ËN KRANT ^.frawBii PERSONEEL iiPEfiSCNEEL^ü^ rwsSSStf®1 Twee levendige funkties op onze afdeling Informatie - en Automatiseringszaken rw. 'II WERELD, 7J lAND:n STREEK :RSONEB .PERSOI\IEELPERSONEa chef m/v leiden Verpleegkundigen (m/v) Energiebedrijf Rijnland vakonderwijzer(es) handvaardigheid BOEKHOUDER ERVAREN TYPISTE/RECEPTIONISTE het is voor de bouwvakker en de baron, en het komt elke dag in de bus (aankomend) werkvoorbereider m/v leiden PBHMBtPWSOnMl Bij de directie Woonruimteverdeling kan op korte termijn worden geplaatst (eventueel in deeltijd) De nieuwe medewerker/ster zal leiding geven aan het team van medewer kers van het bureau Registratie/Administratie van de Directie. Functie-informatie: - coördineren van de werkzaamheden met betrekking tot de registratie en administratie van woningzoekenden - mede uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van registratie en admi nistratie beheren van het gecomputeriseerde bestand van woningzoekenden Functie-eisen: - leidinggevend vermogen - grote nauwgezetheid - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - kennis van en ervaring met automatiseringsprocessen Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met H.E.A.O.-opleiding. Gelet op de aard van de functie moet deze minimaal voor 30 uur per week vervuld worden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer T.J. van der Valk. hoofd van de Directie Woonruimteverdeling (071 254380) of de heer La Rivière, (071-254366). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzon den aan de Directie Personeelszaken. Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vaca turenummer 82.052. voor dez e0n,citeren. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeest is het gemeentelijk psychiatrisch zie kenhuis van Leiden met ongeveer 410 bedden. Het is gelegen in de gemeente Oegstgeest. Het ziekenhuis kent een democratische organisa tiestructuur, waarvan de invulling in volle gang is. De basiseenheden worden gevormd door multi disciplinair samengestelde teams, welke zijn on dergebracht in drie behandelsectoren (regionale dienstverlening, specifieke behandeling en wonen) en in de ondersteunende diensten. De coördinatie van de drie verschillende behandel sectoren en da.teams is in handen van verschillen de coördinatoren. Naast deze team- en sectorcoör dinatie zullen verpleegkundigen de avond-, nacht en weekendcoördinatie ter hand nemen. (voor de nacht- en weekendcoördinatie) Functie-informatie De verpleegkundigen die belast zijn met de avond-, nacht- en weekendcoördinatie verlenen diensten t.b.v. de drie behandelsectoren. Zij moeten ondersteuning en begeleiding kunnen bieden aan de medewerkenden binnen de diverse teams en adequaat kunnen handelen in acute situ aties e.e.a. volgens de doelstellingen van de be handelsectoren. Verwachtingen Verpleegkundigen voor de nachtcoördinatie moe ten bereid zijn zeven nachten van 22.00 uur tot 07.00 uur te werken per drie weken. Verpleegkundigen voor de weekendcoördinatie moeten bereid zijn om één vol weekend van 08.30 uur tot 17.00 uur per veertien dagen te werken en oproepbaar zijn voor inval avond- en nachtcoördi natie. Naast de voorgestelde verwachtingen is het de be doeling dat elke functionaris bereid moet zijn in te vallen bij ziekte, vakantie e.d. van de verpleegkun digen uit dit team. Functie-eisen diploma verpleegkunde B of A B, dan wel het diploma MBO-V of HBO-V met een ruime ervaring in de psychiatrie. een positieve "kijk" op de nieuwe organisa tiestructuur. kunnen samenwerken met anderen. beschikken over organisatorische vaardighe den. adequaat kunnen optreden in crisissituaties. Arbeidsvoorwaarden afhankelijk van opleiding en ervaring zal de aan stelling geschieden in de rang van 1e verpleeg kundige of 1e verpleegkundige A. salariëring en rechtspositie vlg. de regelingen van de gemeente Leiden. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Jannes Geersing, coördinator van dit team (tele foon 071-179231). Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na ver schijning, richten aan Frans Schiks, coördinator team P.O.O., psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegst geest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Bij Energiebedrijf Rijnland, verantwoordelijk voor de levering van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten, richt het auto matiseringsbeleid zich op diverse informatie systemen en op kantoorautomatisering. Het gaat hierbij zowel om de vernieuwing van bestaande systemen als om de ontwikkeling van geheel nieuwe systemen. Prioriteit heeft de optimalisering van de automatisering van de verbruikers- en van de financiële administratie. Er is een speciale Stuurgroep Automatisering. Al deze aktiviteiten vinden plaats onder de paraplu van de Hoofdafdeling Economische, Financiële en Administratieve Zaken. Deze is samengesteld uit de afdeling voor resp. financiële administratie, verbruikerszaken, informatievoorziening, in- en verkoop. De wensen en problemen van de interne gebruikers worden vertaald en doorgesluisd naar de externe rekencentra door de afdeling Informatie- en Automatiseringszaken. De gehanteerde ontwikkelingsmethodiek is SDM. De hoofdtaken van deze