie stad en P. C Rosier randgemeenten (radio, televisie, kunst) tel 071-144941.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2