opleiding psychiatrisch verpleegkundige 'M- PERI personeel erso SintAntoniushove soneel JPERSONEELPERSONEEL stichting centrum st.bavo noordwijkerhout afdelingshoofd <m/v) Mariëngaerde/ Mariënweide radiodiagnostisch /aborantfe) full-time chef distriktsadministratie (m/v) Zuijdtw'ljcl; Keuzenkamp co ASSISTENTEN ACCOUNTANT fysiotherapeut m/v RESTAURANT KASSIER (m/v) SCHOOLLEIDER (m/v) familie Dagelij'ks over de krant nog steeds actueel onmisbaar I personeel1peb^v J personeel persoeEL personeel persone tEEL Dc inservice-opleiding van Sl Bavo start op 1 maart 1983 cn is bestemd voor mensen die geïnteresseerd zijn in onze opleidingswijze. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidsvorming - integratie van theorie en praktijk. De wettelijke minimum leeftijd voor toelating tot dc opleiding is 17 jaar en 7 maanden; de minimum vooropleiding is MAVO-IV. Voor ons is een belangrijk toelatingskriterium: een zekere mate van persoonlijke rijpheid en levensvisie. Salaris: le jaars: 1.631.71 2e jaars: 1.784,83 3e jaars: 1.987,91 bruto per maand. Wanneer het minimumloon gunstiger is dan bovengenoemde bedragen, dan geldt dit minimumloon. Bovendien: 7,5% vakantietoeslag, 20-45% toeslag voor onregelmatige diensten. Verder is van toepassing de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Spreekt je dit eerste kontakt met ons aan? Bel dan naar de afdeling Personeelszaken voor een informatieboekje en een sollicitatieformulier. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Voor ons kloosterbejaarden oord Mariëngaerde/ Mariënweide te Warmond, waar 160 bewoners zijn gehuisvest, vragen wij voor spoedige indiensttreding Voor deze functie zijn vereist: diploma Ziekenverzorging of Bejaardenverzorging, ruime ervaring in een leiding gevende functie, goede contactuele eigenschappen. De CAO voor Bejaardentehuizen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeel- zaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. BEJAARDENOORD TE WARMOND [téidschenaam Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haag, en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Voor de RADIOLOGISCHE AFDELING vragen wij voor spoedige indiensttreding een gediplomeerd Op onze röntgenafdeling zijn 3 radiologen, 19 radiodiagnostisch laboranten, 6 administra tieve medewerkers en 1 medewerker voor de donkere kamer werkzaam. De afdeling bestaat uit 8 rbntgenkamers incl. ruimten voor mammografie, echografie en angiografie. Gegadigden dienen bereid te zijn om onregel matige diensten te doen. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door de hoofd laborante, mevrouw Af. van Daalen, telefoon 070 - 209.360, toestel 284. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst Personeel en Organisatie, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N V verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord- en Zuid- Holland Daarnaast verzorgt zij het stads vervoer in de steden Haarlem, Leiden en Alkmaar Het bedrijf telt ca 2000 mede werkers en beschikt over ca 600 autobussen Het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem Op het distriktskantoor te Leiden vragen wij een MAVO/HAVO-niveau en diploma MBA Leeftijd 28-35 jaar. Funktie-informatie: De chef distriktsadministratie is verantwoor delijk voor het tijdig verstrekken van gegevens voor de berekening van de salarissen/ toeslagen van het personeel voor het onderhoud van het materieel van de verkoop en opbrengst van plaatsbewijzen Hij/zij geeft leiding aan 5 medewerksters die bovengenoemde werkzaamheden uitvoeren Uit hoofde van zijn/haar funktie is hij/zij lid van het distriktsmanagementteam en neemt deel aan werkbesprekingen binnen de administratieve dienst van de NZH Funktie-eisen: Naast de gestelde opleidingseisen (MAVO/ HAVO-niveau en diploma MBA) verwachten wij van de kandidaat kritisch-analytische kijk op de ter verwerking verstrekte en geproduceerde gegevens enige kennis van geautomatiseerde informatieverwerking goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid leidinggevende kapaciteiten Het salaris voor deze funktie is afhankelijk van leeftijd en ervaring, met als maximum f4409.