EEN HUIS KOPEN OF VERKOPEN? breestraat 106 leiden tel. 071-121645 vraag naar tine kromhout makelaar o.g. buiten kantooruren tel. 01718-25286 LATEN WIJ DAN SAMEN DE ZAAK OP EEN RIJTJE ZETTEN. EXCLUSIEF OP VIDEO makelaardij bv tonen wij u op ons kantoor luxe te koop staande woningen, zoals bijvoorbeeld een boerderij, landhuis, villa e.d. Alphen a/d Rijn - Landlustweg 9 Op de grens van Koudekerk a/d Rijn, In een landelijke omge ving, een onder architectuur gerestaureerde boerderij. De restaura tie is geschied met authentiek, hoogwaardige materialen, terwijl de afwerking, indeling e.d. door koper naar eigen inzicht dient te worden uitgevoerd. Totale grondoppervlakte ca. 1000 m2, tuin grenst aan water met moestuin en oude bomen. f 345.000,-k.k. Hiervan videopresentatie Valkenburg - Voorschoterweg 21 Dlrekt aan de Rijn gelegen moderne, vrijstaande villa met aan legplaats voor een boot (50 m'), dubbele garage en flinke tuin met terras op het zuiden. Uniek uitzicht over het water. Indeling beg. grond: hal met garderobe en toilet, woonkamer 75 m2, luxe keuken, bijkeuken, badkamer, 2 slaapkamers. 1e etage: zeer grote ouder slaapkamer, fraaie badkamer, werkkamer, zolderruimte. f615.000,- k.k. Hiervan videopresentatie Leiden - De Laat de Kanterstraat 37 Onder architectuur verbouwd ruim herenhuls, perfect onderhou den, voor- en beschutte achtertuin z.w., achteruitgang, schuur. Beg. gr.: L-vormige woonkamer 50 m2. open haard, uitgebouwde keu ken, gang, toilet, trapkast. 1 e etage: 3 kamers, badkamer met bad en douche, toilet, dakterras, balkon. 2e etage: speel/hobbyzolder, 2 ka mers, douche, wastafels. Een verzorgd huis met veel extra voorzie ningen. 315.000,- k.k. Oegstgeest - Dorpsstraat 12 Zeer smaakvol verbouwde woning uit 1933, aangepast aan de eisen van deze tijd. Voortuin, goed op de zon gelegen achtertuin, schuur, terras. Indeling: woonkamer met aparte open haard, luxe keuken, gang, toilet, afgewerkt in een combinatie van plavuizen, parket, granol, ind. verlichting, op de 2 etages 5 slaapkamers, een fraaie badkamer, veel kasten en een grote zolder. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. f219.000,- k.k. Leiden - Zeemanlaan 32 Rustig, aan brede laan met ventweg gesitueerde middenwo ning, voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur. Goede staat van onderhoud, nieuwe c.v.-installatie, leidingen, sanitair, keuken e.d. Ind.: gang, toilet, kelderkast, woonkamer, keuken, 5 kamers, dou chekamer, toilet, zolderberging. Ruime afmetingen. Goed9 ligging t.o.v. winkels, scholen, station en stadscentrum, f 195.000,- k.k. Oegstgeest - Prinses Beatrixlaan 23 In prima staat verkerend royaal herenhuls, met voor- en achter tuin, achteruitgang, schuur. Met c.v., modern sanitair, compleet inge richte luxe keuken, leistenen vloer op beg gr. Ind.: woonkamer met open haard, half-open keuken, hal, toilet, kelderkast, 5 ruime ka mers, badkamer, apart toilet, balkon, zolderberging. Een degelijk gebouwd en goed verzorgd huis. Rustige ligging. 285.000,- k.k. Leiden - Hoge Rijndijk 43 Ruime, nagenoeg geheel gerenoveerde middenwoning, met voor- en achtertuin op het zuiden, voorzien van c.v., gedeeltelijk vloerverwarming. Beg. grond, gang met toilet, woonkamer ca. 55 m2 met open haard, wit-plavuizenvloer, moderne half-open keuken. 1e etage: 2 kamers, luxe badkamer, ruime serre, 2e etage: 1 kamer, zolder geschikt voor extra kamer. Bijzonder smaakvol verbouwd. Gunstige hypotheekvoorwaarden, rente 81/fe%. f 155.000,- k.k. Leiden - Oude Rijn 34 Grachtenpand In het hartje centrum. Indeling op de begane grond: vestibule, gang, ruime kamer, magazijnruimte. 1e etage: L-vormige kamer met niveauverschil, 2 toiletten, overloop. 2e etage: via vaste trap te bereiken zolderruimte. In goede staat van onderhoud. Voor zien van c.v. Het pand is thans in gebruik als bedrijfsruimte, geschikt voor veel doeleinden, f 159.000,- k.k. Leiden - Morsweg 312 Goed onderhouden middenwoning, met achtertuin op het zuiden, achteruitgang. Het pand is voorzien van c.v.-gas. Indeling: ruime woonkamer met open haard, moderne open keuken, gang. toilet, kelderkast, 4 kamers, luxe badkamer, zolderruimte geschikt voor het maken van een extra kamer, balkon over de gehele breedte van het huis. Rustige ligging. Gunstige hypotheekvoorwaarden, rente 8 149.000,- k.k. Leiden - Lusthof laan 13 Bijzonder fraai gerestaureerde middenwoning nabij de Herensin gel. Het pand is grotendeels vernieuwd, goed geïsoleerd, voorzien van c.v.