afdeling zijn: onderzoek naar knelpunten in de informa tievoorziening en de daaruit voortvloeiende informatie-analyse; koördinatie bij de ontwikkeling van geauto matiseerde informatiesystemen; ontwerpen en beheren van administratief- organisatorische procedures; begeleiden van de gebruikers bij acceptatie-, conversie- en invoeringsaktiviteiten; ondersteunen van kantoorautomatisering; beheren van de geautomatiseerde systemen en de voorlichting daarover. Voor de uitvoering van deze taken worden door hen de kontakten onderhouden met de externe rekencentra die zorgen voor bouw en onderhoud van de systemen en de produktie van de uitvoer. Wij zoeken thans kontakt met gegadigden voor de volgende funkties: chef van de afdeling Informatie- en Automatiseringszaken (vakaturenr. ER/82002/40) Als chef van deze afdeling maakt u deel uit van de Stuurgroep Automatisering, onderhoudt u de kontakten met de interne gebruikers en met derden, koördineert u het systeemgebruik, zorgt u voor de voortgangskontrole en kwali- teitskontrole en heeft u een beleidsbepalende inbreng. Wij verwachten dan ook dat u op akademisch niveau kunt funktioneren en dat uw ervaring ligt op de genoemde werkterreinen. Recent afgestudeerden richting Bedrijfskunde (Bedrijfseconomie Informatica) met een rele vant studiepakket worden eveneens verzocht te solliciteren. Maximaal te bereiken salaris: f 6.194,-- bruto per maand. informatieanalist (vakaturenr. ER/82003/40) die enerzijds de systeembeheerders gaat onder steunen en anderzijds een koördinerende en beherende rol speelt bij de (totstandkoming van) toekomstige systemen en het informatie model. Een relevante werkervaring is gewenst, maast een opleiding op HBO-niveau (informatica). Maximaal te bereiken salaris: f 3.919,-- bruto per maand. Voor beide funkties gelden voorts de gebrui kelijke rechtspositieregelingen van de overheid. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Informatie: Voor nadere informatie kunt u desgewenst kontakt opnemen met het hoofd van de Hoofdafdeling E.F.A.Z., de heer E. van Zuidam, tel. (07125 22 60. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie wordt, gaarne binnen twee weken en onder vermelding van het betreffende vakaturenummer, tegemoet gezien door het hoofd Personeel en Organi satie, Langegracht 70, 2312 NV Leiden. te Leiden De openbare lagere Oudenhofschool zoekt per 1 januari 1983 een creatieve voor 4 1/2 uur per week. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de school, de heer D.M. Bos, (tel. 071 - 154315). Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. -ÊSst, "GEfïlEEfïïE OEG/TGEE/T Gevraagd met ervaring voor halve dagen, 2 of 3 hele dagen. Tel. 071-131493. W. VAN DER VLUGT TIMBER PANEL PRODUCTS B.V. CONSULAAT GENERAAL VAN FINLAND zoekt voor halve dagen, met ingang van 1 december DIRECTIE-SECRETARESSE in het bezit van een type/stenodiploma Nederlands-Engels Duits strekt tot aanbeveling Werkzaamheden bestaan onder meer uit: het maken van afspraken het verzorgen van de correspondentie en agenda het bijhouden van het archief Goede contactuele eigenschappen In het bezit van rijbewijs BE Leeftijd: tot 35 jaar Werktijd: 08.45-14.00 uur Sollicitaties schriftelijk ol telefonisch: Gnephoek 2a, postbus 227, 2400 AE Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-31344 Bij één van onze relaties, een kantoor in de dienstverlenende sector in de Rijnstreek, kan per 1 november 1982 worden geplaatst een in een volledige betrekking van 40 uur per week. Aan deze functie worden de volgende minimum eisen gesteld: - een vooropleiding op niveau Mavo/Havo - uitstekende beheersing van de Ned heid - goede contactuele eigenschappen - ervaring in een gelijksoortige functie i Chaudron Co., ac- ra ra de krant natuurlijk! Rekencentrum Leiden Ons rekencentrum verzorgt automatiseringswerkzaamheden voor diverse ge meentelijke en inter-gemeentelijke instanties. Wij beschikken over een IBM-4341 computer draaiende onder DOS/VSE en DL/I-CICS waarbij zowel batch als on-line toepassingen verwerkt worden. Binnen de afdeling werkvoorbereiding is er op korte termijn plaats voor een De afdeling werkvoorbereiding heeft als de taak: - toezicht op tijdige en correcte uitvoering van verwerkingsopdrachten, - het nemen van eventueel corrigerende maatregelen, - het onderhouden van contacten met gebruikers, - adviseren bij wijziging informatiesysteem. Hij/zij zal binnen de afdeling werkvoorbereiding te werk worden gesteld en worden opgeleid tot werkvoorbereider. Hij/zij moet beschikken over een opleiding op HBO nivo, terwijl kunnen sa menwerken met anderen erg belangrijk is. Dc heer G.A.F. van Remoortere is graag bereid nadere informatie te geven. Hij is overdag bereikbaar onder telefoonnummer 071-254675. Het salaris is maximaal f 3.841,- per maand. Bij gebleken geschiktheid is uitloop tot maximaal f 4.409,— mogelijk. Rechtspositie van de gemeente Leiden is voor deze functie van toepassing. Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectie worden betrokken. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzon den aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding turenummer 82.051.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 16