Akkoord, deze advertentie is wat stoffig. Een huis vol woonideeën. Bij\&n der Meer. f1395,- f1095,- f 695,- f2595,- de krant is voor mij wat een bloem is voor oen bi) '11 WERELD, 77 LATl STREEK Welke fauteuil, bank of zithoek u in deze advertentie ook bekijkt, ze zijn allemaal gestoffeerd. Dus mocht u toevallig op zoek zijn naar gestoffeerde meubelen, dan zit u bij \an der Meer op rozen. Kom maar eens kijken in onze zaak. Dan kunt u meteen zien, wat wij u in deze advertentie helaas niet kunnen laten zien: een assortiment gestoffeerd? Geen nood! Want Van der Meer neeft uiteraard nog méér dan stof alleen. waar je „U" tegen zegt Wat, houdt u niet van iffe oen Kortom, er zijn voldoende redenen om vandaag of morgen even bij ons binnen te stappen. Want ook al verkopen wij een heleboel stof, een „stoffige meubelzaak" zijn we allerminst Tropica 'n Unieke hoekcombinatie voor 'n unieke prijs, met 'n uniek zitcomfort. Uitgevoerd in 100% katoen- velours. Verkrijgbaar in de kleuren grijs, ivoor, lever, nègre en parelgrijs. Maten: 225 x 225 cm. Totaalprijs: (hoekcombinatie). Jacky Deze moderne, strakke 2-zitsbank is verkrijgbaar in de kleuren lichtgrijs, blauw, rood en geel. Vanzelfsprekend bestaat de Gildaluxstof uit 100% katoen. Een bank waar u dus jarenlang plezier van hebt. Maat: 160 cm. Prijs: Leon Een 100% katoenen bank, bekleed met Chintz- stof en verkrijgbaar in de kleuren grijs, parelgrijs, marineblauw en rood. Maat: 165 cm. Prijs: Paulo 'n Uiterst fraai gestoffeerde fauteuil - bekleed met een weefstof, verkrijgbaar in de kleuren beige enlichtblauw- rustend op een Bali-bruin of blank houten voet. Ook leverbaar in fraai leder, tegen meerprijs. IVijs: Varia Deze fraaie hoekcombinatie heeft een doorgestikt ruitdessin en bestaat in zijn geheel uit Brahma-stof. Verkrijg baar in de kleuren beige, blauwgrijs, bruin, groen, I oudroze en -blauw. Maten: 229 x 229 cm. Totaalprijs: (hoekcombinatie). Utrecht: (woonwarenhuis met 12.000 m2 nieuws en nieuwhes)Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Den Haag: Spui (hoek Kalvermarkt). Diemen: (bij Amsterdam) Rijksweg Amstcrdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Heemskerk. Eindhoven: Noora-Brabantlaan bij de rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Almelo: Oranjestraat 25. Etten-Leur: Rijksweg Breaa-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede:

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 24