-gas. Op de begane grond: een hal, woonkamer met luxe half-open keuken, compleet ingericht (40 m2 gez.), plavuizenvloer, open haard, toilet, plaats op Z.W., 1e etage: 2 ruime slaapkamers, mooie badkamer met ligbad, 2e etage: zolder, f 115.000,- k.k. Leiden - Jan Paetsplein 8 Bijzonder leuk gebouwd benedenappartement in nieuwbouwwijk "De Boekhorst", rustige ligging, nabij uitvalswegen, station e.d. Inde ling: voor- en zonnige achtertuin, schuur, entree, doka, woonkamer, mooie keuken, 1 slaapkamer, douchekamer met douche, wastafel, toilet, berging. Voorzien van c.v., goed geïsoleerd, f 107.500,- k.k. Leiden Vijf Meiplein 62 Ruime 4-kamerflat, topflat, gunstige ligging boven een gezellig winkelcentrum, nabij scholen, sportakkommodaties en uitvalswegen De flat verkeert in uitstekende staat van onderhoud, heeft luxe sani tair en betegeling, houten plafonds en moderne keuken. Indeling: grote woonkamer met balkon op het zuiden, keuken. 3 flinke slaap kamers, douchekamer, hal, toilet, veel kastruimte, berging op bega ne grond, f 97.000,- k.k. Leiden - Debussystraat 17 Goed onderhouden 4-kamerflat, topflat op de 4e etage met vrij uitzicht. Goede ligging in nabijheid van winkels, scholen en uitvals wegen. Indeling: gang met toilet en kastruimte, woonkamer, ouder slaapkamer, badkamer m. ligbad, wastafel, ruime keuken, 2 slaap kamers, balkon op het zuid-westen. Voorzien van c.v. Berging op begane grond, f 87.000,- k.k. Leiden - Mahlerstraat 112 Zeer goed onderhouden 3-kamer topflat op de 4e etage, voorzien van centrale verwarming, nieuwe keuken en modern sanitair. Inde ling: woonkamer, 2 slaapkamers, ruime keuken, badkamer, gang, toilet, 2 balkons waarvan één op het zuiden, berging. Lage service kosten. Goede ligging nabij winkels, scholen e.d. Vrij uitzicht, f 84.000,- k.k. Leiden - Oosterdwarsgracht 2a-2b Op mooi punt gelegen hoekwoning in gedeeltelijk verhuurde staat. Beg. grond: 2 kamers, keuken, gang, toilet en douchecel. 1e etage: 1 grote kamer, keuken, gang, toilet, berging, 2e etage: vaste trap naar grote zolder, geschikt voor het maken van extra kamers. Het pand moet worden opgeknapt, geschikt voor dubbele bewoning. Schitterend uitzicht over de Oude Singel, f 60.000,- k.k. Katwijk - Boorsmastraat 21 Winkel/woonhuis, voor verscheidene doeleinden geschikt. Bijvoor beeld winkel ca. 85 m2 met bovenwoning, geheel als winkelruimte met in totaal 170 m2 of te verbouwen tot zeer ruime woning. Het pand is voorzien van hete luchtverwarming. Goede ligging in een zijstraat van de Secr. Varkevisserstraat. In onderling overleg spoedig leeg te aanvaarden, f 135.000.- k.k. Noordwijkerhout - Sollasi 26 In een mooi recreatiepark gelegen seml-bungalow. Het park grenst aan een meer, duinen, zee en strand en biedt diverse sport en spelfaciliteiten. Indeling op de beg. grond: hal, toilet, L-vormige woonkamer, open keuken, badkamer, plavuizenvloer, ruime tuin op het zuiden, 2 slaapkamers en speelzolder op de 1e etage. Voorzien van c.v. Incl. stoffering. Ruime parkeergelegenheid, f 95.000,- k.k. Leiderdorp - Zijllaan 10 Zeer rustig gelegen middenwoning aan de rand van Leiderdorp nabij winkels, scholen en uitvalswegen. In prima staat van onder houd, voorzien van c.v.-gas. Voor- en flinke achtertuin op het Z.O met grote schuur, achteruitgang. Indeling gang, toilet, kelderkast woonkamer, moderne keuken, 4 slaapkamers, douchecel, veel kast ruimte, mogelijkheid tot het maken van een extra kamer. f168.000,- k.k. Leiderdorp Hoofdstraat 190 Goed gerenoveerde hoekwoning, nabij "de Rijn" met achtertuin op het zuiden, achteruitgang, in prima staat van onderhoud, goed geï soleerd. Beg. grond: hal, toilet, moderne badkamer, luxe, open, eet- keuken compleet ingericht, woonkamer, bijkeuken, wasgelegenheid, schuur, 1e etage: 3 slaapkamers, berg-, hobbyruimte, 2e etage: zol derberging. Centrale ligging, f 119.000,- k.k. Rijnsburg - Graaf Florislaan 118 Hoekflat op de hoogste etage, in uitstekende staat van onderhoud. Met lift, ruime parkeergelegenheid. Mooi uitzicht. Indeling: L-vormige woon/eetkamer met flink balkon, half-open keuken met eetbar, ruime berging waarin c.v.-ketel, 2 slaapkamers, douchekamer met dou che, wastafel en aansl. wasmachine, gang, toilet. Berging op de begane grond. Fraaie kast in ouderslaapkamer. Goede zonligging. 125.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30