- bruto per maand (overeenkomstig de salarisschalen BBRA) Voorts goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heerW Holtrop, tel 023-319227. toestel 236 Belangstellenden voor deze funktie. die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun solli citatie binnen 14 dagen richten aan de heer J van der Putten, personeelfunktionaris van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N VStationsplein 5. 2312 AJ Leiden ZUYDTWIJCK is een verpleeghuis en reakti- veringscentrum voor 156 somatisch zieke patiënten en een daar aan verbonden dag hospitaal voor 20 pa tiënten. Men voert een aktief opnamebeleid, wat resulteert in een hoog doorstromings- cijfer per bed per jaar. In samenwerking met een ander huis verzorgt ZUYDTWIJCK een eigen in- service opleiding voor leerling-zieken verzorgenden. Op korte termijn bestaat een plaat singsmogelijkheid voor een: Verpleegkundig afdelingshoofd (m/v), die belast zal worden met de dagelijkse leiding van een verpleegafdeling met 26 bedden. De (aak zal o.a. bestaan uit: het zorgdragen voor een goede orga nisatie op de afdeling het, in goede samenwerking met zie kenverzorgenden en praktijkbegelei ding, zorgdragen voor een goede be geleiding van leerling-ziekenverzor genden en van stagiaires van verschil lende disciplines het mede dragen van verantwoorde lijkheid voor het scheppen van een goede sfeer, voor zowel patiënten als medewerkers, zodat allen zich opti maal kunnen ontplooien het onderhouden van goede kontak ten met andere disciplines in huis, waartoe o.a. worden gerekend: Fysi otherapie, Logopedie, Bezigheidsthe rapie en Maatschappelijk Werk. Wij vragen: het bezit van het diploma Verpleeg kundige A enige jaren ervaring in een leidingge vende funktie, waarbij het gevolgd hebben van een kader- of relevante opleiding als een pré geldt een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden: een salaris volgens de NZR-richtlij- nen, waarbij inschaling afhankelijk is van leeftijd en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waartoe o.a. kunnen behoren: opneming in het pensioenfonds PGGM en een kollektieve ziekte kostenregeling. Van toepassing zal zijn de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties: Schriftelijk, met bijgesloten kurriku- lum vitae te richten aan Dhr. M.J.M. Kok, Hoofd Verpleegkundige Dienst, Postbus 1212, 2302 BE Lei den Informaties: Deze worden gaarne verstrekt door bovengenoemde funktionaris bereik baar onder telefoonnummer (071) 769300, toestel 115. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Registeraccountants Wij zijn een middelgrote maatschap van registeraccountants met, naast een gevarieerd cliëntenbestand in Nederland, uitgebreide buitenlandse contacten. Ter versterking van onze controleteams te 's-G raven hage zoeken wij met ervaring. Wij bieden gevarieerde werkzaamheden bij grote en middelgrote relaties, waardoor ruime mogelijkheden tot verdere ontplooiing aanwezig zijn. Naast een aantrekkelijke salarisregeling vergoeden wij de opleidingskosten. Belangstelling? Bel: (070) 51 47 11 voor inlichtingen of een afspraak. KEUZENKAMP CO., Eisenhowerlaan 152, 2517 KP 's-Gravenhage STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Onze Stichting, die een aantal voorzieningen voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten beheert, zoekt wegens vertrek naar het buitenland van een fysiotherapeute, voor haar activiteitencentrum GADING" te Leiderdorp een aan te stellen in een deeltijdfunctie van 14 uur per week. Gading is een centrum waar 32 lichamelijk gehandicapten overdag mogelijkheden