DELA DIËTIST(E) pens* looninspekteur sous-chef (m/v) soneel pergQneeh^f..PI!^Wa^ «parson TWEE (BEDRIJFS)- VERPLEEGKUNDIGEN (MNL., VR.) ^£M VAN DEN BERGH STICHTING 1 financieel f medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland s SECRETARESSE Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen <r opleiding tot vertegenwoordiger in onze buitendienst J leiden PWWWlpERSOTEEL personeel BEDRIJFSGEZONDHEIDSDIENST VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN COOP. VERENIGING U.A. De bedrijfsgezondheidsdienst voor Leiden en Omstreken is een erkende gezamenlijke dienst, die zich specifiek bezighoudt met de bedrijfsge zondheidszorg voor circa 15.000 werknemers in de regio Leiden, ver spreid over diverse bedrijven en instellingen, met inbegrip van de bouw nijverheid. Bij onze dienst bestaan op het ogenblik de volgende plaatsingsmogelijk heden Gelet op de aard van de werkzaamheden gaat onze voorkeur uit naar ervaren verpleegkundigen, leeftijd 25-35 jaar, tenminste in het bezit van diploma ziekenverpleging A, ten/vijl de bereidheid tot verdere opleiding aanwezig moet zijn. Zijn of haar taken zijn enerzijds gericht op de uitvoering van het periodiek en individuele medisch onderzoek en anderzijds op het onderzoek van de werkplek en arbeidsomstandigheden in het kader van de bedrijfsgezond heidszorg. Een zelfstandige, energieke benaderingswijze in combinatie met goede contactuele eigenschappen achten wij hiervoor noodzakelijk. Gezien de regio-functie dient men in bezit te zijn van het rijbewijs B.E. De salariëring van deze afwisselende functie geschiedt volgens N.Z.R.- normen, terwijl de P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Bestuur van de Bedrijfsgezondheidsdienst Leiden, Hoge Rijndijk 29, 2313 KG Lelden. De directeur-bedrijfsarts, de heer S. P. M. Hiep, kan met betrekking tot de functie-Inhoud desgewenst nadere Inlichtingen verstrekken (071-126891). Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Ij De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een leefgemeenschap van ruim 1000 zwakzinnigen. Deze wonen te zamen in 45 paviljoenen en fasehuizen. Voor hun verzorging werken er circa 1000 personeelsleden. Binnen onze inrichting komt er plaats voor een part-time (50%) Degene, die deze nieuwe functie gaat uitoefenen, zal zelfstandig binnen de Medische Dienst werkzaam zijn. Tot de taken van deze medewerk(st)er behoren: het geven van voorlichting, informatie en adviezen het opstellen van voedings- en dieetvoorschriften. alsmede begeleiding van de uitvoering hiervan; dit op voorschrift van de betreffende arts en in overleg met het hoofd van de keuken het verzorgen van lessen voedings- en dieetleer in het kader van de Z-opleiding. Voor deze functie zoeken wy iemand met: een afgeronde opleiding diëtetiek enige jaren ervaring, bij voorkeur in de intramurale gezondheidszorg goede contactuele eigenschappen het vermogen zelfstandig en creatief inhoud te geven aan deze functie. Wij bicden u een salaris van minimaal 1.312,16 en maximaal 1.596,15 bruto per maand (op part-time basis). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij mevrouw M A. v. d. Velde-Lagcndijk. hoofd van de Medische Dienst, toestel 8115. Schriftelijke sollicitatie vóór 31 oktober 1982 te richten c het hoofd Personeel Organisatie. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND -A ONDERWIJS EEF IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Door ziekte van een leerkracht zoeken wij met SPOED een tijdelijke vervanger m/v voor de vakrichting horeca De groepen waarvoor de lessen verzorgd moeten worden bestaan uit leerlin gen die de programma's voor de primaire en voortgezette opleiding volgens het leerlingwezen kok/kelner of instellingskok volgen. De taakomvang is in nader overleg vast te stellen en kan variëren van 10 tot 29 lessen. Belangstellenden uit het bedrijfsleven met een ruime praktijkervaring, onderwijs/opleidingservaring b.v. als leermeester, worden ook ver zocht te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie richt u zo spoedig mogelijk aan de directeur van de school, de heer W. De Rooij, Postbus 9030, 2300 PA Leiden Nadere informatie wordt verstrekt door de heer W. Tiemes, bereikbaar onder tel 071-769242 J In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim een milioen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheem raadschap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren Ie Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Het bureau Financiën van de afdeling Finan ciële en Economische Zaken verricht in team verband o.a. onderstaande werkzaamheden: a. het uitbrengen van financiële adviezen; b. het samenstellen van de begroting; c. het beoordelen en verzorgen van subsidieaanvragen en financiële uitkeringen t.a.v. diverse overheidsinstanties; d. het behandelen van verzekeringsaange legenheden; e. financiële kontrolewerkzaamheden. Op dit bureau kan worden geplaatst een voor de werkzaamheden genoemd onder a, b en e. Vereisten; HAVO- en MBA-diploma; Een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.256,- en maximaal f 3.375,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicita ties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Bree- straat 59,2311 CJ te Leiden, met vermelding van vacature-nummer 82-FIN-3. Mr. A. R. M. van der Pluijm advocaat en procureur te Leiden, vraagt een HAVO-niveau heeft; kan stenograferen en typen; ruime ervaring heeft; accuraat en zelfstandig kan werken. Eigenhandig geschreven sollicitaties aan: Rapen burg 34, 2311 EX Lelden. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 12 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1500 medewerkers) Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio Haarlem/Leiden een vakature voor de funktie van Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werk gevers ten behoeve van de vaststel ling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzekeringen. Funktie-eisen: bekendheid met verschillende systemen van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; het diploma Sociale Verzekering; of studerend voor S.V.-II; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling. Kandidaten dienen in de genoemde regio woonachtig te zijn. Wij bieden: Een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal 74.429,- bruto per maand. Tot de goede sekundaire arbeidsvoorwaarden behoort o.m. een aantrekkelijke autoregeling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Interesse? Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitaties, onder vermelding van funktie en rayon, richten aan de B.V.G., afdeling personeelszaken, postbus 276, 3700 EA Zeist. DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzekeren en verzorgen van begrafenissen en krematies Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan 1.400.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land. Wegens uitbreiding van de organisatie is er plaatsings- mogelijkhcid voor een aantal medewerkers (M/V) ter De funktie van vertegenwoordiger omvat het propageren van het doel en streven van onze vereniging en het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. De werkzaamheden van onze vertegenwoordigers worden ondersteund door advertentiecampagnes. Gedurende de opleiding welke 2 tot 4 maanden kan duren ontvangt men een gegarandeerd inkomen. Vereisten: Mulo/Mavo diploma goede kontaktuele eigenschappen leeftijd 25 tot 45 jaar Aangezien de gehele opleiding in ons bedrijf plaats vindt is ervaring als vertegenwoordiger niet vereist. Wel moet men bereid zijn in de vroege avonduren te werken. De ochtenden is men in principe vrij. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt 33.000- per jaar; het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een autokostenregeling en onkostenregeling behoren bij de funktie. Voor nadere inlichtingen omtrent deze werkkring kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer J.Ch. Vosshard, telefoon 040-444255,toestel 142. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: Koöperatieve Vereniging voor het Verzekeren en Verzorgen van Begrafenissen en Krematies U.A. Oude Stadsgracht 1, Postbus 522, 5600 AM Eindhoven. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg wordt i.v.m. benoeming tot chef van de huidige sous-chef, voor het leidinggevende team gevraagd een De functie kan eventueel ook in deeltijd van minimaal 36 uur worden vervuld. De afdeling telt totaal 26 medewerkers, waarvan 19 bijstandsmaatschappelijk werkers, en is belast met de hulpverlening in het kader van de Algemene Bijstandswet aan thuiswonenden jonger dan 65 jaar, waarvan de begeleiding van cliënten deel uit maakt. Daarnaast is de afdeling belast met het verzame len en verstrekken van financiële informatie, onder andere de informatie die nodig is ter beoordeling van aanvragen voor kosteloos procederen. Tot het takenpakket van de sous-chef behoort: - mede leiding geven aan de afdeling - begeleiding van de bijstandsmaatschappelijk werkers - mede coördineren van de uitvoering van de werkzaamheden die aan de afdeling zijn opgedragen - mede vorm geven aan het personeelsbeleid ten behoeve van de afdeling - actieve participatie in de beleidsontwikkeling op afdelings- en dienstni- - deelnemen aan interne en externe overlegsituaties Bij de werkzaamheden van de aan te trekken sous-chef, zal de nadruk liggen op de eerste drie van de hierboven genoemde deeltaken. Functie-eisen: - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - vermogen om in teamverband te werken - kennis en inzicht in het werkterrein of in staat zijn deze op korte termijn te verwerven - een afgeronde relevante HBO opleiding, waarbij kandidaten met een ho gere opleiding op het terrein van de Sociale Wetenschappen tevens wor den uitgenodigd te reageren. Ervaring met een leidinggevende functie en met de begeleiding van hulpver leners in een soortgelijke organisatie strekt tot aanbeveling. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de chef van de afdeling, de heer C. Driessen telefoon 071-254794. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 5.216,— per maand (hoofdcommies B, salarispeil 1 juli 1982). Sollicitaties binnen 14 dagen onder vermelding van nummer 82.058 te sturen aan directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. n ale_k\em l vrou-;- ue «ordt me voor deze ite^en_ verzocht te

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20