Hoofd voor de bibliotheek v/m TEXTIEL BIJ HANS PERSONEEL personeel perso Ïeel8 FILIAAL-CHEFFIN le verplk./waarnemend hoofdverpik. St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp RVS uitdaging voor jonge mensen met commerciële aanleg ADMINISTRATEUR M/V soneel PI PERSOI\EELPERSONEa #1 amras DE STICHTING INTERKRUIS LEIDEN muziektherapeut m/v k Hoogheemraadschap van Rijnland ptrsooetlpERSOta personeel TEXTIEL BIJ HANS is een modern bedrijf met 40 filialen in Noord- en Zuid-Holland. Ons assortiment bestaat uit kwalitatief prima artikelen voor de laagst mogelijke prijzen! U vindt er o.a. kinder onder- en bovenkleding, dameskleding, herenmode, ondergoed, nacht goed, lingerie en beenbekleding. Ons filiaal in Lisse heeft tevens een Netrico-jonge dames mode afdeling. Voor onze vestiging in het WINKELCENTRUM BLOKHUIS TE LISSE vragen wij, voor direkt: een aktieve, ervaren (ca. 25-40 jaar) Uw taak: het vakkundig organiseren van de dagelijkse goederenleveringen, leiding geven aan de groep medewerksters, effektieve verzorgde goederenpresentaties realiseren, uitvoe ring geven aan de door het hoofdkantoor gevraagde opdrachten, inspelen op onze klachten in een prettige werksfeer. Uw ervaring: u heeft als cheffin in een warenhuis, supermarkt of drukke winkel uw sporen verdiend. Of u bent waarnemend cheffin of eerste verkoopster en u wilt zich totaal waarma ken. U houdt ervan om zelf aktief mee Ie werken. Spreekt deze omschrijving u aan? Wij nodigen u uit om schriftelijk te solliciteren met een bondige brief. Graag pasfoto bijsluiten. Het adres is: Hans van Heelsbergen Textiel B.V., Nw. Matehenesser- straat nr. 38-44, 3113 AH Schiedam, t.a.v. afd. personeelszaken. Op de afdeling Interne Ge neeskunde is plaatsingsmo gelijkheid voor een 1e ver pleegkundige/waarnemend hoofdverpleegkundige. De af deling heeft 36 bedden. Naast arts-assistenten in opleiding zijn er ook co-assistenten werkzaam. Het is daarom van belang te kunnen werken in een sfeer van opleiding en on- derwijs. Gevraagd wordt: - een ervaren verpleegkundi ge; - goed organisatievermogen; - ervaring in leidinggeven. Geboden wordt: - aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige, maximum salaris f 3354,10 bruto per maand; - toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./ hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071-899250 tst. 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 46/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp verzekeringen RVS Levensverzekering nv is een zelfstandige werkmaatschappij van de Amfas Groep nv, één van de grotere financiële concerns in ons land. Het werkterrein omvat onder meer ontwikkeling admini stratie, beheer en verkoop van levensverzekeringen via onafhanke lijke assurantie-adviseurs. Er werken ca. 700 mensen, en de arbeids voorwaarden zijn die van de Amfas Groep. Deze mensen van minimaal 23 en maximaal 30 jaar zoeken wij voor de functie van (adjunct)inspecteur of -inspectrice in onze buitendienst ten behoeve van Leiden e.o. In deze functie bent u de spits van onze organisatie. U legt en onderhoudt de contacten met onze relaties, te weten de zelfstandige assurantie-adviseurs, banken en makelaars. U adviseert over pensioenen, levensverzekeringen en hypotheken. U bent de vakman. Dit vak moet u leren, vandaar dat u een pittige en gedegen opleiding gaat volgen. Deze duurt ongeveer één jaar en bestaat uit enkele centrale meerdaagse conferenties en trainingen in ons opleidingscentrum te Ede, afgewisseld met langere decentrale praktijkperioden en studie opdrachten. Om in aanmerking te komen moet u minimaal een opleiding op HAVO-niveau hebben. van de geboekte resultaten. Autoregeling en onkostenvergoeding behoren bij de functie. Ervaring in een commerciële buitendienst functie is weliswaar niet noodzakelijk, maar wel mooi meegenomen. We zoeken geen gladpraters, maar mensen die zich aan afspraken houden en op prettige wijze met hun relaties omgaan. Daarnaast moet u snel beslissingen kunnen nemen, commerciële mogelijkheden weten te benut ten en zelfvertrouwen uitstralen. Een psycho logische test en een medisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. De honorering heeft tijdens de opleiding een vast karakter. Na deze inwerkpenode is de hoogte van uw inkomen mede afhankelijk Informatie en sollicitatie Wilt u weten of een oriënterend gesprek zinvol kan zijn, bel dan de heer D. Weenk van onze afdeling Personeelzaken, tel. 010- 691454. Uiteraard kunt u ook schriftelijk reageren. RVS Levensverzekering nv Westerstraat 3 3016 DG Rotterdam De Amfas Groep nv is een financieel concern met ca. 4000 medewerir(st)ers. aktief op velerlei gebied We noemen venekeringen, sparen, financieringen, hypotheken etc In 1981 was de omzet ruim IJl miljard. De Provinciale Bibliotheekcentrale voor Zuid-Holland is een organisatie die zich bezighoudt met de spreiding en optimalisering van het Openbaar Bibliotheekwerk in gemeenten met minder dan 30.000 inwoners in de provincie Zuid-Holland. Ten behoeve van de Openbare Bibliotheek Noordwijkerhout met een werkgebied van 13.000 inwo ners zoeken wij zo spoedig mogelijk een voor 32 uur per week Naar verwachting zal op korte termijn de bouw starten van een nieuw gebouw van 830 m2, waarin een geïntegreerde opstelling van het boekenbezit jeugd-volwassenen zal worden toegepast. Taken: - Dagelijkse leiding. - Kontakten met bestuur, P.B.C. en plaatselijke instellingen - Organisatorische voorbereidingen van nieuwbouw, verhuizing en eventueel omschakeling naar ALS uitleenadministratie. Funktie-eisen: Opleiding AB BOB of POBOB. - Enige jaren ervaring. - Leidinggevende en organisatorische kapaciteiten. - Grote male van zelfstandigheid. - Goed in teamverband kunnen funktioneren. - Goede kontaktuele eigenschappen. In verband met ziekteverlof zal de aanstelling voorlopig een tijdelijk karakter betreffen. Salariëring: Overeenkomstig de C.A.O. Openbare Bibliotheken in schaal 71 (min. f 2.761,69, max. f 3.658,03). Standplaats: Noordwijkerhout. Inlichting: Voor meer informatie kunt u bellen met het hoofd van de o.b. Mevrouw Y. Scholte, telefoon: 02523-3621 of met de direkteur dhr. A. J. van der Waals, telefoon 010-730033. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad zenden aan de P.B.C.-Zuid-Holland, Westfrankelandsedijk 1, 3115 HG Schiedam t.a.v. de afd. P.Z. Aan de sollicitatieprocedure wordt deelgenomen door vertegenwoordigers van bestuur, personeel en de P.B.C. - financiële administratie, alsmede het opstellen van rapportages, begrotingen en jaarrekeningen: - input van gegevens voor de geautomatiseerde salaris- en ledenadministratie; - het opzetten en bijhouden van een archief, postregistratie, registratie verhuur en huur van gebouwen; - sekretariaat; - materiaalbewaking- en beheer; - beheer en onderhoud van gebouwen. De taak van de administrateur bestaat mede uit het stimuleren, begeleiden en leiding geven aan het administratieve team. De administrateur neemt deel aan een regelmatig overleg met stafleden binnen de organisatie. Funktie-eisen: - HAVO-nivo met M.B.A.-diploma - goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor dienstverlening - openstaan voor ontwikkelingen in de Maatschappelijke Gezondheidszorg - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - belangstelling voor automatisering - bereidheid tot intensieve samenwerking met en serviceverlening aan de mede werkers binnen de zorgsektor - leeftijd vanaf 30 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De C.A.O. Kruiswerk is van toepassing. Voor nadere Informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met Marga van Polanen, personeelsfunktlonarls, tel. 071-121753. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Bestuur van de Stichting Interkruls Lelden, Middelweg 3d, 2312 KJ Lelden. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. Het psychiatrisch ziekenhuis Sancta Maria te Noordwijk, vraagt per 1 januari 1983 een (part-time 20 uren, over 5 ochtenden per week) Taak: Het in samenwerking met drie kollega's en een assistente verzorgen van de muziektherapie voor de diverse kategorieën van patiënten in het ziekenhuis (opname, lang verblijf, zwak zinnigen, bejaarden). De werkkring is afwisselend door de verschillende soorten groepen waarmee gewerkt wordt. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die ouder zijn dan 23 jaar en beschikken over -een relevante opleiding op HBO-niveau; -goede kontaktuele eigenschappen; -ervaring en/of kennis opgedaan in het werken met psychiatrische en geriatrische patiënten. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring is afhankelijk van opleiding en/of ervaring. Overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.AO. Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. van Geldre, hoofd van de afd. Muziektherapie (toestel 316). Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan het hoofd dienst personeelszaken onder nummer MT 0183. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Tel 02523-0244 In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 milioen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheem raadschap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Bi| de afdeling Personeel en Organisatie, bestaande uit 11 medewerk(st)ers, kan worden geplaatst een É'i waarnemend hoofd Taak: - ten aanzien van beleidstaken van de afdeling wordt van het waarnemend hoofd verwacht, dat hij op een breed terrein ondersteunend, aansporend en vernieuwend zal kunnen optreden; - mede inhoud en uitvoering zal geven aan het te voeren sociaal beleid, met name la.v. het onderdeel personeelswerk zoals bijvoorbeeld werving en selectie, introductie, opleiding, personeelsbegeleiding, het (mede) up-to-date houden van de functiebeschrijvingen, methodische personeelsbeoordeling, opstellen van en uitvoering geven aan regelingen; - het bevorderen van de interne communicatie via de bestaande overlegstructuren, alsmede alle andere werkzaamheden die het voeren van een goed personeelsbeleid kunnen bevorderen. Functie-eisen: - een voltooide H.B.O.-opleiding op personeels gebied en een ruime praktijkervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur bij de (rijks)overheid; - goede theoretische kennis en/of ruime praktische ervaring op het gebied van de bij de overheid gangbare rechtspositie rege lingen; - een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; - het vermogen zelfstandig te kunnen werken en bij afwezigheid van het afdelingshoofd moet volledige vervanging kunnen plaatshebben; - goede contactuele eigenschappen; - in staat zijn werkzaamheden binnen de afdeling te coördineren. Salaris; Afhankelijk van leeftijd en ervaring oplopend tot maximaal f 6.112,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J J. Piket, hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, tel. 071 -211711 toestel 333 (kantoor) of tel. 071-892975 (privé). Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hootd Personeel en Organisatie, Breestraat 59, 2311 CJ te Leiden, met vermelding van vacature-nummer 82-P en 0-2.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18