NIEUW! Opel Kadett Ekonoom. Wat schat u? □f16.799,- Df 15.919,- Df14.999,- [wil 3 Dit is de Kadett Ekonoom. Opel nummer één. Omdat u voor zekerheid kiest. i Al sinds 1969 is Opel de meest j ■HB gekochte auto in Nederland. Omdat steeds meerautomobi- listen kiezen voor komfort, betrouwbaarheid, lagere kosten en een hogere inruilwaarde. Het '83-Opel- programma is weer uitgebreid en verbeterd. Dat bewijzen de lagere onder houdskosten: want elke nieuwe Opel blijft jarenlang in optimale konditie met één enkele onderhoudsbeurt per jaar of15.000 km. Daarnaast introduceert Opel het nieuwe Opel-Rente-Voordeel- Plan. Een unieke financiering, die lagere maandlasten door lagere rente reali seert 170 deskundige Opel-dealers ver tellen er u graag het fijne van. Zij bieden u vrijblijvend een proefrit aan, opdat u zichzelf kunt overtuigen dat een Opel de meest ekonomische keuze is. Een Opel met een naam die veel doet vermoeden. Dat klopt Want de Kadett Ekonoom is een komplete familie wagen. Ruim, komfortabel en uitstekend afgewerkt En bovenal ekonomisch. Want de pittige 1.2 S-motor is even bescheiden in z'n verbruik als onderhoud. Hoe dat komt? Vooral door de vele nieuwe technische ontwikkelingen die Opel door en door getest heeft en nu ook heeft toegepast op de Kadett Ekonoom. Dat heeft geleid tot minder servicebeurten, dus minder kosten. Maar ook tot meer kwaliteit en betrouwbaarheid. Daarom kunt u ook rekenen op de hoogste inruilwaarde. Typisch OpeL En dan z'n prijs. Want daar begon het mee. Het klinkt ongeloof waardig, maar de nieuwe Kadett Ekonoom kost u slechts f14.999,—. Een bedrag dat u tevens voordelig kunt laten finan cieren met het Opel-Rente-Voordeel-Plan. Natuurlijk mag u hem ook kontant betalen. W ant eerlijk gezegd, waar vind je voorzo'n bedrag zoveel zekerheid en autoplezier... Toch alleen bij de Opel-dealer. Uw Kadett Ekonoom staat startklaar voor een proefrit

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12