p->jEdah prijst u blij. Sïf\Tu 5? Ook in de wijnmaand. ...zonder dat het in de papieren loopt. fe F,, m*. T» Liefhebbers van een prima glas wijn komen bij Edah goed aan hun trekken... U kent ze vast wel, de mensen die altijd zo interessant willen doen over wijn. ze spreken over Rond Op De Tong en Fruitige Afdronk en prefereren een wijn die lekker Brutaal Binnenkomt. Tot dat soort 'dure' wijnliefhebbers richt Edah zich niet. Wij moeten het meer hebben van mensen zoals u, die af en toe 's gezellig een lekker glaasje wijn willen drinken. Bij het eten, bij de televisie of tussendoor. Die mensen willen we graag een deel van ons wijnassortiment laten zien. zoals de Manoir, een serie uitstekende witte, rode en rosé tafelwijnen. Door Edah inkopers in Frankrijk geselecteerd en voor Edah gebotteld, zoals alle wijnen trouwens of ze nou uit de Bordeaux, Rhóne-gebied, de Loire-streek, Duitsland of Italië komen, ze worden door Edah met volle vrachtwagens geïmporteerd. Dat is een garantie voor prima kwaliteit en lage prijzen. Oktober is wijnmaand en u mag best weten dat Edah trots is op z'n wijncollectie. Mogen we daar in alle bescheidenheid even een toost op uitbrengen. Cötes de Bourg Appellation Cötes de Bourg controlée 5,45 Coteaux Flaviens vin de table mis en bouteille en France 4,75 Bordeaux appellation Bordeaux controlée 4,95 Bordeaux Chateau de Brussac appellation Bordeaux controlée 5,75 Cötes du Roussillon appellation Cötes du Roussillon controlée 4,25 Beaujolais V.S.R. appellation controlée 5,75 Cötes du Vivarais V.D.Q.S. mis en bouteille en France 3,95 Cötes du Ventoux appellation controlée 3,95 Bergerac appellation Bergerac controlée 4,85 Cötes du Rhöne appellation Cötes du Rhöne controlée 4,95 Muscadet De Sèvre Maine appellation controlée 5,25 Bordeaux Blanc Sec appellation controlée 4,95 .-v Premier Cötes de Bordeaux (Blanc) appellation controlée 4,95 Liebfraumilch Q.B.A. 4,25 Gonzalez Byass echte Spaanse zegelsherry dry medium of dry fino 4,89 Merito echte Spaanse zegelsherry medium dry 4,35 Manoir Blanc de Blancs Vin de table, mis en bouteille en France 345 Manoir Vin Rouge Vin de table, mis en bouteille en France 345 Manoir Rosé de France Vin de table, mis en bouteille en France 345 Zeiler Schwarze Katz Q.B.A. 5,15 Rosé d'Anjou appellation controlée 3,75 Montepescali Rosso Italiaanse tafelwijn 2,95 Montepescali Bianco Italiaanse tafelwijn 2,95 V j) MARTIN! LïEflMiirnF SLwism.-' - «O.-.- Martini vermouth rood/wit Gianni witte originele Italiaanse vermouth 3,99 5,25 Bereich Bemkastel Riesling Q.B.A. 5,65 Wollmesheimer Henrfich Qualitatswein 5,25 Leiden. Stationsweg 44 Rijnsburg. Rapenburg 1b Voorschoten. Joh. Vermeerplantsoen 1

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30