SCHEVENINGENIBEFT4 SEIZOENEN LANG! DE NIEUWE ZUINIGE SUNNY En zeven dagen per week VANDAAG VOOR JE WERK. MORGEN VOOR JE GEZIN. MAAR ALTIJD VOOR JE PLEZIER. Gemeente Katwijk Schevenlngen leeft nu écht 4 seizoenen lang. k M Want Schevenlngen is met het gezellige IxV Oevers Deynootpleln vóör het Kurhaus en de nieuwe overdekte Palace Prome nade helemaal compleet geworden en heeft werkelijk van alles te bieden. Gezellig winkelen Een groot aantal aantrekke lijke winkels met een zeer gevarieerd aanbod biedt U de gelegenheid om gezellig te shoppen en heus U vindt er beslist iets van Uw gading. kleed kopje koffie, op één van de overdekte terrassen aan de boulevard of in de Palace Promenade met uitzicht op zee öf op het gezellige Ge vers Deynootpleln. Schevenlngen be tekent ''uitgaan"! Schevenlngen en "uitgaan" zijn begrippen, die van oudsher onverbrekelijk met elkaar verbonden zijn! Maar met de komst van het nieuwe Gevers Deynootplein en de Palace Promenade biedt het "Schevenlngen van Nu" werkelijk grote veelzijdig heid aan uitgaansgelegen- Gezellige bars, disco's, nachtclubs, eenjazzclub, een theatercafé, een heel uit- gaansdorp, maar natuurlijk ook het Casino Schevenin gen en het Circustheater Met recht kan men Scheve ningen hét uitgaanscen trum van de Randstad noe men. Uitgaan la ook "uit eten gaan" Het Gevers Deynootplein en de Palace Promenade bieden vele mogelijkheden om eens lekker uit eten te gaan. Een gezellig dineetje vóór het theater of als be ginpunt van een avondje heerlijk uitgaan. Er la nog meer In Schevenlngen kunt U nog veel meer doen. Wat b.v. te denken van de schitterende nieuwe bow ling, waar U zich eens echt sportief kunt uitleven of An ne's Place, waar prachtige biljarts voorü klaar staan Vraag informatie aan over 8cheveningen leeft 4 seizoenen lang Huiien Roelofarendsveen Piet v.d. Veldestraat 15 Tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind.: gang, toilet, keuken 2x3.20 m, woonka mer 7x3.5 m met parket, tuin 14x5 m met stenen schuur, 1e et.: drie slaapkamers, douche met wastafel, 2e et.: hobbyruimte, 2.4x4 m, zolder Bestemmingsplan Schutterswei, Ie herziening Met ingang van 11 oktober 1982 ligt gedurende één maand in het gemeentehuis (kamer 22) als mede in het filiaal Katwijk aan den Rijn van de Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek, Fresiastraat 20, voor een ieder ter inzage het besluit van de raad van de gemeente Katwijk d.d. 30 september 1982 tot vaststelling van een gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan met voorschriften, regelende de bestemming van de gronden gelegen ten noorden van het Veereinde, ten westen van de Oude Rijn, ten zuiden van het Uitwateringskanaal en ter weerszijden van de Noordwijkerweg in de gemeente Katwijk, welk plan wordt aangeduid als bestemmingsplan Schutterswei. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad hebben gewend, kunnen gedurende de termijn van terinzageligging bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland bezwaren tegen deze gedeeltelijke herziening indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan-een ieder die bezwaren heeft tegen wijzigingen welke bij de vaststelling van deze herziening in het ontwerp daarvan zijn aangebracht. Tegen het ontwerp van de herziening zijn echter bij de raad geen bezwaren ingediend en bij de vaststelling van de herziening zijn in het ontwerp daarvan geen wijzigingen aangebracht. Derhalve is niemand bevoegd tegen deze herziening bezwaren bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland in te dienen. De raad van de gemeente Katwijk heeft in zijn vergadering van 30 september 1982 besloten dat voor het noordelijk gedeelte van het bestemmings plan "Katwijk aan Zee (Centrum), gedeelte Badstraat-Voorstraat" een herziening wordt voorbereid. Het besluit met de daarbij behorende tekening ligt in het gemeentehuis (kamer 22) voor een ieder ter inzage. Met ingang van 11 oktober 1982 ligt gedurende één maand in het gemeentehuis (kamer 22) voor een ieder ter inzage het besluit van gedeputeerde staten van Zuid-Holland van 27 juli 1982, nummer B 23070. Het besluit van gedeputeerde staten houdt in de goedkeuring van de mede ter inzage liggende partiële herziening van het bestemmingsplan Koestal-Overduin, zoals deze door de raad van de gemeente Katwijk in zijn vergadering van 25 februari 1982 is vastgesteld. Gedurende de hiervoor gestelde termijn kunnen zij die zich tijdig met bezwaren tot zowel de gemeenteraad als gedeputeerde staten hebben gewend, bij de Kroon beroep instellen tegen het besluit van gedeputeerde staten. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen die zich tijdig met bezwaren tegen de wijzigingen, die door de gemeenteraad bij de vaststelling van het plan in het ontwerp daarvan zijn aangebracht, tot gedeputeerde staten hebben gewend. Aangezien bij gedeputeerde staten geen bezwaren zijn ingebracht, kan alleen de inspecteur van de ruimtelijke ordening beroep instellen bij de Kroon. Katwijk, 7 oktober 1982. De burgemeester van Katwijk, C.A. Bos. RUILBEURS IN MflTILO Op vrijdagavond 8 oktober wordt in klubhuis Matilo aan de Zaanstraat 126 in de wijk Meerburg een ruilbeurs georganiseerd. Het wordt weer een avond voor alle verzamelaars uit Leiden en omgeving Voor verdere informatie kunt u bellen naar de heer P. van Dijk, tel. 412285. Alle verzamelaars zijn van harte welkom. Nieuwe E motoren (1,3 en 1,5 liter): licht, sterk, zuinig. U rijdt zomaar 700 km op 'n tank. toiiESi&ÉB Twee, drie, vier of vijf deuren, 4-bak, 5-bak, auto- Nieuw voor de Sunny: voorwielaandrijving. Met een maat. De Sunny is leverbaar in vele uitvoeringen. kleine draaicirkel. En een lichte, precieze besturing. Sterk punt van de Sunny: veiligheid. Schijfremmen vóór. Zelfcorrigerende stuurinrichting. De Sunny Coupé. Voor wie van extra-vlot extra- mooi houdt. Is overigens nog zeer praktisch ook. Lage luchtweerstand, lager gewicht. Dus lager verbruik en toch hogere prestaties. Een auto om in wég te wezen. Met diepe stoelen, comfortabele vering en vooral lekker veel ruimte. Een blijvertje. Gebouwd met veel hoogwaardig staal. PVC beschermplaten in de wielkasten. Er is een nieuwe Sunny. En dat is een goed geluid. Want eindelijk is er weer eens een auto die alles waarmaakt wat hij beweert De nieuwe Sunny is zuinig Het benzineverbruik van 1 op 20,8 bij 90 constant is voor een motor die 75 DIN pk (55 kW) achter de hand heeft ronduit uniek te noemen. Terwijl de soepele, krachtige 1,3 of 1,5 liter motoren toch royaal in hun vermogen zitten. Overigens zijn alle Sunny motoren uitermate geschikt voor autogas. De nieuwe Sunny is veilig VWnt hij heeft voorwielaandrijving Plus een heel lichten precies werkende zelfcorrigerende stuur inrichting Op de voorwielen is de nieuwste ge neratie schijfremmen aangebracht. Rembe- krachtiging is uiteraard standaard. En de onafhankelijke wielophanging rondom houdt alle wielen onder alle omstandigheden in con tact met de weg De nieuwe Sunny is ruim en comfor tabel. De stoelen zijn diep, de beenruimte is formidabel. En zelfs de voordeligste Sunny is met een zeer grote hoeveelheid standaard- accessoires uitgerust BRANDSTOFVERBRUIK VOLGENS E CE-NORM IN LITERS PER 100 KM (KM OP 1 LITER) De nieuwe Sunny is mooi. De lijnen zijn strak, wat overigens ook goed is voor een lage luchtweerstands-coëfficient De nieuwe Sunny is een blijvertje. Door het royaal toepassen van hoogwaardig staal en -op de meest kwetsbare plaatsen- verzinkt plaatstaal. De nieuwe Sunny zou Datsun hebben geheten, als Nissan niet had besloten om al haar auto's over de hele wereld dezelfde naam te geven. Maar zoekt u de auto waar u van daag mee kunt werken, die u morgen voor uw gezin kunt gebruiken en waar u altijd plezier in zult hebben, dan moet u gewoon bij de Datsun dealer zijn. De Nissan Sunny va.14.925,- bij uw Datsun dealer Informeer bij ons naar het Nissan Profijt Plan. Prijs incl. BTW, af Lisse. Alphen aan de Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.V., Frederik Hendrikstraat 2, tel. 01720-91344 Leiden, Auto Heemskerk B.V., Herengracht 79, tel. 071133861. Lisse, Autobedrijf Broertjes B.V., Oranjelaan 74, tel. 02521- 14616 Noordwijk, Garage Abswoude B V. Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Noordwijkerhout, Auto-Centrum Bollenstreek B.V (sub-dealer). Dorpsstraat 12, tel. 02523-2395 Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-2866 Sassenheim, Autobedrijf Broertjes B.V, Hoofdstraat 158, tel. 02522-12921/10041 Voorburg, Valkenbosch Voorburg B.V., Looierslaan 93-99, tel. 070-871610

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 24