vinden tot allerlei vormen van activiteiten als al ternatief voor arbeid. De acitiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooing van de lichamelijk gehandicapte en zijn (re)integratie in de maat schappij. Het doel wordt gerealiseerd middels activiteiten die zonodig on dersteund en aangevuld worden vanuit de fysiotherapie, logopedie en ergotherapie. Het activiteitenpakket wordt in overleg met de deelnemers samen gesteld en bestaat onder meer uit tuinieren, vorming, sport en spel, koken, administratie en creativiteit. Wij verwachten van de nieuwe collega: -- onderschrijving van onze doelstelling en werkwijze; -- bereidheid tot meedenken en meewerken in overlegvormen en activiteiten; -- belangstelling voor activiteiten als sport en spel. Het takenpakket omvat onder meer: -- het geven van individuele behandelingen in directe of indirecte relatie tot de activiteiten; -- het adviseren van deelnemers en medewerkers vanuit de speci fieke deskundigheid; -- het meedenken in beleid en het uitwerken daarvan. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring en op basis van een dienstverband van 14 uur per week, minimaal f 1.134,53 en maximaal f 1.484,34 bruto per maand. De C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer Nico Pronk, hoofdleider van "GADING", tel. 071 -- 41 04 44. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ Leiden, cffolióomc WA Leiden HOLIDAY INN LEIDEN vraagt zo spoedig mogelijk een (part-time) vereisten voor deze functie zijn: minimaal MAVO/HAVO opleiding administratieve ervaring leeftijd vanaf 23 jaar De werktijden zijn: zaterdag en zondag van 15.00 tot 23.00 uur. Schriftelijke reacties kunt u richten aan de heer G. Sobleskl, Food and Beverage Manager, Haagse Schouwweg 10, 2332 KG Lelden. Gevraagd DIRECTIE SECRETARESSE met steno Ned. en zeer goede kennis van de Duitse, Franse en Engelse taal. Goede typevaardigheid en telex-erv. is tevens noodzakelijk. Het werk omvat ook adm. werkzaamheden. Leeftijd 20- 28 jaar. Wij zijn een klein bedrijf dat machinerieën imp. en exp. Uw schrift, solt. zien wij gaarne tegemoet. SYSCOM B.V. Postbus 96957, 2509 JJ Den Haag, tel. 071-696100. NOORDWIJK voor de 10 klassige lagere school "De Schapendel", Stakman Bossestraat 73, Noordwijk. Deze funktie komt per 1 februari 1983 vakant. Aanstelling kan zo spoedig rrjogelijk of per 1 augustus 1983 plaatsvinden. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat hij/zij - voldoet aan de benoemingseisen, - de identiteit van de school onderschrijft en vanuit een katholieke levensovertuiging hieraan mede inhoud wil geven, - ruime ervaring heeft bij het onderwijs, eventueel als schoolleider (ster), - een visie heeft op de ontwikkelingen op korte en lange termijn binnen het basisonderwijs, - kennis heeft van het huidige kleuteronderwijs, - een duidelijke visie heeft op het onderwijs waarin ou ders participeren, - goede organisatorische en pedagogische eigen schappen heeft, - voldoende kontaktuele en leidinggevende eigen schappen bezit om een vruchtbare samenwerking met het onderwijsteam, ouders en het bestuur op te bouwen en te onderhouden. De benoemingscommissie bestaat uit een vertegen woordiging van het team, de ouders en het bestuur. De benoeming zal door het schoolbestuur geschieden. Sollicitaties met uitvoerige uiteenzetting van onderwijsvi sie en reden van solliciteren moeten uiterlijk 4 november 1982 bij het bestuur, p a. Stichting Katholiek Onderwijs Noordwijk. Postbus 193. 2200 AD Noordwijk. binnen Chr. Mavo „Uitermeer" Fazantstraat 66 Postbus 174 2160 AD Lisse Gevraagd per 1 november a.s. LERAAR/ LERARES BIOLOGIE De lessen zijn ingeroosterd op maandag, dinsdag en woensdagmorgen. Inl. bij en soil, aan de adjunct-directeur J.R. Broekhulzen, Waterklaverstraat 3,2165 XN Llsserbroek. Tel. 02521-12918.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18